Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Στο τρίγωνο έχει κοπέλες όλες τις ώρες, καταλαβαίνεις όμως πως το βράδυ υπάρχουν περισσότερες. Αν περνάς με το αυτοκίνητο, δεν μπορείς να δεις / διαλέξεις / κρίνεις, κινδυνεύεις να τρακάρεις αν κοιτάς προσεκτικά. Κατέβα με αυτοκίνητο και παρκάρισέ το κοντά στο Αστυνομικό Τμήμα. Δεν δέχονται όλες να τις φορτώσεις για σπίτι, ή αλλού. Αν έρθεις με ταξί, κατέβα στην Πλατεία της Ομόνοιας. Το τρίγωνο περικλείεται από τις εξής οδούς. Πας Ομόνοια και ξεκινάς από την αρχή της 3ης Σεπτεμβρίου, τη δεξιά της μεριά. Στη συμβολή της με τη Βερανζέρου, συνήθως κάθονται 2 - 3. Συνεχίζεις μέχρι τη Χαλκοκονδύλη, πάντα κάθονται κανά δυο. Στη συμβολή με την Καποδιστρίου, περνάς το φανάρι και κατεβαίνεις. Δεξιά έχει ένα ξενοδοχείο (Λητώ), πάντα υπάρχει κάποια εκεί. Συνεχίζεις και στρίβεις αριστερά, στη Σωκράτους. Στη δεξιά μεριά της, υπάρχει το ξενοδοχείο Liberty, πάντα έχει κοπέλες. Στρίβεις δεξιά Χαλκοκοδύλη, πηγαίνεις προς το ξενοδοχείο Ορφέας κι ελέχεις αν κάποια σε ανδιαφέρει. Γυρνάς πίσω και συνεχίζεις επί της Σωκράτους και σε όλη τη διαδρομή πιατσάρουν αρκετές. Στη Σατωβριάνδου κάνεις δεξιά, υπάρχουν κάποιες και εκεί. Μην πάρεις Πακιστανή, είναι φοβερά βρωμιάρες. Απόφυγε ακάποτες πίπες, φόρα καλά το προφυλακτικό, μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη ή Baby Oil για λιπαντικό κάνει χημική αντίδραση και το διαλύει. Η ΚΥ είναι η καλύτερη γι αυτή τη δουλειά. Το διπλό προφυλακτικό σπάει, γιατί τρίβεται λάστιχο με λάστιχο. Έχω μαζί μου πάντα Betadin και το αφήνω να δράσει οπωσδήποτε 30 δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνω. Όσο για τον κίνδυνο, χρησιμοποίησε το μυαλό σου. Εννοείται ότι δεν φοράς κάποια φανταχτερή χρυσή αλυσίδα ή ρολόι και δεν δείχνεις κάποιο ακριβό κινητό, δεν έχεις μαζί σου κάρτες και δεν έχεις παραπάνω από 10€ από όσα έχεις υπολογίσει να χαλάσεις. Βρες κάποια που να σου γουστάρει, την πλησιάζεις ΑΡΓΑ χαμογελώντας, μην τρομάξει. Την ρωτάς τι κάνεις; σου απαντάει καλά, κι εσύ ρωτάς, όχι εννοώ τι κάνεις στο κρεββάτι και κάνε της καθαρή εξήγηση. Σε θέλω για 1/2 ώρα (ή για όση ώρα νομίζεις ότι σε ικανοποιεί). Εξήγησέ της ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ, μην σου πει τα κάνω όλα μωρό μου και το χάψεις. Πες της πως θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο, παραμύθιασέ την πως χώρισες πρόσφατα και αν περάσεις καλά μαζί της θα την παίρνεις συνέχεια, κι ότι έχεις φίλους που θα την συστήσεις, της δίνεις κίνητρο να δώσει καλή παράσταση. Όλες έχουν σύμβαση με κάποιο Ξενοδοχείο, εγώ θα πρότεινα το καινούργιο το Ορφέας, είναι πεντακάθαρο. Ελπίζω να βοήθησα
Καμιά επιτυχημένη επιδρομή με καμία Κινέζα ή Ασιατισα έχεις ; Η κάποιος άλλος, να μας πει....
Αν θέλετε....
Τι γίνεται, κυκλοφορούν αυτό τον καιρό εκεί που είπες πριν ;
Ευχαριστώ πολύ....
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Μόλις επέστρεψα από μεταμεσονύχτια τσάρκα στις πιάτσες της νυχτερινής Αθήνας...
Τίγκα στους τράβελους ΟΛΟΙ οι δρόμοι περιμετρικά του κέντρου.. ειλικρινά κάποια στιγμή τρόμαξα νόμιζα πως έκαναν γενική επιστράτευση.... :confused: :confused::confused::confused:
Αρκετές σάπιες πρεζούδες που μετά βίας στεκόντουσαν...
Κάποιες μαυρούλες όπως κατεβαίνεις την 3ης Σεπτεμβρίου ακροβολισμένες αριστερά & δεξιά αυτής.. ζητούσαν 30€ + δικό σου ξενοδοχείο ή αυτοκίνητο.
Τα μοναδικά αξιόλογα (κατά την δική μου ταπεινή άποψη και γούστου ομιλούμε πάντα).. ένα Κινεζάκι ακριβώς έξω από τον Ορφέα όπως πολύ ορθά έχει αναφέρει ο αγαπητός φίλος @ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ .
Εμφανισιακά δεν την έκοψα πάνω από 1.60 με κοντό ξανθό μαλλί, ωραίο κωλαράκι.. δυστυχώς ΔΕΝ την πρόλαβα διότι μόλις έκανα να παρκάρω για να την προσεγγίσω την καπάρωσε συναγωνιστής {Έλληνα τον έκανα} οπού και κατευθύνθηκαν παρέα στο ξενοδοχείο Ορφέας!
*Αν λέω αν τυγχάνει και είναι μέλος του σάι και διαβάζει το νήμα ο συναγωνιστής που πήρε το σχιστομάτικο ας κάνει τον κόπο να αναφέρει την εμπειρία του.
Και μια νοστιμούλα μικροσκοπική, λευκή μαυρομάλα που ΔΕΝ μπόρεσα να προσδιορίσω καταγωγή... ενδεχομένως να ήταν και Ελληνίδα που καθόταν στα σκαλοπάτια του Ορφέα.
**Σε γενικές γραμμές δυστυχώς οι πιάτσες της Αθήνας έχουν χάσει την αίγλη του παρελθόντος...
Η όλη εικόνα του κέντρου απεικονίζει στο μέγιστο βαθμό την εικόνα του Ελληνικού κράτους δυστυχώς...
Καλή βδομάδα εύχομαι μάγκες μου να γαμάτε πολύ και πάντα με προφυλάξεις!
:hi:
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Μόλις επέστρεψα από μεταμεσονύχτια τσάρκα στις πιάτσες της νυχτερινής Αθήνας...
Τίγκα στους τράβελους ΟΛΟΙ οι δρόμοι περιμετρικά του κέντρου.. ειλικρινά κάποια στιγμή τρόμαξα νόμιζα πως έκαναν γενική επιστράτευση.... :confused: :confused::confused::confused:
Αρκετές σάπιες πρεζούδες που μετά βίας στεκόντουσαν...
Κάποιες μαυρούλες όπως κατεβαίνεις την 3ης Σεπτεμβρίου ακροβολισμένες αριστερά & δεξιά αυτής.. ζητούσαν 30€ + δικό σου ξενοδοχείο ή αυτοκίνητο.
Τα μοναδικά αξιόλογα (κατά την δική μου ταπεινή άποψη και γούστου ομιλούμε πάντα).. ένα Κινεζάκι ακριβώς έξω από τον Ορφέα όπως πολύ ορθά έχει αναφέρει ο αγαπητός φίλος @ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ .
Εμφανισιακά δεν την έκοψα πάνω από 1.60 με κοντό ξανθό μαλλί, ωραίο κωλαράκι.. δυστυχώς ΔΕΝ την πρόλαβα διότι μόλις έκανα να παρκάρω για να την προσεγγίσω την καπάρωσε συναγωνιστής {Έλληνα τον έκανα} οπού και κατευθύνθηκαν παρέα στο ξενοδοχείο Ορφέας!
*Αν λέω αν τυγχάνει και είναι μέλος του σάι και διαβάζει το νήμα ο συναγωνιστής που πήρε το σχιστομάτικο ας κάνει τον κόπο να αναφέρει την εμπειρία του.
Και μια νοστιμούλα μικροσκοπική, λευκή μαυρομάλα που ΔΕΝ μπόρεσα να προσδιορίσω καταγωγή... ενδεχομένως να ήταν και Ελληνίδα που καθόταν στα σκαλοπάτια του Ορφέα.
**Σε γενικές γραμμές δυστυχώς οι πιάτσες της Αθήνας έχουν χάσει την αίγλη του παρελθόντος...
Η όλη εικόνα του κέντρου απεικονίζει στο μέγιστο βαθμό την εικόνα του Ελληνικού κράτους δυστυχώς...
Καλή βδομάδα εύχομαι μάγκες μου να γαμάτε πολύ και πάντα με προφυλάξεις!
:hi:

Η μοναδική περίοδος που το κέντρο ήταν στα πάνω του από κοπέλες, ήταν η δεκαετία του 90 μετά τη διάλυση της πρώην σοβιετικής ένωσης και των συναφών κρατών.
Θυμάμαι το LITO (αλλά και άλλα ξενοδοχεία και στούντιο, αλλά και στους γύρω δρόμους) που έμπαινες μέσα και δεν ήξερες ποιά να πρωτοδιαλέξεις.
Μετά από 10 χρόνια άρχισαν να πλακώνουν οι γύφτισσες.
Κατά τα άλλα πάντα μια παρακμή ήταν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Κάτι χοντρές βυζαρούδες στη Χαλκοκονδύλη προς το ξενοδοχείο Ορφέας, λένε τίποτα;
 

John paok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2021
Μηνύματα
14
Like
13
Πόντοι
0
Υπάρχει τίποτα καλό τώρα έξω προς Ομόνοια;
 

bakaiaisbbjsjsjs

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
υπάρχει πουθενά καμία για πίπα μόνο με κανένα 5 ευρώ? σοβαρές απαντήσεις παρακαλώ
 

denexomiala

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
46
Like
40
Πόντοι
0
Παραλιακή ερχόμενος προς Αθήνα δεξιά περίπου στη Βαρκιζα, εχτές με ένα άσπρο φόρεμα μαύρα μαλλιά και ΚΟΛΑΡΑ. Ζήτησε 50 για πίπα+πούτσα και +30 για ακαποτη πίπα. Μου φάνηκε διεκπεραιωτική και την απέφυγα. Έχει δοκιμάσει κάνεις; Μου φάνηκαν πολλά τα λεφτά για πίπα με καποτα, αλλά είχε κολάρα η τυπισα και ήθελα να δοκιμάσω.
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Πέρασα μια βολτούλα σήμερα από κέντρο μιας και ήταν ιδανικές οι συνθήκες για βόλτα (καύσωνας, τοξικό νέφος από τη Βαρυμπόμπη, πτώση της τάσης ρεύματος κ.λπ.)

Μετά από τις συμβουλές και οδηγίες του αξιόλογου και βετεράνου συναγωνιστή '' Ιωάννη Μπόκολου'', αναζητούσα μανιωδώς κίτρινο και σχιστομάτικο κρεατάκι, δίχως όμως στο τέλος να ικανοποιήσω τις προσδοκίες μου. ?

*Εδώ και καιρό είναι που ψάχνομαι για φάση με κάποια μικρόσωμη Ching Chong, ούτως ώστε να τη βάλω να με τρίψει σύμφωνα με τις πανάρχαιες ταοϊστικές ιεροτελεστίες για να εξισορροπιστεί το yin yang μου. Ωραίες οι φιλοσοφίες, όμως μετά σκοπεύω να την γλείψω από πάνω μέχρι κάτω -καλύπτοντας κάθε χιλιοστό του κορμιού της με τη γλώσσα μου- και θα της τον χώσω ασάλιωτα στη σφιχτή και λιλιπούτεια μούνα της.
Τζίφος όμως. Αυτήν τη φορά.

Κατά τις 15:00 πήγα κατευθείαν στον Ορφέα, η μοναδική όμως που βρισκόταν εκεί ήταν μια μπαγλαντεσιανή (ή ό,τι σκατά είναι αυτές με τα πολύχρωμα σαρί), η οποία ζαχάρωνε έναν σκατόγερο έτσι ώστε να περάσουν στα ενδότερα.
Έξω από το τριτοκοσμικό γωνιακό σουβλατζίδικο της Σωκράτους (η αλήθεια να λέγεται, έχει λυθεί το πρόβλημα των αδέσποστων στην περιοχή), δεν υπήρχε απολύτως τίποτα εκτός από την καμμένη ξανθιά πρεζού που κάθεται στα σκαλιά και η οποία μοιάζει με τη γριά Yubaba του τζαπανικού αριστουργήματος ''Spirited Away''.

Οι οδοί Ξούθου, Βερατζέρου και Μενάνδρου είχαν κατακλυστεί από τα ζόμπι, μιλάμε πιο πολλά πρεζόνια και από Goblins στα ορυχεία της Μόρια.
Πλησίασα μπας και βρω καμία που να τρώγεται και να μην την έχει σπάσει εντελώς η πρέζα, όμως όλες είχαν τα χάλια τους ακόμη και για τα δικά μου παρακμιακά γούστα.

Σοβιετικές και άλλα γκράνια δεν συνάντησα πουθενά, φαντάζομαι πως οι συμβουλές των ειδικών εισακούστηκαν από αυτές τις ευπαθείς ομάδες και έτσι παρέμειναν κλεισμένες στα σπίτια τους.


Το μόνο θετικό το οποίο κράτησα από τον σημερινό μου ανθυγιεινό περίπατο είναι το πόσο έχουμε εξελιχθεί ως κοινωνία.
Πραγματικά, αφού ανεχόμαστε όλα αυτά τα θλιβερά μιάσματα/αποβράσματα και δεν κατασκευάζουμε κάποιο στρατόπεδο εξόντωσης στα πρότυπα της Treblinka, μόνο καλά λόγια έχει να λέει για την ανεκτικότητα και την καλοσύνη μας.

Είμαι βέβαιος άλλωστε πως η πολιτεία θα βοηθήσει αυτά τα παραστρατημένα παιδιά, και αργά η γρήγορα αυτά θα αποτέλεσουν χρήσιμα μέλη του συνόλου.

:)
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Παραλιακή ερχόμενος προς Αθήνα δεξιά περίπου στη Βαρκιζα, εχτές με ένα άσπρο φόρεμα μαύρα μαλλιά και ΚΟΛΑΡΑ. Ζήτησε 50 για πίπα+πούτσα και +30 για ακαποτη πίπα. Μου φάνηκε διεκπεραιωτική και την απέφυγα. Έχει δοκιμάσει κάνεις; Μου φάνηκαν πολλά τα λεφτά για πίπα με καποτα, αλλά είχε κολάρα η τυπισα και ήθελα να δοκιμάσω.
Αν λες δίπλα στο shell αξίζει, εγώ πάει, καλό κορίτσι. Αλλά ελεύθερη πιπα δεν θα το πρότεινα
 

arniogatos1973

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
110
Like
67
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές την βοήθεια σας ξέρεις κανείς αν και που παίζουν Ινδές;;;
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Πέρασα μια βολτούλα σήμερα από κέντρο μιας και ήταν ιδανικές οι συνθήκες για βόλτα (καύσωνας, τοξικό νέφος από τη Βαρυμπόμπη, πτώση της τάσης ρεύματος κ.λπ.)

Μετά από τις συμβουλές και οδηγίες του αξιόλογου και βετεράνου συναγωνιστή '' Ιωάννη Μπόκολου'', αναζητούσα μανιωδώς κίτρινο και σχιστομάτικο κρεατάκι, δίχως όμως στο τέλος να ικανοποιήσω τις προσδοκίες μου. ?

*Εδώ και καιρό είναι που ψάχνομαι για φάση με κάποια μικρόσωμη Ching Chong, ούτως ώστε να τη βάλω να με τρίψει σύμφωνα με τις πανάρχαιες ταοϊστικές ιεροτελεστίες για να εξισορροπιστεί το yin yang μου. Ωραίες οι φιλοσοφίες, όμως μετά σκοπεύω να την γλείψω από πάνω μέχρι κάτω -καλύπτοντας κάθε χιλιοστό του κορμιού της με τη γλώσσα μου- και θα της τον χώσω ασάλιωτα στη σφιχτή και λιλιπούτεια μούνα της.
Τζίφος όμως. Αυτήν τη φορά.

Κατά τις 15:00 πήγα κατευθείαν στον Ορφέα, η μοναδική όμως που βρισκόταν εκεί ήταν μια μπαγλαντεσιανή (ή ό,τι σκατά είναι αυτές με τα πολύχρωμα σαρί), η οποία ζαχάρωνε έναν σκατόγερο έτσι ώστε να περάσουν στα ενδότερα.
Έξω από το τριτοκοσμικό γωνιακό σουβλατζίδικο της Σωκράτους (η αλήθεια να λέγεται, έχει λυθεί το πρόβλημα των αδέσποστων στην περιοχή), δεν υπήρχε απολύτως τίποτα εκτός από την καμμένη ξανθιά πρεζού που κάθεται στα σκαλιά και η οποία μοιάζει με τη γριά Yubaba του τζαπανικού αριστουργήματος ''Spirited Away''.

Οι οδοί Ξούθου, Βερατζέρου και Μενάνδρου είχαν κατακλυστεί από τα ζόμπι, μιλάμε πιο πολλά πρεζόνια και από Goblins στα ορυχεία της Μόρια.
Πλησίασα μπας και βρω καμία που να τρώγεται και να μην την έχει σπάσει εντελώς η πρέζα, όμως όλες είχαν τα χάλια τους ακόμη και για τα δικά μου παρακμιακά γούστα.

Σοβιετικές και άλλα γκράνια δεν συνάντησα πουθενά, φαντάζομαι πως οι συμβουλές των ειδικών εισακούστηκαν από αυτές τις ευπαθείς ομάδες και έτσι παρέμειναν κλεισμένες στα σπίτια τους.


Το μόνο θετικό το οποίο κράτησα από τον σημερινό μου ανθυγιεινό περίπατο είναι το πόσο έχουμε εξελιχθεί ως κοινωνία.
Πραγματικά, αφού ανεχόμαστε όλα αυτά τα θλιβερά μιάσματα/αποβράσματα και δεν κατασκευάζουμε κάποιο στρατόπεδο εξόντωσης στα πρότυπα της Treblinka, μόνο καλά λόγια έχει να λέει για την ανεκτικότητα και την καλοσύνη μας.

Είμαι βέβαιος άλλωστε πως η πολιτεία θα βοηθήσει αυτά τα παραστρατημένα παιδιά, και αργά η γρήγορα αυτά θα αποτέλεσουν χρήσιμα μέλη του συνόλου

Υπομονή, μέχρι να γυρίσουν από τις καλοκαιρινές τους διακοπές (συνήθως στις πατρίδες τους, να δουν παιδιά, γονείς κλπ)
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
183
Like
1.218
Πόντοι
201
Καλησπερα αλανια !! Χανσεν και πατησιων γωνια εχει μαυρουλες για οποιον ενδιαφερετε. πιτσιρικες, ωραια μουνακια, γυρω στα 20-22 χρονων, 10ρικο μπουκι 20ρικο γαμισι, τις πετηχενω ΠΣΚ κυριως.
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Καλησπερα αλανια !! Χανσεν και πατησιων γωνια εχει μαυρουλες για οποιον ενδιαφερετε. πιτσιρικες, ωραια μουνακια, γυρω στα 20-22 χρονων, 10ρικο μπουκι 20ρικο γαμισι, τις πετηχενω ΠΣΚ κυριως.
Μεγαλύτερες φόλες από τις Αφρικανές (σ.σ. μαύρες) ΔΕΝ υπάρχουν.

Εντελώς άχρηστες και ανίκανες.

Αμέσως μετά από δαύτες ακολουθούν οι Λατίνες.


Θα το πούμε ξανά και ξανά: Καλύτερες πουτάνες από τις ανατολικές του σοβιετικού μπλοκ δεν υπάρχουν. Δεν είναι τυχαίο πως κυριάρχησαν σε όλο τον πλανήτη.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
794
Κριτικές
12
Like
2.190
Πόντοι
496
Πέρασμα σήμερα το ξημέρωμα απο 3 σεπτεμβρίου ,ώρα 1 και 20. Σχεδόν στην τρίτη διασταύρωση με την ηπείρου στο αριστερό χέρι ακριβώς στην στροφή καθόντουσαν δυο ασιατάκια με μαύρες μπλούζες φούστες όλα μαύρα και μιλάγανε μεταξύ τους. Ο μαλάκας ο φίλος μου που οδηγούσε δεν σταμάτησε για να κάνω έρευνα η αν είταν ξέμπαρκες.
Απο το λίγο που πρόλαβα να δώ είταν κοντά στα 23 με 27. Όποιος ξέρει να πεί.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.685
Πόντοι
3.246
Καλησπερα αλανια !! Χανσεν και πατησιων γωνια εχει μαυρουλες για οποιον ενδιαφερετε. πιτσιρικες, ωραια μουνακια, γυρω στα 20-22 χρονων, 10ρικο μπουκι 20ρικο γαμισι, τις πετηχενω ΠΣΚ κυριως.
Και πώς τις πλησιάζεις μύστη μου? Κάνουνε κρα για βίζιτες?
Έχεις πάρει καμία κι αν ναι σε ποιό χοτέλι γαμιούνται?
Επίσης δίνουν κώλο?
Διαφώτισέ μας!
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
183
Like
1.218
Πόντοι
201
Μεγαλύτερες φόλες από τις Αφρικανές (σ.σ. μαύρες) ΔΕΝ υπάρχουν.

Εντελώς άχρηστες και ανίκανες.

Αμέσως μετά από δαύτες ακολουθούν οι Λατίνες.


Θα το πούμε ξανά και ξανά: Καλύτερες πουτάνες από τις ανατολικές του σοβιετικού μπλοκ δεν υπάρχουν. Δεν είναι τυχαίο πως κυριάρχησαν σε όλο τον πλανήτη.
Bro, δεν θα διαφωνισω πουθενα μαζι σου. Οι Ρωσιδες ειναι μια κατηγορια μονες τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom