Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

marios2307

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά
Πριν λίγο γύρισα από βόλτα με το μηχανάκι όμως από τη πιάτσα
Από ότι είδα μόνο μια ξανθιά έξω από ο Ορφέας ήταν κάπως τις προκοπής
Δεν σταμάτησα
Έψαχνα για τις Κινέζες
Ξέρει κανείς που αράζουν?
Τι ώρες?
Τι λεφτά?
Τι κάνουν?
Γενικά ότι μου πει καλό είναι
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.577
Like
13.700
Πόντοι
3.656
Γεια σας παιδιά
Πριν λίγο γύρισα από βόλτα με το μηχανάκι όμως από τη πιάτσα
Από ότι είδα μόνο μια ξανθιά έξω από ο Ορφέας ήταν κάπως τις προκοπής
Δεν σταμάτησα
Έψαχνα για τις Κινέζες
Ξέρει κανείς που αράζουν?
Τι ώρες?
Τι λεφτά?
Τι κάνουν?
Γενικά ότι μου πει καλό είναι
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Οι Κινέζες συχνάζουν στο τρίγωνο Χαλκοκονδύλη - Μάρνη Μενάνδρου, φοράνε πάντα μάσκα, ζητάνε 20€ αυτές και 5€ το ξενοδοχείο. Κυρίως πρωινές ώρες, εννοώ με το φως της μέρας, με τη Δύση του Ήλιου εξαφανίζονται. Δεν έχουν καμπύλες, είναι άτριχες, κάνουν μέτρια πίπα, δίνουν όλες κώλο. Σέβονται τον άντρα λόγω κουλτούρας, κάνουν ότι μπορούν για να τον ικανοποιήσουν, είναι πεντακάθαρες και πολύ προσεκτικές στο θέμα της υγείας / υγιεινής. Μια με θερμομετρούσε πριν μπούμε δωμάτιο, δεν κάνω πλάκα. Έχουν Κοριτσίστικη φιγούρα και στα 50 τους δεν έχουν ρυτίδες, χωρίς μπότοξ κλπ
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
364
Like
553
Πόντοι
81
Με 30 πάντως η Μαρία η Ρουμάνα στο τρίγωνο με κάνει μάγκα. Προ ολίγων ημερών με στενό λουλουδατο φόρεμα την πήρα. Μου πήρε πίπα αφού χουφτωνα επί 10 λεπτά σε ασανσέρ και δωμάτιο, την έβαλα στα 4 με τις βυζάρες της να κρέμονται και την έπαιρνα για 20 λεπτά από κωλο. Στο τέλος τα πήρε στο πρόσωπο
τι ωρες παει φιλε?εμφανισιακα πως ειναι ?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
ρε παιδιά ΜΙΣΟ...εγώ έχει δει ΜΙΑ μόνο Κινέζα και αυτή ζαρωμένη και γριά! έχει άλλες και που?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.577
Like
13.700
Πόντοι
3.656
ρε παιδιά ΜΙΣΟ...εγώ έχει δει ΜΙΑ μόνο Κινέζα και αυτή ζαρωμένη και γριά! έχει άλλες και που?
αν λες γι αυτή που κάνει πιάτσα μαζί με τις Πακιστανές, στη διασταύρωση Σωκράτους και Σατωβριάνδου, πάνω - κάτω στο ξενοδοχείο Μανσιόν νομίζω είναι φόλα, η μοναδική που δεν έχω πάρει. Μου τη σπάει η γενική της εμφάνιση και το ένστικτο είναι γενικά καλός οδηγός. Για τις άλλες έχω γράψει πλήρες ρεπορτάζ
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
αν λες γι αυτή που κάνει πιάτσα μαζί με τις Πακιστανές, στη διασταύρωση Σωκράτους και Σατωβριάνδου, πάνω - κάτω στο ξενοδοχείο Μανσιόν νομίζω είναι φόλα, η μοναδική που δεν έχω πάρει. Μου τη σπάει η γενική της εμφάνιση και το ένστικτο είναι γενικά καλός οδηγός. Για τις άλλες έχω γράψει πλήρες ρεπορτάζ
όχι λέω για αυτήν που κάνει πιάτσα λίγο πιο πάνω από τον ορφέα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.577
Like
13.700
Πόντοι
3.656
όχι λέω για αυτήν που κάνει πιάτσα λίγο πιο πάνω από τον ορφέα
η πιο αξιόλογη για μένα είναι αυτή που δηλώνει Σίσσυ (τώρα καταλαβαίνεις πως αυτό το όνομα είναι παραμύθι). Πολύ λεπτή, κοριτσίστικη φιγούρα, μικρό στήθος αλλά καλό για το κυβικά της, τα κάνει όλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
η πιο αξιόλογη για μένα είναι αυτή που δηλώνει Σίσσυ (τώρα καταλαβαίνεις πως αυτό το όνομα είναι παραμύθι). Πολύ λεπτή, κοριτσίστικη φιγούρα, μικρό στήθος αλλά καλό για το κυβικά της, τα κάνει όλα
οκ αυτή δηλαδή είναι το πρωί εκεί? και δεν κάθεται κάπου σταθερά η κοπέλα?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.577
Like
13.700
Πόντοι
3.656
οκ αυτή δηλαδή είναι το πρωί εκεί? και δεν κάθεται κάπου σταθερά η κοπέλα?
ρε άνθρωπε πιο πάνω το έγραψα. Οι Σίσσυ και Σόσσα (στρογγυλοπρόσωπη, μιλφ) συχνάζουν στο τρίγωνο Χαλκοκονδύλη - Μάρνη Μενάνδρου, περίπου λοξά αυτές είναι αριστερά και ο Ορφέας δεξιά σου. Αλλά πάντα έξω από τον Ορφέα κυκλοφοράνε τουλάχιστον 5 - 6, διάφορες εθνικότητες, σωματοδομές και ηλικίες, διαλέγεις όποια σου κάνει κλικ
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
ρε άνθρωπε πιο πάνω το έγραψα. Οι Σίσσυ και Σόσσα (στρογγυλοπρόσωπη, μιλφ) συχνάζουν στο τρίγωνο Χαλκοκονδύλη - Μάρνη Μενάνδρου, περίπου λοξά αυτές είναι αριστερά και ο Ορφέας δεξιά σου. Αλλά πάντα έξω από τον Ορφέα κυκλοφοράνε τουλάχιστον 5 - 6, διάφορες εθνικότητες, σωματοδομές και ηλικίες, διαλέγεις όποια σου κάνει κλικ
οκ κουλ μαν
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Geo...

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Οι Κινέζες συχνάζουν στο τρίγωνο Χαλκοκονδύλη - Μάρνη Μενάνδρου, φοράνε πάντα μάσκα, ζητάνε 20€ αυτές και 5€ το ξενοδοχείο. Κυρίως πρωινές ώρες, εννοώ με το φως της μέρας, με τη Δύση του Ήλιου εξαφανίζονται. Δεν έχουν καμπύλες, είναι άτριχες, κάνουν μέτρια πίπα, δίνουν όλες κώλο. Σέβονται τον άντρα λόγω κουλτούρας, κάνουν ότι μπορούν για να τον ικανοποιήσουν, είναι πεντακάθαρες και πολύ προσεκτικές στο θέμα της υγείας / υγιεινής. Μια με θερμομετρούσε πριν μπούμε δωμάτιο, δεν κάνω πλάκα. Έχουν Κοριτσίστικη φιγούρα και στα 50 τους δεν έχουν ρυτίδες, χωρίς μπότοξ κλπ
Καλές οι Κινέζες, θέλω να πάρω μια.
Έχει κανένα Πιπίνι καλό εκεί ή είναι σάν τα μπάζα όλες ?
Για σπίτι να το ρισκάρω ή θα ξεπροβάλει από πουθενά κανας Τζάκυ Τσαν να μας αυγοκοψει ;
Λίγο κλαουρες δεν είναι όταν τις πηδάς ή μου φαίνεται ;
Πάντως είναι περιποιητικες όντως....
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
ναι , την ειδα κι εγω , σταματησα , της μιλησα , αλλα μου μιλουσε λιγο σαν αποτομα , με αγενεθια , πως να το πω... με ξενερωσε , δεν την πηρα... εχει γεμισει η παραλιακη τωρα , απο Γλυφαδα εως Αλιμο , στο ρευμα προς Αθηνα
Χτες τη νύχτα είδα κι εγώ μια τύπισσα που έκανε πιάτσα εκεί στο Γκολφ της Γλυφάδας. Φαινόταν δυνατό μουνί, εξ ου και έκανα ολόκληρη μανούβρα για να γυρίσω πίσω και να ενημερωθώ για τιμές κλπ (πήγαινα προς Άλιμο και, καθώς προσπάθησα να ξαναπιάσω την παραλιακή από πιο πίσω, έμπλεξα σε κάτι αδιέξοδα ανάμεσα στις βίλες της περιοχής). Μου είπε ότι παίρνει 50 στο αυτοκίνητο και 100 στο ξενοδοχείο. Δεν τη δοκίμασα λόγω έλλειψης μετρητών.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.577
Like
13.700
Πόντοι
3.656
Καλές οι Κινέζες, θέλω να πάρω μια.
Έχει κανένα Πιπίνι καλό εκεί ή είναι σάν τα μπάζα όλες ?
Για σπίτι να το ρισκάρω ή θα ξεπροβάλει από πουθενά κανας Τζάκυ Τσαν να μας αυγοκοψει ;
Λίγο κλαουρες δεν είναι όταν τις πηδάς ή μου φαίνεται ;
Πάντως είναι περιποιητικες όντως....
Όχι, νεαρές Κινέζες στο δρόμο δεν υπάρχουν. Δεν θα προβάλει κανένας Τσάκι Τσαν. Να δουλέψουν θέλουν. Δεν είναι κλάουρες. Μάλλον μπερδεύεσαι με τις Γιαπωνέζικες τσόντες, που όντως όλες νομίζεις πως θα ξεσπάσουν σε κλάματα, ότι τις βασανίζουν, δεν ξέρω γιατί το κάνουν. Οι νεαρές στο τρίγωνο είναι ελάχιστες, και αναφέρομαι σε όλες τις φυλές. Μια μόνο είδα αρκετά νεαρή, έξω από τον Ορφέα, με ροζ κολάν και μπουστάκι, κοντή, ωραίες γραμμές, ζήταγε 20€ δεν έδινε κώλο. Δεν την πήρα για να έχω άποψη αν άξιζε
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Ευχαριστούμε τους συναγωνιστές που ενημερώνουν, μπράβο παιδιά, πολύ χρήσιμες πληροφορίες
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Με 30 πάντως η Μαρία η Ρουμάνα στο τρίγωνο με κάνει μάγκα. Προ ολίγων ημερών με στενό λουλουδατο φόρεμα την πήρα. Μου πήρε πίπα αφού χουφτωνα επί 10 λεπτά σε ασανσέρ και δωμάτιο, την έβαλα στα 4 με τις βυζάρες της να κρέμονται και την έπαιρνα για 20 λεπτά από κωλο. Στο τέλος τα πήρε στο πρόσωπο
Εχεις φαει κολλημα εσυ.. Δε σε αδικω βέβαια :p Στην τριτη προσπαθεια μου κατεβηκα λιγο νωριτερα κεντρο κ την πετυχα.. Μου φανηκε αδυνατισμενη και λιγο χαλαρωμενη σε σχεση με πριν ενα χρονο περιπου που την ειχα δει τελευταια φορα.Παντα ομως ευχαριστη, δεκτικη και ο λιγος χρονος που περνας μαζι της ειναι ποιοτικος. Ειχα παει και φτιαγμενος οποτε δεν αργησε να ερθει το ευχαριστο τελος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Όχι, νεαρές Κινέζες στο δρόμο δεν υπάρχουν. Δεν θα προβάλει κανένας Τσάκι Τσαν. Να δουλέψουν θέλουν. Δεν είναι κλάουρες. Μάλλον μπερδεύεσαι με τις Γιαπωνέζικες τσόντες, που όντως όλες νομίζεις πως θα ξεσπάσουν σε κλάματα, ότι τις βασανίζουν, δεν ξέρω γιατί το κάνουν. Οι νεαρές στο τρίγωνο είναι ελάχιστες, και αναφέρομαι σε όλες τις φυλές. Μια μόνο είδα αρκετά νεαρή, έξω από τον Ορφέα, με ροζ κολάν και μπουστάκι, κοντή, ωραίες γραμμές, ζήταγε 20€ δεν έδινε κώλο. Δεν την πήρα για να έχω άποψη αν άξιζε
Αλήθεια, γιατί κλαίνε στις τσόντες....
Αφού τους αρέσει....

Καλά, ας μην δίνει κωλο, εκεί θα κολλήσουμε τώρα.
Τι ώρα είναι καλή να περάσει κανείς από κει που λες ;
Ή γενικώς εκεί τριγύρω που μαζεύονται όλες αυτές ;

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.577
Like
13.700
Πόντοι
3.656
Αλήθεια, γιατί κλαίνε στις τσόντες....
Αφού τους αρέσει....

Καλά, ας μην δίνει κωλο, εκεί θα κολλήσουμε τώρα.
Τι ώρα είναι καλή να περάσει κανείς από κει που λες ;
Ή γενικώς εκεί τριγύρω που μαζεύονται όλες αυτές ;

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες
Όλες τις ώρες. Λόγω του καύσωνα εγώ κατεβαίνω μετά τις 20.00, και οι περισσότερες είναι έξω από τον Ορφέα, το έχουν κάνει στέκι ίσως επειδή είναι καινούριο
 

Alex London

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Alex London

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ,πιάτσα η call girl , σε νορμαλ τιμές που έχει ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom