Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
εγω νομιζω οτι μπορει να ντρεπονται ή να κομπλαρουν να πλησιασουν τις κοπελες και βρισκουν παντα τις ιδεες δικαιολογιες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχει πετυχει κανεις τωρα τελευταια την μαρια την ρουμανα , δεν την βρισκω με τιποτα οσες φορες επιχειρησα.
Η αλήθεια είναι πως μια μέρα που βρέθηκα εκεί για μια δουλειά, έξω από το κατάστημα σκεκόταν μια γαμεύσιμη μελαχρινή αλλά με κοίταζε με ένα ύφος... Κόλωσα να ρωτήσω τι και πώς!!! Σε ένα οπαπ απέναντι τα "όρνεα" έκοβαν κίνηση!! Η αλήθεια είναι ότι δεν ψηνόμουν για συνεδρία οπότε δεν απλώθηκα.
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
εχει πετυχει κανεις τωρα τελευταια την μαρια την ρουμανα , δεν την βρισκω με τιποτα οσες φορες επιχειρησα.
Η αλήθεια είναι πως μια μέρα που βρέθηκα εκεί για μια δουλειά, έξω από το κατάστημα σκεκόταν μια γαμεύσιμη μελαχρινή αλλά με κοίταζε με ένα ύφος... Κόλωσα να ρωτήσω τι και πώς!!! Σε ένα οπαπ απέναντι τα "όρνεα" έκοβαν κίνηση!! Η αλήθεια είναι ότι δεν ψηνόμουν για συνεδρία οπότε δεν απλώθηκα.
δεν χρειαζεται να ''ψηνεσαι'' για ''συνεδρια'' για να ρωτησεις μια κοπελα ποσα θελει και τι προγραμμα κανει . μην τρελαθουμε τελειως εδω μεσα.ρωτας και γραφεις εδω μεσα. τι πιο απλο στον κοσμο ?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.748
Πόντοι
3.656
εχει πετυχει κανεις τωρα τελευταια την μαρια την ρουμανα , δεν την βρισκω με τιποτα οσες φορες επιχειρησα.

δεν χρειαζεται να ''ψηνεσαι'' για ''συνεδρια'' για να ρωτησεις μια κοπελα ποσα θελει και τι προγραμμα κανει . μην τρελαθουμε τελειως εδω μεσα.ρωτας και γραφεις εδω μεσα. τι πιο απλο στον κοσμο ?
πολύ σωστός. Τη ρωτάς για να ξέρεις αν θα την προτιμήσεις, όταν ''ψηνεσαι'' για ''συνεδρια''
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
εχει πετυχει κανεις τωρα τελευταια την μαρια την ρουμανα , δεν την βρισκω με τιποτα οσες φορες επιχειρησα.

δεν χρειαζεται να ''ψηνεσαι'' για ''συνεδρια'' για να ρωτησεις μια κοπελα ποσα θελει και τι προγραμμα κανει . μην τρελαθουμε τελειως εδω μεσα.ρωτας και γραφεις εδω μεσα. τι πιο απλο στον κοσμο ?

πολύ σωστός. Τη ρωτάς για να ξέρεις αν θα την προτιμήσεις, όταν ''ψηνεσαι'' για ''συνεδρια''
Το έγραψα!!! Είχα πάει για να αγοράσω κάτι από συγκεκριμένο μαγαζί!!! Πιατσάριζε ακριβώς απ'έξω!!! Οι δικοί μου με έβλεπαν!!! Κόλωσα!!! Τι άλλο θέλετε;;;;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.748
Πόντοι
3.656
Το έγραψα!!! Είχα πάει για να αγοράσω κάτι από συγκεκριμένο μαγαζί!!! Πιατσάριζε ακριβώς απ'έξω!!! Οι δικοί μου με έβλεπαν!!! Κόλωσα!!! Τι άλλο θέλετε;;;;
η εν λόγω περίπτωση ήταν πολύ συγκεκριμένη. Ούτε εγώ θα ρώταγα. Στην πολύ μεγάλη πλειονοψηφία των μελών αναφέρθηκα
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Ψοφια τα πραγματα παιδες. Λιγη κινηση το βραδυ εως τιποτα. αυτες μονο που ξαπλωνουν στο πατωμα και ειναι με το ενα ποδι στον ταφο. Οι υποδελοιπες, λοιπον η δε ξερω γω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pitpap
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
σα να λειπουν σα να λακισαν ξερω γω... τι να κανουμε να παμε παραλιακη ;
 

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
118
Like
246
Πόντοι
21
Ξεκίνησαν οι μαύρες προς το τέρμα Πατησίων; κάτι σαν να πήρε το μάτι αλλά δεν γινόταν να σταματήσω
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Ξεκίνησαν οι μαύρες προς το τέρμα Πατησίων; κάτι σαν να πήρε το μάτι αλλά δεν γινόταν να σταματήσω
Ρε συ αυτες οτι συμφωνησετε πριν τους δωσεις τα λεφτα, ειναι το μονο που δε θα κανουν αφου τα παρουν.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Ξεκίνησαν οι μαύρες προς το τέρμα Πατησίων; κάτι σαν να πήρε το μάτι αλλά δεν γινόταν να σταματήσω

Σωστά είδες τύπε!
Προχθές που επέστρεφα από δουλειά μεταξύ 03:30-04:00 π.μ. παρά το ψωλόκρυο είχε 3-4 μαυρούλες προς το τέρμα Πατησίων όπως αναφέρεις και κάποιες πλατεία Αμερικής.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
319
Πόντοι
20
Το θέμα είναι ποια και πώς την ξεχωρίζεις;;;
οτι και να πουμε απο καθαρότατα είναι άσχετες και ξεπετες να περασει η ωρα να φυγει , πολυ ασχημη εμπειρια παιδια αμα μπορειτε μακρια
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ακριβός στην στροφή πριν βγούμε στο Ρουφ ..γίνετε πλέον λαϊκό προσκύνημα στην κοπέλα που πιατσαρι ακριβός πάνω στην στροφή …Ας μας πει ποιος δοκίμασε πως τα πέρασε …!!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.803
Like
4.435
Πόντοι
506
Ακριβός στην στροφή πριν βγούμε στο Ρουφ ..γίνετε πλέον λαϊκό προσκύνημα στην κοπέλα που πιατσαρι ακριβός πάνω στην στροφή …Ας μας πει ποιος δοκίμασε πως τα πέρασε …!!
Τυπος ειναι κάθε βράδυ εκεί;εχω να την πετυχω κανα μηνα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

redgarland

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2021
Μηνύματα
774
Κριτικές
5
Like
2.392
Πόντοι
726
Καλημερα σε ολους.. Στις 24/3 και περιπου στις 11.30 το πρωι, πιατσαριζε ενα πολυ καλο τεμαχιο στην γωνια 3ης Σεπτεμβριου και Χαλκοκονδυλη.. Λογω μασκας δεν μπορω να πω και πολλα για προσωπο, καστανη με σπαστα μαλλια, και φαινοταν ομορφη..
30 ευρω μαζι με το ξενοδοχειο, και ολα με καποτα ειπε, δεν πηγα γιατι ειχα "ξεφορτωσει" πριν στην Φυλης.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.748
Πόντοι
3.656
Καλημερα σε ολους.. Στις 24/3 και περιπου στις 11.30 το πρωι, πιατσαριζε ενα πολυ καλο τεμαχιο στην γωνια 3ης Σεπτεμβριου και Χαλκοκονδυλη.. Λογω μασκας δεν μπορω να πω και πολλα για προσωπο, καστανη με σπαστα μαλλια, και φαινοταν ομορφη..
30 ευρω μαζι με το ξενοδοχειο, και ολα με καποτα ειπε, δεν πηγα γιατι ειχα "ξεφορτωσει" πριν στην Φυλης.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα μέλος δίνει κάποια πληροφορία, και δεν κάνει ερωτήσεις
 

redgarland

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2021
Μηνύματα
774
Κριτικές
5
Like
2.392
Πόντοι
726
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα μέλος δίνει κάποια πληροφορία, και δεν κάνει ερωτήσεις
Ευχαριστω πολυ αγαπητε φιλε, εχω βοηθηθει και εγω απο εσενα και απο αλλα μελη, ειτε εις γνωσην τους, ειτε οχι.. Οποτε ειναι υποχρεωση μου να βοηθαω και εγω με τη σειρα μου, οπως μπορω και με καθε τροπο..
 

Vagos1975

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
85
Πόντοι
0
Ακριβός στην στροφή πριν βγούμε στο Ρουφ ..γίνετε πλέον λαϊκό προσκύνημα στην κοπέλα που πιατσαρι ακριβός πάνω στην στροφή …Ας μας πει ποιος δοκίμασε πως τα πέρασε …!!
Φίλε εγώ μένω Χαϊδάρι που ακριβώς είναι αυτό που λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom