Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.576
Like
7.247
Πόντοι
1.056
Ρε τυπε αλήθεια τωρα;
Δεν επιτρέπεται να ανεβάζεις φωτο με προσωπο!!
Τι θεωρείς ότι κάνεις τωρα; :think:
Αληθεια,εχει δημοσιευτει με συναινεση της:birdman:
Κοιτα εδω:birdman:
Στην Πλατεία Θεάτρου θα Βρεις Πορνεία, Ναρκωτικά και Κλεμμένα Κινητά :upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:

Eσυ τι πιστευεις οτι κανεις τον admin,τον ηθικολογο ή το ΕΣΡ???

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Μονο για ακραιους μυστες:rockon::rockon::rockon:
1508833585083-plateia_theatrou04.jpeg

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
την έχω πετύχει φυλής να στολίζει όλους
τους
περαστικούς
με
κοσμητικά
επίθετα που ούτε
εδώ
δε λέγονται και ταυτόχρονα
να τους ρίχνει και χλεπόνια!
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: 968

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
Αληθεια,εχει δημοσιευτει με συναινεση της:birdman:
Κοιτα εδω:birdman:
Στην Πλατεία Θεάτρου θα Βρεις Πορνεία, Ναρκωτικά και Κλεμμένα Κινητά :upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:

Eσυ τι πιστευεις οτι κανεις τον admin,τον ηθικολογο ή το ΕΣΡ???

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Άστο είσαι λάθος φίλε μου!!
Θυμώνεις κιόλας.Αν ανέβαζες το λινκ δε θα σου έλεγα τίποτα αλλά εσύ προτίμησες να ανεβάσεις φωτο!!
Διάβασε τους κανόνες και άσε με εμένα ποιος είμαι!!!
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: 968

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.159
Like
4.086
Πόντοι
456
Πλατεία θεάτρου -. Μενάνδρου πως καθάρισε έτσι με ΝΔ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λένε θα την κάνουν ανάπλαση. Να την γαμησουν κι αυτήν.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.576
Like
7.247
Πόντοι
1.056
Άστο είσαι λάθος φίλε μου!!
Θυμώνεις κιόλας.Αν ανέβαζες το λινκ δε θα σου έλεγα τίποτα αλλά εσύ προτίμησες να ανεβάσεις φωτο!!
Διάβασε τους κανόνες και άσε με εμένα ποιος είμαι!!!

Άστο είσαι λάθος φίλε μου!!
Θυμώνεις κιόλας.Αν ανέβαζες το λινκ δε θα σου έλεγα τίποτα αλλά εσύ προτίμησες να ανεβάσεις φωτο!!
Διάβασε τους κανόνες και άσε με εμένα ποιος είμαι!!!
Για τον θυμο εβγαλες συμπερασμα απ το εικονιδιο κ μονο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κατι μου λεει οτι εσυ τα πηρες επειδη δεν σου βγηκε η δηθεν ηθικολογια:badair::badair::badair:
Κ λινκ σου ποσταρα για να δεις οτι ανεβασα δημοσιευμενη φωτο:bottom::bottom::bottom:
Δεν θα το συνεχισω ο καθενας κρινει κ κρνεται:woldman::woldman::woldman:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.178
Κριτικές
4
Like
1.648
Πόντοι
266
Η συγκεκριμενη πιατσαρει ακομη κοντα κ πισω απ τον Ορφεα
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: 968

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
860
Κριτικές
24
Like
8.337
Πόντοι
2.036
Μονο για ακραιους μυστες:rockon::rockon::rockon:
1508833585083-plateia_theatrou04.jpeg

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Ω να σου γαμησω......τετοιες χερουκλες εχει ο ξαδερφος μου που δουλευει οικοδομη....θα ριχνει γερα μπατσακια η τυπισα χαχαχαζα
 

Whoahhhh

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα ! Πέρασα από τη Ρουμανα έξω από τα Ρουφ μέτρια θα πω και σαν εμφάνιση και στην πράξη... Μου είπε 30€ για χοτελ
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Αυτή με το μοβ μαλλί ποια είναι ξέρει κανείς στην πλατεία Λαυρίου?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Αυτή με το μοβ μαλλί ποια είναι ξέρει κανείς στην πλατεία Λαυρίου?
και γιατί δεν την πλησιάζεις τύπε να ρωτήσεις πως την λένε, από που είναι, τι πρόγραμμα κάνει, πόση ώρα κάθεται, πόσα ζητάει, ώστε να πληροφορήσεις και τα υπόλοιπα μέλη;
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
και γιατί δεν την πλησιάζεις τύπε να ρωτήσεις πως την λένε, από που είναι, τι πρόγραμμα κάνει, πόση ώρα κάθεται, πόσα ζητάει, ώστε να πληροφορήσεις και τα υπόλοιπα μέλη;
Γιατί προφανώς υπήρχε κάποιο κόλλημα. Δεν ήμουν μόνος και όταν ξαναπέρασα δεν υπήρχε. Αμέσως να κριτικάρεις..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Γιατί προφανώς υπήρχε κάποιο κόλλημα. Δεν ήμουν μόνος και όταν ξαναπέρασα δεν υπήρχε. Αμέσως να κριτικάρεις..
και βέβαια αμέσως να κριτικάρω. Από τις 100 δημοσιεύσεις εδώ μέσα οι 90 και παραπάνω αφορούν ερωτήσεις. Ελάχιστοι θα γράψουν ότι πήγαν με κάποια συγκεκριμένη και θα ενημερώσουν μέλη και επισκέπτες για το πρόγραμμα, τη συμπεριφορά και την τιμή τους. Εξαιρούνται κάποια νεαρά μέλη τα οποία λόγω απειρίας ζητάνε πληροφορίες, και καλά κάνουν. Οι άλλοι ζητάνε, χωρίς να δίνουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Geo...
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Κατέβηκα νωρίς σήμερα, γύρω στις 19.00. Ελάχιστες στην πιάτσα, ίσως έφταιγε το βρωμόκρυο, έριχνε ψιλό χιονόνερο. Στη θέση της έξω από το Κριστιάνα η νεαρή κοντή ομορφούλα για την οποία συναγωνιστής με πληροφόρησε πως είναι μεγάλη φόλα, κάποια άσχημα βουλγαρογυφτάκια, η Κασσάνδρα από το Καμερούν στη θέση της. Με πλησίασε μια σχετικά ψηλή μέτρια φάτσα που άρχισε να μου μιλάει Ιταλικά. Μου ΄ρθε να την τρολάρω, αλλά προσπάθησα με λίγα Αγγλικά να δω τι παίζει. Δήλωσε Βραζιλιάνα, κι όταν τη ρώτησα γιατί δεν μιλάει Πορτογαλικά μου είπε πως είχε μαμά Βραζιλιάνα και μπαμπά Ιταλό κλπ φαντασιώσεις. Τέλος πάντων, αφού δεν μπορούσα να συνεννοηθώ, εκτός από το ότι θέλει 20€, την έκανα. Δεν θα μου έκανε εντύπωση αν ήταν Αλβανογύφτισσα που εκπορνεύθηκε στην Ιταλία, έμαθε λίγα Ιταλικά κι ήρθε εδώ να μας το παίξει Βραζιλιάνα για να δικιολογήσει το χρώμα της
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Γιατί προφανώς υπήρχε κάποιο κόλλημα. Δεν ήμουν μόνος και όταν ξαναπέρασα δεν υπήρχε. Αμέσως να κριτικάρεις..
το προβλημα ειναι οτι συνεχως ολοι περνανε με παρεα και οχι μονοι τους .
Κατέβηκα νωρίς σήμερα, γύρω στις 19.00. Ελάχιστες στην πιάτσα, ίσως έφταιγε το βρωμόκρυο, έριχνε ψιλό χιονόνερο. Στη θέση της έξω από το Κριστιάνα η νεαρή κοντή ομορφούλα για την οποία συναγωνιστής με πληροφόρησε πως είναι μεγάλη φόλα, κάποια άσχημα βουλγαρογυφτάκια, η Κασσάνδρα από το Καμερούν στη θέση της. Με πλησίασε μια σχετικά ψηλή μέτρια φάτσα που άρχισε να μου μιλάει Ιταλικά. Μου ΄ρθε να την τρολάρω, αλλά προσπάθησα με λίγα Αγγλικά να δω τι παίζει. Δήλωσε Βραζιλιάνα, κι όταν τη ρώτησα γιατί δεν μιλάει Πορτογαλικά μου είπε πως είχε μαμά Βραζιλιάνα και μπαμπά Ιταλό κλπ φαντασιώσεις. Τέλος πάντων, αφού δεν μπορούσα να συνεννοηθώ, εκτός από το ότι θέλει 20€, την έκανα. Δεν θα μου έκανε εντύπωση αν ήταν Αλβανογύφτισσα που εκπορνεύθηκε στην Ιταλία, έμαθε λίγα Ιταλικά κι ήρθε εδώ να μας το παίξει Βραζιλιάνα για να δικιολογήσει το χρώμα της
περασα και εγω το απογευμα στο ιδιο μερος/σημειο. μιλησα μονο σε μια βουλγαρογυφτισα , ηθελε 25 ευρω. δεν την πηρα. αυτη κανει πιατσα εξω απο τον ορφεα. ειχε χαθει για κανενα 6μηνο , μιλησαμε 2 λεπτα , μου ειπε οτι επειδη δεν ειχε δουλεια για αυτο ελειπε τοσο καιρο στην βουλγαρια. ειναι μια εντελως αδιαφορη δεν εχω δει κανεναν εδω μεσα να αναφερθει στηην συγκεκριμενη. οντως αυτη την συγκεκριμενη κανεις δεν θελει να την παρει. αναμενω συντομα να ξαναεπιστρεψει απο εκει που ηρθε. ειναι λιγο γεματουλη οχι χοντρη,σκουρο δερμα μελαχρινη , μετριο υψος , οχι κατι το ιδιαιτερο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
το προβλημα ειναι οτι συνεχως ολοι περνανε με παρεα και οχι μονοι τους .
Τα είπες όλα. Οι περισσότεροι γράφουν το ίδιο. Είτε είχαν παρέα, είτε δεν μπορούσαν να σταματήσουν επειδή κόρναραν από πίσω τα αμάξι κλπ δικαιολογίες
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Τα είπες όλα. Οι περισσότεροι γράφουν το ίδιο. Είτε είχαν παρέα, είτε δεν μπορούσαν να σταματήσουν επειδή κόρναραν από πίσω τα αμάξι κλπ δικαιολογίες
Δες πόσα μυνήματα έχω και πόσους έχω ενημερώσει σε άλλα τοπικ και θα καταλάβεις γιατί κάνεις λάθος σε αυτήν την περίπτωση. Αν όμως σε γεμίζει το να κράζεις, μπορείς να συνεχίσεις αλλά εγώ δεν θα σε ακολουθήσω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Δες πόσα μυνήματα έχω και πόσους έχω ενημερώσει σε άλλα τοπικ και θα καταλάβεις γιατί κάνεις λάθος σε αυτήν την περίπτωση. Αν όμως σε γεμίζει το να κράζεις, μπορείς να συνεχίσεις αλλά εγώ δεν θα σε ακολουθήσω
οκ, μπορεί σε σένα ειδικά να κάνω λάθος, οι παλιοί έλεγαν πως κοντά στα ξερά καίγονται και τα χλωρά. Κι εσύ έλεγξε αν έγραψα αλήθεια, ή όχι. Πως σε αυτό το νήμα, για κάθε ένα μέλος που δίνει πληροφορίες, υπάρχουν δέκα ερωτήσεις. Εκτός από τους προμότορες της Αλβανιδοκωλάρας που μας τα πρήζουν ζητώντας τάχα το τηλέφωνό της σε π.μ. για να νομίσουμε πως έχει ζήτηση
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Τα είπες όλα. Οι περισσότεροι γράφουν το ίδιο. Είτε είχαν παρέα, είτε δεν μπορούσαν να σταματήσουν επειδή κόρναραν από πίσω τα αμάξι κλπ δικαιολογίες
εγω νομιζω οτι μπορει να ντρεπονται ή να κομπλαρουν να πλησιασουν τις κοπελες και βρισκουν παντα τις ιδεες δικαιολογιες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχει πετυχει κανεις τωρα τελευταια την μαρια την ρουμανα , δεν την βρισκω με τιποτα οσες φορες επιχειρησα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
εγω νομιζω οτι μπορει να ντρεπονται ή να κομπλαρουν να πλησιασουν τις κοπελες και βρισκουν παντα τις ιδεες δικαιολογιες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχει πετυχει κανεις τωρα τελευταια την μαρια την ρουμανα , δεν την βρισκω με τιποτα οσες φορες επιχειρησα.
το αποτέλεσμα μετράει τύπε, όχι οι δικαιολογίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom