Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.183
Κριτικές
2
Like
1.827
Πόντοι
216
Το τριγωνο εχει καταντηση ποια αστα να πανε.....φοβασαι να κυκλοφορησης....
Εαν φοβάσαι να κυκλοφορήσεις στο τρίγωνο, Μετάξι δεν πατάς να υποθέσω...
Που να ζούσατε και να κυκλοφορούσατε δηλαδή στις "παλιές καλές" εποχές της ευρύτερης περιοχής...
Αν νομίζετε οτι οι Πακιστανοί χαλάσανε το τρίγωνο και τα φτηνά μπουρδέλα, να σας έβλεπα απο μια μεριά στα τέλη των 80ς και μέχρι το 2000... που, αν δεν βρισκόσουν με λάμα στην καρωτίδα, έπρεπε να περάσεις απο τον άγιο Κωνσταντίνο να ανάψεις κανένα κερί για την κωλοφαρδία σου...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Εαν φοβάσαι να κυκλοφορήσεις στο τρίγωνο, Μετάξι δεν πατάς να υποθέσω...
Που να ζούσατε και να κυκλοφορούσατε δηλαδή στις "παλιές καλές" εποχές της ευρύτερης περιοχής...
Αν νομίζετε οτι οι Πακιστανοί χαλάσανε το τρίγωνο και τα φτηνά μπουρδέλα, να σας έβλεπα απο μια μεριά στα τέλη των 80ς και μέχρι το 2000... που, αν δεν βρισκόσουν με λάμα στην καρωτίδα, έπρεπε να περάσεις απο τον άγιο Κωνσταντίνο να ανάψεις κανένα κερί για την κωλοφαρδία σου...
Τέλη '80 με τίποτα, δεν υπήρχε κανένας φόβος!!! Άφηνα το αυτοκίνητο στην Πλ. Κουμουνδούρου που είχε μια αλάνα και τσαρκάριζα όλη νύχτα μέχρι το κλείσιμο. Αρχές του '90 χάλασε η δουλειά επειδή οι... "γείτονες" που ήρθαν κι έβγαλαν στο κλαρί τις δικές τους, σε καθάριζαν για ένα 500άρικο!!!!
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.183
Κριτικές
2
Like
1.827
Πόντοι
216
Τέλη '80 με τίποτα, δεν υπήρχε κανένας φόβος!!! Άφηνα το αυτοκίνητο στην Πλ. Κουμουνδούρου που είχε μια αλάνα και τσαρκάριζα όλη νύχτα μέχρι το κλείσιμο. Αρχές του '90 χάλασε η δουλειά επειδή οι... "γείτονες" που ήρθαν κι έβγαλαν στο κλαρί τις δικές τους, σε καθάριζαν για ένα 500άρικο!!!!
έστω αρχές 90ς... γερνάμε και ξεχνάμε κάποιες λεπρομέρειες.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.183
Κριτικές
2
Like
1.827
Πόντοι
216
Τότε οι τοξοβόλοι δεν ήταν στο Μεταξουργείο ούτε στο τρίγωνο. Υπήρχε το δικαστήριο εκεί!!! Η Ιάσωνος ήταν ένα γραφικό στενάκι με μπουρδέλα!!!
Το εφετείο, σωστά...
Τώρα πάλι, γραφικό στενάκι με μπουρδέλα είναι και σήμερα...
σημείωση: "Γραφικό" δε σημαίνει απαραίτητα και ωραίο, ασφαλές, ήσυχο ή καλό... σημαίνει αυτό ακριβώς που λέει και η λέξη. Γραφικό.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.183
Κριτικές
2
Like
1.827
Πόντοι
216
Τι θυμήθηκα τώρα...
Ήμουν δεν ήμουν 17 χρονών, και πήρα την πρώτη μου "εισαγόμεη" πουτάνα, σε ένα ρημάδι, κατεδαφιστέο απο τότε κτίριο στην Αγησιλάου, κοντά στη συμβολή με τη Δελιγιώργη.
Το έπαιζε Ιταλίδα (τότε προφανώς δεν ήταν ακόμα της μόδας οι λατίνες, και όποιες μελαχρινές κατέβαιναν απο τα Βαλκάνια το παίζανε Ιταλίδες, Ισπανίδες κτλ...) και ήταν η πρώτη φόλα που έφαγα ποτέ...
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Οσοι δεν βολταραν βραδυ ( 1980 + ) στα στενα του ψυρη πριν γινει οτι ειναι τώρα και της αθηνας για πουτάνες ( αχ Θεωδωρα ....) ευριπηδου , Αγιο Δημητριο , Σωκρατους , Σοφοκλεους κλπ , δεν ξερουν τι θα πει "φοβος" .........
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.748
Πόντοι
3.656
Δεν νομιζω να χρειαζεσαι ιδιαιτερη πληροφοριση εαν κατεβαινεις 15 χρονια......εισαι πολυ πιο εμπειρος και μεσα στα κολπα .Εμενα μου την επεσαν κατι ζακια για λεφτα και για αυτο το λεω.....που ξερεις που μπορει να κατεληγα.Δεν ηθελα και παραπανω εγω για να μη ξαναπατησω
οκ. Έχω σκεφτεί κι αυτή την πιθανότητα. Όταν κατεβαίνω δεν παίρνω μαζί μου κάρτες, έχω μαζί μου ένα κινητό δεκαετίας, και 10 € παραπάνω από όσα θέλω να ξοδέψω. Αν με απειλήσουν, αυτονόητο πως θα δώσω το πορτοφόλι μου, σιγά τη ζημιά. Δεν μου έχει συμβεί όμως. Για λέγε όμως σε ποιο σημείο έγινε, να προσέχουμε λίγο παραπάνω
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
Οσοι δεν βολταραν βραδυ ( 1980 + ) στα στενα του ψυρη πριν γινει οτι ειναι τώρα και της αθηνας για πουτάνες ( αχ Θεωδωρα ....) ευριπηδου , Αγιο Δημητριο , Σωκρατους , Σοφοκλεους κλπ , δεν ξερουν τι θα πει "φοβος" .........
ποιος θυμαται τι γινοτανε στον παραλληλο της Αθηνας πισω απο το δημαρχειο τοτε? λαικο προσκυνημα -)
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Οσοι δεν βολταραν βραδυ ( 1980 + ) στα στενα του ψυρη πριν γινει οτι ειναι τώρα και της αθηνας για πουτάνες ( αχ Θεωδωρα ....) ευριπηδου , Αγιο Δημητριο , Σωκρατους , Σοφοκλεους κλπ , δεν ξερουν τι θα πει "φοβος" .........
Τα νέα παιδιά δεν ξέρουν τι θα πει "Ψυρρή"!!!! Βρωμούσε κατρουλίλα από Αθηνάς έως Ερμού!!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.748
Πόντοι
3.656
Φιλε μου νομιζω οτι δεν ειμαι εγω αυτος που θα σου πει που να προσεχεις και που.Μαλλον εσυ πρεπει να μας δωσεις τα φωτσ σου.
Σατωβριαδου μου την επεσαν.
Τι να σου πω τύπε. Το δρομολόγιό μου είναι 28ης Οκτωβρίου, Καποδιστρίου, Χαλκοκονδύλη, Σωκράτους, Σατωβριάνδου. Ποτέ δεν με έχει πλησιάσει άντρας, αν έβλεπα κάποιον να έρχεται προς το μέρος μου θα την κοπάναγα προς το Αστυνομικό Τμήμα, κι ας έκανα λάθος
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.686
Like
14.883
Πόντοι
3.656
Το τριγωνο εχει καταντηση ποια αστα να πανε.....φοβασαι να κυκλοφορησης....
πληροφόρησέ μας για ποιο λόγο φοβάσαι. Εγώ κυκλοφορώ 15 χρόνια εκεί


τυποι θελει μεγαλη προσοχη,γιατι πλεον εχουμε παρατραγουδα και περα απο τους πορνοδρομους :hi::hi::hi:
και οσο παει θα χειροτερευει η κατασταση :confused: :confused: :confused:


Τρόμος στην Πατησίων: Ληστές δάγκωσαν και ξυλοκόπησαν 30χρονο για να του αρπάξουν κινητό και πορτοφόλι


προσεξτε οτι τον δαγκωσαν κι ολας τον τυπο :headbang: :headbang: :headbang:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Τι να σου πω τύπε. Το δρομολόγιό μου είναι 28ης Οκτωβρίου, Καποδιστρίου, Χαλκοκονδύλη, Σωκράτους, Σατωβριάνδου. Ποτέ δεν με έχει πλησιάσει άντρας, αν έβλεπα κάποιον να έρχεται προς το μέρος μου θα την κοπάναγα προς το Αστυνομικό Τμήμα, κι ας έκανα λάθος
Καμία προτεινόμενη πρωινή Κινέζα υπάρχει;;;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.748
Πόντοι
3.656
Καμία προτεινόμενη πρωινή Κινέζα υπάρχει;;;
το είπα πολλές φορές. Στα δικά μου μάτια, η Σίσσυ, η πιο λεπτή από όλες. Μου είπε πως είναι 48χρονών, αλλά έχει δέρμα καλύτερο από πολλές 20χρονες. Μέτρια πίπα, τρύπες σφιχτές σαν έφηβης
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
το είπα πολλές φορές. Στα δικά μου μάτια, η Σίσσυ, η πιο λεπτή από όλες. Μου είπε πως είναι 48χρονών, αλλά έχει δέρμα καλύτερο από πολλές 20χρονες. Μέτρια πίπα, τρύπες σφιχτές σαν έφηβης
Ναι αλλά πού τη βρίσκουμε;;; Υπάρχει τηλ;;;
 

Whoahhhh

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχει πάει κανείς με τις κοπέλες που βρίσκονται στην γέφυρα Κηφισού/ Λένορμαν? Στα Μακ κοντά και αν ναι ας πει μια γνώμη. Πέρασα μια βόλτα πολύ κρύες μου φάνηκαν δεν ξέρω.
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.557
Πόντοι
736
Καλησπέρα. Έχει πάει κανείς με τις κοπέλες που βρίσκονται στην γέφυρα Κηφισού/ Λένορμαν? Στα Μακ κοντά και αν ναι ας πει μια γνώμη. Πέρασα μια βόλτα πολύ κρύες μου φάνηκαν δεν ξέρω.
η μία αδύνατη η ομορφούλα Μαίρη αν θυμάμαι καλά έχει γαμώ τα σωματάκια αλλά κάνει μόνο υπεραπλό στο
αμάξι με 30€ και πάει και στο bill με 80... επίσης βρομάει τσιγαρίλα... άλλες 2 που τσαρκάρουν εκεί είναι χοντρές
μπάζα και βγαίνουν όλες τις μέρες εκτός Δευτέρας
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Πρωινή καταδρομική. Ψιλοξεραΐλα!!! Στο μικρό τρίγωνο Μενάνδρου μία Κινέζα (στη δεύτερη βόλτα εμφανίστηκαν άλλες δύο χοντρούλες). Στη Χαλκοκονδύλη 3 σοβιετικά γκιλφ, η μία γεματούλα με έντονο βάψιμο οι άλλες δύο ανάξιες λόγου. Καμία αξιογάμητη. Περνώντας απέναντι την Πατησίων μια μαύρη αγριόφατσα και μια ακόμα λευκή σχετικά γαμεύσιμη αλλά το ύφος της έλεγε "μη μου μιλάτε". Γύρισα για την Κινέζα την αδύνατη. Έξω από Ορφέα μια λευκή ξανθιά με λίγα δόντια και μια γύφτισσα. Η Κινέζα λέγεται Λούλου ή Λίλυ (κάθε φορά το λέει αλλιώς). 20 ευρώ +5 χοτέλ. 50άρα περίπου πετίτ, σπασμένο πρόσωπο. Λίγα Ελλήνικος, Αγγλικά κι αυτά λίγα. Πίπα ακα σούπερ, τον κατάπιε!!! Όλες τις στάσεις και πολύ στενό νιμού!!! Δεν είπε όχι, δεν αντιστάθηκε, δυσκολεύτηκε να τον πάρει, εγώ της πρότεινα αν έχει λιπαντικό. Πολύ στενή!!! Για λωκό δεν έκανα προσπάθεια, γιατί το μουνάκι ήταν τόσο στενό!!! Δέχτηκε δάχτυλο όμως χωρίς μα και μου. Έτσι για αλλαγή!!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Πρωινή καταδρομική. Ψιλοξεραΐλα!!! Στο μικρό τρίγωνο Μενάνδρου μία Κινέζα (στη δεύτερη βόλτα εμφανίστηκαν άλλες δύο χοντρούλες). Στη Χαλκοκονδύλη 3 σοβιετικά γκιλφ, η μία γεματούλα με έντονο βάψιμο οι άλλες δύο ανάξιες λόγου. Καμία αξιογάμητη. Περνώντας απέναντι την Πατησίων μια μαύρη αγριόφατσα και μια ακόμα λευκή σχετικά γαμεύσιμη αλλά το ύφος της έλεγε "μη μου μιλάτε". Γύρισα για την Κινέζα την αδύνατη. Έξω από Ορφέα μια λευκή ξανθιά με λίγα δόντια και μια γύφτισσα. Η Κινέζα λέγεται Λούλου ή Λίλυ (κάθε φορά το λέει αλλιώς). 20 ευρώ +5 χοτέλ. 50άρα περίπου πετίτ, σπασμένο πρόσωπο. Λίγα Ελλήνικος, Αγγλικά κι αυτά λίγα. Πίπα ακα σούπερ, τον κατάπιε!!! Όλες τις στάσεις και πολύ στενό νιμού!!! Δεν είπε όχι, δεν αντιστάθηκε, δυσκολεύτηκε να τον πάρει, εγώ της πρότεινα αν έχει λιπαντικό. Πολύ στενή!!! Για λωκό δεν έκανα προσπάθεια, γιατί το μουνάκι ήταν τόσο στενό!!! Δέχτηκε δάχτυλο όμως χωρίς μα και μου. Έτσι για αλλαγή!!!!
Ξέχασα να πω, στο φευγιό, η Σατωβριάνδου γεμάτη τοξοβόλους, βρωμάει κατρουλίλα και ο λακαμάς ο Λευτέρης κλειστός λόγω νηστείας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom