Νέα

Πιάτσα στο Μοσχάτο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
217
Κριτικές
4
Like
237
Πόντοι
1
παντως σαν τιμη μαζι με hotel ειναι πιο οικονομικα σε σχεση με πιατσα αλιμου οπου αγγιζει τα 60-70
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16


  Και για πείτε από υπηρεσίες τι γινεται ρε παίδες?


Το Ρουμανάκι π.χ. στα 30 ευρά τι κάνει?


Κάνει καμμιά πίπα της προκοπής ή θα πάμε εκεί κάτω τσάμπα?

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
217
Κριτικές
4
Like
237
Πόντοι
1
κλεινοντας την τσαρκα στις πιατσες,στο υψος της λαχαναγορας ξεφορτωνε συναγωνιστης την κοπελα ενω στον παραδρομο της παραλιακης η γνωστη τριαδα εκ των οποιων η μια ειναι 40αρα αλλα δεν λεει κ δυο πιτσιρικες.η μια ωραιο προσωπο κ κορμι αλλα κανει λιγο κρυοκωλη,ουτε γεια δεν λεει.λογω οτι ειμαι κοντογειτονια(ν.φαληρο) θα δοκιμασω για την εμπειρια.το κοστος δεν ειναι απαγορευτικο
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.974
Like
923
Πόντοι
96
πριν δυο μέρες πηρα την μ'ια απο τις δυο αδυνατες κοπέλες (την ποιο κοντη).δουλευεε πριν κανα χρονο στο τρίγωνο και την έβλεπες κάθε βράδυ!Ντενισσα!οσον αφορά τον λόγο ανησυχίας που λες δεν νομίζω πως με την συγκεκριμένη υπάρχει!Απο τις ποιο καθαρες πουτάνες(γι αυτο ξεχαστε περίεργα πραγματα καποιοι...)με εξέτάσεις για aids και αφροδίσια μαζι της !αν την ρωτήσεις σου τα δείχνει!
φιλε και οι ROMA πιστοποιητικα γεννησεων ειχαν.. προσοχη λοιπον!!
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
δεν ξερω κλά την περιοχή!παντως είναι ευκολο!τερμα θησεως κάνεις δεξια και στα 100-200 μέτρα τις βλέπεις μπροστά σου!τρεις ρουμανες και μια αν θυμαμαι καλά ασιάτισσα λιγο ποιο πέρα αν και απο την κάβλα που είχα δεν θυμαμαι σίγουρα γι αυτήν να σας πω...!

φιλε αν θυμηθεις για ασιατισσα πες μας!περιπου τι ωρα περασες???
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
φιλε αν θυμηθεις για ασιατισσα πες μας!περιπου τι ωρα περασες???
πάντος αν θυμάμαι καλά δεν άξιζε πολλα!Μαυριδερή και άσχημη ...μπορει όμως να κάνω και λάθος πάει καιρός
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
378
Κριτικές
104
Like
550
Πόντοι
6.280
Επειδη ειμαι απο κοντα και περναω συχνα ,ειναι 2 αξιολογα κορμακια που παιζουν συνη8ως κοντα στο ποταμι.
Λιγες μερες πριν μετα τις 12 - 12,30 μεχρι 1 ειχα δει 2 ασιατισσες αλλα η εμφανιση τους θυμιζε το οη συγγενεια μας με πιθηκο. Αρεσουν και σε μενα τα asian αλλα αυτες ειναι σαν τις υπηρετριες που εβγαιναν βολτα στο παρκακι διπλα απο το μεγαρο μουσικης καθε Κυριακη αλλα τις ασχημοτερες απο αυτες. Anyway γουστα ειναι... Παντως Παρασκευη βραδυ που περασα τελευταια φορα δεν ειχε τιποτα.
Λιγο πριν τη Λαχαναγορα στο ρευμα ανοδου αραζε μια (πιθανον Αλβανη) υπο -μετριας εμφανισης την οποια δεν εχω δει εδω και ενα μηνα τουλαχιστον.
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Επειδη ειμαι απο κοντα και περναω συχνα ,ειναι 2 αξιολογα κορμακια που παιζουν συνη8ως κοντα στο ποταμι.
Λιγες μερες πριν μετα τις 12 - 12,30 μεχρι 1 ειχα δει 2 ασιατισσες αλλα η εμφανιση τους θυμιζε το οη συγγενεια μας με πιθηκο. Αρεσουν και σε μενα τα asian αλλα αυτες ειναι σαν τις υπηρετριες που εβγαιναν βολτα στο παρκακι διπλα απο το μεγαρο μουσικης καθε Κυριακη αλλα τις ασχημοτερες απο αυτες. Anyway γουστα ειναι... Παντως Παρασκευη βραδυ που περασα τελευταια φορα δεν ειχε τιποτα.
Λιγο πριν τη Λαχαναγορα στο ρευμα ανοδου αραζε μια (πιθανον Αλβανη) υπο -μετριας εμφανισης την οποια δεν εχω δει εδω και ενα μηνα τουλαχιστον.
ΣΩΣΤΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ..!!
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.974
Like
923
Πόντοι
96
πριν δυο μέρες πηρα την μ'ια απο τις δυο αδυνατες κοπέλες (την ποιο κοντη).δουλευεε πριν κανα χρονο στο τρίγωνο και την έβλεπες κάθε βράδυ!Ντενισσα!οσον αφορά τον λόγο ανησυχίας που λες δεν νομίζω πως με την συγκεκριμένη υπάρχει!Απο τις ποιο καθαρες πουτάνες(γι αυτο ξεχαστε περίεργα πραγματα καποιοι...)με εξέτάσεις για aids και αφροδίσια μαζι της !αν την ρωτήσεις σου τα δείχνει!
πριν απο δυο μερες περασα και η Ντενισσα ηταν εκει, δεν σταματησα ομως γιατι.. συνοδευομουν
 

kostaskkk

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.. για πειτε καμι λεπτομερια για τα ρουμανακια τερμα θησεως.. οποιος εχει προσωπικη εμπειρια!
 

Panagiotisath7ath

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν μισή ώρα στο ύψος έξω από το κλειστό γυμναστήριο του μοσχατο ειχε ένα ρουμανακι τέρμα αδύνατο θα λεγα ,μάπα απαίσια 30 ευρώ αμάξι από πίσω στο στενό και + 15 το priamos δίπλα 20 λεπτά με μια εκτόνωση ..... Σηκώθηκα και έφυγα ούτε να με πληρώνανε , μου συστήθηκε ως Ιωάννα από Ρουμανία  :dancing:
 

Panagiotisath7ath

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Χαμηλά θησεως στο βενζινάδικο μετά το boom boom στη καλλιθεα μόλις τώρα ενα σχετικά αξιόλογο κομμάτι ονομαζόμενη τζενη από Βουλγαρία  με προγραμα 30 απλό 50 ξενοδοχείο γνωρίζει κανείς ?
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    310,8 KB · Εμφανίσεις: 71

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Χαμηλά θησεως στο βενζινάδικο μετά το boom boom στη καλλιθεα μόλις τώρα ενα σχετικά αξιόλογο κομμάτι ονομαζόμενη τζενη από Βουλγαρία  με προγραμα 30 απλό 50 ξενοδοχείο γνωρίζει κανείς ?

καλο ειναι στον αγωνα…απλα μηλαει μονο ιταλικα... :fuck2: :fuck2:
 

Panagiotisath7ath

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
καλο ειναι στον αγωνα…απλα μηλαει μονο ιταλικα... :fuck2: :fuck2:
χαχαχαχα αδερφέ πήρα να γράψω σε εισαγωγικά και καλά απο τη Βουλγαρία της Ιταλίας αλλα νόμιζα οτι καυλαντιζε , όντως ετσι μου μίλησε και μένα όντως φάνηκε καλό , έτυχε να τη πετύχω μια άλλη φορά τη πρώτη που περιπολικό ζητούσε στοιχεία της αλλα τώρα τη ξαναείδα και επίσημα , για παρτουζα που της είπα με ενα φιλαράκι μας είπε οχι πάντως ...!!!
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
χαχαχαχα αδερφέ πήρα να γράψω σε εισαγωγικά και καλά απο τη Βουλγαρία της Ιταλίας αλλα νόμιζα οτι καυλαντιζε , όντως ετσι μου μίλησε και μένα όντως φάνηκε καλό , έτυχε να τη πετύχω μια άλλη φορά τη πρώτη που περιπολικό ζητούσε στοιχεία της αλλα τώρα τη ξαναείδα και επίσημα , για παρτουζα που της είπα με ενα φιλαράκι μας είπε οχι πάντως ...!!!

ειναι προθυμη να ικανοποιήσει το πελατη και δε βιαζεται... Γενικά για κοπέλα του δρόμου αξιζει μια δοκιμη...είναι  καθημερινά εκεί μετα τις δεκα..
εχει πολυ καθαρο δερματακι και καλο σωμα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom