Νέα

Πιάτσα στο Μοσχάτο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
εκτός από την παραλιακή, πιάτσα υπάρχει και στον παράδρομο του Κηφισσού όπως πηγαίνεις για Μοσχάτο ερχόμενος από τα βόρεια, λίγο πριν στρίψεις δεξιά για την Λαχαναγορά!!!
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Το Σαββατο το βραδυ ,γυρω στις 11.30 τις ειδα ειναι αμεσως μετα το φθηνο βενζιναδικο ,μολις στριψουμε απο Θησσεως στην παλια παραλιακη.
Ηταν και οι δυο μαζι ,πιπινια πολυ πολυ αδυνατα (ανησυχητικο πραγματι ) , περισοτερα δεν μπορεσα να δω γιατι στο καθισμα του συνοδηγου ειχα το στεφανι μου. Τριτη δεν ειδα.
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Είναι όντως πολύ αδύνατες οι δυο πρώτες η μια δε με τα μπόλικα τατουάζ είναι σκιάχτρο σκέτο
Η τρίτη που κάθετε μόνη της κάπως τρώγεται,30€ θέλουν τα κορίτσια και 15€ το χοτελι
Λυπάμαι αλλά δεν νομίζω να ψωνισω από εκεί
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
ΕΓω παντως κατα τις 7 το πρωικαθημερινα που περναω για να παω δουλεια μονο κατι μπαζα μαυρες βλεπω.Ρουμανακια δεν ετυχε να συναντησω.
 

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
περασα απο την πιατσα σαββατο βραδυ.δυο μαζι και μια μονη της.κλασικα 30 ευρω.πολυ αδυνατες.δεν ειναι μπαζα αλλα μου φενεται οτι ειναι πολυ ανησυχητικο το θεμα.δεν ξερω παιδια απλα προσεξτε.μιλαμε οι κοπελες πανω απο 40 κιλα δεν ειναι καμια..
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.974
Like
923
Πόντοι
96
αυτες υπαρχουν ακομα?..
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
ρε παιδια πως φτανουμε στην πιατσα αυτη απο χαιδαρι?
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
όλοι σωστά τα λέτε

εκεί τα 3 τεμάχια, στην κοίτη του ιλισσού, αμέσως μετά την βενζίνα

τέρμα θησέως δεξιά, προς πειραιά, δεν χάνεσαι και να θες

συνήθως τα 2 κάθονται παρέα και το ένα μόνο του

για τιμές-service-εθνικότητα, κλπ., δεν έχω άποψη (δεν ψωνίζω από δρόμο) αλλά εμφανισιακά φαίνονται καλά, και πιτσιρίκια

ενημερωτικά, είναι όλα τόσο αδύνατα, σε σημείο ανησυχίας

πιο παλιά, έξω από το κλειστό γήπεδο (10 μέτρα μετά) είχε και μαυράκια αργά το βράδυ, τώρα έχω καιρό να τα δω
πριν δυο μέρες πηρα την μ'ια απο τις δυο αδυνατες κοπέλες (την ποιο κοντη).δουλευεε πριν κανα χρονο στο τρίγωνο και την έβλεπες κάθε βράδυ!Ντενισσα!οσον αφορά τον λόγο ανησυχίας που λες δεν νομίζω πως με την συγκεκριμένη υπάρχει!Απο τις ποιο καθαρες πουτάνες(γι αυτο ξεχαστε περίεργα πραγματα καποιοι...)με εξέτάσεις για aids και αφροδίσια μαζι της !αν την ρωτήσεις σου τα δείχνει!
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
ΟΔΗΓΙΕΣ
Κατεβαινουμε την ελευθεριου βενιζέλου (θησεως) προς παραλία.στο τερμα της στριβουμε δεξια και στον δρομο αυτο (παράδρομος παραλιακης δεν θυμαμαι ονομα) μετα το βενζιναδικο και μεχρι το ξενοδοχειο Πριαμος βρίσκονται τα τεμάχια  ;) ;) ;)
πριν το μπουζουξιδικο το θεατρο?
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
πριν το μπουζουξιδικο το θεατρο?
δεν ξερω κλά την περιοχή!παντως είναι ευκολο!τερμα θησεως κάνεις δεξια και στα 100-200 μέτρα τις βλέπεις μπροστά σου!τρεις ρουμανες και μια αν θυμαμαι καλά ασιάτισσα λιγο ποιο πέρα αν και απο την κάβλα που είχα δεν θυμαμαι σίγουρα γι αυτήν να σας πω...!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
ειναι πολύ καιρο,μπορεί κ χρονος.εχει ανφερθςι κ απο εμενα παλαιοτερα,μετα απο το τελος της θησεως δεξια κ μετα απο το φθηνο βενζινάδικο ξεκινανε τα τεμάχιο με τέρμα διαδρομης φορτωματοσ τη πλατη του κλειστού γηπέδου μπάσκετ του μοσχατου..
Ποσο παει?
 

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
216
Κριτικές
4
Like
237
Πόντοι
1
το καλο ειναι οτι η περιοχη ειναι γεματη με hotel οποτε διαλεγεις κ παιρνεις.οσες γουσταρουν αμαξι στην αλανα κατω απο την γεφυρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom