Νέα

Πιάτσα στο Μοσχάτο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mamakias100

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
καλησπέρα τύποι

Το ένα το ρουμανάκι που απαντούσε στο όνομα κατερίνα ( Katarina στα ρουμανικα) εξαφανίστηκε από το μοσχάτο και έχουν μείνει μόνο κάτι σάπιες.

Επειδή την είχα τιμήσει με επιτυχία και οι πρωην συμπαιχτριες ειπαν οτι μετακόμισε σε studio μηπως ξερει κανεις σχετικά?

Ψηλό μελαχροινό μέτρια φάτσα, πολύ λεπτή, με ωραίο κωλαράκι για τους λάτρεις του αδύνατου.
Any info is useful..

Ευχαριστώ
 

kaza22

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
ειναι προθυμη να ικανοποιήσει το πελατη και δε βιαζεται... Γενικά για κοπέλα του δρόμου αξιζει μια δοκιμη...είναι  καθημερινά εκεί μετα τις δεκα..
εχει πολυ καθαρο δερματακι και καλο σωμα..
Συμφωνώ μαζί σου. Είναι καλή στο σέρβις και ψηλοκάβαλη, αν και πολύ αδύνατη για τα γούστα μου. Εμφανίζεται κατά καιρούς και μία χοντρή, που ούτε να τη βλέπεις
 

mamakias100

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
ναι ρε συμπαιχτη αλλα τελευταιο καιρο εχει εξαφανιστει... την εχει δει κανενας η εχει δει που εχει παει?
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
τωρα τελευταια πετυχαινω τα βραδια δυο μαυρουλες κ σηκωνουν κ χερι...  :jerking:

επισης εχω δει δυο φορες κατι φιλιπινεζες σαπιες...

δεν εχω σταματησει γιατι οι μεν μαυρες αν σταματησω θα μπουν κ οι δυο μεσα με τσαμπουκα κ θα μπλεξω κ οι δε φιλιπινεζες ειναι για μερακληδες
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
124
Like
6.457
Πόντοι
5.097
τωρα τελευταια πετυχαινω τα βραδια δυο μαυρουλες κ σηκωνουν κ χερι...  :jerking:

επισης εχω δει δυο φορες κατι φιλιπινεζες σαπιες...

δεν εχω σταματησει γιατι οι μεν μαυρες αν σταματησω θα μπουν κ οι δυο μεσα με τσαμπουκα κ θα μπλεξω κ οι δε φιλιπινεζες ειναι για μερακληδες

Μύστη εγώ πέρασα χθες δευτέρα κατά τις 02:30 και δεν έπαιζε τίποτα  :S :S.Μαύρες έχω πετύχει κι εγώ πιο παλιά αλλά φιλιπινέζες όχι  :rolleyes: :uglystupid:.Εσύ που τις είδες  :think: :think:
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Μύστη εγώ πέρασα χθες δευτέρα κατά τις 02:30 και δεν έπαιζε τίποτα  :S :S.Μαύρες έχω πετύχει κι εγώ πιο παλιά αλλά φιλιπινέζες όχι  :rolleyes: :uglystupid:.Εσύ που τις είδες  :think: :think:

μια ψιλη μελαχροινη ρουμανοβουλγαρα θα εννοει....γενικα εκει εχει αυτη και μια κοντη στρουμπουλη...και τα σκ καμια μαυρη...
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
Συμφωνώ μαζί σου. Είναι καλή στο σέρβις και ψηλοκάβαλη, αν και πολύ αδύνατη για τα γούστα μου. Εμφανίζεται κατά καιρούς και μία χοντρή, που ούτε να τη βλέπεις
η ψηλοκαβαλη ειναι αυτη που εκανε πιατσα στη καπποδιστριου?
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
παιδες σορρυ που αργησα.

δυο φορες συνεχομενες εχω δει μαυρες περι τις 5 τα ξημερωματα κ τις 2 φορες ηταν ξημερωματα σαββατου.

λογω δουλειας περναω απο εκει να δω τι παιζει.

φυσικα το ιδιο ισχυει και για την φιλιπινεζα που ειδα.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ποσα και τι προσφερουν, εχουμε μαθει ???
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
δυστυχως οχι καθως οι φιλιπινεζες ηταν χαλια μαυρα ενω οι μαυρες παρ ολο που μια ψιλοελεγε φοβομουν να σταματησω...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
124
Like
6.457
Πόντοι
5.097
δυστυχως οχι καθως οι φιλιπινεζες ηταν χαλια μαυρα ενω οι μαυρες παρ ολο που μια ψιλοελεγε φοβομουν να σταματησω...

Μύστη τι εννοείς χάλια μαύρα  :rolleyes: :think:.Κάνε μας μια περιγραφή από φιλιπινέζα,την έχουμε τεράστια ανάγκη  :erection: :erection: :rockon: :rockon:
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
Περασμα χθες από μοσχατο παλια παραλιακη και μετα στη γωνια του Gls μια ξανθια ομορφη με ωραιο σωμα καθοταν ορθια στη γωνια....
δεν μπορεσα να σταματήσω γιατι ειχα παρεα...δεν την εχω ξαναδει τη συγκεκριμενη μαλλον είναι NEW... οποιος γνωριζει ας μας ενημερωσει
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Περασμα χθες από μοσχατο παλια παραλιακη και μετα στη γωνια του Gls μια ξανθια ομορφη με ωραιο σωμα καθοταν ορθια στη γωνια....
δεν μπορεσα να σταματήσω γιατι ειχα παρεα...δεν την εχω ξαναδει τη συγκεκριμενη μαλλον είναι NEW... οποιος γνωριζει ας μας ενημερωσει


την εχω δει κι εγω και την ψαχνω πρωτα απο δω αν εχει δοκιμασει κανεις. 30  :pipa2: 50  :fuck2:

Αν δοκιμασε κανεις, εμαθε κατι για αυτη τηνξανθια κωλαρα...ας πει γιατι μας στοιχειωνει!
 

pasakas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2015
Μηνύματα
77
Κριτικές
15
Like
497
Πόντοι
290
Περασμα χθες από μοσχατο παλια παραλιακη και μετα στη γωνια του Gls μια ξανθια ομορφη με ωραιο σωμα καθοταν ορθια στη γωνια....
δεν μπορεσα να σταματήσω γιατι ειχα παρεα...δεν την εχω ξαναδει τη συγκεκριμενη μαλλον είναι NEW... οποιος γνωριζει ας μας ενημερωσει

Η μόνη σταθερή στην περιοχή είναι η ψηλή Ρουμάνα. Κατά τα άλλα νέκρα
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
Καλημέρα αδέλφια πρωινή ενημέρωση επί της παραλιακής μια ξανθιά μετά την διασταύρωση  της Καλλιθέας 30 εύρο  πίπα τρομερή ετμήθη
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.382
Πόντοι
34.612
Καλημέρα αδέλφια πρωινή ενημέρωση επί της παραλιακής μια ξανθιά μετά την διασταύρωση   της Καλλιθέας 30 εύρο  πίπα τρομερή ετμήθη

αυτα ειναι
ετσι θα παει καλα η ημερα
κανα ινφο παραπανω? :hi:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
124
Like
6.457
Πόντοι
5.097
Καλημέρα αδέλφια πρωινή ενημέρωση επί της παραλιακής μια ξανθιά μετά την διασταύρωση   της Καλλιθέας 30 εύρο  πίπα τρομερή ετμήθη

Μύστη μήπως επέστρεφες από κανα ΤΡΑΣΤ και το είχες τεράστια ανάγκη  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Πάντως είναι πολύ καλτ να σε πιπώνουν πιατσόβιες τέτοιες ώρες και όλοι οι άλλοι να πηγαίνουν για δουλειά και να παίρνουν κι ένα πρωινό μάτι  :orchestra: :erection:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom