Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 203K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
"Δικοί μου" είναι όλοι οι νίγγκερς και ινδιάνοι του κόσμου.

1ΠρόσωπόΜηΕπιθυμητό (εις τους παροικούντας την Εδέμ)..........

Καλησπερίζω και Απολογούμαι που πετάγομαι σαν την Ινδιάνικη ΣφηνόΠουτσα στην κουβέντα Σας. Εξ'αφορμής λοιπόν της φράσης σου, που παραθέτω και ένεκα του γεγονότου, πως τα λοιπά χλωμά πρόσωπα στα οποία απευθύνθηκα για να μάθω ο αδαής και αμόρφωτος Ινδιάνος, με απαξιώνουν ΠΛΗΡΩΣ (Δεν τους αδικώ..... Η γνώση είναι Δύναμη λέμε εδώ στην Τσιάπας), ερωτώ εσένα μήπως και καταλάβω τί ακριβώς έγινε εκεί στο Ελλαδιστάν, για να έχουμε και εμείς εδώ στην Τσιάπας τον απαίδευτο νού μας....

Αν καταλαβαίνω σωστά υπήρξε μία περίοδος όπου τηρουμένης της αρχής της ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ(Τόσα δίνω...) και της ΖΗΤΗΣΗΣ(Πόσα θές...), τα μισά χλωμά πρόσωπα ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΑΝΕ και τα άλλα μισά χλωμά πρόσωπα ΑΓΟΡΑΖΑΝΕ. Κάπου εκεί πρέπει να μπαίνει στο Παιχνίδι η Απρόσωπη Τραπεζα, η οποία πρέπει να έδωσε Μπιχλιμπίδια (ΔΑΝΕΙΑ) και στους μεν για να κατασκευάσουν και στους δε για να αγοράσουν. Απ'όσο καταλαβαίνω όμως σκοπός του Παιχνιδιού αυτού είναι το ΚΕΡΔΟΣ. Η Τράπεζα λοιπόν προκειμένου να βγάλει ΥΠΕΡΚΕΡΔΟΣ, υποθέτω πως είπε στους μεν Κατασκευαστές "Χτίστε ΟΣΟ ΘΕΤΕ και από Μπιχλιμπίδια άλλο τίποτα. Εγω θα είμαι δίπλα σας (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΑ ΔΑΝΕΙΑ). ΑΛΛΑ... να βγάλω και Εγώ το ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ".   Στους δε Αγοραστές μάλλον είπε "Πάρτε Ο,ΤΙ Τίπι γουστάρετε. Και από Μπιχλιμπίδια Εγω είμαι εδώ. Θα μου τα δίνετε όταν και εάν έχετε σε βάαααααθος χρόνου(ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΑ ΔΑΝΕΙΑ). Δεν θα χαθούμε άλλωστε. ΑΛΛΑ..να βγάλω και Εγώ το ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ. Αυτό το κατιτίς λοιπόν το έβαλε με ΨΙΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ στους πάπυρους που έδωσε στα Χλωμά πρόσωπα να υπογράψουν και το ονόμασε Τόκοι/Επιτόκοι/Πάνω-Κάτω Τόκοι/Απότοκοι και Στόκοι. "Και μην ανυσηχείτε χλωμά πρόσωπα" είπε η Τράπεζα "Το Νταβαντζηλίκι του Κράτους (Συμβολαιογραφικα-Δικηγορικά Έξοδα) Σας το προσφέρω ΕΓΩ".

Οι μεν Κατασκευαστές λοιπόν για να βγάλουν και αυτοί το ΚΑΤΙΤΙΣ ΤΟΥΣ άρχισαν να πουλούν τα Τίπι που κατασκεύασαν είτε ΚΑΚΟΦΤΙΑΓΜΕΝΑ και με φτηνά υλικά, είτε ΥΠΕΡΧΡΕΩΝΟΝΤΑΣ ανάλογα το βοσκοτόπι που βρισκόταν το κάθε Τίπι ή διαφημίζοντας το σαν παλάτι. Οι δε Αγοραστές για να βγάλουν το ΚΑΤΙΤΙΣ ΤΟΥΣ, είτε ΕΚΟΨΑΝ έξοδα τα οποία θεώρησαν μη αναγκαία, είτε προτίμησαν Τίπι μαγικά και ονειρεμένα (ρετιρέ, ευάερα,ευήλια, διαμπερή και διακοσμημένα με ΜΕΤΑΞΩΤΕΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ. Να αξίζει τουλάχιστον.  

Οι Κατασκευαστές πρέπει να πούλησαν πολλά Τίπι και μάλλον έβγαλαν πολλά μπιχλιμπίδια με τα οποία εξαγόρασαν νεαρές Ινδιάνες, Κανό και Άμαξες και κάποιοι έθαξαν μερικά στη γή για ώρα ανάγκης. Αλλά μάλλον τους χτύπησε ο ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΠΥΡΕΤΟΣ και από τη ζαλάδα τους ξεχάσανε να σταματήσουνε να σκάβουν... εχμ! συγγνώμη να χτίζουν ήθελα να πώ. Οι Αγοραστές από την άλλη πρέπει να αγόρασαν το Τίπι που πάντα ονειρευόντουσαν, θαμπώθηκαν τόσο πολύ όμως που δεν κατάλαβαν πως πληρώναν το ΤΣΙΓΚΙΝΟ Τίπι για ΧΡΥΣΟ.

Τώρα πρόσφατα όμως πρέπει η Τράπεζα να βγήκε και να ανακοίνωσε στα χλωμά πρόσωπα τα εξής "Μάγκες! ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΜΠΙΧΛΙΜΠΙΔΙΑ. Αρχίστε να μου δίνετε το ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ αλλιώς θα πάρω Ο,ΤΙ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΠΙΣΩ....". Τα Χλωμά πρόσωπα χλώμιασαν ακόμα παραπάνω. Οι μεν έμειναν με ΠΟΛΛΑ Τίπι στο χέρι που δεν μπορούν, τώρα που τέλειωσαν τα μπιχλιμπίδια, να τα πουλήσουν. Οι δε έμειναν με το ΤΣΙΓΚΙΝΟ Τίπι τους και αποφάσισαν πως προτιμούν να συμβιβαστούν τελικά και με ένα Χάλκινο Τίπι,  αρκεί να το πληρώσουν και για Χάλκινο. Την ίδια ώρα που η Τράπεζα περιμένει αυτά που έδωσε συν τους Τόκοι/Επιτόκοι/Στόκοι που τρέχουνε....

1ΠρόσωποΜηΕπιθυμητό....

Έτσι έγιναν τα πράγματα?
Πού πήγανε τα Μπιχλιμπίδια της Τράπεζας?
Τί είναι λαμόγια? Καμιά αγέλη?
Γιατί τα Χλωμά Πρόσωπα που κατασκευάζουν δεν βάνουν τα Μπιχλιμπίδια τους στο "Χρηματιστήριο"?
Γιατί τα Χλωμά Πρόσωπα που αγοράζουν δεν κάνουν "ιχνηλάτηση εδάφους" σαν καλά ζώα?
Τί θα τα απογίνουν τα Τίπι?
Ποτε θα τελειώσουν οι Τόκοι/Απότοκοι?
Γιατί η Τράπεζα δίνει Μπιχλιμπίδια στην Φυλή των Πακ-Ίντιανς?
Που τα βρήκανε τα Μπιχλιμπίδια (καταναλωτική πίστη) αυτοί?
Γι'αυτό ζητούν τα Χλωμα Πρόσωπα να φύγουνε και να πάνε αλλού αυτοί?
Πού να πάνε?


Ζητώ συγγνώμη αν σου ζαλίζω τα κεφάλια με τις τόσες ανόητες ερωτήσεις μου.... αλλά είναι τόσα πολλά που συμβαίνουν εκεί στο Ελλαδιστάν και τόσο ενδιαφέροντα που το βράδυ γύρω από τη φωτιά τα διηγούμαι στην υπόλοιπη Φυλή μου και τα κουβεντιάζουμε για να δούμε και εμείς πως θα προοδεύσουμε....

Με Αγωνιστικούς Χαιρετισμούς καθ'όσον το ΣΥΣΤΗΜΑ εδώ στην Επαρχία Τσιάπας πάλι ΠΕΦΤΕΙ και πρέπει να το ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ :boobies: :boobies: για να επικοινωνούμε.........

Κακός Ινδιάνος Μίλησε..........



 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ινδιάνε μου κακέ δε μας κουράζεις.
Απλά τα χλωμά πρόσωπα κιτρίνισαν από την κούραση.

αφιερωμένο εξαιρετικά:

Ένα βράδυ ένας γέρος (ινδιάνος) της φυλής Τσερόκι, μίλησε στον εγγονό του για τη μάχη που γίνεται μέσα στην ψυχή των ανθρώπων. Είπε:

"Γιέ μου, η μάχη γίνεται μεταξύ δυο 'λύκων' που υπάρχουν μέσα σε όλους μας"
Ο ένας είναι το Κακό. - Είναι ο θυμός, η ζήλια, η θλίψη, η απογοήτευση, η απληστία, η αλαζονία, η αυτολύπηση, η ενοχή,η προσβολή, η κατωτερότητα, τα ψέματα, η ματαιοδοξία, η υπεροψία, και το εγώ.

Ο άλλος είναι το Καλό. - Είναι η χαρά, η ειρήνη, η αγάπη, η ελπίδα, η ηρεμία, η ταπεινοφροσύνη, η ευγένεια, η φιλανθρωπία, η συμπόνοια, η γεναιοδωρία, η αλήθεια, η ευσπλαχνία και η πίστη στο Θεό.'

Ο εγγονός το σκέφτηκε για ένα λεπτό και μετά ρώτησε τον παππού του: "Ποιος λύκος νικάει;"

Ο γέρος Ινδιάνος Τσερόκι απάντησε απλά ...............
"Αυτός που ταΐζεις."

 

komodino001

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
αν πας αυριο με δεδομενη την πτωση των επιτοκιων απο τον οκτωβριο και δωθε θα παρεις σιγουρα το βασικο επιτοκιο ανεβασμενο για 0,25% καθε τριμηνο ανεξαρτητως ποσου! Αμα εισαι μαγκας και πας και με μισο μυριο cash θα παρεις τουλαχιστο αλλο μισο%. εγω που ουτως η αλλως τα λεφτα τα εβαλα το 2008 προ κρισης πηρα 6% για 300.000.  <Προφανως επειδη εισαι καραγκιοζης θα προσπαθησεις να πεις οτι το 5% που θα παρεις εσυ αυριο δεν ειναι το 6% που πηρα εγω περισυ! Ουτως η αλλως οι εποχη για την οποια αναφερομαστε παντως ητανε περισυ και το 2007!

Ηδη με εχεις ρωτησει 10 φορες και δεν μου εχεις δωσει ουτε μια απαντηση!

ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΒΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΠΟΣΟ ΠΗΡΕΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ??Εγω εχω παρει παραπανω??ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ ΡΕ ΒΛΑΚΑ τι επιτοκιο παιρνεις για 500.000??Και παλι λες παπαριες:  Μη μου ζητησεις να το ξαναποσταρω[/u΅: λες θα παρεις 5% αυριο.Ξαναρωταω σε ποια τραπεζα
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
η κατασταση στην αγορα ακινητων ειναι ετσι, γιατι ετσι την θελουμε
ετσι την θελουν οι εργαζομενοι και ολοι οι εμπλεκομενοι στην οικοδομη-μαλακες ειναι να χασουν τα κερδη;
ετσι την θελουν οσοι εχουν οικοπεδα-μαλακες ειναι να θελουν να αλλαξει κατι, αφου πουλαν ενα οικοπεδο εκτος σχεδιου σε τιμη λες και απο κατω εχει πετρελαιο
ετσι την θελουν οσοι εχουν διαμερισμα-μαλακες ειναι να θελουν μια "διορθωση" της τιμης;
ετσι την θελουν οι κυβερνησεις-μαλακες ειναι να χασουν μια αστειρευτη πηγη εσοδων;
οι μονοι που θελουν να αλλαξει κατι ειναι οσοι δεν εχουν μπει ακομη σε καποια απο τις παραπανω κατηγοριες

Υ.Γ.ευχαριστω κλωνακι αλλα θα ακολουθησω την προτροπη του κομοδινου και θα ρωτησω καποιον μηχανικο στο χωριο
 

komodino001

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Λαμογιο κομοδινε που κρυφτηκες? Ανακαλυψες πως οι τραπεζες ειχαν παρει πρεφα οτι εισαι ηλιθιος και σου δινανε χαμηλα επιτοκια και ντραπηκες? Δυστυχως αυτο εισαι! Ενας βλακας, ευκαιριακος απατεωνας, παρανομος,λαμογιο και ασχετος! Τωρα που ανακαλυψες τον εαυτο σου πηγαινε να εξομολογηθεις για τις αμαρτιες πουχεις κανει και τραβα να παραδοθεις οικιωθελως! 

Καταρχην αποτυχημενε μαλλον μου το κοψαν το ποσταρισμα.
ΜΕ 1 λεξη : σε ποια τραπεζα παιρνεις αυριο 5% που γραφεις πλεον ???? (Καινουργιο αυτο τεσπα, ελπιζω να μην μου απαντησεις παλι στην παρενθεση κ οχι στην κυρια ερωτηση και μη μου πεις παλι οτι εννοουσες αλλη εποχη)
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ινδιάνε μου κακέ δε μας κουράζεις.
Απλά τα χλωμά πρόσωπα κιτρίνισαν από την κούραση.

αφιερωμένο εξαιρετικά:

Ένα βράδυ ένας γέρος (ινδιάνος) της φυλής Τσερόκι, μίλησε στον εγγονό του για τη μάχη που γίνεται μέσα στην ψυχή των ανθρώπων. Είπε:

"Γιέ μου, η μάχη γίνεται μεταξύ δυο 'λύκων' που υπάρχουν μέσα σε όλους μας"
Ο ένας είναι το Κακό. - Είναι ο θυμός, η ζήλια, η θλίψη, η απογοήτευση, η απληστία, η αλαζονία, η αυτολύπηση, η ενοχή,η προσβολή, η κατωτερότητα, τα ψέματα, η ματαιοδοξία, η υπεροψία, και το εγώ.

Ο άλλος είναι το Καλό. - Είναι η χαρά, η ειρήνη, η αγάπη, η ελπίδα, η ηρεμία, η ταπεινοφροσύνη, η ευγένεια, η φιλανθρωπία, η συμπόνοια, η γεναιοδωρία, η αλήθεια, η ευσπλαχνία και η πίστη στο Θεό.'

Ο εγγονός το σκέφτηκε για ένα λεπτό και μετά ρώτησε τον παππού του: "Ποιος λύκος νικάει;"

Ο γέρος Ινδιάνος Τσερόκι απάντησε απλά ...............
"Αυτός που ταΐζεις."
Μα τα Χίλια Ρυάκια που Πλένονται Ημίγυμνες Ινδιάνες........
Ευχαριστώ για την Κουβέντα σου την Ινδιάνικη......
Σας Καληνυχτίζω και πάω να ταίσω την ΨΥΧΗ ΜΟΥ......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Περσονα!!! ο κομοδινος καταλαβε οτι ειμαι κουμουνιστης! χαχαχαχαχαχαχαχαχα και κουκουλοφορος! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ε ρε γελια!!!!

τζόιν δε κλάμπ....
και μένα έτσι με είχαν βαφτίσει....
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΟ
[move][size=24pt]ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΑΠΟΥΛΗΤΑ;[/size][/move]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Για σε παρακαλώ πάρα πολύ, Περσόνα :tickedoff:, σε παρακαλώ

Αυτές τις ερωτήσεις εφιάλτη τις κάνω ΜΟΝΟ ΕΓΩ δικαιοματικά, έτσι -άντε μπράβο, για να μην γίνομε μετανάστες και οι δύο μας  :tickedoff: :tickedoff: ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



 

Επισκέπτης
πόσα ποστ πιο πριν είπα ότι έχω 5 σπίτια, 6 αυτοκίνητα και 2 εξοχικά;
σε ποσα άλλα είπα πόσα δηλώνω;

πόσα κιλά μαλάκες είστε τελικά;

Σπίτια ? Αυτά που έχεις βρε παλιόπουστα δεν είναι σπίτια,είναι βιλάρες του κερατά...

Τι εννοείς 6 αυτοκίνητα ? Αυτό το evo που τρέχεις στο πρωτάθλημα rally...κ τα άλλα τ'αγωνιστικά δεν τα υπολογίζεις ?

2 εξοχικά λέει ο ψεύτης...ρε μαλάκα...γιατί δεν τους λες για το εξωχικό που τρώμε κάθε βράδυ ?
Βάλε κ τα εξωχικά στο Μονακό,στην Ελβετία κ σ'άλλες πολλές παροικίες - φτωχικές - της Ευρώπης...

Τώρα τελευταία δεν ζυγίζομαι...γιατί λυπάμαι την ζυγαριά...αλλά πάνω κάτω στα 70 πρέπει να μαι..γιατί η κυρά μου ζηλεύει την μπάκα που χω φτιάξει...
 

komodino001

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχαχα ρε λαμογιο θα απαντησεις σε αυτο που σε ρωτησα? πες κατευθειαν οπτι εισαι παπαρας να τελειωνουμε! εγω δεν ξαναασχολουμαι μαζι σου! ολοι εχουν βγαλει τα συμπερασματα τους, δεν εχω να αποδειξω τιποτε παραπανω σε κανεναν και ιδιως σε επιπλα οπως τα κομοδινα

Επειδη ειμαι εκτος τοπικ, και με εκοψαν σου απαντω παλι:
1. Στο κοστος του οικοπεδου οπως και στο κοστος-ποσοστο αντιπαροχης τα τελευταια 10 χρονια τουλαχιστον ,εμπεριεχεται
ΔΥΣΤΥΧΩΣ για τους κατασκευαστες (Ειδικοτερα αυτους που γνωριζουν και τις μεγαλυτερες εταιρειες που δεν μπορουν να διαχειριστουν την βλακωδη κατασταση που εχει επικρατησει) το ποσοστο των η/υ χωρων.
2. ΤΗν "επομενη μερα" ή θα ανεβει το κοστος των διαμ/των ή θα πεσει το κοστος των οικοπεδων.
1+1=???2 Πιστευω απο τα γραφομενα σου οτι θα πρεπει να γραψω 1 σελιδα για να καταλαβεις τι λεω αλλα...
3. Περιμενω συγκεκριμενες ερωτησεις.Αν ξαναβρισεις θα σε σκισω.....ΤΙΠΟΤΕΝΙΕ.......  
 

komodino001

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Λαμογιο κομοδινε που κρυφτηκες? Ανακαλυψες πως οι τραπεζες ειχαν παρει πρεφα οτι εισαι ηλιθιος και σου δινανε χαμηλα επιτοκια και ντραπηκες? Δυστυχως αυτο εισαι! Ενας βλακας, ευκαιριακος απατεωνας, παρανομος,λαμογιο και ασχετος! Τωρα που ανακαλυψες τον εαυτο σου πηγαινε να εξομολογηθεις για τις αμαρτιες πουχεις κανει και τραβα να παραδοθεις οικιωθελως! 

Η μονη αμαρτια μου ειναι οτι ξ....σα τη μ..α σου απ το κ..ο , ευκαιριακα, σε 1 παρανομο δρομακι, παροτι ημουν ασχετος απο που.....ες και την εκανα λαμογιαρικα ...........ΤΙΠΟΤΕΝΙΕ, ΒΛΑΚΑ..
Συμπληρωσε το σταυρολεξο...αν μπορεις...
warnmute.gif
 Αρκετά σ΄ ανεχτήκαμε! Την επόμενη φορά που θα ξαναβρίσεις έτσι... πάς για banάκι...
 

komodino001

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
εσυ ο υπερ-νομιμος πως βρεθηκες στο παρανομο δρομακι ε? εχασες το δρομο σου?

Α δε μαρεσουν τα σταυρολεξα προτιμω τα επιταπεζια!

ΛΑΜΟΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Δεν μπορεσες να καταλαβεις ουτε το παρανομο δρομακι με τα φωτακια.....ΤΙ αλλο να πει κανεις?????? :grin: :grin: :grin:
 

komodino001

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ρε λαμογιο πες το καθαρα οτι εβγαινες χαμενος απο τους ημιηπαιθριους να σε κραξουνε ολοι!

Τι ακριβως δεν καταλαβες????Αφου σου γραφω ρωτησε με συγκεκριμενα...Και σου απαντω μονο κ μονο επειδη σου ειπα οτι θα απανταω στις ερωτησεις σου στην αρχη.
ΛΕΩ : Ηταν κοινο γνωστο σε ολους οτι μπορεις να κλεισεις τον η/υ χωρο  και αυτο αυξανε την τιμη του οικοπεδου.ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ...
Ο οικοπεδουχος πωλητης ελεγε: εχεις και 20% δομησης για η/υ.ΑΡΑ ΤΟΣΟ..ΑΡΑ τον πληρωνες σε γη και φυσικα σε κατασκευη.

 

komodino001

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη εισαι ο μπαμπας μου!!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Γιατι, εισαι σιγουρος για το μπαμπα???? Τεσπα κανω κ χιουμορ, βαρεθηκα κ λιγο , το παρακανα κιολας,
ετσι κ αλλιως δε νομιζω οτι κτλβεις κ πολλα...οποτε...........--------------

ααααα...Δε μου ειπες ηλικια????
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γιατι, εισαι σιγουρος για το μπαμπα???? Τεσπα κανω κ χιουμορ, βαρεθηκα κ λιγο , το παρακανα κιολας,
ετσι κ αλλιως δε νομιζω οτι κτλβεις κ πολλα...οποτε...........--------------

ααααα...Δε μου ειπες ηλικια????

δεν το παράκανες.
απλά είσαι παντελώς μαλάκας
προκάλεσες 2 φορές με μάνες και σε πήρε στο χάβαλο.
το ποιός είναι κρετίνος ή κάτω από 15 είναι προφανές.

Και όχι δεν είμαι κολλητός με τον μεμάκο.
Εχουμε βριστεί χίλιες φορές.
Αλλά χτυπήματα κάτω από τη ζώνη με μάνες και οικογένειες μόνο τελειωμένοι μαλάκες σεξουαλικά, ή επαγγελματικά χρησιμοποιούν.

Και απορώ πώς δε σε έχουν κάνει ακόμα μπαν τα καμάρια του μοντερέισιον.
 

Επισκέπτης
η κατασταση στην αγορα ακινητων ειναι ετσι, γιατι ετσι την θελουμε
ετσι την θελουν οι εργαζομενοι και ολοι οι εμπλεκομενοι στην οικοδομη-μαλακες ειναι να χασουν τα κερδη;
ετσι την θελουν οσοι εχουν οικοπεδα-μαλακες ειναι να θελουν να αλλαξει κατι, αφου πουλαν ενα οικοπεδο εκτος σχεδιου σε τιμη λες και απο κατω εχει πετρελαιο
ετσι την θελουν οσοι εχουν διαμερισμα-μαλακες ειναι να θελουν μια "διορθωση" της τιμης;
ετσι την θελουν οι κυβερνησεις-μαλακες ειναι να χασουν μια αστειρευτη πηγη εσοδων;
οι μονοι που θελουν να αλλαξει κατι ειναι οσοι δεν εχουν μπει ακομη σε καποια απο τις παραπανω κατηγοριες

Υ.Γ.ευχαριστω κλωνακι αλλα θα ακολουθησω την προτροπη του κομοδινου και θα ρωτησω καποιον μηχανικο στο χωριο



Να σαι καλα!!!!!!!!!
Απ όλες τις προσβολές που έχω δεχτει εδω  μέσα αυτη είναι η μεγαλύτερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως είναι και η πιο αστεια αφείλω να ομολογήσω!!!!!!!!!!!!!!!!
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
δεν το παράκανες.
απλά είσαι παντελώς μαλάκας
προκάλεσες 2 φορές με μάνες και σε πήρε στο χάβαλο.
το ποιός είναι κρετίνος ή κάτω από 15 είναι προφανές.

Και όχι δεν είμαι κολλητός με τον μεμάκο.
Εχουμε βριστεί χίλιες φορές.
Αλλά χτυπήματα κάτω από τη ζώνη με μάνες και οικογένειες μόνο τελειωμένοι μαλάκες σεξουαλικά, ή επαγγελματικά χρησιμοποιούν.

Και απορώ πώς δε σε έχουν κάνει ακόμα μπαν τα καμάρια του μοντερέισιον.

Μωρή Παλιοπουτανίτσα Εδώ μου Κρύβεσαι ? ? ? ! ! !
Άφησες την Πολιτική και έπιασες το Real Estate ? ? ? ! ! ! ...μπούχαχαχαχα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μωρή Παλιοπουτανίτσα Εδώ μου Κρύβεσαι ? ? ? ! ! !
Άφησες την Πολιτική και έπιασες το Real Estate ? ? ? ! ! ! ...μπούχαχαχαχα
σας βαρέθηκα στα πολιτικά και ήρθα εδω που έχει πιο πολύ αίμα...
είναι και η σαβρίτσα εδώ...
έλα θα σ αρέσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom