Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 652K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Σε ευχαριςτω φιλεSIFISp2 που απαντήσες,
Κ τώρα αλλά και στο παρελθόν..
ρωτάω κ εγώ μετα απο τόσα χρόνια σαν μα μην ξέρω την απάντηση..
Την θυμάμαι..ήμουν φοιτητής τότε ήταν η πρωτη που πήγα..
με τον κομπο στην κοιλιά κ την επιθυμία στο άγνωστο..αλλά καλα μου φέρθηκε..
Δεν ασκεί το επάγγελμα..αλλά δουλεύει κάπου αλλού;πες έστω κ σε π.μ
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
εμαθα ότι το studio αγρινιο φερνει καλα κομματια κυριως ρωσιδες.εχω στο νου μου να το επισκευτω και να ανεβασω κριτικη.
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Σε ευχαριςτω φιλεSIFISp2 που απαντήσες,
Κ τώρα αλλά και στο παρελθόν..
ρωτάω κ εγώ μετα απο τόσα χρόνια σαν μα μην ξέρω την απάντηση..
Την θυμάμαι..ήμουν φοιτητής τότε ήταν η πρωτη που πήγα..
με τον κομπο στην κοιλιά κ την επιθυμία στο άγνωστο..αλλά καλα μου φέρθηκε..
Δεν ασκεί το επάγγελμα..αλλά δουλεύει κάπου αλλού;πες έστω κ σε π.μ
Οχι αδερφε.Δεν νομιζω.Ξερω οτι ειχε αγορασει ακινητο προς.........Μπουμπουλινας μερια που ενα φεγγαρι το δουλευε σαν οικο ανοχης .Απο τοτε που εκλεισαν απλα μενει εκει και λογω οτι έχω γραφειο και εγω στην γειτονια την βλεπω καμια φορα.Τιποτε αλλο δεν γνωριζω.
 

born4sex

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Εγω θυμάμαι στην Ασκληπιού που είχε μία μαυρούλα, οκ χωρίς πολύ πολύ συμμετοχή αλλά σπάνιζε το είδος εκέινη την εποχή.
Στα τωρινά τώρα. Την Νάντια στην Όθωνος γιατι δεν την έχετε σε εκτίμηση; Η κοπέλα είναι πολύ καλή στην δουλειά της και νομίζω ότι ειναι η μόνη που δίνει κωλαράκι τόσο ωραία.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Εγω θυμάμαι στην Ασκληπιού που είχε μία μαυρούλα, οκ χωρίς πολύ πολύ συμμετοχή αλλά σπάνιζε το είδος εκέινη την εποχή.
Στα τωρινά τώρα. Την Νάντια στην Όθωνος γιατι δεν την έχετε σε εκτίμηση; Η κοπέλα είναι πολύ καλή στην δουλειά της και νομίζω ότι ειναι η μόνη που δίνει κωλαράκι τόσο ωραία.
τυπε την ναντια την εχουν τιμησει ολοι οι μπουρδελιαρηδες παλια καραβανα δεν υπαρχουν λογια για το κοριτσι αυτό.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
τσαρκα χτες στο γλαυκου 120 παλι οι ιδιες μονο που μια κατερινα την βαφτισαν τωρα σε καρλα.
επισης ηρθε και ο πουστροτσατσος που ηταν στο προσεξετο παλια και θα τα κανει σαν τα μουτρα του και εκει.
 

avalonmajor

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2017
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Ρε μάγκες εδώ Πάτρα δεν παίζει τίποτα καλό.  Εγώ κανονίζω και ανεβαίνω Αθήνα για ξεκαυλωμα.  Υπάρχει τίποτα νέο στην πιάτσα.... Ότι έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα .... Μουφα.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
τσαρκα χτες στο γλαυκου 120 παλι οι ιδιες μονο που μια κατερινα την βαφτισαν τωρα σε καρλα.
επισης ηρθε και ο πουστροτσατσος που ηταν στο προσεξετο παλια και θα τα κανει σαν τα μουτρα του και εκει.

Αδερφε, στο monicas, ή στα τριγυρω σπιτια? Ο πουστροτσατσος ο Πετρος, ο αχωνευτος?
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
πριν κανα 1,5 χρονο ειχα παει προσεξετο και ηξερα ότι δουλευε στο πρωτο παντοτε  ο τσατσος ενώ εγω πηγαινα καρφωτος στο δευτερο σπιτακι βγαινει και μου λεει δεν δουλευει καμια στο 2 μονο εδώ μπαινω μεσα ηταν μια δε θυμαμαι ονομα και του ειχα πει εγω θελω τη λιζα μου λεει εφυγε αυτή.καθως εβγαινα λεω από μεσα δεν παιζει να μην δουλευει το δευτερο σπιτακι γιατι ειδα αναμενη τη ταμπελα του κανω πως φευγω από τον χωρο και μπαινω παλι μετα από 10 λεπτα ο τσατσος πετρος δεν με ειδε παω στο δευτερο σπιτακι χτυπάω το κουδουνι και μου ανοιγουν και ηταν η λιζα το ειπα στη τσατσα τοτε για τον πουστροτσατσο τη ειπε αλλα μεντολες.
παλιοτερα συναγωνιστης μου ειχε πει ότι εστηνε αυτι στα δωματια κλπ.μεγαλη πουστρα ο συγκεκριμένος.
ευτηχως τα μπουρδελα τα αγαπησα από την αθηνα και από το θρυλικο φυλης 104 οπου εκει πρωτοξεκινησα γιατι αν ξεκιναγα από τη γλαυκου θα κλαιγανε μανουλες.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.144
Πόντοι
366
Πατρα ακομα τα ιδια χαλια καθε χρονο κ χειροτερα δλδ..η καλυτερη λυση ειναι να βρεις κανα φοιτητακι να το σπονσοραρεις..αλλιως αθηνα κ παλι αθηνα
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Ελα μωρε με τον μαλακα. Απορω τι βυσμα εχει και δεν τον εχουν στειλει στο διαολο. Μθα φορα που ειχα παει, μου λεει "περνα, η κοπελα ειναι καλη, αλλα ειναι στο δωματιο." Τον ρωτησα ποσο χρονων ειναι η κοπελα, αφου δεν θα την εβλεπα και γιατι ημουν λατρης των μιλφ και μου απανταει "τι σε νοιαζει ποσο χρονων ειναι... να γραψεις αγαπημενο μου ημερολογιο σημερα γαμησα 40αρα?" Του ειπα να παει να γαμηθει και εφυγα. Γενικα ο τυπος ειναι λογος να μην γαμησεις στο 120. Ασχετο αλλα στο σπιτακι πισω απο το προσεξετο ηταμ μια περιοδο ενα τρελο μωρο,που μου ειχε κοψει τα γονατα. Ρωσιδα ξανθια πανω απο  1.80, πρωην μπασκετμπολιστρια μου ειχε πει.
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
θελει κανεις να παμε παρεα μπουρδελοτσαρκα?να στειλει μηνυμα στο mail mou........psolaros9999@outlook.com
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Έγώ πάντώς έχω άκούσει γιά τήν Πάτρα, ότι όποια πόρτα άνοίξεις έκεί, σέ μπουρδέλο μπαίνεις.

Είναι άλήθεια;
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Ελα μωρε με τον μαλακα. Απορω τι βυσμα εχει και δεν τον εχουν στειλει στο διαολο. Μθα φορα που ειχα παει, μου λεει "περνα, η κοπελα ειναι καλη, αλλα ειναι στο δωματιο." Τον ρωτησα ποσο χρονων ειναι η κοπελα, αφου δεν θα την εβλεπα και γιατι ημουν λατρης των μιλφ και μου απανταει "τι σε νοιαζει ποσο χρονων ειναι... να γραψεις αγαπημενο μου ημερολογιο σημερα γαμησα 40αρα?" Του ειπα να παει να γαμηθει και εφυγα. Γενικα ο τυπος ειναι λογος να μην γαμησεις στο 120. Ασχετο αλλα στο σπιτακι πισω απο το προσεξετο ηταμ μια περιοδο ενα τρελο μωρο,που μου ειχε κοψει τα γονατα. Ρωσιδα ξανθια πανω απο  1.80, πρωην μπασκετμπολιστρια μου ειχε πει.
ειρωνευεται ο πουστης εγω στο συγκεκριμενο τσαρδι που είναι δεν ξαναμπαινω.οι άλλες οι τσατσαδες είναι και γαμω τα ατομα παντως.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
στουντιο αιγιο είναι η λουιζα στην πατρα δεν χρειαζεται ενημερωση είναι ολες  ιδιες.
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
στουντιο αιγιο είναι η λουιζα στην πατρα δεν χρειαζεται ενημερωση είναι ολες  ιδιες.
gavele αν εχεις αποψη για λουιζα πες μου. σκεφτομαι να παω. με καυλωσε στις φωτο που ειδα. ευχαριστω
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
gavele αν εχεις αποψη για λουιζα πες μου. σκεφτομαι να παω. με καυλωσε στις φωτο που ειδα. ευχαριστω
τη λουιζα δεν τη πετυχα ποτε στο ηλια ηλιου που πηγαινα,πρεπει να τη δοκιμάσουμε να δουμε αν αξιζει.
εγω περιμενω τις εξης νατασα τορυ καρολινα να ερθουν.
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
τη λουιζα δεν τη πετυχα ποτε στο ηλια ηλιου που πηγαινα,πρεπει να τη δοκιμάσουμε να δουμε αν αξιζει.
εγω περιμενω τις εξης νατασα τορυ καρολινα να ερθουν.
κραταω τα ονοματα. πιστευω μεσα στο σ/κ να παω πριν φυγει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom