Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 662K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Τελευταιες εντυπωσεις απο την Μαρια στο Μονικας ρε παιδια?
η μαρια είναι ξεπετα τυπε μακρια,στο σαλοναρισμα μπορει να σε μπερδεψει αλλα μολις μπει στο δωματιο εκει καταλαβαίνεις τη ξεπετα είναι αλλα και ποσο βαριεται γενικα.
εμφανησιακα είναι καλη αν κ μεγαλωμενη γυρω στα 30 είναι αν ειχε και καλες υπηρεσίες θα ηταν στανταρακι στην αγονη πατρα.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
χτες πηγα με παολα<γλαυκου 120>εγραψα κριτικη αλλα τελικα δεν δημοσιευτηκε στο κοινο.εγω θα ενημερωσω εδώ για το περιστατικο που συναντησα.
με τη παολα εχω παει πολλες φορες αλλα αυτή τη φορα κατά τυχη στο δωματιο ειχα αναψει το φως οποτε ειχα καλη ορατοτητα των δρωμενων.
περα ότι η παολα βαριεται που ζει και από υπηρεσίες δεν ρολαρει,σοκαριστηκα με το εξης περιστατικο.αφου φορεσα τη καποτα και πηγα να τη πηδηξω ιεραποστολικα εκει που πηγα να μπω,στη περιοχη του εφηβιαιου ειδα 3 σκουρόχρωμα σπυρια μου εμοιαζαν σαν κονδυλώματα και επισης στα μουνοχειλα ειχε ακομα 2 σκουρόχρωμα σπυρια.εκει σταματαω και της λεω μπορεις να φυγεις δεν εχω ορεξη σημερα και μου πεταξε μια μαλακια αλλα δεν είναι της παρουσης.
εχω παει πολλες φορες με δαυτην αλλα ολες τις φορες ηταν σκοτεινα στο δωματιο οποτε δεν ειχα διακρινει κατι.τωρα αυτά τα σκουρόχρωμα σπυρια παιζει να είναι τιποτα σεξουαλικο μεταδιδομενο νοσημα.
 

Επισκέπτης
gavelos, τι στο διάολο έχει μπολόσκυλα εκεί πάνω στο Γλαύκο???
Δεν έχω πατήσει χρόνια γιαυτό σε ρωτάω.....
Το διάβασα στις κριτικές σου.....
Βέβαια όταν ήμουν εγώ στην Όθωνος - Αμαλίας πηγαίναμε και στα στενά Σαχτούρη και πέριξ μέρη, εσύ ήσουν πιτσιρίκι τότες!
Θυμάμαι έναν ταρίφα που έλεγε => έχει ένα καλό Γεροκωστοπούλου 8 LOL μια τραβέλω τη Βανέσσα  :2funny: :2funny:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
gavelos, τι στο διάολο έχει μπολόσκυλα εκεί πάνω στο Γλαύκο???
Δεν έχω πατήσει χρόνια γιαυτό σε ρωτάω.....
Το διάβασα στις κριτικές σου.....
Βέβαια όταν ήμουν εγώ στην Όθωνος - Αμαλίας πηγαίναμε και στα στενά Σαχτούρη και πέριξ μέρη, εσύ ήσουν πιτσιρίκι τότες!
Θυμάμαι έναν ταρίφα που έλεγε => έχει ένα καλό Γεροκωστοπούλου 8 LOL μια τραβέλω τη Βανέσσα  :2funny: :2funny:
μπουρδελικα η πατρα πασχει
 

Επισκέπτης
Τις εποχές (έως και το 2000) είχε κάμποσα (ΟΚ όπως ήταν τέσπα) αλλά μετά έπεσαν λουκέτα και μόνο τα 2 της Όθωνος Αμαλίας έπαιζαν εκεί στις ψαροταβέρνες.....
Αλλά είναι αίσχος, ολάκερη πόλη 200+ χιλιάδων να μην έχει συνεργεία εκτόνωσης.....
H Aμαλιάδα να έχει πάνω από 10 σε μόνιμη βάση, πήγαινα κι εκεί έλεος να παίρνουμε τα βουνά για να βρούμε ΧΧΧ, μέχρι που άνοιξε το δικό μας εδώ κάτω, μονοπώλιο μεν αλλά τι να κάνεις....
Πρέπει να ψήσουμε την Σεξοκουκουβάγια :smitten: να επεκτείνει τις δραστηριότητες στην Πελοπόννησο :grin: βλέπω να την πέφτω σε γριές :2funny:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
χτες πηγα με παολα<γλαυκου 120>εγραψα κριτικη αλλα τελικα δεν δημοσιευτηκε στο κοινο.εγω θα ενημερωσω εδώ για το περιστατικο που συναντησα.
με τη παολα εχω παει πολλες φορες αλλα αυτή τη φορα κατά τυχη στο δωματιο ειχα αναψει το φως οποτε ειχα καλη ορατοτητα των δρωμενων.
περα ότι η παολα βαριεται που ζει και από υπηρεσίες δεν ρολαρει,σοκαριστηκα με το εξης περιστατικο.αφου φορεσα τη καποτα και πηγα να τη πηδηξω ιεραποστολικα εκει που πηγα να μπω,στη περιοχη του εφηβιαιου ειδα 3 σκουρόχρωμα σπυρια μου εμοιαζαν σαν κονδυλώματα και επισης στα μουνοχειλα ειχε ακομα 2 σκουρόχρωμα σπυρια.εκει σταματαω και της λεω μπορεις να φυγεις δεν εχω ορεξη σημερα και μου πεταξε μια μαλακια αλλα δεν είναι της παρουσης.
εχω παει πολλες φορες με δαυτην αλλα ολες τις φορες ηταν σκοτεινα στο δωματιο οποτε δεν ειχα διακρινει κατι.τωρα αυτά τα σκουρόχρωμα σπυρια παιζει να είναι τιποτα σεξουαλικο μεταδιδομενο νοσημα.
το επισημανω να διαβαστει γιατι βρεθηκε πισω
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Καλα εκανες τυπε. Πανω απ'ολα η υγεια μας και των συναγωνιστων. Η Παολα, αποσο ξερω, κανει και εμφανισεις σε κωλομπαρα στου Λαππα. Οποτε ολα ειναι πιθανα.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Καλα εκανες τυπε. Πανω απ'ολα η υγεια μας και των συναγωνιστων. Η Παολα, αποσο ξερω, κανει και εμφανισεις σε κωλομπαρα στου Λαππα. Οποτε ολα ειναι πιθανα.
εμενα μια φορα πηραν τα αυτια μου και κατι αλλα για τη παολα.ειχα παει τσαρκα στο γλαυκο 120 και εφευγα για να παω στο μονικας το δευτερο σπιτακι αυτό που βρισκεται 200 μετρα πιο πανω,εντωμεταξι στη τσαρκα πετυχα ένα τυπο με γυαλια ηλιου και μετα τον συναντησα καθοδόν για το μονικας το δευτερο σπιτακι και με ρωτάει αν κανουν ελευθερο γαμησι οι κοπελες στο μονικας.του λεω όχι δεν κανουν πουθενα ελευθερο και μου λεει ο τυπος τι λες η παολα με εξτρα 40 ευρω κανει και του λεω τι?μου λεει παιρνεις απλο πρόγραμμα και όταν ερθει στο δωματιο η παολα της δινεις 40 για ελευθερο γαμησι.τον τυπο δεν τον ειχα πιστεψει τοτε αλλα ισως και να ελεγε αληθεια τελικα.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
τελικα ανεβηκε κ κριτικη που εγραψα για τη παολα.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Αααα καλααα... Γενικα αποσο μπορω να ψυχολογησω τις γκομενες αυτες (γυφτο-ρουμανο-γκομενες) ευκολα δινουν και την ψυχη τους για παραπανω ευρω. Εγινε και η μεταγραφη του πουστροτσατσου... οποτε δεν το πολυσυζηταμε...Μαυρο!
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Αααα καλααα... Γενικα αποσο μπορω να ψυχολογησω τις γκομενες αυτες (γυφτο-ρουμανο-γκομενες) ευκολα δινουν και την ψυχη τους για παραπανω ευρω. Εγινε και η μεταγραφη του πουστροτσατσου... οποτε δεν το πολυσυζηταμε...Μαυρο!
εγω θα κοιταω να τη κανω για αιγιο από δω και περα και που και που καμια τσαρκα γλαυκο και αν πετυχω τιποτα καινουργιο αξιολογο τοτε θα πηγαινω.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Μακρια το πουστικο το αιγιο... συν ενα δεκαρικο βενζινη στην ταριφα... Πας που πας στου διαολου τη μανα, παιρνεις και το 50αρι το προγραμμα.... οποτε ενα 60αρι συνολο για μια φορα.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Μακρια το πουστικο το αιγιο... συν ενα δεκαρικο βενζινη στην ταριφα... Πας που πας στου διαολου τη μανα, παιρνεις και το 50αρι το προγραμμα.... οποτε ενα 60αρι συνολο για μια φορα.
καλυτερα 50 στο αιγιο φιλε αλεκο παρα να πληρωνουμαι 25 30 στη πατρα και να τα κλαιμε συν να τρωμε στη μαπα τις φολες του γλαυκου.μια αμαλια ηταν και τωρα η μονη που αξιζει είναι η τζενη στο μονικας καλο κοριτσι.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
καλυτερα 50 στο αιγιο φιλε αλεκο παρα να πληρωνουμαι 25 30 στη πατρα και να τα κλαιμε συν να τρωμε στη μαπα τις φολες του γλαυκου.μια αμαλια ηταν και τωρα η μονη που αξιζει είναι η τζενη στο μονικας καλο κοριτσι.


η αμαλια ηταν μια ξανθια που δουλευε στης μονικας?
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
102
Like
7.520
Πόντοι
17.806
Καλησπέρα παίδες. Πατρινός δεν είμαι. Ξέρω μια που είναι του χώρου και βρίσκεται Πάτρα το τελευταίο διάστημα. Το replay και το belvedere είναι κωλομπαρα? Και αν ναι. Ξέρετε καμία? 
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Καλησπέρα παίδες. Πατρινός δεν είμαι. Ξέρω μια που είναι του χώρου και βρίσκεται Πάτρα το τελευταίο διάστημα. Το replay και το belvedere είναι κωλομπαρα? Και αν ναι. Ξέρετε καμία? 

κωλ γκερλ εννοεις???απο κωλομπαρα δυστυχως δεν κατεχω.....καποτε ηταν το φως φαναρι στην οδο κορινθου αλλα δεν ξερω αν λειτουργει ακομα...
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
919
Κριτικές
6
Like
1.179
Πόντοι
366
Καλησπέρα παίδες. Πατρινός δεν είμαι. Ξέρω μια που είναι του χώρου και βρίσκεται Πάτρα το τελευταίο διάστημα. Το replay και το belvedere είναι κωλομπαρα? Και αν ναι. Ξέρετε καμία? 

Belvedere τρελή μουφα. Ειχα πάει 3 φορές  εντελώς χάλια. Εμάς τους 28-35δεν μας έδιναν σημασία οι γκομενες. Μόνο τους τελειωμενους cult τύπους. Κι γκομενες 2 ή 3 μεσα μόνο στο μπαρ δεν ήταν και πολύ κοινωνικες.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Φως φαναρι, πρωτα θα πεθανουμε ολοι και μετα θα κλεισει. Εννοειται ακομα ανοιχτο. Βεβαια κανονικα οποιος μπαινει εκει μεσα πρεπει να πληρωνεται για να μπει!
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.247
Like
46.947
Όργια σε καφετέρια στην Πάτρα

patra.jpg


Το ροζ βίντεο «έκαψε» την υπάλληλο

www.newsbomb.gr/ellada/news/story/856913/orgia-se-kafeteria-stin-patra-to-roz-vinteo-poy-ekapse-tin-ypallilo#ath]Μάθετε περισσότερα  [/url]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom