Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 662K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
στο ηλια ηλιου καλες επισης είναι η ναντια η κορινα και η σοφι αλλα δεν ερχονται ποτε αιγιο.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Συντροφοι... εχει κανενας αποψη για Μονικα στο Αιγιο... αυτη την εβδομαδα?
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Συντροφοι... εχει κανενας αποψη για Μονικα στο Αιγιο... αυτη την εβδομαδα?
δεν εχω παει μαζι της αλλα την ειχα πετυχει σε τσαρκα στην βουρβαχης στην αθηνα.εμφανησιακα είναι ωραια αν και τοτε ελεγαν ότι είναι από σλοβενια και τωρα λενε ότι είναι ρωσιδα.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Νομιζω στο σαιτ, γραφει ουκρανεζα. Ευχαριστω φιλος. Μαλλον θα επισκευτω μεσοβδομαδα και θα ενημερωσω για εντυπωσεις.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Νομιζω στο σαιτ, γραφει ουκρανεζα. Ευχαριστω φιλος. Μαλλον θα επισκευτω μεσοβδομαδα και θα ενημερωσω για εντυπωσεις.
ναι ουκρανεζα λεει,ααα και τοτε ελεγε ότι είναι 24 και την ειχα δει το 2014 η το 2015 ενώ το σαιτ λεει ότι τωρα είναι 25 οποτε υπολογισε να είναι γυρω στα 30 τωρα γενικα ολες κοβουν χρονια..
πηγαινε και αναμενουμε κριτικη,εγω περιμενω να ερθουν τα στανταρακια....
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
μονικας home εχει ερθει η τζενη για οποιον γουσταρει girlfriend καταστασεις είναι must.
 

newman221

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2016
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
gavelos τι εννοεις girlfriend.....???αν ξερεις πες......ειναι καλη?εγω γουσταρω Ντανα......τρελο μωρο
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Τη Τζενη την εχω τιμησει και παλιοτερα, αλλα και προσφατα, γιατι τιμαει τα λεφτα της. Τελευταια φορα ομως, ξενερωσα, γιατι μυριζε απο τα σκαγια του προηγουμενου συναγωνιστη, ενω με χαλασε ακομα και η φουντα που εχει αφησει αξυριστη, που οταν εβαλε λιπαντικο, σηκωθηκε μοικανα. Γενικα το Τζενακι ειναι μια χαρα. Ωστοσο, αυτες τις μερες επιστρεφει η Ντανα, το πιο vfm στην πατρα αυτη τη στιγμη.Οποτε εγω εκει θα παιξω μπαλιτσα. Εκτος και αν στο Αιγιο φερουν κανενα απο τα στανταρακια σου,που τοτε θα σε εμπιστευτω.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Τη Τζενη την εχω τιμησει και παλιοτερα, αλλα και προσφατα, γιατι τιμαει τα λεφτα της. Τελευταια φορα ομως, ξενερωσα, γιατι μυριζε απο τα σκαγια του προηγουμενου συναγωνιστη, ενω με χαλασε ακομα και η φουντα που εχει αφησει αξυριστη, που οταν εβαλε λιπαντικο, σηκωθηκε μοικανα. Γενικα το Τζενακι ειναι μια χαρα. Ωστοσο, αυτες τις μερες επιστρεφει η Ντανα, το πιο vfm στην πατρα αυτη τη στιγμη.Οποτε εγω εκει θα παιξω μπαλιτσα. Εκτος και αν στο Αιγιο φερουν κανενα απο τα στανταρακια σου,που τοτε θα σε εμπιστευτω.
τη ντανα την εχω πετυχει σε τσαρκα πολλες φορες αλλα ποτε δεν την εχω παρει γιατι μου τι σπαει το αντρικε μαλλι της.αν το αφηνε μακρυ θα ηταν πολύ πιο ωραια πιστευω.
από δευτερα ερχεται άλλη κοπελα αιγιο να δουμε μπας και ερθει τιποτα καλο.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Τυπε... παλι Μονικα βλεπω και αυτη την εβδομαδα στο Αιγιο.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Τυπε... παλι Μονικα βλεπω και αυτη την εβδομαδα στο Αιγιο.
ναι δυστηχως,εγω για πετυχω τα στανταρακια μου πηγα αθηνα  ηλια ηλιου ακολουθει κριτικη,ας ελπισω καποια στιγμη να ερθουν και αιγιο.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Φιλαράκια απο Πάτρα Σάββατο Κυριακή Δευτέρα θα ειμαι εκεί..
Εκτός απο τα γνωςτα Monica nantia σπίτια..
τι παίζει απο υπαιθρεια πορνεια;
Φανάρια..Πάρκιν σουπερμάρκετ;
Δώστε συντεταγμένες..
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
στουντιο αιγιο εχει ερθει η ντιανα αν παει συναγωνιστης να αναφερει εντυπωσεις
 

panoskam

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2016
Μηνύματα
142
Like
193
Πόντοι
1
απο call girls παιζει τιποτα στην Πατρα?
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Εμεις που στερηθηκαμε το μητρικο γαλα, θελουμε βυζαρες. Οποτε Ντιανα απορριπτεται, λογω ελειψης μπροστινης κινησης. Οποτε περιμενω νεα αφιξη απο εβδομαδα. 
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Εμεις που στερηθηκαμε το μητρικο γαλα, θελουμε βυζαρες. Οποτε Ντιανα απορριπτεται, λογω ελειψης μπροστινης κινησης. Οποτε περιμενω νεα αφιξη απο εβδομαδα. 
εχει πεσει και το αιγιο τωρα τελευταια τα καλα κομματια της αλυσιδας δεν τα φερνει αιγιο.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Τελευταιες εντυπωσεις απο την Μαρια στο Μονικας ρε παιδια?
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Αδερφε, πολυ μετρια, και γενικα ξεπετα. Αρκετα μπαμπατσικη εμφανισιακα. Μια φορα που δοκιμασα, ηταν σε φαση αντε να τελειωνουμε. Προτιμα Ντανα ή Τζενη.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Αδερφε, πολυ μετρια, και γενικα ξεπετα. Αρκετα μπαμπατσικη εμφανισιακα. Μια φορα που δοκιμασα, ηταν σε φαση αντε να τελειωνουμε. Προτιμα Ντανα ή Τζενη.

Tην Ντανα, αν και την εχω παρει 4-5 φορες, την τελευταια φορα που την πηρα, ειπα δενε χει ξανα, ο λογος ειναι γιατι δεν μου αρεσει ο κωλος της κυριως οταν στηνεται στα 4.
Η ΜΑρια απο την αλλη, εχω να την παρω, απο τον Μαιο, εχω περασει καλες φασεις μαζι της, αν και επαναλαμβανω τελευταια φορα ηταν τον ΜΑιο, ακι εκπλησσομαι που εχει αλλαξει τακτικη και ειναι πλεον ξεπετα. Χωρις υπερβολη, την πετυχα σε φαση καποτε, που εκατσα μαζιτης γυρα στα 20 λεπτα, ισως και παραπανω, αδιαμαρτυρητα, την πηρα σε ολες τις στασεις, και εφτασε σε σημειο να μου πει πως δεν ηταν και στα καλυτερα της γιατι δεν ειχε κοιμηθει καλα εκεινη τη βραδια.
Τα πιασιματα που ειχε, δε ξερω αν εχει αλλαξει μεσα στο διαστημα που εχω να την επισκεφθω, μου αρεσαν πολυ....ειδικα το στηθος της ειναι ολα τα λεφτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom