Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 648K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
ΜΗΠΩΣ Η ΜΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΙΡΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ ??? :huh: :huh:

Ναι φιλε αυτη ειναι, με λιγα παραπνω κιλα στο κορμι, ομοιομορφα καταμερισμενα ομως, ουτως ωστε να μην την λες παχια, σφιχτο κορμι ακομα, και ωραιο κατα τα δικα μου γουστα. αν ειχε ενα μεγεθος ακομα μεγαλυτερο βυζι θα ηταν ιδανικοτερη βεβαια. την εχω παρει 6-7 φορες
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
συναγωνιστες, κανα νεο? εχω καιρο να βγω τσαρκα.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
τι γινεται υπαρχουν ακομα τα μπουρδελα στην πατρα η κλεισανε?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
[pre][/pre] Το ενα ηδη εκλεισε φιλε μου.
Οσες φορες περασα τους 2 τελευταιους μηνες ειναι κλειστο.
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Απαράδεκτη η κατάσταση στην Πάτρα!!!'Εχουν ξεχάσει τις λέξεις Milf,Gilf,Trans εγχειρισμένες και συνέχως ανακυκλώνουν τις ιδιές κοπέλες που δεν αξίζουν και πολλά.Πιο όμορφες είναι οι κυρίες της υπηρεσίας παρά οι εκδιδόμενες.Προσωπικά αν δεν αλλάξει κάτι δύσκολα θα ξαναπάω.
 

topgen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Όντως συναγωνιστές η πληρωμένη ερωτική ζωή αυτής της πόλης διαρκώς πάει από το κακό στο χειρότερο! Πλέον δεν αξίζει ούτε μια τσάρκα καθώς οι κοπέλες είναι οι ίδιες παντού. Στην καλύτερη περίπτωση οι ίδιες κοπέλες εναλλάσσονται μεταξύ των οίκων σαν να είναι όλοι οι οίκοι υποκαταστήματα μιας επιχείρησης που δίνει αμοιβαίες μεταθέσεις στο προσωπικό της! Κάποιες λίγες καλές έφυγαν. Ενδεικτικά αναφέρω την βυζαρού Τζένη με γλυκύτητα και καλή συμμετοχή οίκου του λιμανιού. Την ρουμάνα Εύα στον δίπλα οίκο του λιμανιού με πολύ καλές υπηρεσίες και συμμετοχή. Τη νταρντάνα Πατρίτσια οίκου στην οδό Γλαύκου. Οι τελευταίες έφυγαν σχεδόν μαζί από την πόλη πριν από 1 έτος μετά από ολιγόμηνη παραμονή και χωρίς να τις έχουμε βαρεθεί και άφησαν πίσω τους το χάος! Έπειτα και οι τιμές παραμένουν σταθερά υψηλές. Ήδη ένας οίκος- στούντιο έκλεισε πριν από 5 μήνες στον Γλαύκο. Αν δεν βελτιώσουν τιμές, υπηρεσίες και δεν φέρουν καλύτερες κοπέλες δεν ξέρω πως θα αντέξουν και αυτοί και εμείς.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
αν και πατρινος ευτυχως που μενω αθηνα γιατι όταν κατεβαινω πατρα για τσαρκα με πιανει θλιψη.ανα μηνα κατεβαινω πατρα και στα μπουρδελα βλεπω τις ιδιες κοπελες συνεχεια καμια αλλαγη.αν δεν συνεργαστουν τα μπουρδελα τις πατρας με μια αλυσιδα μπουρδελων στην αθηνα ετσι ώστε να ανακυκλώνονται οι κοπελες τοτε όλα θα κλεισουν.στη πατρα λειπει και η ποσοτητα και η ποιοτητα και εστω λιγες καλες που περασαν εξαφανιστηκαν.
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
αν και πατρινος ευτυχως που μενω αθηνα γιατι όταν κατεβαινω πατρα για τσαρκα με πιανει θλιψη.ανα μηνα κατεβαινω πατρα και στα μπουρδελα βλεπω τις ιδιες κοπελες συνεχεια καμια αλλαγη.αν δεν συνεργαστουν τα μπουρδελα τις πατρας με μια αλυσιδα μπουρδελων στην αθηνα ετσι ώστε να ανακυκλώνονται οι κοπελες τοτε όλα θα κλεισουν.στη πατρα λειπει και η ποσοτητα και η ποιοτητα και εστω λιγες καλες που περασαν εξαφανιστηκαν.
Θυμάμαι το Prosexeto όταν είχε ξεκινήσει , περίπου το 2008, ήταν επιπέδου Αθήνας και πρέπει να είχε συνεργασία με μεγάλη αλυσίδα στουντιο της Αθήνας (Τριγγετα, Λ.Συγγρου 144 … κλπ) και πήγαινε αρκετά καλά …. μέχρι και το 2013 … τι έγινε από τότε και σταμάτησε να φέρνει αξιόλογες κοπέλες , δεν ξέρω..??? οπότε αναμενόμενο ήταν να έχει αυτή την κατάληξη … δυστυχώς … 
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Θυμάμαι το Prosexeto όταν είχε ξεκινήσει , περίπου το 2008, ήταν επιπέδου Αθήνας και πρέπει να είχε συνεργασία με μεγάλη αλυσίδα στουντιο της Αθήνας (Τριγγετα, Λ.Συγγρου 144 … κλπ) και πήγαινε αρκετά καλά …. μέχρι και το 2013 … τι έγινε από τότε και σταμάτησε να φέρνει αξιόλογες κοπέλες , δεν ξέρω..??? οπότε αναμενόμενο ήταν να έχει αυτή την κατάληξη … δυστυχώς … 
φταιει το διπλα τυπε που ανοιξε εριξε και τη τιμη συν ο τσατσος του προσεξετο ηταν λαμογιο.γενικα αν κραταγε επιπεδο στα κορίτσια κατι θα γινότανε.αν και οι πατρινοι δεν είναι μπουρδελιαρηδες.ενεργοι να ναι τιποτα εκατοντάδες.
 

Giannos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
213
Like
954
Πόντοι
81
Μαγκες καλησπερα καμμια γκομενα αγοραια μιας και αυριο το πρωι θα μαι Πατρα εχετε να μου προτεινετε? :takethis:
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Που ειναι αυτο το θεμα? Να ενημερωθουμε
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
η πατρα είναι μονο για φοιτιτικη ζωη τιποτα άλλο.
από μπουρδελα στουντιο πιατσα και οτιδήποτε για αγοραιο ερωτα παιζει να είναι η χειροτερη πολη πανελλαδικα.
αν υπαρχει κανα νέο από ντοπιο ας ενημερωση περι του θεματος/
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
μια ιεροδουλη μου ειχε πει ότι οι πατρινοι δεν πανε μπουρδελα και δεν εχουν δουλεια γι αυτό και οι κοπελες δεν κάθονται και φευγουν.
 

udrtomeg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα μπαράκι ή πιάτσες τι πληροφορίες έχουμε;
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
επισκεψη στο monica s home  και πηρα τη μαρια,προσοχη μεγαλη ξεπετα η κοπελα,μακριαααα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom