Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 659K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

mounoskilo

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
15
Like
18
Πόντοι
0
εφυγε η μονικα? δεν τη βλεπω σε καμια βαρδια.
 

nikolas geragotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Εφυγε για Κρήτη κατά τά λεγόμενα της αν και η υπηρεσία στο πρώτο της σπίτι μού ανέφερε ότι ερχεται που και που να δεί και τοτε δουλεύει.
Η μόνη πού πήρα και μου εκανε τσιμπούκι ακάποτο -φοβερό-και στο τέλος αρνήθηκε επιπλέον χρήματα λέγοντας ότι στο κάνω δωράκι κάτι πού συνεχίστηκε σε ολες τις συναντήσεις μας
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
6
Like
1.272
Πόντοι
201
πηγα και κατεθεσα στο δευτερο μαγαζι σε μια μολδαβη το ονομα το ξεχασα.Οχι και τιποτα το ιδιαιτερο αν και καθησα γιατι οι μολδαβες ειναι καλες αλλα η τυπισα ψιλοξεπετα μου φανηκε και πολυ κουβεντα.Τελοσπαντων.Εκει που την περιμενα μου ειπε ενας τυπος οτι υπαρχει ενα στοθντιο καπου σε καποια στενα στην λοθξ.Εσεις ξερετε το μαγαζι αυτο;Ειναι κατι ενδιαφερον;Καποιος συναγωνιστης αν ξερει κατι ας μας δωσει ενα στιγμα.Το μονο που εμαθα ειναι οτι φερνει τουμπανα γκομενες αλλα θελουν 50.Το spice -models  φερνει τιποτα καλο στην πατρα η ετσι διαφημιζεται;
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
η πατρα από μπουρδελοζωη παιζει να είναι από τις χειρότερες πολεις στην ελλαδα.λιγοι οικοι ανοχης σε σχεση με τον πληθυσμο και με τις ιδιες πουτανες τα περισσοτερα ασε που είναι μπουρδελα και τα πληρωνουμε για στουντιο.ευτυχως εδώ στην αθηνα τα πραγματα είναι αλλιως.
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6
ΨΗΦΙΣΤΕ-ΣΤΗΡΙΧΤΕ LEFTERIS38 ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΝΕΟΙ ΟΙΚΟΙ ΑΝΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ
 

nikolas geragotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
πηγα και κατεθεσα στο δευτερο μαγαζι σε μια μολδαβη το ονομα το ξεχασα.Οχι και τιποτα το ιδιαιτερο αν και καθησα γιατι οι μολδαβες ειναι καλες αλλα η τυπισα ψιλοξεπετα μου φανηκε και πολυ κουβεντα.Τελοσπαντων.Εκει που την περιμενα μου ειπε ενας τυπος οτι υπαρχει ενα στοθντιο καπου σε καποια στενα στην λοθξ.Εσεις ξερετε το μαγαζι αυτο;Ειναι κατι ενδιαφερον;Καποιος συναγωνιστης αν ξερει κατι ας μας δωσει ενα στιγμα.Το μονο που εμαθα ειναι οτι φερνει τουμπανα γκομενες αλλα θελουν 50.Το spice -models  φερνει τιποτα καλο στην πατρα η ετσι διαφημιζεται;
Μήπως αναφέρεσαι στο 2ο μαγαζί της Μόνικα ,εκεί πού ηταν το rose απέναντι από το αμαξοστάσιο;Αλλιώς θα μας φάνε οι δρόμοι γύρω από την ΛΟΥΞ
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
6
Like
1.272
Πόντοι
201
Μπορει.Τι να σου πω.Τ2 μαγαζι της Μονικα που ειναι; Μπορεις να μου δωσεις στιγμα γιατι δεν ειμαι Πατρινος
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
πηγα και κατεθεσα στο δευτερο μαγαζι σε μια μολδαβη το ονομα το ξεχασα.Οχι και τιποτα το ιδιαιτερο αν και καθησα γιατι οι μολδαβες ειναι καλες αλλα η τυπισα ψιλοξεπετα μου φανηκε και πολυ κουβεντα.Τελοσπαντων.Εκει που την περιμενα μου ειπε ενας τυπος οτι υπαρχει ενα στοθντιο καπου σε καποια στενα στην λοθξ.Εσεις ξερετε το μαγαζι αυτο;Ειναι κατι ενδιαφερον;Καποιος συναγωνιστης αν ξερει κατι ας μας δωσει ενα στιγμα.Το μονο που εμαθα ειναι οτι φερνει τουμπανα γκομενες αλλα θελουν 50.Το spice -models  φερνει τιποτα καλο στην πατρα η ετσι διαφημιζεται;
μια ξανθια είναι με καρε μαλλι?
 

nikolas geragotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Μπορει.Τι να σου πω.Τ2 μαγαζι της Μονικα που ειναι; Μπορεις να μου δωσεις στιγμα γιατι δεν ειμαι Πατρινος
Όταν περασεις μπροστα από τά σπιτια(στον παραδρομο της Γλαύκου)στα 250 μετρα έχει διασταύρωση κάνε δεξιά και θα το δείς στο αριστερο σου χέρι.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Όταν περασεις μπροστα από τά σπιτια(στον παραδρομο της Γλαύκου)στα 250 μετρα έχει διασταύρωση κάνε δεξιά και θα το δείς στο αριστερο σου χέρι.
τις ιδιες κοπελες φερνουν και τις αλλαζουν στα δυο σπιτια.η νικη και η μαρια είναι εντελως ξεπετες και δεν αξιζουν όχι 30 ευρω αλλα ουτε 10.στο μεταξουργειο εχω παει με κοπελες με 10 ευρω και εχω περασει καλυτερα.
 

nikolas geragotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Συμφωνώ μετά την καλουτσικη σε υπηρεσίες Μόνικα και πρόσφατα την Ντάνα όταν ειχε ορεξη οι υπόλοιπες για τον πουτσο.
Εένα μού ειχε αρέσει και η ΑΛΙΣΙΑ πρίν κάτι χρόνια οταν ειχε κάνει περασμα από πάτρα τωρα δουλεύει κάπου Αθήνα.
Δοκιμασα και πρίν 2-3 μήνες κάποια ΤΖΕΝΗ ωραία βυζιά δεν ηταν άσχημα και στα υπόλοιπα. :hi:
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
6
Like
1.272
Πόντοι
201
Δηλαδη για να καταλαβω.Δεν ειναι στο ιδιο προαυλιο που εχει 4 σπιτια.Εκτος απο εκει πιο περα που ειναι κατι μεταφορικες ετσι?
Δεν πας απο την Γλαυκου αλλα απο τον παραδρομο σωστα?Τι ονομασια εχει το μαγαζι?
 

nikolas geragotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
MONICAS HOME 2 και είναι απέναντι από το πλυντήριο αυτ/των στο στενο
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Η κινεζουλα η Λι στην γλαυκου δουλευει ακομα εκει? την εχει παρει κανενας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom