Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 659K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
341
Πόντοι
21
Γενικοτερη μπουρδελοτσαρκα στον Γλαυκο σημερα. Πρωτη επισκεψη στο monikas. Πρωτα μπηκα στο αριστερο σπιτκι οπως παρκαρουμε. δουλευαν 2 κοπελες, των οποιων τα ονοματα ουτε καν συγκρατησα μιας και δε μου εκαναν ουτε καν κλικ. δευτερη επισκεψη στο τριτο δεξια, δουλευε η μονικα. Θα μπορουσα να μπω μονο και μονο λογω του οτι ειχε λιγο μεγαλο Βυζακι, νουμερο 2,5 ισως. ομως εχει λιγο σπασμενο προσωπο, σαν σαρανταρα μου εμιαζε. Συν οτι δεν ειμαι φιλος των κοριτσιων με φακιδες. Τριτη επισκεψη στο προσεξετο. δουλευ η αντωνια. δεν ηταν του γουστου μου ουτε κι αυτο το κοριτσι. μικρο βυζι, ωραιος ομως κωλος, αλλα δεν αρκουσε για να μεκανει να μπω.
Αρνητικο στα 3 σιτακια που πηγα, πως οσο περιμενα μεχρι να δω τις κοπελες, προηγουνταν "μεσα " στο δωματιο καποιοι τυποι εισαγωμενοι μαυροι. ε αυτο μπορω να πω μως με χαλασε παααραπ πολυ λογο του οτι η γενικοτερη εμφανιση τους δεν ητν και οτι καλυτερο, πραγμα που με εκανε να αναρωτηθω.......
Ρε τι κανω εδω??
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
τι να κάνουν και αυτές φιλαράκι με τις .....αναδουλειές ; ολα τα σφάζουν και ολα τα μαχαιρώνουν...Διαλογή πελατών δύσκολα κάνουν.Οσο για την Μόνικα.....διαχρονική αξία ...βέβαια έχω κόψει απο ολα αυτά πάνω απο 2 χρόνια και δεν ξέρω πως είναι αλλά αν έχει όρεξη...κάνει παπάδες.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
341
Πόντοι
21
Δεν εχω λόγο να το αμφισβητησω. Ομως αν η ολη εικονα μιας γυναικας δεν με γεμιζει δε μπορω να λειτουργησω. Ισως 7-8 χρονια νωριτερα να ηταν κορυφη.
Η εικονα της κατι τέτοιο δειχνει.
Ομως δες και το αλλο. Επειφη στο μακρυ παρελθον ειχα φαει καυτρες κσι πηρα μαθημα.
Γυναίκα σε τετοιο χωρο που στο ψωρο υποδοχης βγαινει με καλυμμενη την...κοιλια στο κρεβατι θα δεις πολλα.... οταν τα βγαλει...
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
341
Πόντοι
21
Γενικοτερα παντως το επιπεδο εχει πεσει πολυ και δε βλεπω να υπατχει διαθεση σπο πλευρας τους να το ανεβασουν.
Που ειναι τα Χρόνια με Γαληνη Αμαλία Josephine. Κτλ
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
η αντωνια είναι σκετη ξεπετα και φαινεται σαν να κανει αγγαρεια....γενικα η πατρα ψωφια πραγματα
 

ΤΣΟΥΝΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
63
Like
5
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς μικρούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
341
Πόντοι
21
Ρε παιδια.....
Ρε πσιδια...

Τι μαυρα χαλια ειναι αυτα;;;
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
μαυρα χαλια παιδια. πηγα στο monikasκ μου λεει εχω την ρεμπεκα. καινουργια κοπελα κτλ. βγανει εξω κ τι να δω. τετοια κοιλια δεν ειχα ξαναδει σε πουτανα.  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
εφυγα τρεχοντας κ δεν πηγα κ αλλου.
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Η Νίκη στο monicas 1 λεει τίποτα? Από τις φωτο φαίνεται η πιο αξιοπρεπής στα τωρινα χαλια της Πάτρας
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
341
Πόντοι
21
Δεν την εχω δοκιμασει, αλλα ακομα και απο τις φωτο, δεν ειναι του γουστου μου. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ< σκεφτειτε/θυμηθειτε τι εφερνε η Πατρα πριν κανα 2 χρονια και που εχει πεσει τωρα....
καταντια σκετη. Πρωτα φερνανε κομματια καλα. τωρα καλα τι γινεται?
Η Καλαματα εχει κατι καλα κατα καιρους, αλλα πεφτει ολιγον τι μακρυα ρε γαμωτο
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Η Νίκη στο monicas 1 λεει τίποτα? Από τις φωτο φαίνεται η πιο αξιοπρεπής στα τωρινα χαλια της Πάτρας
μακρια τυπε από τη νικη.περα ότι εχει σκατοχαρακτηρα θα σε ξενερωσει στο κρεβατι
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
341
Πόντοι
21
Επισκεψη σε ολα τα ιδρυματα της γειτονιας....
Monikas 2 δουλευε η Ρεμπεκα. Βγαινει με baby doll κρυβωντας την κοιλια βεβαιως βεβαιως...
Η πειρα μου ομως μου ειπε να την κανω....
Και ετσι εγινε. Που πας μου λεει η τσα2. Με τετοιο βυζι και φευγεις; δε πειραζει της λεω....
Monikas1 ηταν η μαιρη. Την ειχα ξαναπαρει 2-3 φορες στο prosexeto. Ευχαριστημενος ειχα μεινει τοτε....ευχαριστημενος εμεινα και τωρα. Μπορει να εχει παρει καμια 10αρια κιλα απο τοτε τα εχει ομως καταμερισμενα σωστα οποτε κανενα θεμα.
Την πηρα σε ολες τις στασεις...μα ολες. Ικανοποιητικη παραμονή στο δωματιο χωρις να βιαζεται και δεν ειπε σε τπτ οχι.....
 

Takis_takis

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Στο Μonicas 1 λενε για μια Νίκη λεει τίποτα συναγωνιστες?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Στο Μonicas 1 λενε για μια Νίκη λεει τίποτα συναγωνιστες?
εχω γραψει κριτικη φιλε μου απ'οταν ηταν στο προσεξετο. σε αλλους αρεσε σε αλλους οχι. στην μονικα που την πηρα μπορω να σου πω οτι ηταν ακομα πιο προθυμη.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Επισκεψη σε ολα τα ιδρυματα της γειτονιας....
Monikas 2 δουλευε η Ρεμπεκα. Βγαινει με baby doll κρυβωντας την κοιλια βεβαιως βεβαιως...
Η πειρα μου ομως μου ειπε να την κανω....
Και ετσι εγινε. Που πας μου λεει η τσα2. Με τετοιο βυζι και φευγεις; δε πειραζει της λεω....
Monikas1 ηταν η μαιρη. Την ειχα ξαναπαρει 2-3 φορες στο prosexeto. Ευχαριστημενος ειχα μεινει τοτε....ευχαριστημενος εμεινα και τωρα. Μπορει να εχει παρει καμια 10αρια κιλα απο τοτε τα εχει ομως καταμερισμενα σωστα οποτε κανενα θεμα.
Την πηρα σε ολες τις στασεις...μα ολες. Ικανοποιητικη παραμονή στο δωματιο χωρις να βιαζεται και δεν ειπε σε τπτ οχι.....
πως είναι η μαιρη εμφανησιακα τυπε?
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
στην οθωνος το μπουρδελο στο νουμερο 100 ειχε κλεισει και τωρα εβαλε ταμπελα k studio.στουντιοποιηθηκε το πιο καλτικο ρδελο της πατρας.
 

OFFSPRING

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πάει όλα τα μπουρδέλα <<studio>> την είδανε  :S ...τεσπα μηπως έχετε ακουσει τπτ για κάποια χριστίνα που είναι στης νάντιας ???  :huh:

edit: greeklish δεν επιτρέπονται.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
341
Πόντοι
21
Aοριστολογιες μονο φιλε. Τιποτα συγκεκριμενο δεν εχει γραψει κανεις φιλε.
Προσωπικα μονο η Μαρια στο Monikas "μου κανει"
 

OFFSPRING

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ΜΗΠΩΣ Η ΜΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΙΡΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ ??? :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom