Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 662K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Αυτη η Χριστινα στο Κ τι λεει? Την πηρε κανεις να μας πει εντυπωσεις?
 

prkdi

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
109
Πόντοι
0
Το παλιό σπίτι της Ναντιας στη Σαχτούρη λειτουργεί;
 

BCS

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
19
Like
22
Πόντοι
0
Το παλιό σπίτι της Ναντιας στη Σαχτούρη λειτουργεί;
Όντως εάν ξέρει κάποιος να μας πει. Ήξερα πριν ότι ήταν η Βίκυ. Μετά γράφτηκε εδώ μέσα ότι έφυγε και ήρθε μια ξανθιά. Έχει αλλάξει κάτι;
 

darkk_kknight

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Η Βίκυ ήταν γαμω τα τυπακια και δεν χάλαγε χατίρι..ξέρουμε τίποτα..; Θα ξαναγυρίσει ;
 

darkk_kknight

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Αυτή η ξανθιά εντομεταξυ που έχει πάει..είναι μαύρο χαλι
 

darkk_kknight

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Όταν είχα πάει μια φορά περίμενα να βρω την Βίκυ και βλέπω αυτήν την ξανθιά και της λέω : η Βίκυ που είναι ; Και νευρίασε!!! Δεν υπάρχει Βίκυ μου λέει έδω και ούτε πρόκειται να ξαναέρθει…
 

BCS

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
19
Like
22
Πόντοι
0
Studiok έχουν μια Εβελίνα. Μελαχρινή με αρκετά τατού και σκουλαρίκι στη γλώσσα. Ούτε λεπτή, ούτε τόφαλος. Κάπου στα 30. Μουνί σφιχτό, αρκετά σφιχτό. Overall not bad. Έφυγα χαρούμενος.
 

Sak8121

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
172
Πόντοι
0
Stoudiok εχθές Εβελίνα από φότο στο fb κολαρακι τέλειο από κοντά
Κολάρα με ραγαδες τεράστια ούτε για 10 euro δυστυχώς αλλά διαφημίζουν άλλο βλέπεις δεν πέρασα ούτε για πλάκα!!!
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Υπαρχει ακομα η Στελλα?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Καινουργιο κομματι στο Κ. Ονοματι Τζενη. Θα την επισκεφθουμε σημερα αυριο να μαθουμε τι λεει....
Ελπιζω να μην ειναι καμια φολα μοναχα
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Καινουργιο κομματι στο Κ. Ονοματι Τζενη. Θα την επισκεφθουμε σημερα αυριο να μαθουμε τι λεει....
Ελπιζω να μην ειναι καμια φολα μοναχα
Αν κρύβω απο τη φωτογραφια ειναι η μονικα μια κοντη μιλφ που ερχοτανε σαν ανεξάρτητη στη πατρα καποιες φορες
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Αν κρύβω απο τη φωτογραφια ειναι η μονικα μια κοντη μιλφ που ερχοτανε σαν ανεξάρτητη στη πατρα καποιες φορες
Δεν την ξερω την Μονικα που λες, αλλα σημερα που επισκεφθηκα, οντως μια κοντη μιλφ ειναι καμια σχεση με αυτο που βλεπουμε στις φωτο, ηρθε εξω ελαφρως βαριεστημενα λες και την ειχε πειραξει η ζεστη ....
Σωμα ετσι κι ετσι, με τα δικα μου γουστα, θα της εβαζα ενα 7 ισως. αλλα τα μουτρα λεει γαμουν τον κωλο, τα μουτρα της δεν μου αρεσαν κι ετσι δεν περασα. Εις αναμονη νεας αφιξης λοιπον απο βδομαδα...
 

Bizitolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Αν κρύβω απο τη φωτογραφια ειναι η

Δεν την ξερω την Μονικα που λες, αλλα σημερα που επισκεφθηκα, οντως μια κοντη μιλφ ειναι καμια σχεση με αυτο που βλεπουμε στις φωτο, ηρθε εξω ελαφρως βαριεστημενα λες και την ειχε πειραξει η ζεστη ....
Σωμα ετσι κι ετσι, με τα δικα μου γουστα, θα της εβαζα ενα 7 ισως. αλλα τα μουτρα λεει γαμουν τον κωλο, τα μουτρα της δεν μου αρεσαν κι ετσι δεν περασα. Εις αναμονη νεας αφιξης λοιπον απο βδομαδα...
Από βυζικη κατάσταση;;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
ειχε να πιασεις, γεμιζει το χερι, αλλα πεσμενα πραγματα!!!
 

Capital explorer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2023
Μηνύματα
262
Like
133
Πόντοι
1
Με ενημέρωσε μια τσατσά οτι στο μονικας έχει έρθει μια καινούργια νομίζω Ελένη μου την είπε το ονομα της.
Στο λουξ ειχε έρθει μια καινούργια αν θυμαμαι καλα το ονομα της νομίζω ντανιελα ,δεν μου γέμισε το μάτι πολύ ωμη στο σαλοναρισμα.
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
21
Με ενημέρωσε μια τσατσά οτι στο μονικας έχει έρθει μια καινούργια νομίζω Ελένη μου την είπε το ονομα της.
Στο λουξ ειχε έρθει μια καινούργια αν θυμαμαι καλα το ονομα της νομίζω ντανιελα ,δεν μου γέμισε το μάτι πολύ ωμη στο σαλοναρισμα.
Στο λιμάνι είναι αυτή η Ελένη ;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Επισκεψη στο
Κ για επιτοπιο ελεγχο της ΜΑριλενας. Η κοπελα σε σχεση με αυτο που φανταζομαστε βλεποντας την πισω οψη απο την φωτο στο φεις, εχει κοινο το γεγονος πως οντως ειναι ξανθια. Παρουσιαστηκε λοιπον γυμνοστηθη, με τα μασταρια ικανοποιητικου μεγεθους και στησιματος να κρεμονται και με τις ρωγες να βγαζουν ματι με το μεγεθος τους. Σωμα καλο, οχι ομως τσουπωτο οπως θα φανταοταν κανεις βλεποντας επαναλμβανω την φωτο. Περασα με 30 ευρω. Ηρθε η κοπελα, γδυθηκε και εκατσε διπλα μου, λεγοντας την χαρακτηριστικη πλεον ατακα απο οσοι ενημερωθηκα και αποσυναδελφους...βγηκες βολτιτσα? Περασμα σκουφου μετα την ανορθωση του κιτσου, και ξεκινημα πιπας, με εμφαση στο κεφαλι, δυνατη πιπα σε σημειο να αισθανεσαι την πιεση στο κεφαλι νομιζοντας πως ισως βαζει και λιγο δοντι. Ανεβηκε πανω μου επειτα απο προτροπη δικη μου, κοπανηθηκε για λιγη ωρα χουφτωνοντας παραλληλα εγω τις βυζαρες της. ξεκαβαλησε, με ρωτησε πως ηθελα να την παρω, την πηρα για λιγο ιεραποστολικα καρφωνοπντας την αλλοτε με δυναμη κι αλλωτε πιο χαλαρα, νιωθοντας με απολαυση τον πουτσο μου να μπαινει στη μουναρα της....την οποια την ειχε ελαφρως αξυριστη....
Μετα την πηρα στα 4, οπου μετα απο λιγο στραγγιξα τα υγρα μου μεσα στη μουνα της βλεποντας και ανοιγοντας τα κωλομερια της....
Αν θα την ξαναεπισκεπτομουν? χμμμ ισως.
δε μπορω να πω πως περασα ασχημα...
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
875
Like
2.710
Πόντοι
446
IMG-73ccb2e65469bfa5e48cd54956892ff7-V.jpg
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
875
Like
2.710
Πόντοι
446
Από τον Σάββατο 1.07 ΣΑΧΤΟΎΡΗ 1 Η ΒΑΡΒΆΡΑ
Screenshot_2023-06-28-21-49-22-196_com.android.chrome-edit.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Screenshot_2023-06-28-21-50-35-332_com.android.chrome-edit.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom