Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 662K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Πηρα λοιπον την αποφαση να παω να δω μονος μου τι παιζει με την ΑΝΝΑ στο Κ.
Μπαινω λοιπον στο μαγαζι
Πρωτο φαουλ, η τσα2 να μου υποδειξει σε ποια καρεκλα θα κατσω να περιμενω την κοπελα.
Δευτερο φαουλ, η κοπελα ηρθε στο σαλονι, σκεπασμενη με μια ρομπα μεχρι τα γονατα και αυτη κουμπωμενη.
Τριτο φαουλ, Ηρθε και εφυγε τοσο γρηγορα, χωρις υπερβολη, σαν να της ειπε η τσα2 ελα γυρνα τον διακοπτη απο τα φωτα, παιδια, χωρις υπερβολη δεν εκατσε ουτε 2 δευτερολεπτα, ηρθε πηρε στροφη κι εφυγε. Μου λεει η τσα2 θα περασεις? Της την ειπα δεν αντεξα, να περασω που?' Σαν σιφουνας ηρθε κι εφυγε δεν προλαβα να την δω καν την κοπελα. εεε μου λεει οτι ειναι να δεις θα το δεις μεσα. Δε γινεται ετσι της λεω, θα περασω χωρις να δω αν μου αρεσει ή οχι? Τι με περασες? Τελος παντων, την ξαναφωναξε την κοπελα, κανοντας Τεταρτο φαουλ, λεγοντας της ταυτοχρονα κατι στα Ρωσικα μαλλον, πολυ πιθανον να με εβρισε κιολας ...
Πεμπτο φαουλ απο πλευρας της κοπελας τι θες να δεις μου λεει? οτι ειναι να δεις θα το δεις μεσα. Οχι της λεω αν δε μου κανεις κλικ δεν μπαινω, ηρθες με μια ρομπα κουμπωμενη, η οποια φτανει μεχρι τα γονατα, με σαγιοναρες και θες να καυλωσω ετσι και να ερθω μαζι σου? Εεε μου λεει η τσα2 ειναι ολη μερα με τακουνια κουραστηκε. Δεκτό αλλα κι εγω δε μπαινω τσαμπα.
εκτο και τελευταιο φαουλ η ταριφα ανεβηκε στα 40 ευρω το απλο απο 30 που ηταν τελευταια φορα που πηγα. Δυστυχως ριχνω μαυρο κι εγω και πολυ πιθανον ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΣΚΕΦΘΩ ΞΑΝΑ το μαγαζακι.
* η κοπελα μαυρομαλλα, ωραιο προσωπακι αλλα μεχρι εκει. Η ρομπα επαναλαμβανω κουμπωμενη απο τον λαιμο μεχρι τα γονατα. Δε ξερω τι kinder εκπληξη μπορει να εκριβε, αλλα δεν ηθελα να το ρισκαρω... Αν καποιος δοκιαμσε και νομιζει πως αξιζει ας μας πει...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Πηρα λοιπον την αποφαση να παω να δω μονος μου τι παιζει με την ΑΝΝΑ στο Κ.
Μπαινω λοιπον στο μαγαζι
Πρωτο φαουλ, η τσα2 να μου υποδειξει σε ποια καρεκλα θα κατσω να περιμενω την κοπελα.
Δευτερο φαουλ, η κοπελα ηρθε στο σαλονι, σκεπασμενη με μια ρομπα μεχρι τα γονατα και αυτη κουμπωμενη.
Τριτο φαουλ, Ηρθε και εφυγε τοσο γρηγορα, χωρις υπερβολη, σαν να της ειπε η τσα2 ελα γυρνα τον διακοπτη απο τα φωτα, παιδια, χωρις υπερβολη δεν εκατσε ουτε 2 δευτερολεπτα, ηρθε πηρε στροφη κι εφυγε. Μου λεει η τσα2 θα περασεις? Της την ειπα δεν αντεξα, να περασω που?' Σαν σιφουνας ηρθε κι εφυγε δεν προλαβα να την δω καν την κοπελα. εεε μου λεει οτι ειναι να δεις θα το δεις μεσα. Δε γινεται ετσι της λεω, θα περασω χωρις να δω αν μου αρεσει ή οχι? Τι με περασες? Τελος παντων, την ξαναφωναξε την κοπελα, κανοντας Τεταρτο φαουλ, λεγοντας της ταυτοχρονα κατι στα Ρωσικα μαλλον, πολυ πιθανον να με εβρισε κιολας ...
Πεμπτο φαουλ απο πλευρας της κοπελας τι θες να δεις μου λεει? οτι ειναι να δεις θα το δεις μεσα. Οχι της λεω αν δε μου κανεις κλικ δεν μπαινω, ηρθες με μια ρομπα κουμπωμενη, η οποια φτανει μεχρι τα γονατα, με σαγιοναρες και θες να καυλωσω ετσι και να ερθω μαζι σου? Εεε μου λεει η τσα2 ειναι ολη μερα με τακουνια κουραστηκε. Δεκτό αλλα κι εγω δε μπαινω τσαμπα.
εκτο και τελευταιο φαουλ η ταριφα ανεβηκε στα 40 ευρω το απλο απο 30 που ηταν τελευταια φορα που πηγα. Δυστυχως ριχνω μαυρο κι εγω και πολυ πιθανον ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΣΚΕΦΘΩ ΞΑΝΑ το μαγαζακι.
* η κοπελα μαυρομαλλα, ωραιο προσωπακι αλλα μεχρι εκει. Η ρομπα επαναλαμβανω κουμπωμενη απο τον λαιμο μεχρι τα γονατα. Δε ξερω τι kinder εκπληξη μπορει να εκριβε, αλλα δεν ηθελα να το ρισκαρω... Αν καποιος δοκιαμσε και νομιζει πως αξιζει ας μας πει...
Ωραίος! Άξιος!
Έκανες καλη ξήγα.
Δεν είναι συμπεριφορά αυτή.. αλλά όπως κ να έχει 40 ευρώ ειναι πολλά για απλό γαμησι.
40 ευρώ παίρνει μεροκάματο ο μέσος εργαζόμενος δουλεύοντας όλη μέρα κ φτύνει αίμα κ ψυχη για να τό τσιμπήσει κ όχι να τα δώσει για 10 λεπτά normal sex.
Να ήταν 25 OK.
Είχα ρωτήσει μια τσατσά κ είπα Αθήνα το full έχει 20 κ μου απάντησε η χυμένη άλλες τιμές Πάτρα κ άλλες Αθήνα.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Πηρα λοιπον την αποφαση να παω να δω μονος μου τι παιζει με την ΑΝΝΑ στο Κ.
Μπαινω λοιπον στο μαγαζι
Πρωτο φαουλ, η τσα2 να μου υποδειξει σε ποια καρεκλα θα κατσω να περιμενω την κοπελα.
Δευτερο φαουλ, η κοπελα ηρθε στο σαλονι, σκεπασμενη με μια ρομπα μεχρι τα γονατα και αυτη κουμπωμενη.
Τριτο φαουλ, Ηρθε και εφυγε τοσο γρηγορα, χωρις υπερβολη, σαν να της ειπε η τσα2 ελα γυρνα τον διακοπτη απο τα φωτα, παιδια, χωρις υπερβολη δεν εκατσε ουτε 2 δευτερολεπτα, ηρθε πηρε στροφη κι εφυγε. Μου λεει η τσα2 θα περασεις? Της την ειπα δεν αντεξα, να περασω που?' Σαν σιφουνας ηρθε κι εφυγε δεν προλαβα να την δω καν την κοπελα. εεε μου λεει οτι ειναι να δεις θα το δεις μεσα. Δε γινεται ετσι της λεω, θα περασω χωρις να δω αν μου αρεσει ή οχι? Τι με περασες? Τελος παντων, την ξαναφωναξε την κοπελα, κανοντας Τεταρτο φαουλ, λεγοντας της ταυτοχρονα κατι στα Ρωσικα μαλλον, πολυ πιθανον να με εβρισε κιολας ...
Πεμπτο φαουλ απο πλευρας της κοπελας τι θες να δεις μου λεει? οτι ειναι να δεις θα το δεις μεσα. Οχι της λεω αν δε μου κανεις κλικ δεν μπαινω, ηρθες με μια ρομπα κουμπωμενη, η οποια φτανει μεχρι τα γονατα, με σαγιοναρες και θες να καυλωσω ετσι και να ερθω μαζι σου? Εεε μου λεει η τσα2 ειναι ολη μερα με τακουνια κουραστηκε. Δεκτό αλλα κι εγω δε μπαινω τσαμπα.
εκτο και τελευταιο φαουλ η ταριφα ανεβηκε στα 40 ευρω το απλο απο 30 που ηταν τελευταια φορα που πηγα. Δυστυχως ριχνω μαυρο κι εγω και πολυ πιθανον ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΣΚΕΦΘΩ ΞΑΝΑ το μαγαζακι.
* η κοπελα μαυρομαλλα, ωραιο προσωπακι αλλα μεχρι εκει. Η ρομπα επαναλαμβανω κουμπωμενη απο τον λαιμο μεχρι τα γονατα. Δε ξερω τι kinder εκπληξη μπορει να εκριβε, αλλα δεν ηθελα να το ρισκαρω... Αν καποιος δοκιαμσε και νομιζει πως αξιζει ας μας πει...
ωραιος!επραξες τα αυτονοητα.....καποτε οταν ημουν στα Χανια,σε ενα μπουρδελο που μπηκα απο τα πολλα που εχει,η κοπελα βγηκε απο το κουζινακι κ σταθηκε στην πορτα αυτου και οταν της ειπα να ερθει πιο εξω στο σαλονακι να κανει μια στροφη να δω τον κωλο της μου απαντησε οτι θα τον εβλεπα μεσα στο δωματιο......και της απαντησα τοτε και εγω "οταν πας σε ενα εμπορικο καταστημα το φορεμα η το παντελονι που θες να αγορασεις ,οταν το δοκιμαζεις το κοιτας μονο απο μπροστα στον καθρεπτη η γυρνας και απο πισω πριν το αγορασεις???"""χαχαχχα.....ξυνισε και εννοειτε οτι την εφυγα κατευθειαν...........
 

Zak ly

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
103
Πόντοι
1
Ωραίος! Άξιος!
Έκανες καλη ξήγα.
Δεν είναι συμπεριφορά αυτή.. αλλά όπως κ να έχει 40 ευρώ ειναι πολλά για απλό γαμησι.
40 ευρώ παίρνει μεροκάματο ο μέσος εργαζόμενος δουλεύοντας όλη μέρα κ φτύνει αίμα κ ψυχη για να τό τσιμπήσει κ όχι να τα δώσει για 10 λεπτά normal sex.
Να ήταν 25 OK.
Είχα ρωτήσει μια τσατσά κ είπα Αθήνα το full έχει 20 κ μου απάντησε η χυμένη άλλες τιμές Πάτρα κ άλλες Αθήνα.
Το βρίσκουν επαρχεία μονοπώλιο και κάνουν ότι γουστάρουν.
Πετάνε μηδεν ποιότητα και υπηρεσία και κοιτανε μόνο πως θα τα αρπαξουν.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Είδα Μολις τώρα πως άλλαξε η κοπέλα στο Κ και ήρθε η Χριστίνα ξανά η οποία είχε έρθει πριν λίγο καιρό πάλι. Δοκίμασε κάνεις να μας περιγράψει εμπειρίες;
Μη φάμε κάνα γκαγκστεριλικι πάλι...
 

Bizitolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στο Κ με Ραφαέλα. Πολύ ωραίο μωρό, δυνατό σαλοναριμσα με στροφή χαμόγελο και κέφι. Στο δωμάτιο πολύ καλή διάθεση, χειρονακτικη περιποίηση μέχρι να σηκωθεί και μετά καπέλο και στόμα. Πολύ καλό το ταιμπουκι της, μετά ιεραποστολικο και κατάθεση στα 4. Σε γενικές γραμμές πολύ καλή εντύπωση. Αυτό που με κέρδισε ήταν το βλέμμα της, ήταν προκλητικό και ξυπναγε άγριες διαθέσεις αλλά παράλληλα μου έδωσε να καταλάβω καθολη την διάρκεια ότι γούσταρε και ίσως να τσεκάρε να δει αν περνάω καλά.
 

BCS

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
19
Like
22
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στο Κ με Ραφαέλα. Πολύ ωραίο μωρό, δυνατό σαλοναριμσα με στροφή χαμόγελο και κέφι. Στο δωμάτιο πολύ καλή διάθεση, χειρονακτικη περιποίηση μέχρι να σηκωθεί και μετά καπέλο και στόμα. Πολύ καλό το ταιμπουκι της, μετά ιεραποστολικο και κατάθεση στα 4. Σε γενικές γραμμές πολύ καλή εντύπωση. Αυτό που με κέρδισε ήταν το βλέμμα της, ήταν προκλητικό και ξυπναγε άγριες διαθέσεις αλλά παράλληλα μου έδωσε να καταλάβω καθολη την διάρκεια ότι γούσταρε και ίσως να τσεκάρε να δει αν περνάω καλά.
Ισχύει ότι το πήγαν στα 40€;
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
120
Κριτικές
5
Like
321
Πόντοι
21
Ισχύει ότι το πήγαν στα 40€;
Νομίζω ναι. Όταν πήγε η τσατσα είπε ότι έχει νέα προγράμματα - 40€ για απλό με ισπανικό ή μασάζ (το τελευταίο υπήρχε ήδη). Όταν έδωσα 40€ για παράβολο ρώτησε τι κρατάει - κάτι που μάλλον σημαίνει ότι υπάρχει ακόμα το απλό για 30€. Για την κοπέλα: πολύ καλό σώμα και πραγματικά το χαμόγελο στο σαλονάρισμα είναι κάτι που σε τραβάει να περάσεις. Πήρα το πρόγραμμα με μασάζ και το μετάνιωσα - δεν το έχει καθόλου. Καλύτερα θα επέλεξα ισπανικό. Στον αγώνα: η πίπα για μένα μέτρια, στο σεξ σε κοιτάει στα μάτια. Για την συμμετοχή δεν ξέρω τι να πω - σε κάποιες φάσεις στήνεται πολύ καλά σε άλλες φάσεις έχεις την εντύπωση ότι προσπαθεί πάει μακριά για να μην μπορείς να εισέλθεις βαθιά. Μετά από περίπου 5-6 λεπτά ήθελα να με τελειώσει με το χέρι - κάτι που βεβαίως αρνήθηκα. Συνολικά ήμουνα στο δωμάτιο περίπου ένα τέταρτο. Συμπέρασμα: Ωραία γυναίκα μέτριες υπηρεσίες - εγώ προσωπικά δεν ξαναπάω με την συγκεκριμένη.
 

lovelife

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Υπάρχει καμία κοπέλα στην Πάτρα αυτή την εποχή που να έχει σώμα μοντελε;; Δηλαδή ας μην έχει και τα μεγαλύτερα βυζιά αλλά να είναι αδύνατη
 

lovelife

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Τη Λάουρα από το κανεσεξ την έχει πάρει ποτέ κανένας να μας πει εμπειρία;
 

lovelife

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Για αυτή τη κοπέλα έχουμε καμία πληροφορία;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Να συμπληρωσω το εξης, η εν λογω αλυσιδα, ειχε προσπαθησει και στα Τρικαλα να ανεβασει την τιμη του απλου στα 40 προ καιρου και οι συναγωνιστες απηχαν με αποτελεσμα να πεσει η τιμη ξανα στα 30. Η αποχη θα μας δικαιωσει....
Ακου 40 για 10 λεπτα....
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
118
Κριτικές
3
Like
230
Πόντοι
1
Για αυτή τη κοπέλα έχουμε καμία πληροφορία;
Φαινεται για ψευτικη αγγελια οτι ανεβαζει αυτος ο λογαριασμος και ατομα στο φορουμ εχουν αναφερει πως στο τηλεφωνο μιλαει αποτομα και δεν λεει πληροφοριες
 

Bizitolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Στο κ πάντως οι τιμές παραμένουν ίδιες, η τσατσά είπε 30 για απλό 17', 40 για απλό συν ισπανικό ή μασάζ ή απλό με μεγαλύτερη διάρκεια. 60 ελεύθερο ή 69 και 100 για όλα μαζί. Μάγκες μην σας πιάνει υστερία στο φόρουμ χωρίς λόγο. Οι τιμές αυτές για τις υπηρεσίες που προσφέρουν είναι ήδη αρκετά χαμηλές. Προτείνω να κάνετε μια βόλτα και αν σας αρέσει κάτι ψωνίζετε, δεν ερωτεύτηκε κάνεις με 30 ή 50 ευρώ. Λίγη στιγμές τριβής δανειζομαστε.
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
120
Κριτικές
5
Like
321
Πόντοι
21
Στο κ πάντως οι τιμές παραμένουν ίδιες, η τσατσά είπε 30 για απλό 17', 40 για απλό συν ισπανικό ή μασάζ ή απλό με μεγαλύτερη διάρκεια. 60 ελεύθερο ή 69 και 100 για όλα μαζί. Μάγκες μην σας πιάνει υστερία στο φόρουμ χωρίς λόγο. Οι τιμές αυτές για τις υπηρεσίες που προσφέρουν είναι ήδη αρκετά χαμηλές. Προτείνω να κάνετε μια βόλτα και αν σας αρέσει κάτι ψωνίζετε, δεν ερωτεύτηκε κάνεις με 30 ή 50 ευρώ. Λίγη στιγμές τριβής δανειζομαστε.
Φίλε διαφωνώ - ναι το απλό πρόγραμμα για 30€ είναι μια λογική τιμή. Όλα τα άλλα θεωρώ ακριβό. Πληρώνεις ακόμα λίγο παραπάνω και παίρνεις Callgirl που συνήθως είναι πιο όμορφες, σε χώρο πιο καθαρό και καλύτερες υπηρεσίες. Στο κανεσεξ υπάρχουν βρίσκεις αυτά για 60-80€. Και στην Αθήνα βρίσκεις καλές κοπέλες με καλό σερβίς για 20€.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Στο κ πάντως οι τιμές παραμένουν ίδιες, η τσατσά είπε 30 για απλό 17', 40 για απλό συν ισπανικό ή μασάζ ή απλό με μεγαλύτερη διάρκεια. 60 ελεύθερο ή 69 και 100 για όλα μαζί. Μάγκες μην σας πιάνει υστερία στο φόρουμ χωρίς λόγο. Οι τιμές αυτές για τις υπηρεσίες που προσφέρουν είναι ήδη αρκετά χαμηλές. Προτείνω να κάνετε μια βόλτα και αν σας αρέσει κάτι ψωνίζετε, δεν ερωτεύτηκε κάνεις με 30 ή 50 ευρώ. Λίγη στιγμές τριβής δανειζομαστε.
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.
Η Πάτρα είναι ακριβή.

1.η ποιότητα τον κοριτσιών είναι παρόμοια με Μεταξουργείο που περνούν 10 ευρώ τα 10 λεπτά.

2.η υπηρεσίες τον 100 ευρώ Πάτρα σε Φυλής και Λιοσίων είναι στα 20 ευρώ.

3., επειδή δεν έχουν δουλειά φέρονται στον πελάτη με άσχημο τρόπο.

4.,δεν φταίνε τα κορίτσια αλλά με τα παραπάνω δεν έχουν δουλειά.
Ακόμα καί η Στέλλα που έρχεται στούντιο Κ κάνει υπηρεσίες απλού στα 30 ευρώ,και στην Αθήνα γλύφει μέχρι και κωλοτρυπίδες στα 20 ευρώ...(διάβασε κριτικές στο Διδυμου 27 ως Βικτώρια)

Με λίγα λόγια αν κάποιος θέλει να ρίξει 2 χέρι καί χαλάει 200 ευρώ για μέτριες κοπέλες.... πάει Αθήνα και ρίχνει 4 χέρια σε πιπινια.
Ο κόσμος τής Πάτρας πηδάει άλλου καί τά σπιτάκια έχουν μείνει με την Τζούλιανα και την Ευριδίκη εδώ και ποσά χρόνια.

Οφείλω να παραδεχτώ ότι το Κ ανανεώνει τα κορίτσια κάθε βδομάδα.αλλα αυτές που αξίζουν δεν ξανά έρχονται γιατί λόγω τιμής δεν έχουν δουλειά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.
Η Πάτρα είναι ακριβή.

1.η ποιότητα τον κοριτσιών είναι παρόμοια με Μεταξουργείο που περνούν 10 ευρώ τα 10 λεπτά.

2.η υπηρεσίες τον 100 ευρώ Πάτρα σε Φυλής και Λιοσίων είναι στα 20 ευρώ.

3., επειδή δεν έχουν δουλειά φέρονται στον πελάτη με άσχημο τρόπο.

4.,δεν φταίνε τα κορίτσια αλλά με τα παραπάνω δεν έχουν δουλειά.
Ακόμα καί η Στέλλα που έρχεται στούντιο Κ κάνει υπηρεσίες απλού στα 30 ευρώ,και στην Αθήνα γλύφει μέχρι και κωλοτρυπίδες στα 20 ευρώ...(διάβασε κριτικές στο Διδυμου 27 ως Βικτώρια)

Με λίγα λόγια αν κάποιος θέλει να ρίξει 2 χέρι καί χαλάει 200 ευρώ για μέτριες κοπέλες.... πάει Αθήνα και ρίχνει 4 χέρια σε πιπινια.
Ο κόσμος τής Πάτρας πηδάει άλλου καί τά σπιτάκια έχουν μείνει με την Τζούλιανα και την Ευριδίκη εδώ και ποσά χρόνια.

Οφείλω να παραδεχτώ ότι το Κ ανανεώνει τα κορίτσια κάθε βδομάδα.αλλα αυτές που αξίζουν δεν ξανά έρχονται γιατί λόγω τιμής δεν έχουν δουλειά.
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ. ΜΑΣ ΚΑΛΥΨΕΣ ΣΤΟ 100%
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
342
Πόντοι
21
Λοιποοοονννν επισκεψη στην Στελλα . Η κοπελα οτι ειχε βγει απο το μπανιο, ημουν ο πρωτος για την βαρδια της. Μια κοπελα, η οποια την εκανα γυρω στα 47-48 αλλα μου ειπε 40. δεν το πιστεψα. Μπηκε στο δωματιο λοιπον φρεσκομπανιαρισμενη, μυρωδατη, ηλη κοπελα, με πιασιματα, οχι χοντρη, αλλα οχι σκελετος. ειναι κοπελα που εχει να πιασεις. Στηθος, γεμιζει το χερι σου, και μεχρι εκει. Μαυρομαλλα. Πιασαμε κουβεντα στα Αγγλικα, μιας και το προτιμησε, αφου τα Ελληνικα δεν το εχει και τοσο. Ξεκινησε με ισπανικο, παρολο που πηρα απλο προγραμμα στα 30 (περιεργο μιας και η τσα2 ελεγε για 40 τη τελευταια φορα που πηγα κι εστριψα). Συνεχισε με περασμα καποτας και επεμενε στο τσιμουκι και στο γλειψιμο των @@ παααρα πολυ, φρεσκοξυρισμενος κι εγω, περναγε και δαχτρυλο απο κωλοτρυπιδ@ αλλα δεν εβαλε δαχτυλο, και ουτε θα την αφηνα κιολας. Συνεχισε πολυ ωρα στο τσιμπουκι και επεμενε στο περασμα απο @@ της ζητησα μετα απο καμποση ωρα να ανεβει επανω, αν και η ιδια προτιμησε το doggy style. Επεμενα κι εγω, μου λεει ξερεις τον εχεις μεγαλο και θα προτιμουσα απο πισω. Κανε μου την χαρη της λεω, οκ μου λεει και με καβαλησε. Μετα απο λιγο μου εκανε νοημα να γυρισουμε ξεκαβαλωντας τοιν πουτσο μου. Την πηρα στα 4, και εμτα της ζητησα να ξαπλωσει μπρουμυτα οπου μετα απο σφυροκοπημα την εχυσα βαθεια μεσα στην μουναρα της, και με επιασε απο τα κωλομερια και με τραβαγε μεσα της. Εδειξε να το ευχαριστιετασι, κατα πρωτον γιατι ημουν ο πρωτος της ημερας, και κατα δευτερον λογο σωματτυπου μου. Κατι το οποιο μου το ανεφερε κιολας, μιας και καταλαβε πως δουλευω σε γυμναστηριο. Γενικως ωραιο τυπακι η Στελλα, με σωματοτυπο του γουστου μου, Αν ηταν και ξανθια που τις γουσταρω ιδιαιτερα θα ηταν ακομα καλυτερα. Κουβεντιασαμε και λιγο μεσα στο δωματιο γενικως για το σεξ και την ενεργεια που σου δινει, ιδιαιτερα αν το κανεις πρωι. Χαιρετηθηκαμε και Εφυγε. Αυτα τα λιγα, γενικως σημειωνω θετικο π[ροσημο στην κοπελα. Χωρος οπως τον ξερουμε δεν εχει αλλαξει κατι.
 

GogolBordello

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Λοιποοοονννν επισκεψη στην Στελλα . Η κοπελα οτι ειχε βγει απο το μπανιο, ημουν ο πρωτος για την βαρδια της. Μια κοπελα, η οποια την εκανα γυρω στα 47-48 αλλα μου ειπε 40. δεν το πιστεψα. Μπηκε στο δωματιο λοιπον φρεσκομπανιαρισμενη, μυρωδατη, ηλη κοπελα, με πιασιματα, οχι χοντρη, αλλα οχι σκελετος. ειναι κοπελα που εχει να πιασεις. Στηθος, γεμιζει το χερι σου, και μεχρι εκει.
Ξέρεις τι ώρες δουλεύει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom