Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Νεότερες εξελίξεις. Ξαναβγήκα μαζί της (για μία ώρα μόλις, βιαζόταν να γυρίσει σπίτι και είχαν σπάσει τα τηλέφωνα οι δικοί της που άργησε).

Η φάση είναι οτι μπαίνει στο αμάξι, την πάω σε ερημιές και σε χρόνο μηδέν, σταματάω και τον βγάζω έξω. Παθαίνει ένα σόκ -λες και δεν είχε ξαναδεί πούτσ@ live- και με κοιτάει σαν χάνος. Το τί παρακάλια έριξα και για πόση ώρα, μόνο εγώ το ξέρω. Στο τέλος μας έκανε την παραχώρηση και μου έγλειψε τους όρχεις, ενώ τον έπαιζα μόνος μου. Ούτε καν κανονική πίπα! Και αφού δεν τελείωνα με τίποτα, την έβαλα να μου τον παίξει (από αυτό ήξερε, το είχε κάνει και με τον πρώην). Και με κοίταζε στα μάτια η άτιμη... Μετά από πολύ και βασανιστικό παίξιμο, έχυσα σε χαρτομάντιλο και την γύρισα σπίτι της, σαν κύριος.  Πολύ σαδίστρια μου βγήκε η γκόμενα. Αλλά εγώ επέμεινα να της ξαναζητήσω να βγούμε και δέχτηκε. Της είπα συγνώμμη που την ξάφνιασα έτσι, και μου λέει ‘’δεν πειράζει, καλύτερα που το έκανες, την επόμενη φορά θα είμαστε πιο άνετα.’’

Πρώτη φορά γνωρίζω τέτοια περίπτωση. Άν δεν ήταν κούκλα και κρυφο-καύλα, θα την είχα στείλει πακέτο.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
tumblr_ksz8mz98IB1qzkzeho1_r1_500.jpg
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Νεότερες εξελίξεις. Ξαναβγήκα μαζί της (για μία ώρα μόλις, βιαζόταν να γυρίσει σπίτι και είχαν σπάσει τα τηλέφωνα οι δικοί της που άργησε).

Η φάση είναι οτι μπαίνει στο αμάξι, την πάω σε ερημιές και σε χρόνο μηδέν, σταματάω και τον βγάζω έξω. Παθαίνει ένα σόκ -λες και δεν είχε ξαναδεί πούτσ@ live- και με κοιτάει σαν χάνος. Το τί παρακάλια έριξα και για πόση ώρα, μόνο εγώ το ξέρω. Στο τέλος μας έκανε την παραχώρηση και μου έγλειψε τους όρχεις, ενώ τον έπαιζα μόνος μου. Ούτε καν κανονική πίπα! Και αφού δεν τελείωνα με τίποτα, την έβαλα να μου τον παίξει (από αυτό ήξερε, το είχε κάνει και με τον πρώην). Και με κοίταζε στα μάτια η άτιμη... Μετά από πολύ και βασανιστικό παίξιμο, έχυσα σε χαρτομάντιλο και την γύρισα σπίτι της, σαν κύριος.  Πολύ σαδίστρια μου βγήκε η γκόμενα. Αλλά εγώ επέμεινα να της ξαναζητήσω να βγούμε και δέχτηκε. Της είπα συγνώμμη που την ξάφνιασα έτσι, και μου λέει ‘’δεν πειράζει, καλύτερα που το έκανες, την επόμενη φορά θα είμαστε πιο άνετα.’’

Πρώτη φορά γνωρίζω τέτοια περίπτωση. Άν δεν ήταν κούκλα και κρυφο-καύλα, θα την είχα στείλει πακέτο.

να μου την συστήσεις... διαθέτω τα κατάλληλα εργαλεία για την περίπτωση της

http://[URL unfurl="true"]www.123market.gr/images/prod/l_02820185.jpg[/img[/URL]]

ΥΓ μέχρι και για την ερινάλ είναι κατάλληλο  ;)
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Νεότερες εξελίξεις. Ξαναβγήκα μαζί της (για μία ώρα μόλις, βιαζόταν να γυρίσει σπίτι και είχαν σπάσει τα τηλέφωνα οι δικοί της που άργησε).

Η φάση είναι οτι μπαίνει στο αμάξι, την πάω σε ερημιές και σε χρόνο μηδέν, σταματάω και τον βγάζω έξω. Παθαίνει ένα σόκ -λες και δεν είχε ξαναδεί πούτσ@ live- και με κοιτάει σαν χάνος. Το τί παρακάλια έριξα και για πόση ώρα, μόνο εγώ το ξέρω. Στο τέλος μας έκανε την παραχώρηση και μου έγλειψε τους όρχεις, ενώ τον έπαιζα μόνος μου. Ούτε καν κανονική πίπα! Και αφού δεν τελείωνα με τίποτα, την έβαλα να μου τον παίξει (από αυτό ήξερε, το είχε κάνει και με τον πρώην). Και με κοίταζε στα μάτια η άτιμη... Μετά από πολύ και βασανιστικό παίξιμο, έχυσα σε χαρτομάντιλο και την γύρισα σπίτι της, σαν κύριος.  Πολύ σαδίστρια μου βγήκε η γκόμενα. Αλλά εγώ επέμεινα να της ξαναζητήσω να βγούμε και δέχτηκε. Της είπα συγνώμμη που την ξάφνιασα έτσι, και μου λέει ‘’δεν πειράζει, καλύτερα που το έκανες, την επόμενη φορά θα είμαστε πιο άνετα.’’

Πρώτη φορά γνωρίζω τέτοια περίπτωση. Άν δεν ήταν κούκλα και κρυφο-καύλα, θα την είχα στείλει πακέτο.

Στο πα θα παιδευτεις... και σκεψου οτι αυτο που εκανες (αν το εκανες και δεν ειναι ακομη στην σφαιρα της φαντασιας σου για να το κανεις...) δεν το κανει ο καθενας.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
Πρόσφατα έβγαλα για καφέ μια παλιά μου φίλη, την οποία είχα χρόνια να δώ και έχει εξελιχθεί σε ωραίο κορίτσι. Μιλούσαμε για σχέσεις και ενώ ξεκίνησε να μου λέει ιστορίες για ''τον πρώην της που την πλήγωσε'', την πίεσα να μου πεί περισσότερες λεπτομέρειες και τελικά φτάσαμε να παραδεχτεί οτι δεν έχει ολοκληρώσει ποτέ. Είναι ένα χρόνο μεγαλύτερή μου, είναι άνω του μετρίου γκόμενα (κορμάρα, ωραίο πρόσωπο, προσεγμένο ντύσιμο), αλλά αρκετά κρύα στα ερωτικά και διστακτική στη συμπεριφορά. Άν της κάνω ένα κοπλιμέντο, κομπλάρει, δεν απαντά και κρύβει το πρόσωπό της. Τι να κάνω μαζί της;

Να σημειώσω οτι ώς λάτρης των ώριμων γυναικών, πάντα έμπλεκα με πεπειραμένες. Δεν είχα ποτέ εμπειρία με παρθένες. Πώς να φερθώ ρε παίδες; Με ενδιαφέρει πολύ η περίπτωσή της..
τυπε πρεπει να εξετασεις τον κωλο τις γκομενας,μονο απο εκει θα καταλαβεις αν οντως ειναι πραγματι παρθενα.
και αγαμητι να ειναι απο το μουνι,αν ο κωλος ειναι ανοιγμενος η παρθενια δεν ειναι ακυρη.
εκτος αν ειναι μουσουλμανα η γκομενα.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
εχω μεγαλη εμπειρια απο παρθενες...θα την περιλαβω ενα χερακι και εισαι ετοιμος :fuck2:

η πλακα ειναι οτι πολλες φορες εγω γαμησει παρθενες και πλεον δεν το ξανακανω

γιατι πολυ απλα θελει προσπαθια και επισης αμα ειναι η αλλη 24χρ και παρθενα και την αφησεις θα στα κανει τα @@ νααα

ασε που θα νιωθεις και μαλακας αμα την αφησεις μετα το γαμησι..στο λεω γιατι το εχω κανει
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εχω μεγαλη εμπειρια απο παρθενες...θα την περιλαβω ενα χερακι και εισαι ετοιμος :fuck2:

η πλακα ειναι οτι πολλες φορες εγω γαμησει παρθενες και πλεον δεν το ξανακανω

γιατι πολυ απλα θελει προσπαθια και επισης αμα ειναι η αλλη 24χρ και παρθενα και την αφησεις θα στα κανει τα @@ νααα

ασε που θα νιωθεις και μαλακας αμα την αφησεις μετα το γαμησι..στο λεω γιατι το εχω κανει

Aυτο το τελευταιο δεν το καταλαβα... για ποιο λογο να νιωσεις μαλακας? ισα ισα αμα δεν την γαμουσες εσυ θα εμενε παρθενα μεχρι να πεθανει. Οταν ξεκιναμε μια σχεση δεν υπογραφουμε συμβολαια... αμα παει καλα πηγε και οσο καλυτερα πηγαινει τοσο οι προοπτικες μεγαλωνουν αλλιως τελος.... δεν μπορει η αλλη να εχει στο μυαλο της οτι θα την ξεπαρθενεψει σιγουρα ο αντρας που θα την παντρευτει κιολας αυτο ειναι πολυ λαθος σκεψη διοτι την γεμιζει με κομπλεξ αφενος και αφετερου δεν ειναι σιγουρο ειναι μαλακια δεν στεκει.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
απλα καμια φορα ολη η προσπαθεια γινεται να γαμησεις..μετα αντε γεια
αυτο αμα η αλλη ειναι παρθενα παει..την γαμησε ψυχολογικα
για να ναι παρθενα μεχρι τα 20+ τοτε αυτη περιμενει τον τελειο...στο μυαλο της βεβαια

εγω εχω κοψει τις παρθενες βεβαια..πρεπει να εχουν πολλα κοινα οι πρωην που ξεπαρθενιασα...ενα σιγουρο ειναι το μισος τους για μενα και η σκεψη,,τι μαλακια εκανα!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
απλα καμια φορα ολη η προσπαθεια γινεται να γαμησεις..μετα αντε γεια
αυτο αμα η αλλη ειναι παρθενα παει..την γαμησε ψυχολογικα
για να ναι παρθενα μεχρι τα 20+ τοτε αυτη περιμενει τον τελειο...στο μυαλο της βεβαια

εγω εχω κοψει τις παρθενες βεβαια..πρεπει να εχουν πολλα κοινα οι πρωην που ξεπαρθενιασα...ενα σιγουρο ειναι το μισος τους για μενα και η σκεψη,,τι μαλακια εκανα!

Ναι. Οπως το ειπες στο μυαλο της... αλλα δεν θα της κανεις και απαραιτητα κακο.
Ενας φιλος ειχε μπλεξει με μια τετοια και την πηδηξε και την εστειλε και μετα τον κυνηγουσε αυτη χαχαχαχα .

Μου ειπε οτι τραβιοταν ηδη καιρο μαζι της ... οποτε θα ηταν αμαρτια να την αφησει να φυγει αγαμητη. Τωρα αν ειναι ηθικο ή οχι και εγω το σκεφτομαι να σου πω την αληθεια αλλα καταληγω στο οτι τελικα τους κανεις καλο διοτι τουλαχιστον ξεπαρθενευονται... 24-25 ειναι μεγαλη ηλικια για μενα η κοπελα ε 17-18 πρεπει να χει κανει ερωτα φυσιολογικα.
 

styliari

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
279
Like
222
Πόντοι
21
Το λυπητερο αυτη την εποχη στη κοινωνια μας ειναι οτι κυκλοφορουν πολλες παρθενες σε μη φυσιολογικη ηλικια και ακομα πιο πολλες αγαμητες.
Παλιοτερα εμεις οι λιγο μεγαλυτεροι που δεν ειχαμε τι να κανουμε ολη μερα σπιτι (ουτε ιντερνετ ,ουτε πλαυστασιον ,ταινιες και ιστοριες) ολη μερα με το πως θα γαμισουμε κανα γκομενακι ασχολουμασταν.
Ετσι οι γκομενες με τη δυνατοτητα επιλογης και απορριψης που ειχαν με τα συνεχη πεσιματα την ειχαν δει και ειχαν ανεβασει μυτη και στανταρ και ιστοριες.
Τωρα που οι πιτσιρικαδες το σκεφτεωται να αφησουν πχ το φιφα να βγουν με την αλλη (δεν υπαρχουν και λεφτα για πολλες εξοδους) το αποτελεσμα ειναι να εχουνε ξεμεινει τρομακτικα πολλες γκομενες αγαμητες και παρθενες.
Το μπαλακι ειναι σε αυτες τωρα , η θα αφησουν τις συμπεριφορες ελλεεινιδας και θα τρωνε πουτσο ωραια και ομορφα χωρις παρακαλια , χωρις χορηγιες κτλ η θα καταληξουν αγαμητες και παρθενες στα 30.
Οσον αφορα το φιλο μας που νταλαβεριζεται με το 24χρονο παρθενο μουνι η συμβουλη μου ειναι να κανεις οτι γουσταρεις , follow your heart που ελεγε και η διαφημιση , αμα εχεις αντοχες και διαθεση να χορευεις στο ρυθμο της παρθενας για να γαμησεις καντο (βεβαια αυτη ειναι λαθος προσεγγιση)...  επειδη εισαι 23 και ισως δεν εχεις κατανοησει οτι η πουτσα εχει την ιδια αξια με το μουνι μη σου πω και μεγαλυτερη , σαν συμβουλη θα σου ελεγα να εχεις αυτο στο μυαλο σου για να μη σε "παιζει" το παρθενακι και το παρακαλας να σου γλυψει το παπαρι (ημαρτον) ...
Αμα παρακαλας γκομενα το χεις χασει το παιχνιδι.ΝΟΜΟΣ
Σωστη προσεγγιση: βαλτης τη πουτσα στο πιατο οπως πολυ σωστα εκανες οταν τη πεταξες εξω στο αμαξι αρχισε να τη χουφτωνεις και αμα στο παιξει τοτε δε θελω και μη κτλ μη παρακαλεσεις διεκοψε πεστης οτι σεβεσαι το τι θελει και αστη παγωτο.Αν ειναι να φαει πουτσο τοτε θα κανει αυτη κινηση μετα αλλιως θα ξεμπερδεψεις μαζι της μια ωρα αρχυτερα για να ασχοληθεις με καμμια πιο νορμαλ
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Νεότερες εξελίξεις. Ξαναβγήκα μαζί της (για μία ώρα μόλις, βιαζόταν να γυρίσει σπίτι και είχαν σπάσει τα τηλέφωνα οι δικοί της που άργησε).

Η φάση είναι οτι μπαίνει στο αμάξι, την πάω σε ερημιές και σε χρόνο μηδέν, σταματάω και τον βγάζω έξω. Παθαίνει ένα σόκ -λες και δεν είχε ξαναδεί πούτσ@ live- και με κοιτάει σαν χάνος. Το τί παρακάλια έριξα και για πόση ώρα, μόνο εγώ το ξέρω. Στο τέλος μας έκανε την παραχώρηση και μου έγλειψε τους όρχεις, ενώ τον έπαιζα μόνος μου. Ούτε καν κανονική πίπα! Και αφού δεν τελείωνα με τίποτα, την έβαλα να μου τον παίξει (από αυτό ήξερε, το είχε κάνει και με τον πρώην). Και με κοίταζε στα μάτια η άτιμη... Μετά από πολύ και βασανιστικό παίξιμο, έχυσα σε χαρτομάντιλο και την γύρισα σπίτι της, σαν κύριος.  Πολύ σαδίστρια μου βγήκε η γκόμενα. Αλλά εγώ επέμεινα να της ξαναζητήσω να βγούμε και δέχτηκε. Της είπα συγνώμμη που την ξάφνιασα έτσι, και μου λέει ‘’δεν πειράζει, καλύτερα που το έκανες, την επόμενη φορά θα είμαστε πιο άνετα.’’

Πρώτη φορά γνωρίζω τέτοια περίπτωση. Άν δεν ήταν κούκλα και κρυφο-καύλα, θα την είχα στείλει πακέτο.

Την επομενη φορα κανε αυτο...
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    19 KB · Εμφανίσεις: 16

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Το λυπητερο αυτη την εποχη στη κοινωνια μας ειναι οτι κυκλοφορουν πολλες παρθενες σε μη φυσιολογικη ηλικια και ακομα πιο πολλες αγαμητες.
Παλιοτερα εμεις οι λιγο μεγαλυτεροι που δεν ειχαμε τι να κανουμε ολη μερα σπιτι (ουτε ιντερνετ ,ουτε πλαυστασιον ,ταινιες και ιστοριες) ολη μερα με το πως θα γαμισουμε κανα γκομενακι ασχολουμασταν.
Ετσι οι γκομενες με τη δυνατοτητα επιλογης και απορριψης που ειχαν με τα συνεχη πεσιματα την ειχαν δει και ειχαν ανεβασει μυτη και στανταρ και ιστοριες.
Τωρα που οι πιτσιρικαδες το σκεφτεωται να αφησουν πχ το φιφα να βγουν με την αλλη (δεν υπαρχουν και λεφτα για πολλες εξοδους) το αποτελεσμα ειναι να εχουνε ξεμεινει τρομακτικα πολλες γκομενες αγαμητες και παρθενες.
Το μπαλακι ειναι σε αυτες τωρα , η θα αφησουν τις συμπεριφορες ελλεεινιδας και θα τρωνε πουτσο ωραια και ομορφα χωρις παρακαλια , χωρις χορηγιες κτλ η θα καταληξουν αγαμητες και παρθενες στα 30.
Οσον αφορα το φιλο μας που νταλαβεριζεται με το 24χρονο παρθενο μουνι η συμβουλη μου ειναι να κανεις οτι γουσταρεις , follow your heart που ελεγε και η διαφημιση , αμα εχεις αντοχες και διαθεση να χορευεις στο ρυθμο της παρθενας για να γαμησεις καντο (βεβαια αυτη ειναι λαθος προσεγγιση)...  επειδη εισαι 23 και ισως δεν εχεις κατανοησει οτι η πουτσα εχει την ιδια αξια με το μουνι μη σου πω και μεγαλυτερη , σαν συμβουλη θα σου ελεγα να εχεις αυτο στο μυαλο σου για να μη σε "παιζει" το παρθενακι και το παρακαλας να σου γλυψει το παπαρι (ημαρτον) ...
Αμα παρακαλας γκομενα το χεις χασει το παιχνιδι.ΝΟΜΟΣ
Σωστη προσεγγιση: βαλτης τη πουτσα στο πιατο οπως πολυ σωστα εκανες οταν τη πεταξες εξω στο αμαξι αρχισε να τη χουφτωνεις και αμα στο παιξει τοτε δε θελω και μη κτλ μη παρακαλεσεις διεκοψε πεστης οτι σεβεσαι το τι θελει και αστη παγωτο.Αν ειναι να φαει πουτσο τοτε θα κανει αυτη κινηση μετα αλλιως θα ξεμπερδεψεις μαζι της μια ωρα αρχυτερα για να ασχοληθεις με καμμια πιο νορμαλ
Που στο διαολο τις βρισκετε τις παρθενες και εγω εχω κολησει στις 5 μονο;
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Που στο διαολο τις βρισκετε τις παρθενες και εγω εχω κολησει στις 5 μονο;

:2funny: :2funny:
Πού κόλλησες ρε βλάκα? Φαντασμένε.
Εκτός αν εννοείς στις 5 το πρωί, καλή ώρα που σου γράφω.

Όσον αφορά τον φίλο με την παρθένα, καλά ξηγήθηκε.
Η παρθένα είναι όπως την πλάσει κάποιος, αν η ίδια έχει την όρεξη να βγάλει την πουτανιά που κρύβουν όλες μέσα τους.
Καλά θα κάνει να την ξεπαρθενιάσει αυτός και όχι να τη φτάσει σε σημείο να την αφήσει, μετά από γερό ψηστήρι, γιατί την επόμενη θα βρει να το δώσει σε άλλον.
Τζάμπα χρόνος και δουλειά για άλλον δηλαδή.

Κάνε και άλλες τέτοιες κινήσεις και αφού της γαμήσεις το μυαλό και είναι στην τσίτα για το πότε θα της τον ΞΑΝΑπετάξεις έξω, το να την γαμήσεις είναι απλά θέμα χρόνου.
 
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Την επομενη φορα κανε αυτο...

Φίλε, το πρόβλημά μου δεν είναι να γαμήσω.. 'Αν ήταν αυτό, έχω στο κινητό μου μια-δύο γκόμενες καβάτζα, που ανα πάσα στιγμή είναι πρόθυμες για λούτσο.

Το θέμα μου όμως είναι πώς να γαμήσω ΑΥΤΉ τη γκόμενα. Γιατί με τις άλλες τις ξεπέτες ξαλαφρώνεις μεν, είσαι μόνος σου δέ μετά. Δύσκολα βρίσκεις μια κοπέλα που να σε καλύπτει και έξω από το κρεβάτι. Να την βγάλεις για καφέ και να κάνετε μια συζήτηση της προκοπής. Από κ@ριόλες, μόνο για το κρεβάτι, είναι γεμάτη η Πάτρα. Αλλά κάπου κουράζεσαι να είσαι μπακούρι, επειδή πηδάς ανεγκέφαλες γκόμενες που ντρέπεσαι να τις κυκλοφορήσεις στην παρέα σου.
 
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Όσον αφορά τον φίλο με την παρθένα, καλά ξηγήθηκε.
Η παρθένα είναι όπως την πλάσει κάποιος, αν η ίδια έχει την όρεξη να βγάλει την πουτανιά που κρύβουν όλες μέσα τους.
Καλά θα κάνει να την ξεπαρθενιάσει αυτός και όχι να τη φτάσει σε σημείο να την αφήσει, μετά από γερό ψηστήρι, γιατί την επόμενη θα βρει να το δώσει σε άλλον.
Τζάμπα χρόνος και δουλειά για άλλον δηλαδή.

Κάνε και άλλες τέτοιες κινήσεις και αφού της γαμήσεις το μυαλό και είναι στην τσίτα για το πότε θα της τον ΞΑΝΑπετάξεις έξω, το να την γαμήσεις είναι απλά θέμα χρόνου.

Έτσι είναι, φίλε. Είναι και θέμα εγωισμού. Μετά από τόσο ψήσιμο και να φύγω άπρακτος δε λέει. Νομίζω οτι θέλουν άμεση πρωτοβουλία τέτοιες γυναίκες που έχουν φοβίες. Άμα το πάς αργά και βήμα-βήμα, κομπλάρουν ακόμα περισσότερο με το θέμα.
 

steveye

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Φίλε βλέπω οτι σε ενδιαφέρει η κοπέλα, και πραγματικά ελπίζω να γίνει κάτι...το αν είναι περθένα μέχρι τώρα, μπορεί να μη λέει κάτι.Στη πορεία της σχέσης θα δείξει. Πάντως η ιστορία λέει οτι οι παρθένες μετά από καιρό θέλουν να διευρύνουν τις εμπειρίες τους.
 
Εγγρ.
9 Απρ 2013
Μηνύματα
100
Κριτικές
21
Like
28
Πόντοι
11
Νεότερες εξελίξεις. Ξαναβγήκα μαζί της (για μία ώρα μόλις, βιαζόταν να γυρίσει σπίτι και είχαν σπάσει τα τηλέφωνα οι δικοί της που άργησε).

Η φάση είναι οτι μπαίνει στο αμάξι, την πάω σε ερημιές και σε χρόνο μηδέν, σταματάω και τον βγάζω έξω. Παθαίνει ένα σόκ -λες και δεν είχε ξαναδεί πούτσ@ live- και με κοιτάει σαν χάνος. Το τί παρακάλια έριξα και για πόση ώρα, μόνο εγώ το ξέρω. Στο τέλος μας έκανε την παραχώρηση και μου έγλειψε τους όρχεις, ενώ τον έπαιζα μόνος μου. Ούτε καν κανονική πίπα! Και αφού δεν τελείωνα με τίποτα, την έβαλα να μου τον παίξει (από αυτό ήξερε, το είχε κάνει και με τον πρώην). Και με κοίταζε στα μάτια η άτιμη... Μετά από πολύ και βασανιστικό παίξιμο, έχυσα σε χαρτομάντιλο και την γύρισα σπίτι της, σαν κύριος.  Πολύ σαδίστρια μου βγήκε η γκόμενα. Αλλά εγώ επέμεινα να της ξαναζητήσω να βγούμε και δέχτηκε. Της είπα συγνώμμη που την ξάφνιασα έτσι, και μου λέει ‘’δεν πειράζει, καλύτερα που το έκανες, την επόμενη φορά θα είμαστε πιο άνετα.’’

Πρώτη φορά γνωρίζω τέτοια περίπτωση. Άν δεν ήταν κούκλα και κρυφο-καύλα, θα την είχα στείλει πακέτο.

καλημέρα,
από ότι καταλαβαίνω η κατάσταση είναι πιεστική για αυτήν..Εχει να διαχειριστεί παρεμβατικούς,σπασαρχιδογονείς,την παρθενιά της και την καύλα σου,να την γαμήσεις.Το θήλυ έτσι κλειδώνεται και κομπλεξάρεται,περισσότερο.
Συμβουλή μου,κάνονισε να βρεθείτε μόνοι σε σπίτι (δεν προτείνω ξενοδοχείο γιατί πολλές νιώθουν φτηνές πουτάνες,δεν τις χαλάει να τα καταπίνουν και να τις γαμανε κακην κακως στο αμάξι σε δασάκι,αλλά το ξενοδοχείο τις κάνει να νιώθουν φτηνιάρες... :uglystupid:),σε εντελώς ΚΟΥΛΗ ΩΡΑ μεσημέρι,ακόμα και πρωί,απόγευμα.Δεν έχει σημασία τόσο να είναι βράδυ,αλλά να έχεις καβατζώσει τον χώρο για τουλαχιστον 3-5 ώρες,πείθοντας την ότι δεν θα σας ενοχλήσει κανείς για κανένα λόγο,ετσι θα χαλαρώσει.Δεν είναι τυχαίο πως,την δική μου,έτσι την πήδηξα,10:00 στο πατρικό της,όλοι μόλις είχαν φύγει για δουλειά.
Να είσαι οπλισμένος με Ιώβεια υπομονή,οι καταστάσεις αυτές απαιτούν λεπτούς χειρισμούς, δεν της τον καρφώνεις και αρχίζεις να της οργώνεις το μουνί.Μπορεί να είσαι με το μισό πουτσοκέφαλο,ακίνητος για κανά 20λεπτο (μου έχει τύχει,πολυ πλάκα,πολύ πιάσιμο λεκάνης).
Επειδή φοβούνται ότι θα πονέσουν,τραβιούνται,τινάζονται,κραυγάζουν ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ οτι πονάει το ξεπαρθένιασμα,έχει πολύ αίμα κτλ η κάθε μια το διαχειρίζεται διαφορετικά, πιο cool ή πιο υστερικά.Η δική μου μόλις ρόλλαρε η φάση,μου είπε πως δεν την πόνεσε τόσο,όσο την τρόμαζε η ιδέα του πόνου (go figure....)
Είναι σημαντικό να ¨περάσει καλά¨ αυτή την της πρώτη φορα,εννοώντας να μην πονέσει πολύ ,να της εξαψείς την περιέργεια για το γαμήσι και πως όσο γίνεται πιο δεκτικό το μουνί της στο καυλί ΣΟΥ ,θα περνά όλο και καλύτερα...Σε 1-2 εβδομάδες θα γαμιέται σαν ζώο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom