Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Δεν ξέρω ρε παιδιά, πολύ περίεργη μου βγήκε η κοπέλα... Την κάλεσα στο σπίτι μου το μεσημέρι, έχοντας κατά νού να την βάλω κάτω, έφτιαξα ατμόσφαιρα -την κέρασα χυμό, έβαλα μουσική, μέχρι που άναψα αρωματικά κεράκια και λοιπές μαλακίες για να την συγκινήσω. Την καλόπιασα, της είπα οτι έχω μαζί μου προφυλάξεις, οτι είμαι έμπειρος και δεν πρέπει να ανησυχεί... Όσο την είχα ξαπλωμένη με τα ρούχα ήταν οκ. Φιλιόμασταν επί ένα τέταρτο και βάλε, για να χαλαρώσει, αλλά μόλις ξεκούμπωσα το παντελόνι μου και κατέβασα το φερμουάρ, εκεί μου κώλωσε. Μα είναι δυνατόν ρε πούστη μου, λέω. Σηκώθηκε όρθια και μου λέει ''Δεν ξέρω, μια άλλη φορά ίσως, θέλω να φύγω ΤΏΡΑ.'' Και τί να κάνω, σαν κύριος κούμπωσα το παντελόνι και της απαντάω, ''Οκ, όταν νιώσεις έτοιμη πές το μου, θα περιμένω μήνυμά σου''. Και την έκανε με ελαφρά.

Καμμιά συμβουλή;
 

giorgio sahini

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστή, αφού βλέπεις ότι να τον πετάς έξω ΔΕ δουλεύει, γιατί συνεχίζεις με αυτήν την προσέγγιση? Η γκόμενα δεν είναι άνετη με την πούτσ@ σου αυτή τη στιγμή, πόσο μάλλον με την ιδέα να της την καρφώσεις μέσα της.

Προσπάθησε να επικεντρωθείς σ'αυτήν και στη δική της, ανεξερεύνητη ακόμα, σεξουαλικότητα. Το γυναικείο κορμί είναι ένας βωμός ηδονής από τα μαλλιά μέχρι τα νύχια των ποδιών. Ξεκίνα να ασχολείσαι με τρόπο που θα της προσφέρει σεξουαλική ηδονή και όχι που θα απαιτεί.

Επίσης, προχώρα βήμα βήμα, σιγά σιγά. Την τελευταία φορά ένιωθε άνετα όταν φιλιόσασταν με τα ρούχα. Την επόμενη πάνε στο αμέσως επόμενο βήμα: κάνε ένα μασαζάκι, χάιδεψε λίγο βυζάκι, λίγο μπουτάκι, λίγο μουνάκι, ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ. Δώσε της την ευκαιρία να γνωρίσει τον εαυτό της, το πως ερεθίζεται αυτή και να το αποδεχτεί. Αν νιώσει άνετα να προχωρήσει, θα φανεί, θα είναι πιο δεκτική ή και πιο διεκδικητική (θα τραβάει το χέρι σου στο μουνί της, θα σου κολάει τα βυζιά στα μούτρα κτλ)

Το θέμα είναι, είσαι διατεθιμένος να μπείς σ'αυτή τη διαδικασία? Το να της λες "όταν νιώσεις έτοιμη, πες το μου" μάλλον της ακούστηκε πολύ απόλυτο,σε φάση "αν δεν είναι να τον φας, μη με ξαναπάρεις". Βέβαια αυτό μπορεί να της χτυπήσει κανά καμπανάκι, ότι με το να το παίζει μυξοπαρθένα ίσως να μη γαμηθεί ποτέ, και αυτό να λειτουργήσει υπέρ σου. Αλλά άμα όντως θες να το φας το κομμάτι και ίσως να ασχοληθείς περισσότερο μαζί της, είτε μόνο σεξουαλικά είτε και πιο προσωπικά, πρέπει να ξεκαθαρίσες μέσα σου αν γουστάρεις να πας με το δικό της ρυθμό. Τουλάχιστον μέχρι να τον πρωτοφάει, μετά θα την κάνεις ότι θες...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δεν ξέρω ρε παιδιά, πολύ περίεργη μου βγήκε η κοπέλα... Την κάλεσα στο σπίτι μου το μεσημέρι, έχοντας κατά νού να την βάλω κάτω, έφτιαξα ατμόσφαιρα -την κέρασα χυμό, έβαλα μουσική, μέχρι που άναψα αρωματικά κεράκια και λοιπές μαλακίες για να την συγκινήσω. Την καλόπιασα, της είπα οτι έχω μαζί μου προφυλάξεις, οτι είμαι έμπειρος και δεν πρέπει να ανησυχεί... Όσο την είχα ξαπλωμένη με τα ρούχα ήταν οκ. Φιλιόμασταν επί ένα τέταρτο και βάλε, για να χαλαρώσει, αλλά μόλις ξεκούμπωσα το παντελόνι μου και κατέβασα το φερμουάρ, εκεί μου κώλωσε. Μα είναι δυνατόν ρε πούστη μου, λέω. Σηκώθηκε όρθια και μου λέει ''Δεν ξέρω, μια άλλη φορά ίσως, θέλω να φύγω ΤΏΡΑ.'' Και τί να κάνω, σαν κύριος κούμπωσα το παντελόνι και της απαντάω, ''Οκ, όταν νιώσεις έτοιμη πές το μου, θα περιμένω μήνυμά σου''. Και την έκανε με ελαφρά.

Καμμιά συμβουλή;

:2funny: :2funny: :2funny:

σου παμε ποια ειναι η συμβουλη... μη μπλεκεις με βλαμμένα. Θα το φας το κεφαλι σου.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Δεν ξέρω ρε παιδιά, πολύ περίεργη μου βγήκε η κοπέλα... Την κάλεσα στο σπίτι μου το μεσημέρι, έχοντας κατά νού να την βάλω κάτω, έφτιαξα ατμόσφαιρα -την κέρασα χυμό, έβαλα μουσική, μέχρι που άναψα αρωματικά κεράκια και λοιπές μαλακίες για να την συγκινήσω. Την καλόπιασα, της είπα οτι έχω μαζί μου προφυλάξεις, οτι είμαι έμπειρος και δεν πρέπει να ανησυχεί... Όσο την είχα ξαπλωμένη με τα ρούχα ήταν οκ. Φιλιόμασταν επί ένα τέταρτο και βάλε, για να χαλαρώσει, αλλά μόλις ξεκούμπωσα το παντελόνι μου και κατέβασα το φερμουάρ, εκεί μου κώλωσε. Μα είναι δυνατόν ρε πούστη μου, λέω. Σηκώθηκε όρθια και μου λέει ''Δεν ξέρω, μια άλλη φορά ίσως, θέλω να φύγω ΤΏΡΑ.'' Και τί να κάνω, σαν κύριος κούμπωσα το παντελόνι και της απαντάω, ''Οκ, όταν νιώσεις έτοιμη πές το μου, θα περιμένω μήνυμά σου''. Και την έκανε με ελαφρά.

Καμμιά συμβουλή;
πετα τον εξω σε ανυποπτο χρονο

μην ξεκουμπωνεις παντελονια αργα και μλκιες.φερτη προ τετελεσμενου

δεν υπαρχει γυρισμος μετα(υπαρχει,αλλα σπανια κανει πισω η γκομενα αμα τον πεταξεις εξω)

εννοειται καυλωμενο θα τον βγαλεις εξω ,οχι μελατο
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Αν θές ακουσέ με , αν σε γουσταρε θα στον έγλυφε , θα σου έδινε κώλο και δε θα στο έπεζε απλά . Είμαι περίεργος να δω πόσο καιρό ακόμα θα κάθεσε να πρίζεις τα αρχίδια σου με τη χαζογκόμενα . Μου αρέσει που μετά απορούμε την έχουν δει κάπως οι γκόμενες !
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Α και που είσαι , εαν δεν ακους κανέναν και εισαί τόσο μαζόχα και θέλεις να πάς μέχρι το τέρμα , πρόσεχε μη βρείς τη σπηλιά του Νταβέλη όταν τελικά σε αφήσει να προχωρήσεις !
 

Επισκέπτης
αλλά μόλις ξεκούμπωσα το παντελόνι μου και κατέβασα το φερμουάρ, εκεί μου κώλωσε. Μα είναι δυνατόν ρε πούστη μου, λέω. Καμμιά συμβουλή;


Φιλε γουσταρεις κι εσυ να τον πετας εξω. Κι εγω το ιδιο βιτσιο εχω, αλλα σπανια πετυχενει. Εγω τον πεταω εξω σε μια milfαρα καφετζου, αλλα τζιφος.

 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
φιλε πιστεψε με απο την λιγη εμεπειρια που εχω....οποιος τον πεταει,δυσκολα γαμαει.....
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Πιανει αυτο το κολπο ? Γουσταρω την κορη του περιπτερα......

εκεί κάνε το άλλο..
τρύπισε τσέπες, σήκωσε τον με κάποιο τρόπο και πέρνα τον στην τσέπη.
όταν ψωνίσεις πες ότι κρατάς κάτι και δεν μπορείς να πάρεις τα λευτα, και βάλε την να πάρει το χρήμα από τις τσέπες σου.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εκεί κάνε το άλλο..
τρύπισε τσέπες, σήκωσε τον με κάποιο τρόπο και πέρνα τον στην τσέπη.
όταν ψωνίσεις πες ότι κρατάς κάτι και δεν μπορείς να πάρεις τα λευτα, και βάλε την να πάρει το χρήμα από τις τσέπες σου.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παω να παρω τσιχλες....
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Δεν ξέρω ρε παιδιά, πολύ περίεργη μου βγήκε η κοπέλα... Την κάλεσα στο σπίτι μου το μεσημέρι, έχοντας κατά νού να την βάλω κάτω, έφτιαξα ατμόσφαιρα -την κέρασα χυμό, έβαλα μουσική, μέχρι που άναψα αρωματικά κεράκια και λοιπές μαλακίες για να την συγκινήσω. Την καλόπιασα, της είπα οτι έχω μαζί μου προφυλάξεις, οτι είμαι έμπειρος και δεν πρέπει να ανησυχεί... Όσο την είχα ξαπλωμένη με τα ρούχα ήταν οκ. Φιλιόμασταν επί ένα τέταρτο και βάλε, για να χαλαρώσει, αλλά μόλις ξεκούμπωσα το παντελόνι μου και κατέβασα το φερμουάρ, εκεί μου κώλωσε. Μα είναι δυνατόν ρε πούστη μου, λέω. Σηκώθηκε όρθια και μου λέει ''Δεν ξέρω, μια άλλη φορά ίσως, θέλω να φύγω ΤΏΡΑ.'' Και τί να κάνω, σαν κύριος κούμπωσα το παντελόνι και της απαντάω, ''Οκ, όταν νιώσεις έτοιμη πές το μου, θα περιμένω μήνυμά σου''. Και την έκανε με ελαφρά.

Καμμιά συμβουλή;

μήπως την κάνεις να νιώθει σαν αντικείμενο ?  :think:
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Στο χωριό μου λέμε πάντως : Παρακαλετό μουνί ξυνό γαμήσι !! ;)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Στο χωριό μου λέμε πάντως : Παρακαλετό μουνί ξυνό γαμήσι !! ;)
τωρα εχει ξοδεψει τοσο χρονο και ενεργεια

δεν πρεπει να κανει πισω

πρεπει να τη γαμησει

σπασμενο καραβι αυτο που σου λεω κανε,μην ακους τους πιρφορους :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom