Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.749
Κριτικές
183
Like
3.121
Πόντοι
8.535
[move][size=15pt]Είναι ένα χόρτο μαγικοοοοοοοό, δώστε μου λίγο για να πιωωωωώ, τον Βόλδι μου να ονειρευτωωωώ και να φωνάξω ως τον θεοοοοοό! Βολδακι μουουουου σε αγαπωωωωώ, σαν ηρωίνη σαν σκληρό ναρκωτικοοοοό, σαν το χασίς το Isd, με  σένα  Βολδι μαστουρώνει ολη η γη,όλη η γη! [/size][/move]
μαλλον σε πειραξε που ειπα για το φουλαρι κ σε ειπα Φλωρινιωτη...δε φταιω εγω μαν....εσυ δινεις δικαιωματα. ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.549
Πόντοι
24.700
μαλλον σε πειραξε που ειπα για το φουλαρι κ σε ειπα Φλωρινιωτη...δε φταιω εγω μαν....εσυ δινεις δικαιωματα. ;)

Εεεε το παρακάνατε και εσείς...

Άκου Φλωρινιώτη  :huh: 

Κάνα "Εθνικος Σταρ" κάνα "Μιστερ Μπούτια" χάθηκε να με πείτε;  :boobies:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ε τι ρε μαλεα? οταν εχεις δικιο συμφωνω οταν λες μαλακιες διαφωνω  :2funny: :2funny:
τι παπαρας ειναι αυτος ρε.

Α για πλακα τα εγραφες ???? κατα τα αλλα εγω κανω τις κωλοτουμπες. Παπαροβιτς.
Ρε τυπε πας για σερι πρωταθλημα;  :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.749
Κριτικές
183
Like
3.121
Πόντοι
8.535
Εεεε το παρακάνατε και εσείς...

Άκου Φλωρινιώτη  :huh: 

Κάνα "Εθνικος Σταρ" κάνα "Μιστερ Μπούτια" χάθηκε να με πείτε;  :boobies:
ρε μαν ο ΄΄Μιστερ Μπουτια΄΄ τον επαιρνε -χωρις σαλιο-απο τον Σιδερα της γειτονιας...το εγραφε στο βιβλιο του ΄΄Πιστοποιητικο Αγνοτητας''...σοβαρα το λεω...δεν σε τιμα να σε πω Mr Μπουτια.... :grin:
Για τον αλλο που λες,ειναι Εθνικο Σουργελο...το λιγοτερο... ;)
οποτε αντι να μου πεις thanx για την προσομοιωση,εσυ με μαχαιρωνεις πισωπλατα... :tickedoff:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ρε μαν ο ΄΄Μιστερ Μπουτια΄΄ τον επαιρνε -χωρις σαλιο-απο τον Σιδερα της γειτονιας...το εγραφε στο βιβλιο του ΄΄Πιστοποιητικο Αγνοτητας''...σοβαρα το λεω...δεν σε τιμα να σε πω Mr Μπουτια.... :grin:
Για τον αλλο που λες,ειναι Εθνικο Σουργελο...το λιγοτερο... ;)
οποτε αντι να μου πεις thanx για την προσομοιωση,εσυ με μαχαιρωνεις πισωπλατα... :tickedoff:

Αμα του μιλησεις στον πληθυντικο του ζαβου θα σε καταλαβει καλυτερα  :uglystupid:
 
Εγγρ.
9 Απρ 2013
Μηνύματα
100
Κριτικές
21
Like
28
Πόντοι
11
Μ'αρέσεις τύπε. Είσαι ψαγμένος. Κάπως έτσι το βλέπω κι εγώ. Θα της ανοίξω τα μάτια, προς όφελός μου. Γιατί και ωραία γκόμενα είναι και μορφωμένη και πειθήνια στα χέρια μου. Θα την στρώσω μια χαρά. Άν βγεί προβληματική, δεν θα φταίω εγώ. Πάνω απ'όλα να αφήνουμε καλή φήμη πίσω μας, σαν σύντροφοι.

Έχω περίπτωση περίπου ίδια,με παρθένα πιτσιρίκα (21 ετών),φοιτήτρια,δυνάμει ελλεεινίδα.Τότε εγώ ήμουν 27,στην αρχή την ψιλοέκλανα,αυτή κόλλαγε (κλασσική μλκισμένη γκόμενα),μου έκραζε τους πιτσιρικάδες,άρρενες συμφοιτητές της κτλ...Την ήξερα από όταν ήταν 17 (παραθερίζουμε στο ίδιο μέρος),
έδειχνε,εμφατικά ότι ήθελε να ζήσει όλο το καλοκαιρινό ειδύλιο (the whole 9 yards),με φιλάκια,ηλιοβασιλέματα,μπάνια,περιπάτους με έναν μεγαλύτερο γκόμενο...έκρυβα,πειστικά ότι ήθελα να πιώ όλο τον Βόσπορο και να πηδήξω μέχρι λιποθυμίας κάθε βράδυ και άλλο θήλυ.Οπότε κάθε βράδυ κατέστρωνα σχέδιο πως να εκτραχηλιστώ και σαν τραγοπόδαρος,καυλιάρης Πάνας,να βουτηχτώ στην αμαρτία,αλλά να μην το πάρει πρέφα (είχε την πλάκα του)...
Τον χειμώνα Αθήνα,έκανα αυτό που έγραψα πιο πάνω,την ξεπαρθένιασα και την  ΕΚΜΑΥΛΙΣΑ,στην αρχή προσεκτικά,υπομονετικά,βέβαια όπως αποδείχτηκε,το εν λόγω θήλυ ¨τα έπαιρνε τα γράμματα¨,ήτο άκρως δεκτική μαθήσεως (αναγκαστικά μπαίνεις σε mode σχέσης not bad).Φαντάσου ενώ μένω μόνος μου,γούσταρα να πηγαίνω στο πατρικο της,φοιτήτρια γαρ,και την ξεπατώνω μέσα στο σπίτι της,με τους γονείς της να λεἰπουν σε νυχτερινή έξοδο...back to school φάση,άκρως αναζωογονητική...
Είναι η μόνη σχέση από όσες είχα ,που νιώθω περήφανος,για το tutoring,schooling που έκανα σε θήλυ. Τα κατάπινε,τον έπαιρνε από κώλο,έκανε ισπανικές,μιλαγε πρόστυχα,φόραγε κομπινεζόν της μάνας της (άκομα τον παίζω σκεφτόμενος τις μαστάρες της κας. Μαρίας) δεν την πείραζε να την χύνω στην μάπα (οι περισσότερες ελλεεινίδες το βρίσκουν άκρως προσβλητικό :idiot:).
Το κορυφαίο δε όλων,μετά από ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ άρχισε να παίρνει αντισύλληψη για να χύνω μέσα της (αρρώστια) και μιλάμε για πιτσιρίκι,που και μόνο στην αναφορά της λέξης ¨εγκυμοσύνη¨ πάθαινε collapsus.
Με την συγκεκριμένη αισθάνομαι ότι έκανα κάτι καλό για αυτόν τον πορνικό κόσμο που όλοι ζούμε και γαμαμε.Εβαλα ένα πορνολιθαράκι,εκμαυλίζοντας ένα θήλυ,κάνοντας το να δέχεται,ακομπλεξάριστα την ηδονή,αλλά και να την προσφέρει γενναιόδωρα.
to cut a long story short...GO FOR IT
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.549
Πόντοι
24.700
Αμα του μιλησεις στον πληθυντικο του ζαβου θα σε καταλαβει καλυτερα  :uglystupid:

Ζηλεύετε που φλερτάρω με τον φίλο σας;


ρε μαν ο ΄΄Μιστερ Μπουτια΄΄ τον επαιρνε -χωρις σαλιο-απο τον Σιδερα της γειτονιας...το εγραφε στο βιβλιο του ΄΄Πιστοποιητικο Αγνοτητας''...σοβαρα το λεω...δεν σε τιμα να σε πω Mr Μπουτια.... :grin:
Για τον αλλο που λες,ειναι Εθνικο Σουργελο...το λιγοτερο... ;)
οποτε αντι να μου πεις thanx για την προσομοιωση,εσυ με μαχαιρωνεις πισωπλατα... :tickedoff:

Εεεε... να μην κάνω και λίγα ναζάκια; Πως θα έχει νοστιμάδα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Έχω περίπτωση περίπου ίδια,με παρθένα πιτσιρίκα (21 ετών),φοιτήτρια,δυνάμει ελλεεινίδα.Τότε εγώ ήμουν 27,στην αρχή την ψιλοέκλανα,αυτή κόλλαγε (κλασσική μλκισμένη γκόμενα),μου έκραζε τους πιτσιρικάδες,άρρενες συμφοιτητές της κτλ...Την ήξερα από όταν ήταν 17 (παραθερίζουμε στο ίδιο μέρος),
έδειχνε,εμφατικά ότι ήθελε να ζήσει όλο το καλοκαιρινό ειδύλιο (the whole 9 yards),με φιλάκια,ηλιοβασιλέματα,μπάνια,περιπάτους με έναν μεγαλύτερο γκόμενο...έκρυβα,πειστικά ότι ήθελα να πιώ όλο τον Βόσπορο και να πηδήξω μέχρι λιποθυμίας κάθε βράδυ και άλλο θήλυ.Οπότε κάθε βράδυ κατέστρωνα σχέδιο πως να εκτραχηλιστώ και σαν τραγοπόδαρος,καυλιάρης Πάνας,να βουτηχτώ στην αμαρτία,αλλά να μην το πάρει πρέφα (είχε την πλάκα του)...
Τον χειμώνα Αθήνα,έκανα αυτό που έγραψα πιο πάνω,την ξεπαρθένιασα και την  ΕΚΜΑΥΛΙΣΑ,στην αρχή προσεκτικά,υπομονετικά,βέβαια όπως αποδείχτηκε,το εν λόγω θήλυ ¨τα έπαιρνε τα γράμματα¨,ήτο άκρως δεκτική μαθήσεως (αναγκαστικά μπαίνεις σε mode σχέσης not bad).Φαντάσου ενώ μένω μόνος μου,γούσταρα να πηγαίνω στο πατρικο της,φοιτήτρια γαρ,και την ξεπατώνω μέσα στο σπίτι της,με τους γονείς της να λεἰπουν σε νυχτερινή έξοδο...back to school φάση,άκρως αναζωογονητική...
Είναι η μόνη σχέση από όσες είχα ,που νιώθω περήφανος,για το tutoring,schooling που έκανα σε θήλυ. Τα κατάπινε,τον έπαιρνε από κώλο,έκανε ισπανικές,μιλαγε πρόστυχα,φόραγε κομπινεζόν της μάνας της (άκομα τον παίζω σκεφτόμενος τις μαστάρες της κας. Μαρίας) δεν την πείραζε να την χύνω στην μάπα (οι περισσότερες ελλεεινίδες το βρίσκουν άκρως προσβλητικό :idiot:).
Το κορυφαίο δε όλων,μετά από ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ άρχισε να παίρνει αντισύλληψη για να χύνω μέσα της (αρρώστια) και μιλάμε για πιτσιρίκι,που και μόνο στην αναφορά της λέξης ¨εγκυμοσύνη¨ πάθαινε collapsus.
Με την συγκεκριμένη αισθάνομαι ότι έκανα κάτι καλό για αυτόν τον πορνικό κόσμο που όλοι ζούμε και γαμαμε.Εβαλα ένα πορνολιθαράκι,εκμαυλίζοντας ένα θήλυ,κάνοντας το να δέχεται,ακομπλεξάριστα την ηδονή,αλλά και να την προσφέρει γενναιόδωρα.
to cut a long story short...GO FOR IT

Μαλακα δεν υπάρχει αυτο το ποστ  :2funny: :2funny: :2funny:

εδω δες τι εγραψε ο μαλέας  :2funny: :2funny:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
[move] :headbang2: :headbang2: :headbang2:[size=15pt]Είναι ένα χόρτο μαγικοοοοοοοό, δώστε μου λίγο για να πιωωωωώ, τον Βόλδι μου να ονειρευτωωωώ και να φωνάξω ως τον θεοοοοοό! Βολδακι μουουουου σε αγαπωωωωώ, σαν ηρωίνη σαν σκληρό ναρκωτικοοοοό, σαν το χασίς το Isd, με  σένα  Βολδι μαστουρώνει ολη η γη,όλη η γη! [/size] :headbang2: :headbang2: :headbang2:[/move]
σαν δεν ντρεπεστε αγιος ανθρωπος  :2funny:
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
μπα...δεν είμαι για τέτοιες φάσεις...από την στιγμή που χωρίσαμε τέλος...της το είχα πει..αν θες να σου δώσω το τηλέφωνο της

να την σκίσεις εσύ...εγώ τέλιωσα

κατι θα κανουμε και για αυτην...για πες  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom