Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Κατ αρχας δωσε στο λαο να καταλαβει τι θες ακριβως. Να τη βοηθησεις να ξεπερασει τα κομπλεξ της σαν σεξουαλικη οντοτητα; Να βοηθησεις τον πουτσο σου να ξεπερασει τις αμυνες της; Ή να της "θυμησεις" οτι υπαρχουν και οι αγαπουληδες που δεν ζηταν μουνι, και ο,τι κατσει γαμησεις δε γαμησεις; Κατατοπισε μας για να ξερουμε που στοχευουμε.

Κατα δευτερον, ΜΗ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ! Γνωριζουμε γυναικες γιατι θελουμε να γαμησουμε. Ξεκιναμε φιλιες, κερναμε, προσφερουμε, δουλευοντας στην πιθανοτητα να ανοιξει η καθε μια τα μπουτια της. Κανεις δεν ειπε σ αυτη τη ζωη "Μ αρεσει το χιουμορ της. Αν παει να μου δωσει μουνι θα τη σταματησω για να μου πει ανεκδοτα καλυτερα". Οπως κανεις επισης δεν χωρισε γκομενα γιατι ηταν ηλιθια ενω του κανε καλο κρεβατι. Τουναντιον, το καλο (και ενιωτε τσαμπα) γαμησι κραταει τη σχεση, τουλαχιστον μεχρι να μπει κανεις στη φυλακη της "οικογενειας με παιδια". ΑΡΑ ΟΧΙ! Το sex δεν ειναι μονο 20% της σχεσης. Ειναι το 80%. Απ εκει ξεκιναει, εκει μενει και απο κει τελειωνει. Η αγαπη ειναι συμπληρωμα που δημιουργητε με τον χρονο και αυτο ΑΝ η αλλη ξερει πως να γινεται και να παραμενει συμπαθης.

Αυτες τις μαλακιες λετε στις γκομενες, με φοβο μη δε γαμησετε, και δεν χαλατε μονο την πιατσα για τους αλλους αλλα ποτιζετε τις γκομενες με ονειρα βγαλμενα απ την Disney και καταληγουν απελπισμενες στα 30 τους. Μετα γυρναει και το μπουμερανγκ και λετε και οτι η μαλακο η μανα της φταιει που την εμαθε ετσι... Παπαρες!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  εισαι φοβερος φιλε. τα ειπες ολα. ευγε...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.748
Κριτικές
183
Like
3.120
Πόντοι
8.535
μη μου πειραζετε τον Μπολντη...μια χαρα τυπος ειναι. :woldman:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
''Μια μερα λεω αμα πας εκει παρε με τηλεφωνο να ερθω και εγω λεει ναι ναι... μετα εμαθα πηγε λεω δεν με πηρες εεε λεει πηγα αργα.... τρολιές    γενικα το κοριτσακι φαινοταν οτι ΔΕΝ... ε μεχρι που της κανω μια τελευταια προταση για εξοδο κ μ αρχισε παλι τα ιδια κανονισε με τα παιδια και πες μου (εν τω μετυαξυ εκτος περιοχης της δεν εβγαινε .... εκει κοντα ηθελε) καλα λεω θα κανονισω και θα σε παρω ./... δεν την πηρα ποτε αι στο διαολο λεω με το καθε βλαμμενο εγω θα το φορτωθω.

υγ Φυσικα ηταν ΠΑΡΘΕΝΑ γιατι οταν την ειχα ρωτησει αν ειχε παλια σχεσεις εκανε πως ειχε δουλεια δεν απαντησε και εκανε την κινεζα (στυλακι εριναλ οταν θελει να σε αποφυγει)

πηρε πουλο. Μακρυα απο τετοιες ειναι βλαμμενες.''


:headbang: τον εκλασε η γκομενα και την εβγαλε παρθενα ο ηλιθιος
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.748
Κριτικές
183
Like
3.120
Πόντοι
8.535
:headbang: τον εκλασε η γκομενα και την εβγαλε παρθενα ο ηλιθιος
οχι ρε..ειχαν κοινη παρεα κ εμαθε ο μπολντης οτι η γκομενα το χε ασφαλισμενο το μουνι της....με ζωνη αγνοτητας...εγω τουλαχιστον αυτο καταλαβα...
 
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Πρέπει όσα ξέρεις για αυτήν να τα κάνεις να λειτουργήσουν υπέρ σου και εξηγούμαι..το ανώτερο μορφωτικό της επίπεδο,η συναναστροφή της (ή καλύτερα απέχθεια της να συναναστραφεί με απαίδευτους βλάχους),η κοινωνική της αβελτηρία της ακόμα και οι οικογενειακές παραξενιές,προλειαίνουν το έδαφος για να επιτεθείς συναισθηματικά.Ενώ γνωρίζοντας μια γκόμενα για πρώτη φορά, αντιμετωπίζεις μια κατάσταση terra icognita κινούμενος σαν σε ναρκοπέδιο (try and error φάση), εδώ κερδίζεις χρόνο, χτίζεις εμπιστοσύνη για να ¨αφεθεί¨ολοκληρωτικά,σε εμπιστευτεί τυφλά.
..Θα αναλάβεις ένα ρόλο Πυγμαλίωνα,δεν μπορείς να αποφύγεις τον ¨δεσμό¨,θήλεα τέτοιων καταβολών τους είναι αδύνατον να διαχωρίσουν την σχέση με το γαμήσι..Δεν πειράζει..... οι απολαβές που θα έχεις από το γαμήσι, μακροοικονομικά σκεπτόμενος (σε 1 με 2 μήνες ενασχόλησης) είναι τεράστιες.Σαν πηλός,θα την πλάσεις όπως γουστάρεις,σε τέτοιες περιπτώσεις μοναδικό μειονέκτημα βρίσκω από ένα σημείο και μετά την έλλειψη νέων τεχνικών ξένων στο δικό σου know-how (ειπαμε εσύ την έπλασε..) από πλευράς του εκπαιδευμένου θήλεος,πράγμα που σε κάνει να αναζητάς την ευκαιριακή ηδονή σε άλλα θήλεα,που κάτι άλλο έχουν μάθει along the way και θες να στο μεταλαμπαδεύσουν.
Θήλεα-tabula rasa..ο,τι τα μάθεις,κάνουν με υπομονή,ανοιχτό μυαλό και όρεξη πλάθεις μια οιονεί πορνοστάρ στα μέτρα σου, την οποία κάποια στιγμή ξαμολάς στην ζούγκλα,ξεροντας ότι καλό έχεις κάνει παρά κακό

Μ'αρέσεις τύπε. Είσαι ψαγμένος. Κάπως έτσι το βλέπω κι εγώ. Θα της ανοίξω τα μάτια, προς όφελός μου. Γιατί και ωραία γκόμενα είναι και μορφωμένη και πειθήνια στα χέρια μου. Θα την στρώσω μια χαρά. Άν βγεί προβληματική, δεν θα φταίω εγώ. Πάνω απ'όλα να αφήνουμε καλή φήμη πίσω μας, σαν σύντροφοι.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
οχι ρε..ειχαν κοινη παρεα κ εμαθε ο μπολντης οτι η γκομενα το χε ασφαλισμενο το μουνι της....με ζωνη αγνοτητας...εγω τουλαχιστον αυτο καταλαβα...
το 99 του χρειαζεται  ;) με τη σοφη  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
σε φτυνουνε,δε βρεχει  ;)

Ναι εμενα φτυνουνε μαλέα. Βρηκες και τον αλλον τον μαλέα τον καρτακια γαμω την κρητη του μεσα και κάνατε κομμα.

Πας να με πεισεις τωρα οτι εσυ εισαι ο σουπερ γαμιας που μολις τον δουνε οι ψυχωτικες παρθενες των 25 απευθειας του καθονται  :2funny:

ΒΛΑΞ.  
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Ναι εμενα φτυνουνε μαλέα. Βρηκες και τον αλλον τον μαλέα και κάνατε κομμα.

Πας να με πεισεις τωρα οτι εσυ εισαι ο σουπερ γαμιας που μολις τον δουνε οι ψυχωτικες παρθενες των 25 απευθειας του καθονται  :2funny:

ΒΛΑΞ. 
σε ξεφτιλισα πριν με το ποστ σου ,θα σε ξεφτιλισω και τωρα μαλακα της χρονιας  :jerking:

ολο το σαιτ σε δουλευει και κανεις κωλοτουμπες μολις δεις οτι σου δινουν λιγο αερα αχρηστε.χτες εγραψα κατι κι αμεσως συμφωνησες.εχε χαρη που βαριεμαι να ψχνω το ποστ.το αλλο που εγραψες πριν το εβαλα,ξεστραβωσου για να δεις τι μαλακιες γραφεις  :jerking:

τωρα σχετικα με την παρθενα που λες,ακομα να καταλαβεις οτι γραφω για πλακα ΣΤΟΚΕ

αει παιξε το πουλακι σου τωρα



 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
ποια κρητη ρε τι λεει το ΖΩΟ
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.547
Πόντοι
24.700
μη μου πειραζετε τον Μπολντη...μια χαρα τυπος ειναι. :woldman:


[move] :headbang2: :headbang2: :headbang2:[size=15pt]Είναι ένα χόρτο μαγικοοοοοοοό, δώστε μου λίγο για να πιωωωωώ, τον Βόλδι μου να ονειρευτωωωώ και να φωνάξω ως τον θεοοοοοό! Βολδακι μουουουου σε αγαπωωωωώ, σαν ηρωίνη σαν σκληρό ναρκωτικοοοοό, σαν το χασίς το Isd, με  σένα  Βολδι μαστουρώνει ολη η γη,όλη η γη! [/size] :headbang2: :headbang2: :headbang2:[/move]
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
σε ξεφτιλισα πριν με το ποστ σου ,θα σε ξεφτιλισω και τωρα μαλακα της χρονιας  :jerking:

ολο το σαιτ σε δουλευει και κανεις κωλοτουμπες μολις δεις οτι σου δινουν λιγο αερα αχρηστε.χτες εγραψα κατι κι αμεσως συμφωνησες.εχε χαρη που βαριεμαι να ψχνω το ποστ.το αλλο που εγραψες πριν το εβαλα,ξεστραβωσου για να δεις τι μαλακιες γραφεις  :jerking:

τωρα σχετικα με την παρθενα που λες,ακομα να καταλαβεις οτι γραφω για πλακα ΣΤΟΚΕ

αει παιξε το πουλακι σου τωρα

Ε τι ρε μαλεα? οταν εχεις δικιο συμφωνω οταν λες μαλακιες διαφωνω  :2funny: :2funny:
τι παπαρας ειναι αυτος ρε.

Α για πλακα τα εγραφες ???? κατα τα αλλα εγω κανω τις κωλοτουμπες. Παπαροβιτς.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Ε τι ρε μαλεα? οταν εχεις δικιο συμφωνω οταν λες μαλακιες διαφωνω  :2funny: :2funny:
τι παπαρας ειναι αυτος ρε.

Α για πλακα τα εγραφες ???? κατα τα αλλα εγω κανω τις κωλοτουμπες. Παπαροβιτς.
σκασε βλακα σκασε,σε δουλευουν ολοι ,εσυ χαμπαρι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom