Νέα

Παραμύθια από στρίπερς!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 391
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095

οπότε και οι μουνόδουλοι....οπότε τα αφεντικά των μουνόδουλων είναι τα μουνιά, δλδ μουνιά = αφεντικά, οπότε και αφεντικά = μουνιά!

Καλά τα λέει η Παπαρήγα τελικά.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
οπότε και οι μουνόδουλοι....οπότε τα αφεντικά των μουνόδουλων είναι τα μουνιά, δλδ μουνιά = αφεντικά, οπότε και αφεντικά = μουνιά!

Καλά τα λέει η Παπαρήγα τελικά.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πως κατάφερες βρε θηρίο,απ'τις κορδονάτες κ τις τρύπες κ έφτασες στην μετριοπαθή αριστερά ποτέ δεν θα καταλάβω!!!

Ελπίζω κι εσύ να γίνεις κάποτε καλά,όπως θέλω να πιστεύω και για μένα.Τότε θα τους κεράσουμε όλους.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Πως κατάφερες βρε θηρίο,απ'τις κορδονάτες κ τις τρύπες κ έφτασες στην μετριοπαθή αριστερά ποτέ δεν θα καταλάβω!!!

Ελπίζω κι εσύ να γίνεις κάποτε καλά,όπως θέλω να πιστεύω και για μένα.Τότε θα τους κεράσουμε όλους.

Καλά θα γίνουμε από Δευτέρα (όπως και οι δίαιτες), και όταν ανοίξουν πάλι τα πανεπιστήμια!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πως κατάφερες βρε θηρίο,απ'τις κορδονάτες κ τις τρύπες κ έφτασες στην μετριοπαθή αριστερά ποτέ δεν θα καταλάβω!!!

Ελπίζω κι εσύ να γίνεις κάποτε καλά,όπως θέλω να πιστεύω και για μένα.Τότε θα τους κεράσουμε όλους.
μετρια παθι δε ιχα ποτε ολα στο φουλ του κοτο,γιαφτο ιμε και επαναστατισ 21
 

Επισκέπτης
Καλά θα γίνουμε από Δευτέρα (όπως και οι δίαιτες)ωκαι όταν ανοίξουν πάλι τα πανεπιστήμια!

Επανάσταση τώρα.

Ψωμί - Παιδεία = Ελευθερία - Λεφτά ???

(για δίαιτες δεν ξέρω,εφαρμόζω εδώ και χρόνια του ανανά.Τρώω τα πάντα,εκτός απο ανανά αλλά δεν αδυνατίζω!)
 

Επισκέπτης
κερδιζισ τιν ιπεροχι γεφσι του κοτο ισε ο στριποκουικαρασ

Καμία σχέση.Απεχθάνομαι τα κοτό κ τα φαστ φουντ γενικότερα.
Προτιμώ την σπιτική κουζίνα της μητέρας ή της αδερφής ή έστω της κορδονάτης. :grin:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Καμία σχέση.Απεχθάνομαι τα κοτό κ τα φαστ φουντ γενικότερα.
Προτιμώ την σπιτική κουζίνα της μητέρας ή της αδερφής ή έστω της κορδονάτης. :grin:
φαστ να ισε στο πριβε, στο φαι να ισε σουπερ φαστ φερι
 

Επισκέπτης
φαστ να ισε στο πριβε, στο φαι να ισε σουπερ φαστ φερι

M'αρέσει να απολαμβάνω κάθε στιγμή στη ζωή μου,ακόμη και στο πριβέ πληρώνω για να γίνονται όλα πολυυυυυυυ αργά.
Όσο για SFferry δεν τα προτιμώ,γουστάρω αεροπλανάκι για Ιταλία.Γρήγορα κ απλά!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
M'αρέσει να απολαμβάνω κάθε στιγμή στη ζωή μου,ακόμη και στο πριβέ πληρώνω για να γίνονται όλα πολυυυυυυυ αργά.
Όσο για SFferry δεν τα προτιμώ,γουστάρω αεροπλανάκι για Ιταλία.Γρήγορα κ απλά!
ολιμπιακι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom