Νέα

Παραμύθια από στρίπερς!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 391
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Mετά από χτεσινή επίσκεψη σε ίδρυμα έφαγα και εγώ σαν 12-χρονο το παραμυθάκι μου. Με άναψε η καριόλα σαν μαλάκας πρωτάρης, τα έσκασα στα κεράσματα, κλείσαμε ραντεβού έξω από το μαγαζί και ακόμα τη περιμένω. Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι από που το έσκασε η μαλακισμένη, γιατί όλη την ώρά περίμενα έξω από το μαγαζί και δε την είδα να βγαίνει. Η αλήθεια έιναι ότι είχα καιρό να φάω τέτοιο άκυρο και τώρα το φυσάω και δε κρυώνει. Δε πειράζει μέσα στη ζή είναι και αυτό. Άντε καληνύχτα δουλεύετε το πρωί.....
 

Επισκέπτης
Θα της δώσω χαιρετίσματα κατά τις 3-4,αν είναι ανοιχτό το κατάστημα!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Τα περισσότερα ψέμματα τα έχω ακούσει εκτός strip clubs.
Όμως τα πιο "έξυπνα" ήταν εντός,από επαγγελματίες του είδους!

Ένα από αυτά,το συνηθέστερο απαντάται στην ερώτηση : " πως θα με χαρακτήριζες/περιέγραφες με λίγα λόγια ; "

Οι απαντήσεις είναι,περιέργως,σχεδόν ΠΑΝΤΑ οι ίδιες.
Έξυπνος,άνθρωπος με χιούμορ,cool,έντιμος και πολλά πολλά ακόμη.

Αυτό που με προβληματίζει,είναι πως όλα αυτά τα χαρίσματα (που είναι ΚΑΙ προφανή,αφού τα αντιλαμβάνεται μια εργαζόμενη κοπέλα σε 30-90') δεν τα βλέπει καμιά γκόμενα εκτός strip club να βρω κι εγώ την υγειά μου ;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φιλαράκι δεν ξέρεις πως η νύχτα βγάζει ακτινογραφία στους ανθρώπους που την επισκέπτονται?
Οι γυναίκες εντος στριπ έχουν δει τόσα στη ζωή τους, που μέσα σε λίγα λεπτά μπορούν να ξέρουν ή έστω να πιθανολογήσουν σωστά τόσα πράγματά για τη ζωή σου σου/μου που πιθανώς ούτε εσύ/εγώ ο ίδιος δεν είχες φανταστεί... Οι γκόμενες εκτός νύχτας δεν μπορούν να σχηματίσουν αντίληψη έτσι γρήγορα για τον καθένα μας. Ειλικρινά ακόμα δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό ή όχι, γιατί μπορεί να λειτουργήσει και αντιστρόφως ανάλογα, αλλά... ΠΟΥ@@ΝΑ ΝΥΚΤΑ...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Mετά από χτεσινή επίσκεψη σε ίδρυμα έφαγα και εγώ σαν 12-χρονο το παραμυθάκι μου. Με άναψε η καριόλα σαν μαλάκας πρωτάρης, τα έσκασα στα κεράσματα, κλείσαμε ραντεβού έξω από το μαγαζί και ακόμα τη περιμένω. Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι από που το έσκασε η μαλακισμένη, γιατί όλη την ώρά περίμενα έξω από το μαγαζί και δε την είδα να βγαίνει. Η αλήθεια έιναι ότι είχα καιρό να φάω τέτοιο άκυρο και τώρα το φυσάω και δε κρυώνει. Δε πειράζει μέσα στη ζή είναι και αυτό. Άντε καληνύχτα δουλεύετε το πρωί.....

Αδερφέ vitsi μαζί σου... Συμβαίνουν αυτά και μάλλον το ξέρεις πολύ καλύτερα από μένα. Όσο για το από που το έσκασε είσαι σίγουρος πως δεν παίζουν έξοδοι κινδύνου τους οποίους μάλλον δεν γνωρίζεις? Άκυρα θα φάμε πολλά δυστυχώς στη φάση αυτή έτσι είναι το παιχνίδι και αυτή είναι στο κάτω κάτω της γραφής η γοητεία του, αλλά προπάντων ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ. Την επόμενη φορά ξέρεις τι να κάνεις.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16

Δεν τον γνωρίζω προσωπικά, αλλά επειδή προτού αρχίσω να παραθέτω τις απόψεις μου σε αυτό το site κατανάλωσα απίστευτες εργατοώρες διαβάζοντας τα threads που με ενδιέφεραν και πιστέυω πως σχημάτισα μια σφαιρική άποψη για συγκεκριμένα άτομα από τα posts, πιστεύω πως ξέρει πολύ καλά. Ίσως καλύτερα από μένα, από εσένα αλλά και από πολλούς άλλους εδώ μέσα.

Αυτά.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Mετά από χτεσινή επίσκεψη σε ίδρυμα έφαγα και εγώ σαν 12-χρονο το παραμυθάκι μου. Με άναψε η καριόλα σαν μαλάκας πρωτάρης, τα έσκασα στα κεράσματα, κλείσαμε ραντεβού έξω από το μαγαζί και ακόμα τη περιμένω. Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι από που το έσκασε η μαλακισμένη, γιατί όλη την ώρά περίμενα έξω από το μαγαζί και δε την είδα να βγαίνει. Η αλήθεια έιναι ότι είχα καιρό να φάω τέτοιο άκυρο και τώρα το φυσάω και δε κρυώνει. Δε πειράζει μέσα στη ζή είναι και αυτό. Άντε καληνύχτα δουλεύετε το πρωί.....

Η επανάληψη είναι η μητέρα της μάθησης ... δυστηχώς ...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Βίτσι 
Του  χαρτοπαίκτη , του  ψαρά  , του  κύνηγού του  πιάτο
Εφτά φορές  ειν '  αδειανό και  μια  φορά γεμάτο .

Το  ίδιο  ισχύει  και  για  το κυνήγι  της  μπριζόλας !
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και το κακο ειναι οτι την μπριζολα την θελουμε φρεσκια

οσο δισκολο και αν ειναι να την μασισουμε

αλλα η αληθεια ειναι οτι

οι φρεσκες οι μπριζολες πολλες φορες δεν τρωγονται αλλα οταν καταφερουμε να την φαμε......

εκει ειναι και η ανταμοιβη γιατι ειναι πολυ νοστιμες
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
και το κακο ειναι οτι την μπριζολα την θελουμε φρεσκια

οσο δισκολο και αν ειναι να την μασισουμε

αλλα η αληθεια ειναι οτι

οι φρεσκες οι μπριζολες πολλες φορες δεν τρωγονται αλλα οταν καταφερουμε να την φαμε......

εκει ειναι και η ανταμοιβη γιατι ειναι πολυ νοστιμες

δυστυχώς σε αυτό το σπορ τις περισσότερες φορές η μπριζόλα τρώγεται καταψυγμένη...
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ααα σπανιως τρωμε ξαναφαγωμενες μπριζολες

αντε μερικες φορες

καλαααα οκ αλλα αφου ηταν νοστιμη τι να κανουμε

αντε και καμια καταψυγμενη αρκει να εχει μπολικη σαλτσα
 

Επισκέπτης
Φιλαράκι δεν ξέρεις πως η νύχτα βγάζει ακτινογραφία στους ανθρώπους που την επισκέπτονται?
Οι γυναίκες εντος στριπ έχουν δει τόσα στη ζωή τους, που μέσα σε λίγα λεπτά μπορούν να ξέρουν ή έστω να πιθανολογήσουν σωστά τόσα πράγματά για τη ζωή σου σου/μου που πιθανώς ούτε εσύ/εγώ ο ίδιος δεν είχες φανταστεί... Οι γκόμενες εκτός νύχτας δεν μπορούν να σχηματίσουν αντίληψη έτσι γρήγορα για τον καθένα μας. Ειλικρινά ακόμα δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό ή όχι, γιατί μπορεί να λειτουργήσει και αντιστρόφως ανάλογα, αλλά... ΠΟΥ@@ΝΑ ΝΥΚΤΑ...

@ Yorgos,

Ν'απαντήσω στον κακό ινδιάνο ή να πέσω στα ναρκωτικά ;;;;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.790
Κριτικές
61
Like
40.511
Πόντοι
22.785
εχω φαη φυλα δαφνης .... που ακομα τα χονευω.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δεν  ξέρω  τι λέτε για τη σκληρή  μπριζόλα , αλλά  η καινούργια  μασέλα  μου  δαγκώνει και πέτρες !
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6

Δεν τον γνωρίζω προσωπικά, αλλά επειδή προτού αρχίσω να παραθέτω τις απόψεις μου σε αυτό το site κατανάλωσα απίστευτες εργατοώρες διαβάζοντας τα threads που με ενδιέφεραν και πιστέυω πως σχημάτισα μια σφαιρική άποψη για συγκεκριμένα άτομα από τα posts, πιστεύω πως ξέρει πολύ καλά. Ίσως καλύτερα από μένα, από εσένα αλλά και από πολλούς άλλους εδώ μέσα.

Αυτά.

Σαν πρώην moderator του strip.gr κάποτε θεωρούσε ότι ήξερα πολλά μέχρι που έφαγα τη μούτζα και έστρωσα. Σαν μέλος της αποιοτικότητας είμαι νέος δε ξέρω τίποτα. Είμαι τόσο νέος στο bourdela.tv όσο είστε και εσείς.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σαν πρώην moderator του strip.gr κάποτε θεωρούσε ότι ήξερα πολλά μέχρι που έφαγα τη μούτζα και έστρωσα.
το ότι εισαι μοντεράτορας κάπου δεν σημαίνει ότι ξέρεις και πολλά.......
οι μεγαλύτεροι γνώστες είναι οι εργάτες, όχι τα αφεντικά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom