Νέα

Παραμύθια από στρίπερς!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 391
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
το ότι εισαι μοντεράτορας κάπου δεν σημαίνει ότι ξέρεις και πολλά.......
οι μεγαλύτεροι γνώστες είναι οι εργάτες, όχι τα αφεντικά..

Καλά χαζός αυτό δεν είπα και εγώ, ότι δε ξέρω τίποτα....
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Mετά από χτεσινή επίσκεψη σε ίδρυμα έφαγα και εγώ σαν 12-χρονο το παραμυθάκι μου. Με άναψε η καριόλα σαν μαλάκας πρωτάρης, τα έσκασα στα κεράσματα, κλείσαμε ραντεβού έξω από το μαγαζί και ακόμα τη περιμένω. Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι από που το έσκασε η μαλακισμένη, γιατί όλη την ώρά περίμενα έξω από το μαγαζί και δε την είδα να βγαίνει. Η αλήθεια έιναι ότι είχα καιρό να φάω τέτοιο άκυρο και τώρα το φυσάω και δε κρυώνει. Δε πειράζει μέσα στη ζή είναι και αυτό. Άντε καληνύχτα δουλεύετε το πρωί.....

Σε ποιο μαγαζι εγινε το σκηνικο Βιτσι ? Οχι τιποτε αλλο, αλλα η βοιδοπουτσα που εχω στο ντουλαπι επιασε αραχνες..

Αυτα..

ΥΓ - Δεν σε ρωτω απο περιεργεια..απλα πιθανως να σου πω απο που εφυγε και δεν την ειδες..
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
μπασ και ξερει τπτ ο φιλος μας ο βοθρατζης?

μπας και την ρουφηξε με το σωληνα και περασε απαρατηρητη?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εσύ που τα ξέρεις όλα μπορείς να μου πεις.
μπορείς να μου παραθέσεις ποστ μου που λέω ότι τα γνωρίζω όλα;
γιατί εγώ έχω πρόσφατο δικό σου που παραδέχεσαι ότι νόμιζες ότι τα ξέρεις όλα.....
 

Επισκέπτης
εγώ προτείνω πουτό - χουρό

Eίσαι μαλθακός εσύ,δεν ξέρεις.

το ότι εισαι μοντεράτορας κάπου δεν σημαίνει ότι ξέρεις και πολλά.......
οι μεγαλύτεροι γνώστες είναι οι εργάτες, όχι τα αφεντικά..

Παλιοκομμούνι-εργατοπατέρα,άσε τα ψόφια κ μέτρα τις κάρτες ποτοχορού.Δεν έχει πληρωμή κάτω απ'τις 10.

την περίπτωση να μην έφυγε από το μαγαζί ποτέ την εξετάζεις;
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Σιγά ρε μαλάκα που γκόμενα δεν θα έφευγε απ'το μαγαζί για να μην την δει ο vitsi.

μπορείς να μου παραθέσεις ποστ μου που λέω ότι τα γνωρίζω όλα;
γιατί εγώ έχω πρόσφατο δικό σου που παραδέχεσαι ότι νόμιζες ότι τα ξέρεις όλα.....

Δεν χρειαζόμαστε ποστ για τις αποδείξεις,ξέρουμε οτι όλες οι στριπερ σε αγαπούν γιατί είσαι λεβεντομορφόπαιδο!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν χρειαζόμαστε ποστ για τις αποδείξεις,ξέρουμε οτι όλες οι στριπερ σε αγαπούν γιατί είσαι λεβεντομορφόπαιδο!

με έτρωγε να του πω εάν έχει σκεφτεί την πιθανότητα (μικρή, αλλά υπάρχει) η στριπτηζού που περίμενε να ήρθε σπίτι μου, αλλά λέω άσε θα με πάρει για φιδέμπορα και έτσι το έπαιξα ξερόλας.......

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
με έτρωγε να του πω εάν έχεει σκεφτεί την πιθανότητα (μικρή, αλλά υπάρχει) η στριπτηζού που περίμενε να ήρθε σπίτι μου, αλλά λέω άσε θα με πάρει για φιδέμπορα και έτσι το έπαιξα ξερόλας.......

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Μη το γαμάς το θέμα,το παληκάρι ερωτεύτηκε κ την πάτησε σαν πρωτάρης.

Την επόμενη φορά θα ξέρει,ΠΡΩΤΑ κανονίζουμε την τιμή εντός μαγαζιού και ΜΕΤΑ ορίζουμε ξενοδοχείο συνεύρεσης.(μέσα σε 1-4 μέρες πρέπει να έχει γίνει η συνεδρία αλλιώς πάμε για άλλη κορδονάτη)!

Όσο για το αν τα ξέρεις όλα,μπρος στην ομορφιά σου λυγίζει ακόμη και ο ορός της αλήθειας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όσο για το αν τα ξέρεις όλα,μπρος στην ομορφιά σου λυγίζει ακόμη και ο ορός της αλήθειας.

εγώ και ο δωρητής ΑΡΧΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΞΑΝΘΟΙ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΜΠΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΙΑ.....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
εγώ και ο δωρητής ΑΡΧΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΞΑΝΘΟΙ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΜΠΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΙΑ.....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πως, αμέ, ο έφηβος των Αντικυθήρων:
efiv-head.jpg


 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
οι περισσοτερες μαυρες ειναι απο Τζαμαικα, κι εγω ρωταω τωρα, εχει η Νιγηρια Τζαμαικα?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
το ότι εισαι μοντεράτορας κάπου δεν σημαίνει ότι ξέρεις και πολλά.......
οι μεγαλύτεροι γνώστες είναι οι εργάτες, όχι τα αφεντικά..

"αφεντικά"

Αφεντικά έχουν μόνο τα σκυλιά, αλλά και οι σκύλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom