Νέα

Παραμύθια από στρίπερς!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 391
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πιστευω οτι ολοι σας τοσα χρονια θα εχετε ακουσεις τίς απιστευτες ιστοριες και παραμυθακια του χανς κριστιαν αντερσεν απο τις αγαπημενες σας λικνιτζουδες.Ωρα να ξεδωσετε παιδες.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
..και εδω δερνεις.. :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πιστευω οτι ολοι σας τοσα χρονια θα εχετε ακουσεις τίς απιστευτες ιστοριες και παραμυθακια του χανς κριστιαν αντερσεν απο τις αγαπημενες σας λικνιτζουδες.Ωρα να ξεδωσετε παιδες.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εμενα μου ειπε μια λευκορωσιδα προσφατως οτι δεν μπορει να βγει μαζι μου αυριο επειδη θα ερχοταν η γιαγια της απο το πατριδα και δεν μπορουσε να την αφησει μονη της σπιτι και μαλιστα θα εχανε και το μεροκαματο της εξαιτιας της παραμονης της γιαγιας της εδω.Το αλλο βραδυ ηταν εκει! :2funny:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
εχω μικρο αδελφο στη ρωσια,αρρωστη μανα,ο νταβατζης μου ζηταει λεφτα,βγαζω λιγα,ολοι οι πελατες ειναι μαλακες.αν εχει δωσει τηλεφωνο:δεν μπορω να βρεθουμε σημερα επειδη εχω περιοδο,επειδη ειμαι αρρωστη,επειδη εχτες σχολασα αργα,επειδη ειναι ο νταβατζης σπιτι μου.αυτα για αρχη
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
μια γνωστη "εκφραση-παραμυθι" που λενε ολες ειναι "ΧΟΝΤΡΟ-ΠΟΥΤΣΟ"...... :grin: :grin: :grin:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
All times classics...Ειμαι κουρασμενη η' εχω περιοδο ( τωρα τι περιοδο εχει ποτε δεν εξηγει.).
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
επίσης"εχω αυριο να βγαλω τα χαρτια μου,μεθαυριο παλι τα χαρτια μου,την τεταρτη θα κατεβει η μανα μου και πρεπει να της κανω τραπεζι,την πεμπτη θα παω θεατρο σεφερλη,παρασκευη ειναι η πρεμιερα του μπατμαν και θα παω με το ξαδερφακι μου που ειναι 15 χρονων και ερχεται πεμπτη βραδυ απο ουκρανια,σαββατο δουλευω,κυριακη νυσταζω" :rockon:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
vaso μη μου τα θυμιζεις γιατι δε λεει να αρχιζω να τις βριζω τις τρωγλες :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Όλες τους έχουν σπουδάσει σε Πανεπιστήμια στις χώρες τους και 'μιλάνε' ξένες γλώσσες.
Αυτό με το ότι είναι 'απόφοιτες' Πανεπιστημίου τρομερό κόμπλεξ ρε παιδάκι μου.
Πουτάνα ζωή!!!Τις έριξες στα κωλόμπαρα και στις βίζιτες τις 'πτυχιούχες' κοπέλες.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
πτυχιουχες στις πιπες ειναι οι ξεκωλιαρες και στην κοροιδια.νομιζουν οτι πιανουν τους αλλους κοροιδα με τις μαλακιες που πουλανε αλλα αυτες ειναι τα μεγαλυτερα κοροιδα.χιλιες φορες καλυτερες ειναι οι πουτανες απο τις κωλομπαρο-στριπτητζουδες που ειναι καραγαμιολες του κερατα και το παιζουν κυριες.ουστ
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, έτσι είναι  όπως τα λέτε, τουλάχιστον κατά   99,9% και συμφωνώ απολύτως, απλά στη  5ετία των strip tour  μου, γνώρισα  2-3  κοπέλλες  συνολικά που ήταν όντως καλά παιδιά, που τώρα σταμάτησαν, πήγαν σε Ελληνικά ΙΕΚ και ήδη δουλεύουν  νορμάλ.
Επίσης καλός παιδικός  φίλος  παντρεύτηκε  μία τέτοια Μολδαβή, του έκανε 2 παιδάκια και ζεί μαζί της  ευτυχισμένος περίπου 8-9 χρόνια, σε αντίθεση με όλους τους υπόλοιπους      ( φίλους )που παντρευτήκαμε " παρθένες"  Ελλ(εει)νίδες  και σήμερα  είμαστε  χωρισμένοι !!
:headbang:
Οπότε παντού τα πάντα, δεν είναι όλα άσπρα μαύρα, ενίοτε  είναι και γκρίζα  !!
Αλλά  όντως  οι  πιτσιρικάδες και οι μη έμπειροι  , θέλουν τεράστια  προσοχή  με τις στρίπερς.
Μήπως οι παλαιότεροι να βγάλουμε  οδηγό  προς ναυτιλομένους ?  :think:
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Αλήθεια, πιστεύετε ότι οι στρίππερ μπορούν να μας παραμυθιάζουν έτσι εύκολα αν πρώτα δεν το έχουμε επιτρέψει εμείς οι ίδιοι? Ειδικά άτομα που πάνε πολύ καιρό σε στριπ, μήπως πάνε για αυτό ακριβώς τον λόγο? Να ξεφύγουμε δηλαδή απο την πραγματικότητα και να περάσουμε όμορφα, γνωρίζοντας εκ των προτέρων τα παραπάνω.

Για έμενα όταν πήγαινα σε στριπ,ήταν σαν να πήγαινα να παρακολουθήσω μια παράσταση ταχυδακτυλουργού. Φώτα, μυστήριο και illusions.Ξέρεις οτι είναι ψέμματα, απλά όταν είσαι μέσα στην παράσταση εντυπωσιάζεσαι.Ξέρεις οτι γίνονται τρικ απλά δεν ξέρεις ακριβώς πως γίνονται.

Όταν βέβαια στα εξηγεί ο ίδιος ο ταχυδακτυλουργός, καταλαβαίνεις οτι δεν ήταν και τίποτα το σπουδαίο και αναρωτιέσαι πως και δεν τα κατάλαβες απο την αρχή μιας και πάντα η λύση είναι τόσο απλή που δεν μπορείς να την σκεφτείς εκ των προτέρων. Φυσικά και τότε χάνεται η μαγεία και επέρχεται η πλήρης απομυθοποίηση και των τρυκ αλλά και του "μάγου".Και τότε ξεκινάς εσύ τα παραμύθια προκειμένου να τελειώσει η κατάσταση και να μην συνεχιστεί.

Οι στρίππερ είναι πονηρές και όχι έξυπνες. Πιστεύουν στα παραμύθια πιο πολύ απο ότι τα πιστεύουμε εμείς.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Παραμύθια?

xa xa xa xa xa xa xa xa

Τα πιο ωραία, είναι αυτά που λένε προς εμάς τους πελάτες, δλδ:

Εσύ δεν είσαι για τέτοια μαγαζιά....
Ξεχωρίζεις από τους άλλους πελάτες....
Ντύνεσαι καλύτερα από όποιονδήποτε άλλο πελάτη....
Φαίνεσαι να είσαι από "αριστοκρατική" οικογένεια....
(και άλλα πολλά τέτοια σχόλια, u get the point)

Αλλά vasos....άνοιξε ένα thread, "ψέμματα που λέμε εμείς στις στιπτηζούδες", εκεί θα γελάσουμε.
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Lolo  και Yiorgo  ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ  ΚΑΙ ΟΙ 2...!!
ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ.. ΛΕΣ  ΚΑΙ ΕΙΣΑΣΤΕ  ΣΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ 'Η ΣΤΟΥΣ  ΔΙΑΛΟΓΟΥΣ ΜΟΥ...!!
ΑΠΛΑ  όπως προείπα  στα 5 χρόνια ,  γνώρισα  και 2-3  που ξέφυγαν και ήταν διαφορετικές. Αυτές όμως έτσι κι' αλλιώς  θα την " σκαπούλαραν"  γιατί το ήθελαν  από μόνες τους και όχι γιατί τις  έσωσε  κάποιος.
Εξάλλου  ουδείς  σώζεται , εάν δεν θέλει να σωθεί από μόνος του  !!! :)
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αλλά vasos....άνοιξε ένα thread, "ψέμματα που λέμε εμείς στις στιπτηζούδες", εκεί θα γελάσουμε.

χαχα...αμα ανοιχθει αυτο το θρεντ θα "φωτογραφηθουμε" βρε συ....αλλα δε γαμιεται....ας ανοιχτει και αυτο! :rockon: :rockon: :rockon:let it be!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom