Νέα

Παραλιες απομονωμενες για ζευγαρια, παραλιες τοπλες και παραλιες για swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
Τύπε παίχτηκε τίποτε καλό εκεί φέτος??? Αν θες γράψε και πως θα την βρούμε γιατί θα γούσταρα να πάω και δεν ξέρω τα μέρη από εκεί.

Τύπε kostakis27, να πάρεις και ομπρέλα μαζί γιατί χαλάει ο καιρός.  :S

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097

Επισκέπτης
Τύπε παίχτηκε τίποτε καλό εκεί φέτος??? Αν θες γράψε και πως θα την βρούμε γιατί θα γούσταρα να πάω και δεν ξέρω τα μέρη από εκεί.
ουτε εσυ μου απαντησες σε κατι που σε ειχα ρωτησει αρα γιατι να απαντησω εγω;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
ουτε εσυ μου απαντησες σε κατι που σε ειχα ρωτησει αρα γιατι να απαντησω εγω;

Εντάξει τύπε δεν χρειάζεται να απαντήσεις,πήγες,τον έπαιξες κι έφυγες.Δεν χρειάζεται να πεις κάτι άλλο.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.351
Like
1.439
Πόντοι
266
για να πας χαμολια
αττικη οδος προς μαρκοπουλο
μετα το τελος της αττικης οδου προς πορτο ραφτη  εχει ταμπελλες
περιπου 1 χμ αφου περασεις το μαρκοπουλο πηγαινωντας προς π ραφτη στριβεις αριστερα στην ταμπελλα προς βραβρωνα
στον δρομο αυτό υπαρχουν 2 διασταυρώσεις μια αριστερα προς λουτσα και μια δεξια μετα από μια μεγαλη κατηφορα προς πορτο ραφτη
δεν περνεις καμμια διασταυρωση και πας ευθεια
2χμ μετα βλέπεις μπροστα σου την θαλασσα ,πηγαίνεις παραλληλα στην θαλασσα για 500 μ
αφου δεις στο αριστερο σου χερι μια ταβερνα και προχωρήσεις αλλα 200 μ στα αριστερα σου εχει ένα ανοιγμα στριβεις αριστερα σε χωματοδρομο και μετα 50μ εχει ένα πλατωμα και από κατω η θαλασσα
αφηνεις το μεταφορικο μεσο εκει και περνεις το μονοπατι που αρχιζει από εκει
αφου περπατησεις 3 λ φθανεις στην παραλια των στρειτ που εχει ένα απλωμα και βραχους αν πας ευθεια και αν πας δεξια αμεσως πριν στην παραλια των γκει
 

ZeygariPeiraias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
223
Πόντοι
20
Εκτός Αττικής η παραλία του Κενταρχου στη Σέριφο. Προσβάσιμη μόνο με βάρκα. Ερημιά. Καθαρή, με πολλές αρμυρες που κάνουν σκιά και αν πάτε πες πχ 4 άτομα εκεί 4 θα μείνετε όλη μέρα. Τον Αύγουστο άντε να έχει 5-6 άτομα. Ιούνιο, Ιούλιο εσείς (όσοι είστε) και κανείς άλλος. Τώρα για σκαφακι αν ξέρεις από πλοήγηση ε νοικιάζεις από το λιμάνι ή τζετ σκι ακόμη καλύτερα. Απλά εκεί πας ήδη οργανωμένος για φάση. Όχι για να βρεις.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
ουτε εσυ μου απαντησες σε κατι που σε ειχα ρωτησει αρα γιατι να απαντησω εγω;

Ο ΚΟΤΑ..κης27 δεν απαντάει ποτέ σε τίποτα μόνο γράφει σε όλα τα θρεντ ''τύπε για πες τι έγινε να ξεροχύσουμε το έχουμε πελώρια ανάγκη'' είδες τι παθαίνει ο άνθρωπος άμα είναι στερημένος
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Εκτός Αττικής η παραλία του Κενταρχου στη Σέριφο. Προσβάσιμη μόνο με βάρκα. Ερημιά. Καθαρή, με πολλές αρμυρες που κάνουν σκιά και αν πάτε πες πχ 4 άτομα εκεί 4 θα μείνετε όλη μέρα. Τον Αύγουστο άντε να έχει 5-6 άτομα. Ιούνιο, Ιούλιο εσείς (όσοι είστε) και κανείς άλλος. Τώρα για σκαφακι αν ξέρεις από πλοήγηση ε νοικιάζεις από το λιμάνι ή τζετ σκι ακόμη καλύτερα. Απλά εκεί πας ήδη οργανωμένος για φάση. Όχι για να βρεις.

Τύπε/τύπισσα στις περισσότερες παραλίες που είναι προσβάσιμες μόνο με βάρκα μπορείς να κάνεις φάση. Γιατί να πάω στην Σέριφο???
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
Και χειμερινοι κολυμβητες στο bou
Ποσο μπροστα...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Ρε τύποι,το ότι ρωτάμε για παραλίες γυμνιστών τον ιανουάριο δεν σημαίνει ότι είμαστε και χειμερινοί κολυμβητές  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:.Απλά συζητάμε για να ενημερωθούμε και να ενημερώσουμε.Άλλωστε τον χειμώνα όπου θέλεις κάνεις γυμνός μπάνιο. Πέρσι έκανα 3-4 μπάνια οκτώβρη-νοέμβρη  στην Σαλαμίνα και φυσικά ήμουν γυμνός.
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Τα 2 τελευταία χρόνια πηγαίνω για 4-5 ημέρες στον Πόρο και συγκεκριμένα στο Ασκέλι. Εκεί αριστερά στο τέλος της παραλίας έχει μια ταβέρνα και ένα εκκλησάκι. Εκεί αράζουμε για μπάνιο με την γυναίκα. Επειδή όταν πάω για μπάνιο κάνω αποστάσεις κολυμπώντας,ξεκινάω μια ημέρα και καταλήγω αριστερά σε ένα κολπακι που με το ζόρι χωράνε 4-5 άτομα. Επιστρέφω και το λέω στην γυναίκα και ξεκινάμε να πάμε. Για μένα δεν ήταν μακριά (250-300 μέτρα), αλλά η γυναίκα μου κολύμπησε με πέδιλα. Όταν φτάσαμε κάναμε τον γυμνισμό μας κάτσαμε για δύο ώρες και επιστρέψαμε. Από τότε πηγαίναμε κάθε μέρα. Οταν πηγαίναμε ελπίζαμε να βρούμε ξανά ζευγάρι ή γυναίκα για παιχνίδι. Μόνο μια μέρα έτυχε να έρθουν δύο κοπέλες που μας πέτυχαν πάνω στο παιχνίδι στάθηκαν για λίγο αλλά έφυγαν αφού πήραν το μάτι τους.
Ελπίζω του χρόνου να πετύχουμε κάτι καλό.
 

tsolias21cm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
380
Like
4.358
Πόντοι
441
Θέλω πλήρη ενημέρωση για παραλίες κλπ για να πάω με την δικία μου για γαμησι LIVE!!!!!
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
462
Πόντοι
20
Φίλε να βρεις swingers σε Ελληνική παραλία που να ψάχνουν παιχνίδια στην αμμο είναι δύσκολο έως ακατόρθωτο. Το πολύ πολύ να βρεις κάνα ματάκια να την παίζει με τα βυζιά της κοπέλας που σε συνοδεύει. Βέβαια εγώ δεν είμαι του συγκεκριμένου σπορ και δεν ψάχνομαι. Αλλά σίγουρα είναι σπάνιες τέτοιες φάσεις στην Ελλάδα.
Παραλία Κορινού, για όσους γνωρίζουν την περιοχή, στο κομμάτι των γυμνιστών γίνεται παιχνίδι από ζευγάρια swingers .
 

rooflitsa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
2
Like
1
Πόντοι
0
Παραλία Κορινού, για όσους γνωρίζουν την περιοχή, στο κομμάτι των γυμνιστών γίνεται παιχνίδι από ζευγάρια swingers .
Νόμιζα ότι η παραλία Κορινού ήταν γεμάτη γκέι. Δεν ισχύει τελικά;
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
462
Πόντοι
20
Νόμιζα ότι η παραλία Κορινού ήταν γεμάτη γκέι. Δεν ισχύει τελικά;
Όπως όλες οι παραλίες γυμνιστών, ναι μαζεύει αρκετούς καθώς επίσης και μόνους άντρες που ψάχνονται για ζευγάρι, αρκετοί εκ των οποίων γίνονται "ενοχλητικοί".... Όμως μαζεύει ΚΑΙ ζευγάρια
 

rooflitsa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
2
Like
1
Πόντοι
0
Όπως όλες οι παραλίες γυμνιστών, ναι μαζεύει αρκετούς καθώς επίσης και μόνους άντρες που ψάχνονται για ζευγάρι, αρκετοί εκ των οποίων γίνονται "ενοχλητικοί".... Όμως μαζεύει ΚΑΙ ζευγάρια
Είχα πάει με την γυναίκα μου εκεί πριν 2-3 χρόνια και παραλίγο να μας γαμησουν οι ματακηδες. Για αυτό και φύγαμε. Δεν καταλαβαίνουν ότι αν είναι λίγο διακριτικοι μπορεί και να έχουν κανένα τυχερό...
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
462
Πόντοι
20
Είχα πάει με την γυναίκα μου εκεί πριν 2-3 χρόνια και παραλίγο να μας γαμησουν οι ματακηδες. Για αυτό και φύγαμε. Δεν καταλαβαίνουν ότι αν είναι λίγο διακριτικοι μπορεί και να έχουν κανένα τυχερό

Είχα πάει με την γυναίκα μου εκεί πριν 2-3 χρόνια και παραλίγο να μας γαμησουν οι ματακηδες. Για αυτό και φύγαμε. Δεν καταλαβαίνουν ότι αν είναι λίγο διακριτικοι μπορεί και να έχουν κανένα τυχερό...
Ξέρουμε πολύ καλά τι παίζει εκει. Απλά, τους μαλακες εμείς τους κόβουμε με τη μια. Πηγαίνουμε συχνά εκεί. Πάντα κάθε αρχή σαιζόν πέφτουν άγαρμπα και σαν κοράκια. Εξίσου άγαρμπα επιβάλουμε κι εμείς με τον τρόπο μας αυτό που θέλουμε. Έχεις δίκιο ομως φίλε μου. Αν ήταν περισσότερο διακριτικοί θα έβγαιναν κερδισμένοι. Στο σημείο όμως αυτό, υπάρχουν και ζευγάρια....
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
75
Like
1.511
Πόντοι
200
Υπαρχει στην αττικη μια ιδανικη παραλια αρκετα αγνωστη στο ευρυ κοινο. Πηγαινοντας για σουνιο, μετα την αγια μαρινα και πριν το λαγονησι. Υπαρχει ενα ημιτελες ξενοδοχειο στα τουβλα με πριβε παραλια απο κατω. Γενικα μαζευει γυμνιστες και αρκετα μεικτο κοσμο (αντρες-ζευγαρια). Δεν παιζουν προφανως φασεις επι της παραλιας, αλλα γυρω εχει 50 ημιτελείς καμπανες που μπορεις τελεια να βρεις λιγη ιδιωτικότητα. Ειναι πολυ κοντα στην αθηνα, εχει ευκολη προσβαση καικαλοκαιρι καθημερινες εχει μαξ 10 ατομα.

ΥΓ. Δεν θα αποκαλυπτα την παραλια υπο κ.σ. αλλα πουλιεται το ξενοδοχειο και του χρονου δεν θα εχουμε προσβαση. Οποτε ας το χαρουμε οσο υπαρχει!
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
968
Like
10.906
Πόντοι
2.246
Συγχαρητηρια,μολις αποκάλυψες τη παραλία. Πληροφοριακά το ξενοδοχείο πωλείται εδω και 20 χρονια.Η παραλια ενδεικνυται για ρομαντικα σκισιματα καθημερινες κατα τη δυση του ηλίου
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
75
Like
1.511
Πόντοι
200
Εχω εσωτερικη πληροφορηση οτι κλειδωσε το ντιλ. Περυσι καθαρισαν τη νυφη και φετος παντρευεται. Τελευταια χρονια ας την εκπορνευσουμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom