Νέα

Παραλιες απομονωμενες για ζευγαρια, παραλιες τοπλες και παραλιες για swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
954
Like
10.474
Πόντοι
2.246
Εχω εσωτερικη πληροφορηση οτι κλειδωσε το ντιλ. Περυσι καθαρισαν τη νυφη και φετος παντρευεται. Τελευταια χρονια ας την εκπορνευσουμε..
Τα είχε αγοράσει ο μεγάλος πρόεδρος ( Κοσκωτάς) και από τότε που τον χρεοκώπησαν είναι δεσμευμένα τα κτίρια
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
75
Like
1.499
Πόντοι
200
Τα είχε αγοράσει ο μεγάλος πρόεδρος ( Κοσκωτάς) και από τότε που τον χρεοκώπησαν είναι δεσμευμένα τα κτίρια
Τοπικος θρυλος ειναι. Η καλκανη τα ξεκινησε και χρεοκοπησε. Οπως και να εχει ειναι ιδανικη η παραλια. Οι ματακηδες κρατανε αποσταση, μπορεις να απομονωθεις αν θες, ειναι κατα βασιν παραλια γυμνιστων και κυριως δεν χρειαζεται να περπατας ενα χιλιομετρο στο λιοπυρι..
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Εκτός Αττικής η παραλία του Κενταρχου στη Σέριφο. Προσβάσιμη μόνο με βάρκα. Ερημιά. Καθαρή, με πολλές αρμυρες που κάνουν σκιά και αν πάτε πες πχ 4 άτομα εκεί 4 θα μείνετε όλη μέρα. Τον Αύγουστο άντε να έχει 5-6 άτομα. Ιούνιο, Ιούλιο εσείς (όσοι είστε) και κανείς άλλος. Τώρα για σκαφακι αν ξέρεις από πλοήγηση ε νοικιάζεις από το λιμάνι ή τζετ σκι ακόμη καλύτερα. Απλά εκεί πας ήδη οργανωμένος για φάση. Όχι για να βρεις.
Στο αγκίστρι στην παραλία γυμνιστών έχει γίνει βράδια να γίνεται παρτουζα με 50 άτομα γυναίκες γκέι μαζί και είχα πάρει και βιαγκρα και είχα σπρώξει τόσο έντονα που είχε γίνει το Πάπαρι μου μοβ
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Ρε φατσεα και εδω εμφανιζεσαι?? Ο Χριστός...
Δεν γίνεται να λείπει ο ηδονοβλεψίας κυνηγός άγριος είμαι σε παραλίες σχεδόν παντού και όταν θέλω να έχω s 400 χώρο έχω τον τρόπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom