Νέα

Παραλιες απομονωμενες για ζευγαρια, παραλιες τοπλες και παραλιες για swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Λευκαδα πευκουλια μετα της 9 το βραδυ οσοι πιστοι.......
μου το είχαν πει το μέρος αλλά το 2017 3-4 φορές που πήγα μόνο μια σάπια γριά ηταν και καμιά δεκαριά μαντραχαλαίοι που περιμέναν για μάτι. Έφυγα γιατί μπορεί και να μου την έπεφτε κανένας αμα ηταν "χαλαρος".
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
μου το είχαν πει το μέρος αλλά το 2017 3-4 φορές που πήγα μόνο μια σάπια γριά ηταν και καμιά δεκαριά μαντραχαλαίοι που περιμέναν για μάτι. Έφυγα γιατί μπορεί και να μου την έπεφτε κανένας αμα ηταν "χαλαρος".

Τύπε τις γυμνίστριες γριές τις έχουμε τεράστια ανάγκη.
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
:knockinb:
μου το είχαν πει το μέρος αλλά το 2017 3-4 φορές που πήγα μόνο μια σάπια γριά ηταν και καμιά δεκαριά μαντραχαλαίοι που περιμέναν για μάτι. Έφυγα γιατί μπορεί και να μου την έπεφτε κανένας αμα ηταν "χαλαρος".
φιλε ακου να λέμε  αληθειες !!!!!! Γιανα κανει ο καθε ενας αυτο που του αρέσει η φαντασιωνεται πρεπει να ειναι κ λιγο σουλουπομενως οπως ολοι καυλωνουμε με μουναρες ετσι κ αυτες με μας..............γιατι ακουω μερικες φορες δεμου εκατσε δε μπρολαβα αστα ολα αυτα που ειπα γίνονται  τα ποιο πολλά αυγουστο μετα της 9το βραδυ
 

Επισκέπτης
Εγω εδωσα πιπα σε κωφαλαλη στη Βουλα, αλλα το θρεντ αφορα πιο ηπιες καταστασεις, τοπλες, ματι, επιδειξιες, ζευγαρια...
 

Lufc

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
74
Like
31
Πόντοι
0
Για την παραλία κοντά στον φάρο της Κόγχης,θα βρείτε την οδό αισώπου και θα παρκάρετε εκεί το αμάξι-μηχανή.Μετά παίρνετε το μονοπάτι προς τον φάρο και μόλις φτάσετε στον φάρο συνεχίζετε το μονοπάτι αριστερά σας και φτάνετε στην παραλία  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Όλη η διαδρομή είναι γύρω στα 15 λεπτά. Για την παραλία στο Σατερλί,λίγο πριν το τέλος του δρόμου θα δείτε δεξιά σας ένα μικρό άνοιγμα.Σταματάτε εκεί το αμάξι-μηχανή σας και κοιτώντας προς την παραλία θα δείτε το κατηφορικό μονοπάτι που φτάνει ως την παραλία.Σε κάποιο σημείο διχοτομείται,εκεί θα κάνετε δεξιά και θα φτάσετε στην μικρή παραλία των γυμνιστών  :erection: :erection: :hi: :hi:
ρε συ παγουρά,είσαι σωστή εγκυκλοπαίδεια....!εγώ σου βγάζω το καπέλο,σε ότι γράφεις...να σαι καλά
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Σήμερα πήρα το ρίσκο και είπα να πάω να δω πως είναι η παραλία της Ραμνούντας  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:.Ένα μικρό λάθος και η απουσία ταμπελών με οδήγησαν στο Μικρό Σέσι  :S :S.Ρε μαλάκες βάλτε και καμιά ταμπέλα να βρίσκουμε πιο εύκολα τις παραλίες.Με μικρή καθυστέρηση και ύστερα από έναν ατελείωτο χωματόδρομο κατάφερα να φτάσω με την δικιά μου στην περιβόητη παραλία. Κάτσαμε στην πρώτη παραλία και κάναμε το γυμνισμό και το μπάνιο μας  :headbaning2: :headbaning2: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Κολυμπήσαμε μέχρι την δεύτερη παραλία όπου είχε αράξει ένα ζευγάρι χίπιδων γύρω στα 40. Ο τύπος μακρύ μαλλί και άπειρα σκουλαρίκια και η τύπισσα αδύνατη με μπαντάνα.Πλησιάσαμε κοντά τους μήπως και ενδιαφέρονταν για παιχνίδι αλλά δεν υπήρξε καμία ανταπόκριση.Είχαμε κάτσει ακριβώς δίπλα τους και η δικιά μου είχε γονατίσει και μου έκανε στοματικό αλλά αυτοί τίποτα  :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:.Ξενερώσαμε και γυρίσαμε στην πρώτη παραλία. Μετά από λίγη ώρα έσκασε μύτη και άλλο ζευγάρι γύρω στα 35. Προχώρησαν αρκετά στο μονοπάτι και με τεράστια έκπληξη τους είδα να κάθονται στην παραλία με μαγιώ,ενώ υπήρχαν τουλάχιστον 3 επιγραφές που έγραφαν μόνο γυμνιστές  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Πραγματικά ήταν κάτι αδιανόητο στα μάτια μας αυτό που έκαναν. Φυσικά τους απαξιώσαμε και μετά από λίγο φύγαμε κι εμείς για τον μακρύ δόμο της επιστροφής.  Για μενα δεν αξίζει η συγκεκριμένη παραλία καθώς ο χωματόδρομος είναι σε κακή κατάσταση και επικίνδυνος,συν ότι η πρόσβαση στην 2η παραλία και μετά είναι ζόρικη έως πολύ ζόρικη,ειδικά για τις γυναίκες  :S :S :S.Επίσης δεν υπήρχε καμία σκιά και η ομπρέλα με τον αέρα δεν μπορούσε να σταθεί ούτε για ένα λεπτό.
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Σήμερα πήρα το ρίσκο και είπα να πάω να δω πως είναι η παραλία της Ραμνούντας  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:.Ένα μικρό λάθος και η απουσία ταμπελών με οδήγησαν στο Μικρό Σέσι  :S :S.Ρε μαλάκες βάλτε και καμιά ταμπέλα να βρίσκουμε πιο εύκολα τις παραλίες.Με μικρή καθυστέρηση και ύστερα από έναν ατελείωτο χωματόδρομο κατάφερα να φτάσω με την δικιά μου στην περιβόητη παραλία. Κάτσαμε στην πρώτη παραλία και κάναμε το γυμνισμό και το μπάνιο μας  :headbaning2: :headbaning2: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Κολυμπήσαμε μέχρι την δεύτερη παραλία όπου είχε αράξει ένα ζευγάρι χίπιδων γύρω στα 40. Ο τύπος μακρύ μαλλί και άπειρα σκουλαρίκια και η τύπισσα αδύνατη με μπαντάνα.Πλησιάσαμε κοντά τους μήπως και ενδιαφέρονταν για παιχνίδι αλλά δεν υπήρξε καμία ανταπόκριση.Είχαμε κάτσει ακριβώς δίπλα τους και η δικιά μου είχε γονατίσει και μου έκανε στοματικό αλλά αυτοί τίποτα  :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:.Ξενερώσαμε και γυρίσαμε στην πρώτη παραλία. Μετά από λίγη ώρα έσκασε μύτη και άλλο ζευγάρι γύρω στα 35. Προχώρησαν αρκετά στο μονοπάτι και με τεράστια έκπληξη τους είδα να κάθονται στην παραλία με μαγιώ,ενώ υπήρχαν τουλάχιστον 3 επιγραφές που έγραφαν μόνο γυμνιστές  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Πραγματικά ήταν κάτι αδιανόητο στα μάτια μας αυτό που έκαναν. Φυσικά τους απαξιώσαμε και μετά από λίγο φύγαμε κι εμείς για τον μακρύ δόμο της επιστροφής.  Για μενα δεν αξίζει η συγκεκριμένη παραλία καθώς ο χωματόδρομος είναι σε κακή κατάσταση και επικίνδυνος,συν ότι η πρόσβαση στην 2η παραλία και μετά είναι ζόρικη έως πολύ ζόρικη,ειδικά για τις γυναίκες  :S :S :S.Επίσης δεν υπήρχε καμία σκιά και η ομπρέλα με τον αέρα δεν μπορούσε να σταθεί ούτε για ένα λεπτό.

Τυπε ειχα παει πριν αρκετα χρονια και γω με την τοτε συντροφο στη παραλια που λες και ενα πραγμα εχω να πω...συμφωνω απολυτα μαζι σου σε οσα λες! Τσαμπα κοπος το πηγενελα απλα
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.174
Κριτικές
3
Like
1.337
Πόντοι
566
Τύπε τις γυμνίστριες γριές τις έχουμε τεράστια ανάγκη.

Το γνωρίζουμε kostaki... που και που με την έξοδό σου, μέσα στα γράσα και την βρωμιά ατο μηχανοστάσιο της φρεγάτας, σπρωχνεις και καμιά φαφούτα γρια.... 
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Ρε τυποι, sorry κι ολας αλλα νομιζω το εχετε παρει λαθος. Οταν βλεπουμε μια παραλια γυμνηστων η μια απομακρη παραλια που δεν μαζευει 10μιρια κοσμος σε αποσταση 50 μετρων, δεν σημαινει ΝΤΕ και καλα πως ειναι γαμηστρονας. Πολλα ζευγαρια πολυ απλα γουσταρουν να κανουν μπανιο (ειτε γυμνοι ειτε με μαγιω) και υστερα να φευγουν. Αν ψαχτεις λιγο παραπανω σιγουρα θα βρεις παιχνιδι και ατομα με ορεξη, οχι μονο στην Κρητη στα λοιπα νησια αλλα και σε στερεα και βορειο Ελλαδα. Απο εκει και περα εξαρταται το ποσο τυχερος εισαι αν πετυχεις τετοια πραγματα. Καλοκαιρι ειναι θα μου πεις, μικροι και μεγαλοι καυλες εχουν λογο της ζεστης. Ομως δυστηχως η ευτυχως δεν γουσταρουν ολοι swinging. Οχι πως το θεωρουν αμαρτημα, αλλα πολυ απλα δεν ειναι του γουστου τους.
 

Επισκέπτης
Δεν ειπα οτι ολα γινονται στην ιδια παραλια. Ανεφερα τρεις διαφορετικες κατηγοριες. Ενιοτε αλληλοεπικαλυπτονται. Οχι παντα.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Εγώ πιστεύω πάντως ότι όποιος ξέρει ή βρει παραλία για γυμνισμό με καλό κόσμο ή με swing ζευγάρια, το πιθανότερο είναι να το κρατήσει μυστικό για να μην μαζευτουν εκει όλα τα λιγούρια. Οπότε πέρα από τις βασικές που ακούγονται, μην πολυπεριμενετε παραλίες. Απλά πράγματα.
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Εγω εχω βρει μια ερημικη και παω με τη γυναικα μου και ξεσκιζομαστε. δοξα το θεο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Εγω εχω βρει μια ερημικη και παω με τη γυναικα μου και ξεσκιζομαστε. δοξα το θεο.

Τύπε αυτό είναι ένα άχρηστο ποστ εφόσον δεν γράφεις που είναι η παραλία.Είναι σαν να μας λες ότι γαμάς την γυναίκα σου στο σπίτι σου.Οκ αλλά στ'αρχίδια μας κιόλας.
 

Επισκέπτης
Τύπε αυτό είναι ένα άχρηστο ποστ εφόσον δεν γράφεις που είναι η παραλία.Είναι σαν να μας λες ότι γαμάς την γυναίκα σου στο σπίτι σου.Οκ αλλά στ'αρχίδια μας κιόλας.
υπαρχουν ανωμαλοι που πηγαινουν να γαμηθουν σε δημοσιους χωρους και ενοχλουνται αν τους βλεπουν αλλοι

Στα σπιτια σας βλαχοι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom