Νέα

Παραλιες απομονωμενες για ζευγαρια, παραλιες τοπλες και παραλιες για swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
Καβάλα στα λουτρα Ελευθερων περίπου μια ώρα από Θεσσαλονίκη. Γυμνισμος όχι μόνο για γκει είδα ζευγάρια και 2 κοπέλες μόνες. Ωραία τεράστια παραλία με εύκολη πρόσβαση από την παλιά έθνικη οδό στο ρεύμα προς Καβάλα. Μια φορά πήγα φέτος μου άρεσε πολύ. Μπορείς να απομονωθείς πολύ εύκολα.
Καλησπερα συναγωνιστη για δωσε λεπτομεριες. Που ακριβως ειναι???
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Εκεί προς Ανάβυσσο είχα τσεκάρει κάτι καβατζες ωραίες πρέπει να πάω πάλι να της ξαναθυμηθω :heavymetalbig:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Μπαίνοντας αρκετά καλοκαιρινά ΣΚ για βάρδια στην φρεγάτα παρατήρησα πλήθος κόσμου να παίρνουν το φέρι μποτ και να πηγαίνουν για μπάνιο Σαλαμίνα  :S :S :headbaning1: :headbaning1:.Αναρωτήθηκα μήπως τελικά υπάρχουν και σε αυτό το βρωμερό και υπανάπτυκτο νησί παραλίες για γυμνισμό έστω και ανεπίσημα  :think: :think: :coolcondom: :coolcondom:.Τελικά μέχρι στιγμής ανακάλυψα 2 παραλίες στην πίσω πλευρά πλευρά του νησιού (δηλαδή προς Περιστέρια),όπου μπορείς να κάνεις γυμνσιμό  :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Η μία είναι στην περιοχή Σατερλί και η άλλη στις Κολώνες αριστερά από τον φάρο της Κόγχης  :headbaning2: :headbaning2:. Έχουν λίγο κόσμο και προσφέρονται για φάσεις μιας και δεν φαίνεσαι καθόλου από τον δρόμο. Η πρόσβαση στην μία είναι εύκολη,στην άλλη λίγο πιο δύσκολη,αλλά και πάλι πιο άνετη σε σχέση με Κινέτα ή Καπέ  :erection: :erection: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Μπαίνοντας αρκετά καλοκαιρινά ΣΚ για βάρδια στην φρεγάτα παρατήρησα πλήθος κόσμου να παίρνουν το φέρι μποτ και να πηγαίνουν για μπάνιο Σαλαμίνα  :S :S :headbaning1: :headbaning1:.Αναρωτήθηκα μήπως τελικά υπάρχουν και σε αυτό το βρωμερό και υπανάπτυκτο νησί παραλίες για γυμνισμό έστω και ανεπίσημα  :think: :think: :coolcondom: :coolcondom:.Τελικά μέχρι στιγμής ανακάλυψα 2 παραλίες στην πίσω πλευρά πλευρά του νησιού (δηλαδή προς Περιστέρια),όπου μπορείς να κάνεις γυμνσιμό  :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Η μία είναι στην περιοχή Σατερλί και η άλλη στις Κολώνες αριστερά από τον φάρο της Κόγχης  :headbaning2: :headbaning2:. Έχουν λίγο κόσμο και προσφέρονται για φάσεις μιας και δεν φαίνεσαι καθόλου από τον δρόμο. Η πρόσβαση στην μία είναι εύκολη,στην άλλη λίγο πιο δύσκολη,αλλά και πάλι πιο άνετη σε σχέση με Κινέτα ή Καπέ  :erection: :erection: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.

Φωτογραφια ανέβασε να δούμε
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Καλημερα θα ρωτησω και εδω μηπως ξερει καποιος για παραλιες που μπορεις να κανεις γυμνισμο κοντα στο Λουτρακι ?

Φλάμπουρο πηγαινε λιγο πιο εξω απο την κεντρική παραλια κ ξεκινα να δίνεις πίπες
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Για την παραλία κοντά στον φάρο της Κόγχης,θα βρείτε την οδό αισώπου και θα παρκάρετε εκεί το αμάξι-μηχανή.Μετά παίρνετε το μονοπάτι προς τον φάρο και μόλις φτάσετε στον φάρο συνεχίζετε το μονοπάτι αριστερά σας και φτάνετε στην παραλία  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Όλη η διαδρομή είναι γύρω στα 15 λεπτά. Για την παραλία στο Σατερλί,λίγο πριν το τέλος του δρόμου θα δείτε δεξιά σας ένα μικρό άνοιγμα.Σταματάτε εκεί το αμάξι-μηχανή σας και κοιτώντας προς την παραλία θα δείτε το κατηφορικό μονοπάτι που φτάνει ως την παραλία.Σε κάποιο σημείο διχοτομείται,εκεί θα κάνετε δεξιά και θα φτάσετε στην μικρή παραλία των γυμνιστών  :erection: :erection: :hi: :hi:
 

Επισκέπτης
Aντιστοιχουν στην περιγραφη του τιτλου αυτες οι παραλιες ή απευθυνονται σε γκευ ανδρες;
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Λευκαδα πευκουλια μετα της 9 το βραδυ οσοι πιστοι.......
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Εγω δεν εχω παει ποτε γιατι αν θυμασε  δουλευω χοτελ μονο νυχτα κ πρεπει να κοιμηθω αλλα απο φιλο οχι λογια τον αυγουστο έρχονται πολλές ιταλιδες κ ελληνιδες κ γενικα δεν ξερεις τη Μπορεί να κατσει ο φιλος ετων 29 εχει παρει ζευγαρια κ περση του εκατσε δυο φορες παρτουζα με ελληνοιταλιδες ολα αυτα μόλις αρχηζει  να πευτει ο ηλιος
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Οι εμπειρίες που εχω εγω ειναι εδω απο τη δουλεια απο το ξενοδοχείο
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Εγω δεν εχω παει ποτε γιατι αν θυμασε  δουλευω χοτελ μονο νυχτα κ πρεπει να κοιμηθω αλλα απο φιλο οχι λογια τον αυγουστο έρχονται πολλές ιταλιδες κ ελληνιδες κ γενικα δεν ξερεις τη Μπορεί να κατσει ο φιλος ετων 29 εχει παρει ζευγαρια κ περση του εκατσε δυο φορες παρτουζα με ελληνοιταλιδες ολα αυτα μόλις αρχηζει  να πευτει ο ηλιος
ναι το θυμαμαι που μ το ειχες πει και περσι οτι την νυχτα στην υποδοχη!αν του εκατσε οπως λες ακουγεται ενδιαφερον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom