Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 815K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.133
Κριτικές
8
Like
26.930
Πόντοι
6.536
Όποιος μύστης έχει το τηλ της συγκεκριμένης μπορεί να κάνει αν θέλει μια πάσα.Απο street way είναι η καλύτερη που έχω πάρει.Vfm με καλές υπηρεσίες,καλή συμπεριφορά,χωρίς να κοιτάει ρολόι κτλ.Επειδη τις έχω πάρει όλες κατά καιρούς στην παραλία(εκτός από Βούλα)είναι η καλύτερη κατά την γνώμη μου χωρίς να είναι η πιο ομορφη απαραίτητα.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Ρε μ****κες αυτη αφού δεν είναι εκεί εδώ και κάνα χρόνο και πως σας ήρθε τώρα??
 

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
Αδεια η πιάτσα...ισως να ζεστάνει λίγο ο καιρός.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Αυτή στη Γιούρομπανκ μετά το Φρατζελικο είναι κάπου?
 

nikolakis9999

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
εχω πολυ καιρο να δω την ψηλη την ξανθια στο τραμ στην εισοδο της μαρινας φλοισβου. γνωριζει κανεις αν ειναι σε αλλο ποστο; αυτη που ειναι εκει τωρα ειναι αλλη και βρισκοταν στο τριγωνο απεναντι απο μαρινα αλιμου...
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
εχω πολυ καιρο να δω την ψηλη την ξανθια στο τραμ στην εισοδο της μαρινας φλοισβου. γνωριζει κανεις αν ειναι σε αλλο ποστο; αυτη που ειναι εκει τωρα ειναι αλλη και βρισκοταν στο τριγωνο απεναντι απο μαρινα αλιμου...
Σωστη παρατηρηση
Οντως λείπει μήνες με εξαίρεση νομίζω τα Χριστούγεννα που είχε εμφανιστεί κάνα 3ημερο
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Στην παραλιακη ρευμα προς Πειραια στο φαναρι που κανει αριστερα για την  μαρινα στο δεξι μας χερι (στο ποταμι δηλαδη για οσους ξερουν την περιοχη)ειναι δυο πιτσιρικια αστερια,ενα μελαχρινο αδυνατο και μια ξανθια.
Εχει κανεις αποψη?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Στην παραλιακη ρευμα προς Πειραια στο φαναρι που κανει αριστερα για την  μαρινα στο δεξι μας χερι (στο ποταμι δηλαδη για οσους ξερουν την περιοχη)ειναι δυο πιτσιρικια αστερια,ενα μελαχρινο αδυνατο και μια ξανθια.
Εχει κανεις αποψη?
Τυπε είναι 4 στο σημείο
1.μια κοντη ξανθιά με σχεδόν καρε
2.μια ψηλή ξανθιά με μαλλί ξοανο
3.μια μελαχρινή μπουτου
4.μια μελαχρινη skiny
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Με τη σειρά είναι και τα αστέρια
****
***
**
*
 

tiltias7

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2014
Μηνύματα
12
Like
3
Πόντοι
0
Τις πρωινές στο στενό του Μαρμαρίδη τις βλέπετε ποτέ? γιατί εδώ και κάτι μήνες δεν βλέπω τίποτα.
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Τυπε είναι 4 στο σημείο
1.μια κοντη ξανθιά με σχεδόν καρε
2.μια ψηλή ξανθιά με μαλλί ξοανο
3.μια μελαχρινή μπουτου
4.μια μελαχρινη skiny

Και συμπληρώνω...παλια σε πηγαίνανε σε παργκιγκ απεναντι στη μαρινα Αλιμου...τώρα αρπα κολε...επι τοπου στο δρομο πιο περα....δεν ξερω τη νεα τακτικη είναι αυτή...να περνανε αμαξια και εσυ να σεξουσιαζεσαι...για μενα ακυρο οι κοπέλες για αυτό το λογο και μόνο...
 

OsamaBinElFakiri

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, δεν είμαι μύστης στις πιάτσες νότια και ψάχνω πόση ώρα να βρω πληροφορίες σχετικά με μελαχρινή, εμφανίσιμη, μοιάζει λίγο με την Ίννα και βρίσκεται στη γωνία της Shell στο ρεύμα προς Πειραιά στην οδό Ευρυάλης. Τιμές, κριτικές, όνομα κλπ αν μπορείτε σας ευχαριστώ.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Καλησπέρα σας, δεν είμαι μύστης στις πιάτσες νότια και ψάχνω πόση ώρα να βρω πληροφορίες σχετικά με μελαχρινή, εμφανίσιμη, μοιάζει λίγο με την Ίννα και βρίσκεται στη γωνία της Shell στο ρεύμα προς Πειραιά στην οδό Ευρυάλης. Τιμές, κριτικές, όνομα κλπ αν μπορείτε σας ευχαριστώ.
Προφανως δεν ψάχνεις "ποση ώρα" γιατί αν έψαχνες 5 λεπτά θα έβλεπες όλα αυτά που ρωτάς στις πίσω σελίδες...
 

OsamaBinElFakiri

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Προφανως δεν ψάχνεις "ποση ώρα" γιατί αν έψαχνες 5 λεπτά θα έβλεπες όλα αυτά που ρωτάς στις πίσω σελίδες...
Και όμως έψαχνα κανα εικοσάλεπτο και έχω μπερδευτεί με ονόματα και τοποθεσίες
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Παιδιά καλησπέρα η μαρίνα η Μαριάνα που εμφανίζονταν στο ρεύμα προς Αθηνα πριν την Αλιμου έξω-κοντα απο μια alpha bank γνωρίζουμε που προσφέρει τις υπηρεσίες της;
Δεν εχω παει ποτε μαζι της αλλα εχω ακούσει τα καλητερα λόγια για αυτήν απο ενα φιλο.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.133
Κριτικές
8
Like
26.930
Πόντοι
6.536
Παιδιά καλησπέρα η μαρίνα η Μαριάνα που εμφανίζονταν στο ρεύμα προς Αθηνα πριν την Αλιμου έξω-κοντα απο μια alpha bank γνωρίζουμε που προσφέρει τις υπηρεσίες της;
Δεν εχω παει ποτε μαζι της αλλα εχω ακούσει τα καλητερα λόγια για αυτήν απο ενα φιλο.
Ημεδαπέ Σεπτέμβρη την είχα πάρει.Μετα εξαφανιζολ.Εχω χάσει και το τηλ της.Μπορει κάποιος μύστης να το έχει και να μας το δώσει.Οντως αρκετά καλή.Κορμαρα με μύτη σαν γκαζοταναλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom