Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 815K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Έχει κανείς άποψη για την μελαχρινή, λίγο νταρντάνα, που έχει πιάσει στασίδι στην Παραλιακή στο φανάρι πριν το Ασκληπιείο Βούλας όπως έρχεσαι από Άλιμο, εκεί που κάνει πλάτωμα ο δρόμος, φορώντας κοντά σορτσάκια (μαύρο ή τζιν μπλε);; Ευχαριστώ συναγωνιστές.
Τυπε λες αυτή στο τραμ?
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1

Άλλη είναι στο τραμ...και άλλη εκει που λεει ο φίλος...η χοντρή είναι στη σταση των λεωφορείων...στο φανάρι της αναστροφης...η χοντρη ζητάει 50ρικο ενω παλια ηταν στη παραλιακη μετα την αμφιθεας και επαιρνε 30ρι...για κανα παππου είναι δεν λεει...
Η άλλη στο τραμ είναι Ελληνιδα(αυτη με το smart) και αυτη στο 50ρι....αποψη μου είναι πως δεν λενε και δυο...γενικά η παραλιακή έχει πέσει παραπολυ τα τελευταια χρόνια...ανανέωση τώρα....
 

Thomas27

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Like
82
Πόντοι
0
Άλλη είναι στο τραμ...και άλλη εκει που λεει ο φίλος...η χοντρή είναι στη σταση των λεωφορείων...στο φανάρι της αναστροφης...η χοντρη ζητάει 50ρικο ενω παλια ηταν στη παραλιακη μετα την αμφιθεας και επαιρνε 30ρι...για κανα παππου είναι δεν λεει...
Η άλλη στο τραμ είναι Ελληνιδα(αυτη με το smart) και αυτη στο 50ρι....αποψη μου είναι πως δεν λενε και δυο...γενικά η παραλιακή έχει πέσει παραπολυ τα τελευταια χρόνια...ανανέωση τώρα....

Χίλια ευχαριστώ συναγωνιστή μ' έσωσες. Ζήτω τα στούντιο.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Έχουμε νέα αφιξη:
Μια ΕΠΙΠΛΕΟΝ στη Eurobank
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Τίποτα απογευματινές παίζουν ?
Τυπε υποτίθεται πως παίζουν μια ξανθιά εμφανίσιμη και μια ηλικίας από 50-70(αναλογα πόσο έχει πιει κάνεις) γιατί 45 δεν είναι, εκεί στο Μαρμαριδη αλλά εγώ έχω να τις πετύχω κάτι μηνες
Πάντως όταν άλλαζε η ώρα συνήθως ητνα μετά τις 14.00
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
178
Like
101
Πόντοι
1
Τυπε υποτίθεται πως παίζουν μια ξανθιά εμφανίσιμη και μια ηλικίας από 50-70(αναλογα πόσο έχει πιει κάνεις) γιατί 45 δεν είναι, εκεί στο Μαρμαριδη αλλά εγώ έχω να τις πετύχω κάτι μηνες
Πάντως όταν άλλαζε η ώρα συνήθως ητνα μετά τις 14.00
περνάω κάθε μέρα λόγο δουλειάς αλλά δεν εχω πετύχει κάτι...
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Ούτε πρόκειται...
Υπάρχει κάποιος που τις βλέπει κάθε μέρα αλλά μόνο αυτός τις βλέπει...

Λοιπον επειδή περνάω καθε μερα έχω να πω τα εξης...πιο συχνα συναντας στο ύψος του Φλοισβου...ένα τεμαχιο ξανθο απο στο ρευμα και Γλυφάδα και δύο (ξανθια χοντρή και μελαχροινι γυφτοαλβανιδα)ακριβως διαγωνια απεναντι στο ρεύμα για Πειραια....στος υψος εισοδου Μαρινας Αλιμου ρευμα προς πειραια είναι συνηθως 3 που παιζουν τις γωνιες εναλαξ...μελαχροινη νταρντανα,ξανθο ψιλολιγνο και μια καστανη που ηταν και απο παλια εκει...στο υψος της αμφιθεας ρευμα προς πειραια ξανθο χοντρο....στο υψος Μαρμαριδη ψιλο ξανθο με κοντο μαλι(ειναι 100 χρόνια εκει)...αυτα είναι πιο συχνα λοιπον...υπαρχουν και αλλες εμφανισεις αλλα οχι καθημερινες...αυτα..
 

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Like
140
Πόντοι
1
Περασμα σημερα απο παραλιακη και εξω απο Εurobank μετα την καλαμακιου οπου αραζε μια βυζαρου εμαφανιστηκε η διδυμη αδερφη της. Δεν μπορουσε να τις ξεχωρισεις. Δεν ρωτησα αν παιζει παρτουζα παντως πρεπει να ειναι πολυ καβλα να γαμας διδυμες. Αν καποιος συναγωνιστης εχει τιποτα πληροφοριεσ ας ενημερωσει.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Λοιπον επειδή περνάω καθε μερα έχω να πω τα εξης...πιο συχνα συναντας στο ύψος του Φλοισβου...ένα τεμαχιο ξανθο απο στο ρευμα και Γλυφάδα και δύο (ξανθια χοντρή και μελαχροινι γυφτοαλβανιδα)ακριβως διαγωνια απεναντι στο ρεύμα για Πειραια....στος υψος εισοδου Μαρινας Αλιμου ρευμα προς πειραια είναι συνηθως 3 που παιζουν τις γωνιες εναλαξ...μελαχροινη νταρντανα,ξανθο ψιλολιγνο και μια καστανη που ηταν και απο παλια εκει...στο υψος της αμφιθεας ρευμα προς πειραια ξανθο χοντρο....στο υψος Μαρμαριδη ψιλο ξανθο με κοντο μαλι(ειναι 100 χρόνια εκει)...αυτα είναι πιο συχνα λοιπον...υπαρχουν και αλλες εμφανισεις αλλα οχι καθημερινες...αυτα..
Ρε τυπε αυτές είναι βράδυ μεσημέρι ρώτησε ο τυπος
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Περασμα σημερα απο παραλιακη και εξω απο Εurobank μετα την καλαμακιου οπου αραζε μια βυζαρου εμαφανιστηκε η διδυμη αδερφη της. Δεν μπορουσε να τις ξεχωρισεις. Δεν ρωτησα αν παιζει παρτουζα παντως πρεπει να ειναι πολυ καβλα να γαμας διδυμες. Αν καποιος συναγωνιστης εχει τιποτα πληροφοριεσ ας ενημερωσει.
Ρε τυπε τις είδα προχτές και πεθανα στην καυλα
Στην αρχή νόμιζα πως ήταν απλά καινουρια γιατί ήταν πλατη
Όταν γύρισα δεν μπόρεσα να ξεχωρίσω ποια είναι ποια
Μιλάμε θα λιώσουμε στο γαμησι
Αυτή που ήταν από παλιά ήταν πολύ τιμια και πολύ μουναρα
 

nikolakis9999

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
περασμα πριν λιγο. στο παλαιο αεροδρομιο, ρευμα προς Πειραια, εχουμε νεα αφιξη. γυρω στα 22-25 την εκανα, με απιστευτη φατσα και ωραιο σωμα. 50 στο αμαξι προλαβε να μου πει και καπου εκει μου εκανε σημα ενα ασφαλιτικο να φυγω οποτε δεν εχω αλλο ινφο.. παιζει και να ειναι η πιο ωραια φατσα παντως στη παραλια
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
περασμα πριν λιγο. στο παλαιο αεροδρομιο, ρευμα προς Πειραια, εχουμε νεα αφιξη. γυρω στα 22-25 την εκανα, με απιστευτη φατσα και ωραιο σωμα. 50 στο αμαξι προλαβε να μου πει και καπου εκει μου εκανε σημα ενα ασφαλιτικο να φυγω οποτε δεν εχω αλλο ινφο.. παιζει και να ειναι η πιο ωραια φατσα παντως στη παραλια
Επιβεβαιώνω τον συναγωνιστή αν και δεν θεωρώ πως έχει την τοπ φατσα
Οντως όμως είναι 7-8
 

perdikaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν παιδιά νέος εδώ και θα θα ήθελα κάποιες πληροφορίες επειδή λοιπόν εξωτερικό για χρόνια έτυχε τις προάλλες να έχουμε κόπια δουλειά κέντρο με την αντιπροσωπία της Ελλάδος περνώντας όμως από την παραλιακή ήμερα 04 Απριλίου 2019 στις 12:30 το βράδυ είδα ένα μελαχρινό  στην στάση του λεωφορείου έξω από το την είσοδο που είναι το πυκπα της γλυφάδας μου είπε και ένας φίλος ότι είναι και ένα ξανθό στην στάση του τραμ απέναντι από το Ασκληπιού βούλας μήπως έχουμε κάποιες πληροφορίες;
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Αυτή η Χριστίνα πριν την Έκο είναι σήμερα?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Οι διδυμες όπως εμφανίστηκαν έτσι εξαφανιστηκαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom