Νέα

Παρακολουθηση ιεροδουλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akrapovic-k8
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
τυπε εχω μαρτυρια απο πουτανα στο μεταξι στις καλες εποχες μπορει και να ετρωγε 50 στο 7-8ωρο
οχι καθε μερα ομως
βασικα καμια δεν παιζει να εχει 50 πελατες στην βαρδια της καθε μερα

Σήμερα απόλυτε είναι τα μπουρδέλα, τα μασάζ, τα κωλ γκερλς, οι σιτουρίστριες.

Πριν είκοσι χρόνια ή 15 οι επιλογές ήταν λιγότερες. Πολύ λιγότερες.

Λόγω σιχασιάς πήγαινα στα μπουρδέλα το πρωί στις 9.00 μόλις ανοίγανε. Να είμαι ο πρώτος άντε δεύτερος πελάτης. Εβλεπες κυρίους με γραβάτες 9.00 το πρωί να περιμένουν να ανοίξει το μπουρδελάκι για να πηδήξουν στη Φυλής και μετά να πάνε στη δουλειά τους.
Αυτό γινόταν σερί μέχρι τις 11.30 - 12.00. μετά άρχιζε η επόμενη βάρδια μπουρδελιάρηδων...   Ο καλός κόσμος την έχει κάνει από τα μπουρδέλα του δεκάρικου και του εικοσάρικου. Αυτοί είναι και οι πιο σταθεροί πελάτες που επιλέγουν πλέον την ασφάλεια ενός ξενοδοχείου και κωλ γκερλς που θα κάτσουν χωρίς το άγχος της ξεπέτας
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Τα πρώτα 2-4 ραντεβού (ανάλογα με το "ίδρυμα") πηγαίνουν υπέρ του ιδρύματος, του σεκιουριτά κλπ.
Δηλαδή η κάθε κοπέλα πληρώνεται τα μισά ΜΕΤΑ από αυτά τα πρώτα ραντεβού.

Τόσο μυστήριο σου φάνηκε;

Ε ποιό λογικό θα ήταν να κρατάνε απ' τις εισπράξεις ένα χ ποσό + το ποσοστό. Με αυτό το σύστημα η πουτάνα βλέπει τους 4 πρώτους πελάτες σαν ξεπέτα.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.091
Like
5.597
Πόντοι
1.206
Ε ποιό λογικό θα ήταν να κρατάνε απ' τις εισπράξεις ένα χ ποσό + το ποσοστό. Με αυτό το σύστημα η πουτάνα βλέπει τους 4 πρώτους πελάτες σαν ξεπέτα.

Αυτό που λες κάνουν!
Κρατάνε ένα χ ποσό (ίσο με 3 απλά ραντεβού) και το 50 % των υπολοίπων.
Εσύ πες πως κρατάνε τα τελευταία και όχι τα πρώτα ραντεβού! :grin:

Απλά η κάθε κοπέλα ξέρει αν κάνει μόνο τρία ραντεβού θα πάρει σχεδόν τίποτα...
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Αυτό που λες κάνουν!
Κρατάνε ένα χ ποσό (ίσο με 3 απλά ραντεβού) και το 50 % των υπολοίπων.
Εσύ πες πως κρατάνε τα τελευταία και όχι τα πρώτα ραντεβού! :grin:

Και όμως υπάρχει διαφορά μεταξύ του παρακρατάω 60 ευρώ και του τα 3 πρώτα ραντεβού είναι "τζαζ". Ψυχολογική διαφορά. Η "ψευδαίσθηση του χρήματος" που λένε οι οικονομολόγοι. Αλλάς ας μην το αναλύσουμε. :)
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Μόλις γύρισα από βολτίτσα στην πόλη και βλέπω πάλι η μαλακία χτυπάει κόκκινο...

Ποια ακριβώς νούμερα δεν λέω σωστά; Γράφω για 60 - 80 πελάτες την ημέρα και αμοιβή 20 ευρώ... Μέσος όρος γύρω στα 1.400 ευρώ ημερήσιος τζίρος.


Επί 20 μέρες περίπου που δουλεύει μια κοπέλα (βγάζοντας τις ημέρες που έχει περίοδο και τα ρεπό της) μας κάνουν 28.000 .

Είπα γύρω στα 30 χιλιάρικα....  Στα ψιλά θα κολλήσουμε; Κι αν έχει ο μήνας 31 και η κοπέλα δουλέψει 24, αντί για 20 μέρες δεν θα βγουν παραπάνω;

Ό,τι του φανεί του Λωλοστεφανή εδώ μέσα.

Πάμε στην επόμενη μαλακία.... Το πόσο κάθεται μία κοπέλα στο δωμάτιο  για να βγουν 80 πελάτες στη βάρδια...

Καμμία πουτάνα στη Φυλής δεν κάθεται πάνω από 5 λεπτά με το ρολόι. Χρονομετρήστε και μόνοι σας. Είμαι 45 ετών και σταμάτησα να πηγαίνω στα μπουρδέλα της Φυλής επειδή το θεωρώ κοροιδία να δώσω ένα εικοσάρικο για 5 λεπτά. Έχω ξεκινήσει μπουρδελότσαρκες από τα 14. 30 χρόνια γυρίζω στις πουτάνες Φυλής και Μεταξουργείου και πάντα χρονομετρούσα το πόσο κάθεται μία κοπέλα στο δωμάτιο.
Το ρεκόρ το είχε κάνει η αλήστου μνήμης ΔΕΣΠΟΙΝΑ στο Φυλής 200, εποχές 1985 - 86 που χε κάτσει σε έναν φίλο μου 15 λεπτά μέσα κι αυτός βγήκε και νόμιζε πως κάθησε μία ώρα μαζί του.
Σημειώνω πως τα μπουρδέλα ήταν πολύ λιγότερα από σήμερα και οι επιλογές σαφώς λιγότερες, οπότε και οι πουτάνες δούλευαν με περισσότερο κόσμο.

Δεν ξέρω τι ηλικία έχετε ορισμένοι ώστε να εκφέρετε και άποψη στο τι γινόταν πριν από 10 ή 15 χρόνια στη Φυλής.
Εγώ θυμάμαι πως σε μερικά γινόταν το αδαιχώρητο και δεν προλάβαινε η τσατσα΄να μαζεύει εισιτήρια. Όλες τις ώρες!

  Οι παλιοί μπουρδελιάρηδες είναι εδω και ας μιλήσουν.

Αντε καληνύχτες γιατί πολύ μου τα χετε πρήξει ορισμένοι. Το ποιος έιναι τελικά φιδεμπορας αφήστε να το δείξει ο χρόνος.
60 πελάτες επι ποσες ειναι οι πουτανες;Δηλαδη ποσοι γαμανε στις πουτανες καθε μερα;
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
Καλά ρε φίλος, ας αφήσουμε τις :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Πες ότι πλήρωσες, ρώτησες, τέλος πάντων έμαθες τα πάντα.
Που μένει πως τη λένε και τι μάρκα σκόνη πλυσίματος χρησιμοποιεί.
Και πες πως δεν υπάρχουν νταβα από πίσω και το πεδίο είναι ελεύθερο

Τι στον πούτσο θες να κάνεις? Ερωτική εξομολόγηση? Και άντε και έρχεται τρεχάτη στην αγκαλιά σου. Πως βλέπεις το μέλλον σου μαζί της δηλαδή?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΘΕΜΑΤΑΡΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443
Κάποιοι γουστάρουν να κάνουν το καράβι και να τους σέρνουν, και όσο πιό μεγάλη η πουτάνα που τους τραβάει τόσο ερεθίζονται
:lheel: :lheel: :lheel: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :kissass: :kissass: :kissass2: :kissass2: :idiot: :uglystupid: :headbang:

χαχαχα.....νομος της φυσης φιλε μου ....ενα ελκυστικο δολωμα κι ενα πεινασμενος κυνηγος που το ακολουθει.....ετσι επισα σημερα ενα λαβρακι απ το φουσκωτο ενος φιλου στη Χαλκιδικη...

  το ψαρακι rapala κουνιοταν περα δωθε κι ετρεχε στα μεσονερα και τα ψαρια το ακολουθουσαν νομιζοντας οτι θα χορτασουν την πεινα τους..



ΤΩΡΑ...το τι αποηχο ειχε αυτο σε μενα?περασα ομορφα τη μερα μου παρεα με καλους φιλους κι εκανα και το χομπυ μου

στην περιπτωση του φιλου μας τωρα .....

η εν λογω κυρια αποτελει το δολομα για το φιλο μας το Θοδωρακη ο οποιος αντι να πιασει το νοημα δηλ απλα να πηγαινει εκει κ να περναει καλα σκεφτηκε αρρωστημενα να το προχωρησει πολυ περισσοτερο

κι ευχαριστηση εγινε βραχνας...και για τους2 πλεον...

η κοπελα θα πρεπει να τον προσεχει και να τον αποφευγει..κι αυτος θα πρεπει να σκορπαει τα ωραια του λεφτακια για να μαθει τι/??

ισως αυτα που θα του ελεγε η  κοπελια  μας με τη μια αν της ειχε κανει κλικ...αν τον γουσταρε η αν τον ερωτευοτανε....αλλα αυτο μαλλον δεν εγινε...

κι αφου δεν εγινε ..το να μαθει καποοιος προσωπικα δεδομενα ...μαλλον θα τα χρησιμοποιησει  για εκβιασμο οποτε και θα ηταν καλο να προσεχει γενικοτερα..

θοδωρακη ...η συμβουλη η δικη μου εκτος απο αυτες που σου ειπαν τα παιδια πιο πανω ειναι να μην ασχοληθεις καθολου...γιατι απλουστατα δεν εχει νοημα..απλα επιβαρυνει την ψυχολογια σου ολο αυτο και σε γεμιζει αρνητικη ενεργεια...και πιστεψε με αυτη σου κανει μεγαλυτερο κακο απο το να σε σπασουν στο ξυλο καποια καλοπαιδα

παντως  εγω θα σου ελεγα να προσεχεις μην σε παει νομικα η κοπελα για εκβιασμο δηλ και τοτε θα την πληρωνεις εσυ και μαλιστα πολυ ακριβα και χωρις μαλιστα να απολαμβανεις τις υπηρεσιες της

 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
11
Πόντοι
6
κυττα εαν ειναι η κοπελα σου... και δουλευει σε στουντιο... δωσε μου εμενα το 500ρικο και θα σου βρω την αληθεια... δηλαδη οτι ειναι πουτανα και σε απατα!!! εαν την ερωτευτηκες και θελεις πχ να την παντρευτεις... δωσε μου παλι το 500ρικο και θα σου πω την μελλουσα αληθεια... δηλαδη οτι ειναι πουτανα και θα σε απατα!!! Αν παλι δεν εισαι αρκετα δυνατος να αντιμετωπισεις την αληθεια... δωσε απλα το 500ρικο...
ευχαριστω
Sherlock Kavlares
Συγχαρητηρια μάστορα! Ουτε ο Νοστραδαμος δεν θα το εβρισκε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom