Νέα

Παρακολουθηση ιεροδουλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akrapovic-k8
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.551
Πόντοι
1.206
Όχι ρε φίλε, να ΜΗΝ το κάνεις!

Εύκολο είναι, και μάλλον όχι και τόσο ακριβό και αυτά για "τοίχο νταβατζήδων" είναι αστικοί μύθοι, αφού πρόκειται για Ελληνίδα.
(Αν ήταν Αλβανίδα άλλαζε το πράγμα, διότι αυτές είναι συνήθως "ιδιοκτησία" κάποιου γκομενονταβά, αγορασμένες, συχά από την ίδια τους την οικογένεια, οπότε θα υπήρχε ένα "θεματάκι".)

Αλλά ΓΙΑΤΙ να το κάνεις; :think:
Αν την γουστάρεις πάρα πολύ ζήτα το από την ίδια! Ζήτα της ένα ραντεβού έξω, σε ξενοδοχείο. Μια (πληρωμένη) τρίωρη συνοδεία σε φαγητό ή ποτό. Πιο φτηνά θα είναι και τα δύο, από τον ντέτεκτιβ και πιο ενδιαφέροντα. Και ρώτα την ίδια επί τόπου!
Αν έχει το παραμικρό ενδιαφέρον (όχι αναγκαστικά για εσένα, ενδεχομένως και για το πορτοφόλι σου ;)) θα στα πει αυτοβούλως.

Αν όμως αρνηθεί τί θα κερδίσεις να ξέρεις το όνομα και την διεύθυνσή της; Θα την στήσεις απ' έξω από το σπίτι της με λουλούδια για να την συγκινήσεις;
Μάλλον γελοίος (αν μη και επικίνδυνος!) θα της φανείς...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.551
Πόντοι
1.206

Έχεις παρακολουθήσει κοπή πίτας που λένε "Το πρώτο κομμάτι του Αγίου τάδε, το δεύτερο του φτωχού, το τρίτο του συλλόγου" και αρχίζουν να μοιράζουν και να τρώνε από το τέταρτο;

Κάτι τέτοιο είναι! ;)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.551
Πόντοι
1.206
μαν για trader δεν σε βλεπω πολυ καλο με τα νουμερα.


  Κομμένος στην αριθμητική της δευτέρας δημοτικού! :grin:

  70 πελάτες στην (συνήθως) 7ωρή βάρδια πάει να πει ένας πελάτης ανά 6 λεπτά!
Όχι να πλυθεί στο μεταξύ ή να φάει κάτι η κοπέλα!
Ούτε να πιει νερό ή να κατουρήσει...
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
  Κομμένος στην αριθμητική της δευτέρας δημοτικού! :grin:

  70 πελάτες στην (συνήθως) 7ωρή βάρδια πάει να πει ένας πελάτης ανά 6 λεπτά!
Όχι να πλυθεί στο μεταξύ ή να φάει κάτι η κοπέλα!
Ούτε να πιει νερό ή να κατουρήσει...
α γιαυτο φευγουν απτο δωματιο στο 5λεπτο :think:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.551
Πόντοι
1.206
Νίο δεν αναφερόμουν σε σένα αγορίνα μου, ελπίζω να έγινε σαφές σε ποιον αναφερόμουν! ;)

Και φυσικά ούτε στο πιο ξεφτιλισμένο ντέλο δεν πετάνε έξω τον κάθε πελάτη στο πεντάλεπτο. (Φαντάζομαι! Η αλήθεια είναι πως έχω πάρα πολλά χρόνια να πάω σε τέτοια...)
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Νίο δεν αναφερόμουν σε σένα αγορίνα μου, ελπίζω να έγινε σαφές σε ποιον αναφερόμουν! ;)

Και φυσικά ούτε στο πιο ξεφτιλισμένο ντέλο δεν πετάνε έξω τον κάθε πελάτη στο πεντάλεπτο. (Η αλήθεια είναι πως έχω πολλά χρόνια να πάω σε τέτοια...)
ελα τωρα δεν καταλαβαινομαστε ξαφνικα? ;)
ειρωνευομαι πατωντας στην δικη σου σωστη απαντηση την υπερβολη του trader.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.506
Πόντοι
41.447
Πάνε αυτές οι εποχές φίλε.

15-20 κάνουν οι "καλές".
Οι υπόλοιπες είναι ευχαριστημένες αν κάνουν 10.
Βγάλε και τα 4 "τζαζ" (για τα οποία δεν πληρώνονται), δύσκολα βγαίνει πλέον το μεροκάματο.

Οι χρυσές εποχές της χώρας δεν τέλειωσαν μόνο για τους δημόσιους υπάλληλους και τους εργολάβους, τέλειωσαν και για τις πουτάνες, και για τις ταβέρνες, και για τα μπουζουκτζίδικα, γενικά δεν υπάρχει μία πουθενά.

Δεν το βλέπεις γύρω σου?

"Πριν κανα δεκάρι χρόνια" όπως λες, ήταν όπως τα λες. Τώρα πια, όχι.


ετσι....
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Animated_ButterflySmiley.gif
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Μόλις γύρισα από βολτίτσα στην πόλη και βλέπω πάλι η μαλακία χτυπάει κόκκινο...

Ποια ακριβώς νούμερα δεν λέω σωστά; Γράφω για 60 - 80 πελάτες την ημέρα και αμοιβή 20 ευρώ... Μέσος όρος γύρω στα 1.400 ευρώ ημερήσιος τζίρος.


Επί 20 μέρες περίπου που δουλεύει μια κοπέλα (βγάζοντας τις ημέρες που έχει περίοδο και τα ρεπό της) μας κάνουν 28.000 .

Είπα γύρω στα 30 χιλιάρικα....  Στα ψιλά θα κολλήσουμε; Κι αν έχει ο μήνας 31 και η κοπέλα δουλέψει 24, αντί για 20 μέρες δεν θα βγουν παραπάνω;

Ό,τι του φανεί του Λωλοστεφανή εδώ μέσα.

Πάμε στην επόμενη μαλακία.... Το πόσο κάθεται μία κοπέλα στο δωμάτιο  για να βγουν 80 πελάτες στη βάρδια...

Καμμία πουτάνα στη Φυλής δεν κάθεται πάνω από 5 λεπτά με το ρολόι. Χρονομετρήστε και μόνοι σας. Είμαι 45 ετών και σταμάτησα να πηγαίνω στα μπουρδέλα της Φυλής επειδή το θεωρώ κοροιδία να δώσω ένα εικοσάρικο για 5 λεπτά. Έχω ξεκινήσει μπουρδελότσαρκες από τα 14. 30 χρόνια γυρίζω στις πουτάνες Φυλής και Μεταξουργείου και πάντα χρονομετρούσα το πόσο κάθεται μία κοπέλα στο δωμάτιο.
Το ρεκόρ το είχε κάνει η αλήστου μνήμης ΔΕΣΠΟΙΝΑ στο Φυλής 200, εποχές 1985 - 86 που χε κάτσει σε έναν φίλο μου 15 λεπτά μέσα κι αυτός βγήκε και νόμιζε πως κάθησε μία ώρα μαζί του.
Σημειώνω πως τα μπουρδέλα ήταν πολύ λιγότερα από σήμερα και οι επιλογές σαφώς λιγότερες, οπότε και οι πουτάνες δούλευαν με περισσότερο κόσμο.

Δεν ξέρω τι ηλικία έχετε ορισμένοι ώστε να εκφέρετε και άποψη στο τι γινόταν πριν από 10 ή 15 χρόνια στη Φυλής.
Εγώ θυμάμαι πως σε μερικά γινόταν το αδαιχώρητο και δεν προλάβαινε η τσατσα΄να μαζεύει εισιτήρια. Όλες τις ώρες!

  Οι παλιοί μπουρδελιάρηδες είναι εδω και ας μιλήσουν.

Αντε καληνύχτες γιατί πολύ μου τα χετε πρήξει ορισμένοι. Το ποιος έιναι τελικά φιδεμπορας αφήστε να το δείξει ο χρόνος.
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Έχεις παρακολουθήσει κοπή πίτας που λένε "Το πρώτο κομμάτι του Αγίου τάδε, το δεύτερο του φτωχού, το τρίτο του συλλόγου" και αρχίζουν να μοιράζουν και να τρώνε από το τέταρτο;

Κάτι τέτοιο είναι! ;)

Και σε τι εξυπηρετεί αυτό;
 

matakiasm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
124
Κριτικές
8
Like
538
Πόντοι
301
:think: Τελευταία φορά που πήγα σε μπουρδέλο ήταν το 97(;;) και να σου πω δεν θυμάμαι και πολλά ... ήταν μάλιστα σε εκείνο που πήγα πρώτη φορά με έναν συμμαθητή μου το 83 στη Λουκιανού ... Το πεντάλεπτο νομίζω είναι το στάνταρ, αφού η πεολειχία είναι 1-2 λεπτά όσο για να γίνει τούρμπο και μετά η μάχη στα γρήγορα με φωνές (για να σε φτιάξει) και να τελειώσεις. Θυμάμαι κάποτε (στα νιάτα μου) που αργούσα μια πουτάνα με είχε διώξει ... ἁμάν ρε παλλικάρι μου βρες γκόμενα και όχι εμένα ... με είχε χαλάσει και μου είχε δημιουργήσει ψυχολογικό γιατί τότε άντε να βγάλεις γκόμενα για να πηδήξεις ... δεν σου κάθονταν οι κοπελιές της ηλικίας σου. Μετά έμαθα πως ήταν προτέρημα η αργοπορία στο άθλημα. Προσοχή στα αγόρια σας ... αν έχετε να τα στείλετε σε καλές επαγγελματίες του είδους (πρέπει να δοκιμάζει πρώτα ο μπαμπάς) για να μάθουν την τέχνη.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.551
Πόντοι
1.206
Παίχτη η δική μου ένσταση είναι στο αν κάποια τανα μπορεί να φάει 70-80 πούτσους σε επτά ώρες και να τους τρώει κάθε μέρα!
Λοιπόν η γνώμη μου είναι πως ΔΕΝ μπορεί καμία!

Και όταν είχαν πολύ δουλειά και έδιωχναν τους πελάτες στο πεντάλεπτο (ας το δεχθούμε!) η κοπέλα πήγαινε να ξεκουραστεί λ'ιγο, να φάει, να κατουρήσει κλπ. Δεν πήγαινε να καρφωθεί στον επόμενο πούτσο κατ' ευθείαν!
Ούτε οι ταμίες στις τράπεζες δεν εξυπηρετούν 80 άτομα στη βάρδια τους! Και κάποια διαλλείματα κάνουν...
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Κι εγώ θυμάμαι συνωστισμό τα παλαιότερα χρόνια. Η εργαζόμενη έβγαινε απ' το ένα δωμάτιο και έτρεχε στο άλλο. Τώρα αποφεύγω τις ώρες αιχμής και δε μπορώ να συγκρίνω.

Για το αρχικό θέμα: Όλοι γινόμαστε λίγο stalker όταν γουστάρουμε μια γκόμενα αλλά όχι να τρέχουμε και σε ντετέκτιβ. Αυτά είναι υπερβολές.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
 Το 1981 πρωτοπήδησα μία θείτσα στην Πλουτάρχου στο Κολωνάκι. Παλιά πουτανα τότε, με πήγε ένας ξάδερφός μου μεγαλύτερος σε ηλικία που την ήξερε καλά για να κάτσει αρκετή ώρα μαζί μου. Δεν χρειάστηκε και πολύ.... Με το που μπήκα μέσα της έχυσα.

 Η διαδρομή μου στα μπουρδέλα έκλεισε οριστικά με ενα τελευταίο γαμήσι στην Αλιόνα στη Διδύμου, πρίν κάνα χρόνο περίπου ίσως λιγότερο.

 Τα κωλ γκέρλς με βολεύουν καλύτερα. Έρχονται Γλυφάδα στα ξενοδοχεία και δεν χρειάζεται εγω να τραβιέμαι εκεί κάτω.

Άσε που στη Φυλής μπορεί να σε μαχαιρώσει κάνα Πάκι για εκατό ευρώ... Δεν λέει...

SAFETY FIRST.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.551
Πόντοι
1.206
Και σε τι εξυπηρετεί αυτό;

Τα πρώτα 2-4 ραντεβού (ανάλογα με το "ίδρυμα") πηγαίνουν υπέρ του ιδρύματος, του σεκιουριτά κλπ.
Δηλαδή η κάθε κοπέλα πληρώνεται τα μισά ΜΕΤΑ από αυτά τα πρώτα ραντεβού.

Τόσο μυστήριο σου φάνηκε;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Παίχτη η δική μου ένσταση είναι στο αν κάποια τανα μπορεί να φάει 70-80 πούτσους σε επτά ώρες και να τους τρώει κάθε μέρα!
Λοιπόν η γνώμη μου είναι πως ΔΕΝ μπορεί καμία!

Και όταν είχαν πολύ δουλειά και έδιωχναν τους πελάτες στο πεντάλεπτο (ας το δεχθούμε!) η κοπέλα πήγαινε να ξεκουραστεί λ'ιγο, να φάει, να κατουρήσει κλπ. Δεν πήγαινε να καρφωθεί στον επόμενο πούτσο κατ' ευθείαν!
Ούτε οι ταμίες στις τράπεζες δεν εξυπηρετούν 80 άτομα στη βάρδια τους! Και κάποια διαλλείματα κάνουν...

Κάποτε είχα ρωτήσει τη Ρίτα στο Φυλής 66 πόσους πελάτες έπαιρνε στη βάρδια. Η Ρίτα τότε δούλευε 11.30 - 15.30  και μετά ακολουθούσε η Νανά 15.30 - 17.30

Σε τέσσερις ώρες καθαριζε 40 με 50 πελάτες από ότι έλεγε η ίδια.... Το Αδιαχώρητο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Παίχτη η δική μου ένσταση είναι στο αν κάποια τανα μπορεί να φάει 70-80 πούτσους σε επτά ώρες και να τους τρώει κάθε μέρα!
Λοιπόν η γνώμη μου είναι πως ΔΕΝ μπορεί καμία!

Και όταν είχαν πολύ δουλειά και έδιωχναν τους πελάτες στο πεντάλεπτο (ας το δεχθούμε!) η κοπέλα πήγαινε να ξεκουραστεί λ'ιγο, να φάει, να κατουρήσει κλπ. Δεν πήγαινε να καρφωθεί στον επόμενο πούτσο κατ' ευθείαν!
Ούτε οι ταμίες στις τράπεζες δεν εξυπηρετούν 80 άτομα στη βάρδια τους! Και κάποια διαλλείματα κάνουν...
τυπε εχω μαρτυρια απο πουτανα στο μεταξι στις καλες εποχες μπορει και να ετρωγε 50 στο 7-8ωρο
οχι καθε μερα ομως
βασικα καμια δεν παιζει να εχει 50 πελατες στην βαρδια της καθε μερα
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
τυπε εχω μαρτυρια απο πουτανα στο μεταξι στις καλες εποχες μπορει και να ετρωγε 50 στο 7-8ωρο
οχι καθε μερα ομως
βασικα καμια δεν παιζει να εχει 50 πελατες στην βαρδια της καθε μερα
η πιεξουλα μπορει τυπε  ;) :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom