Νέα

Παρακολουθηση ιεροδουλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akrapovic-k8
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Θελω να βαλω εναν ιδιωτικο ερευνητη να ψαξει να μου
βρει το ιστορικο μιας κοπελας που δουλευει σε γνωστο studio των αθηνων

Κυριακή σήμερις....... Το περίεργο νήμα της ημέρας.

Γιατί να μπείς σε αυτή τη διαδικασία παίκτη? Αυτή κάνει τη δουλειά της (είναι διαθέσιμη σε πελάτες) κι' εσύ τη δική σου (τη γαμάς).

Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα, τον τρώνε οι κότες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καλησπερα..Θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας σχετικα με ενα θεμα που με απασχολει..Θελω να βαλω εναν ιδιωτικο ερευνητη να ψαξει να μου
βρει το ιστορικο μιας κοπελας που δουλευει σε γνωστο studio των αθηνων,οπως και το πραγματικο ονομα,και διευθυνσεις..Λετε να το κανω ή θα μπλεξουμε γιατι
συνηθως αυτα ειναι επικυνδυνα παιχνιδια..
URL]]
 
OP
OP
A

akrapovic-k8

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Κυριακή σήμερις....... Το περίεργο νήμα της ημέρας.

Γιατί να μπείς σε αυτή τη διαδικασία παίκτη? Αυτή κάνει τη δουλειά της (είναι διαθέσιμη σε πελάτες) κι' εσύ τη δική σου (τη γαμάς).

Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα, τον τρώνε οι κότες.
ΠΩ ΠΩΠΩ....ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΤΩΡΑ,ΛΕΣ ΚΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ...Η ΑΠΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ
ΒΡΩ ΤΟΙΧΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΤΑΒΑΔΕΣ ΤΗΣ(ΑΝ ΕΧΕΙ ΒΕΒΑΙΑ),ΤΟ ΑΝ ΘΕ ΜΕ ΦΑΝ ΟΙ ΚΟΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλησπερα..Θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας σχετικα με ενα θεμα που με απασχολει..Θελω να βαλω εναν ιδιωτικο ερευνητη να ψαξει να μου
βρει το ιστορικο μιας κοπελας που δουλευει σε γνωστο studio των αθηνων,οπως και το πραγματικο ονομα,και διευθυνσεις..Λετε να το κανω ή θα μπλεξουμε γιατι
συνηθως αυτα ειναι επικυνδυνα παιχνιδια..
τυπε σε αυτον να πας,επιθεωρητης Κλουζω,σιγουρο το αποτελεσμα.
peter_sellers_inspector_clouseau_pi3.jpg
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
 Το πρόβλημα φίλε μου δεν είναι να βρεις τις πληροφορίες που θες. Ενα καλό γραφείο ερευνών θα σου βρει τα πάντα και με πλήρη εχεμύθεια.


 Το πρόβλημά σου ξεκινάει.... μετά. Αν υπάρχουνε νταβατζήδες πίσω από την κοπέλα την έβαψες.

 Για να μπεις σε αυτή διαδικασία έρευνας, λογικά σου αρέσει η κοπέλα πολύ. Μα΄λλον είναι πολύ ερωτεύσιμη ε;

Δυστυχώς.... έμπλεξες.

Για μένα καλύτερα ξέχνα το. Πήγαινε πήδα τη μερικές φορές (όσες για να καλύψεις τα χρήματα που θα έδινες στον ΟΥΖΟΥΝΗ), ξεκάβλωσε με την πάρτη της και πήγαινε για άλλα κορίτσια.

Μην μπλέκεις με τέτοιες γκόμενες παραπάνω από όσο πρέπει.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
ΠΩ ΠΩΠΩ....ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΤΩΡΑ,ΛΕΣ ΚΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ...Η ΑΠΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ
ΒΡΩ ΤΟΙΧΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΤΑΒΑΔΕΣ ΤΗΣ
(ΑΝ ΕΧΕΙ ΒΕΒΑΙΑ),ΤΟ ΑΝ ΘΕ ΜΕ ΦΑΝ ΟΙ ΚΟΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ...

Οι Νταβάδες/Αγαπητικοί ή όπως αλλιώς λέγονται, θεωρούν τις κοπέλες κτήμα τους ή καλύτερα χωράφι τους. Καταλαβαίνεις λοιπόν τι μπορεί να συμβεί σ' αυτή την περίπτωση αν κάποιος άγνωστος καταπατήσει ιδιωτική περιουσία.....

Τα υπόλοιπα είναι δική σου ευθύνη.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Οι Νταβάδες/Αγαπητικοί ή όπως αλλιώς λέγονται, θεωρούν τις κοπέλες κτήμα τους ή καλύτερα χωράφι τους. Καταλαβαίνεις λοιπόν τι μπορεί να συμβεί σ' αυτή την περίπτωση αν κάποιος άγνωστος καταπατήσει ιδιωτική περιουσία.....

Τα υπόλοιπα είναι δική σου ευθύνη.


  Είναι πολλά τα χρήματα που παίζονται γύρω από την πορνεία. Πριν κανα δεκάρι χρόνια μου λεγε ένας μπάτσος του ηθών πως κάθε κοπέλα από αυτές στην Φυλής παίρνει 60 - 80 πελάτες στη βάρδια. Για 20 μέρες δουλειάς τον μήνα, μιλάμε για έσοδα γύρω στα 30 χιλιάρικα.
Από μία κοπέλα μόνο.... Και τρώει πολύς κόσμος γύρω από αυτές τις "επενδύσεις".

Αλίμονο αν δεν προστατέψουν την κότα με τα χρυσά αυγά.

Άσε που θα μάθουν αμέσως ποιος ρωτάει. Τι νομίζεις πως θα κάνει το γραφείο ερευνών; Από την αστυνομία θα μάθει τα πάντα και θα πάρουν και οι αστυνομικοί το δωράκι τους....
Κι αν είναι μπάτσος μπλεγμένος στη μαστρωπία... την καραέβαψες.

Κάτσε στα αυγά σου. Πήδα μέχρι να ξεκαβλώσεις και φύγε.

ΦΙΛΙΚΑ.
 
OP
OP
A

akrapovic-k8

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Aτομο του χωρου μου εχει πει οτι οι ελληνιδες παιζει και να μην εχουν κανεναν πανω απ το κεφαλι τους
να της ελεγχει..Ελληνιδα ειναι η κοπελα..
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Αυτά που θες να μάθεις είναι ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα. Άσε στην άκρη το γεγονός ότι λίγοι ιδιωτικοί ερευνητές μπορούν να φέρουν εις πέρας τέτοιες έρευνες και ότι χρεώνουν τις υπηρεσίες τους ανάλογα. Θα ήθελε η κοπέλα να μάθεις εσύ τα προσωπικά της δεδομένα; Θα ήθελε άνθρωποι άγνωστοι να ρωτάνε γι' αυτήν; Βάλε τον ευατό σου στη θέση της.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
http://[URL unfurl="true"]www.xryshaygh.com/resources/images/news/TSIPRAS.jpg[/img[/URL]]
[/quote]τυπε αν βγει πρωθυπουργος ο τσιπρας εκτος απο τους γηινους πολεμους που οπως ειπε θα σταματησει θα επεκταθει και στον πολεμο των αστρων? :think:
 

Συνημμένα

  • tsipras wars.jpg
    tsipras wars.jpg
    46,2 KB · Εμφανίσεις: 48

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
τυπε αν βγει πρωθυπουργος ο τσιπρας εκτος απο τους γηινους πολεμους που οπως ειπε θα σταματησει θα επεκταθει και στον πολεμο των αστρων? :think:
δεν ξέρουν τι τα περιμένει τα alien τύπε.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
Αν αφήσουμε στην άκρη την περίπτωση να είναι η όλη ιστορία <<μούφα>>, τότε τα πράγματα είναι πολύ απλά..Ένα μεγάλο γραφείο ερευνών θα σου βρει άνετα αυτές τις πληροφορίες μέσα σε 2-3 ημέρες το πολύ..Όσον αφορά στους <<νταβαντζήδες>> δε θα πάρουν καν είδηση..Ούτε κινδυνεύεις ,ούτε θα σε σκοτώσουν κτλ..Για κάθε μια ιερόδουλη που <<εγκαταλείπει>> τη δουλίά εμφανίζονται 10 νέες!
Απλά πρόσεξε τί θα κάνεις μετά με τις πληροφορίες..
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
  Είναι πολλά τα χρήματα που παίζονται γύρω από την πορνεία. Πριν κανα δεκάρι χρόνια μου λεγε ένας μπάτσος του ηθών πως κάθε κοπέλα από αυτές στην Φυλής παίρνει 60 - 80 πελάτες στη βάρδια. Για 20 μέρες δουλειάς τον μήνα, μιλάμε για έσοδα γύρω στα 30 χιλιάρικα.
μαν για trader δεν σε βλεπω πολυ καλο με τα νουμερα.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Πριν κανα δεκάρι χρόνια μου λεγε ένας μπάτσος του ηθών πως κάθε κοπέλα από αυτές στην Φυλής παίρνει 60 - 80 πελάτες στη βάρδια.

Πάνε αυτές οι εποχές φίλε.

15-20 κάνουν οι "καλές".
Οι υπόλοιπες είναι ευχαριστημένες αν κάνουν 10.
Βγάλε και τα 4 "τζαζ" (για τα οποία δεν πληρώνονται), δύσκολα βγαίνει πλέον το μεροκάματο.

Οι χρυσές εποχές της χώρας δεν τέλειωσαν μόνο για τους δημόσιους υπάλληλους και τους εργολάβους, τέλειωσαν και για τις πουτάνες, και για τις ταβέρνες, και για τα μπουζουκτζίδικα, γενικά δεν υπάρχει μία πουθενά.

Δεν το βλέπεις γύρω σου?

"Πριν κανα δεκάρι χρόνια" όπως λες, ήταν όπως τα λες. Τώρα πια, όχι.

 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Πάνε αυτές οι εποχές φίλε.

15-20 κάνουν οι "καλές".
Οι υπόλοιπες είναι ευχαριστημένες αν κάνουν 10.
Βγάλε και τα 4 "τζαζ" (για τα οποία δεν πληρώνονται), δύσκολα βγαίνει πλέον το μεροκάματο.

Οι χρυσές εποχές της χώρας δεν τέλειωσαν μόνο για τους δημόσιους υπάλληλους και τους εργολάβους, τέλειωσαν και για τις πουτάνες, και για τις ταβέρνες, και για τα μπουζουκτζίδικα, γενικά δεν υπάρχει μία πουθενά.

Δεν το βλέπεις γύρω σου?

"Πριν κανα δεκάρι χρόνια" όπως λες, ήταν όπως τα λες. Τώρα πια, όχι.
ωραια τα λες αλλα ουτε τις καλες εποχες δεν βγαιναν τοσα κρεβατια..
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Πάνε αυτές οι εποχές φίλε.

15-20 κάνουν οι "καλές".
Οι υπόλοιπες είναι ευχαριστημένες αν κάνουν 10.
Βγάλε και τα 4 "τζαζ" (για τα οποία δεν πληρώνονται), δύσκολα βγαίνει πλέον το μεροκάματο.

Οι χρυσές εποχές της χώρας δεν τέλειωσαν μόνο για τους δημόσιους υπάλληλους και τους εργολάβους, τέλειωσαν και για τις πουτάνες, και για τις ταβέρνες, και για τα μπουζουκτζίδικα, γενικά δεν υπάρχει μία πουθενά.

Δεν το βλέπεις γύρω σου?

"Πριν κανα δεκάρι χρόνια" όπως λες, ήταν όπως τα λες. Τώρα πια, όχι.

Τι είναι τα τζαζ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom