Νέα

Παλιά σχέση και τώρα παντρεμένη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PA_2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
543
Κριτικές
10
Like
585
Πόντοι
4.245
Ανοησίες.
Φίλε επειδή είμαι παντρεμένος πολλά χρόνια με πολλά ξενοπηδήματα αν θες να σου δώσω τηλέφωνο σε ΠΜ να σου πω τη γνώμη μου.
Γραπτώς και βαριέμαι και κρίνω ότι λίγα μπορώ να μεταδώσω.
Η βασική αρχή είναι ότι οι παντρεμένοι ΔΕΝ κάνουμε σχέση. ΔΕΝ δημιουργούμε υποχρεώσεις.
Αν ενδιαφέρεσαι μπορείς να με βρεις.
Ακριβώς αυτό, με κάλυψες.
Και ειδικά με κάποια από το παρελθόν, που μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα.
Απαράβατος κανόνας, ό,τι ακριβώς είπες.
 

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
543
Κριτικές
10
Like
585
Πόντοι
4.245
Ακριβώς αυτό, με κάλυψες.
Και ειδικά με κάποια από το παρελθόν, που μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα.
Απαράβατος κανόνας, ό,τι ακριβώς είπες.
Και για να συμπληρώσω, ψάχνεις εκτός γάμου, κάτι καινούργιο, συνταρακτικό, σεξουαλικά ωραίο και φρέσκο.
40+ και πρώην γκόμενες, ούτε για μένα που είμαι χωρισμένος δεν τίθεται θέμα, πόσο μάλλον αν ήμουν ακόμα παντρεμένος.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.154
Like
3.988
Πόντοι
456
Ακριβώς αυτό, με κάλυψες.
Και ειδικά με κάποια από το παρελθόν, που μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα.
Απαράβατος κανόνας, ό,τι ακριβώς είπες.
Έχω χάσει πολλές αλλά αυτές που πήδηξα δεν μου δημιούργησαν κανένα πρόβλημα.
Ελεύθερες, παντρεμένες, χωρισμένες.
Επιπρόσθετα όπως έχω αναφέρει σε παλαιό μου μήνυμα, αμέσως, τονίζω αμέσως μόλις αισθανθώ την διαδικασία εμπλοκής μου,
την ίδια μέρα ξεκινάω την διαδικασία απαγκίστρωσης.
Αυτά θέλουν πολύ εκπαίδευση σε βάθος χρόνου ώστε να επιτευχθούν και να θωρακιστεί κανείς ως παντρεμένος.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.153
Κριτικές
10
Like
5.489
Πόντοι
2.816
αποκλείονται οι μαμάδες συμμαθητών του παιδιού για ευνόητους λόγους,αν και θα ήταν πανεύκολο.....μιλάμε για λύσσα,αλλά αυτό θα το αναλύσουμε σε άλλο νήμα κάποια στιγμή).
Αυτό το νήμα με ενδιαφέρει πολύ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.858
Like
16.610
Πόντοι
3.656
Mου συμβαίνει το εξής εδώ και δύο μήνες περίπου και θα ήθελα την γνώμη σας, όποιος έχει όρεξη να ασχοληθεί και να πει την απόψη του. Ανήμερα Πρωτοχρονιά δέχθηκα ένα τηλεφώνημα από μια παλιά μου σχέση, με την οποία είχα χωρίσει και δεν είχα καμία επαφή ,εδώ και 20 χρόνια!!!!! Στην εβδομάδα πάνω μου ζήτησε να πάμε για καφέ. Ειχα μια δουλειά κέντρο και μπόρεσα να ξεκλέψω λίγο χρόνο και να πάω για καφέ μαζί της.

Εγώ να πω την αλήθεια θα ήθελα να κάνω κάτι μαζί της (προφανώς περιστασιακά και από περιέργεια περισσότερο),αλλά δεν μπορώ να παίρνω και το ρίσκο των συναντήσεων,για να ακούω αερολογίες κλπ......χωρίς ουσία. Να το συνεχίσω για λίγο ακόμα να δω τι σκατά θέλει ή να την γειώσω? Να πω οτι δεν θέλω να κάνω κάποια απότομη κίνηση,πέσιμο στα ίσα κλπ,γιατί δεν είναι αυτός ο τύπος (ή τουλάχιστον αυτό θέλει να βγάλει προς τα έξω). Ευχαριστώ όποιον πει την γνώμη του.
Τι μαλακίες μας γράφεις ρε παίχτη ;
Γκόμενα που γαμιόσασταν .. ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ... και πάτε ... για καφέ;

Θα βγείτε και να χορέψετε
το i am just dying in your arms tonight ;;;;

Καταρχήν ... δημόσιοι υπάλληλοι είστε και οι δύο ;
Δεν σκέφτεστε στην καφετέρια ΜΗΝ ΣΑΣ ΔΟΥΝ ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΕΣ ΠΟΥΤΑΝΩΝ ΠΑΙΔΙΑ ...
και γίνετε μπουρδέλο και οι 2 ;

Έπειτα ... τι τους θέλετε τους καφέδες ;
Ξεκαθαρίζεις ότι γουστάρεις το παλιό γαμήσι ... ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ...
θάθελες να το ξαναζήσεις ... ΠΡΙΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΤΟ (δράμα, sic, μελό)
αλλά ότι δεν πρέπει να χαλάσετε τους γάμους σας !

Στο τελευταίο ... αν δεν την δεις βέβαιη ... ΣΤΡΙΒΕΙΣ ...
Αν γουστάρει , κανονίζεται το πήδημα.
Αν δεν γουστάρει πήδημα ... ΧΑΡΗΚΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ....
νοσταλγείς το παρελθόν (αυτές τις μαλακίες μπας και αλλάξει γνώμη αργότερα, ποτέ δεν ξέρεις)
ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ... ΔΕΝ ΞΑΝΑΒΛΕΠΕΣΤΕ , ΟΥΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ , ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ !
νιχτς ... ναθινγκ ... νιεντε ...

Οι καφέδες και τα φιλάκια ... ήταν για πριν 20 χρόνια.
Πέρασε εκείνη η εποχή.

Εγώ πήγα 4 μέρες εξωτερικό .... στη χώρα που ζει παλιά μου αγάπη ... πριν από 25 χρόνια ...
χήρα τώρα .... ήρθε κι αυτή από την πόλη της στην πρωτεύουσα ...
νοίκιασε δωμάτιο στο δίπλα ξενοδοχείο από το δικό μου ...
και πήγαινα 02.30 με 05.00 ...

Νοικοκυρεμένα πράγματα.
Καφέδες και φιλάκια και κολοκύθια τούμπανα .
ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ... ΠΗΔΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ .......

ΑΛΛΙΩΣ ... ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΘΑΜΕΝΟΥΣ ....
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.268
Like
1.976
Πόντοι
216
Ανοησίες.
Φίλε επειδή είμαι παντρεμένος πολλά χρόνια με πολλά ξενοπηδήματα αν θες να σου δώσω τηλέφωνο σε ΠΜ να σου πω τη γνώμη μου.
Γραπτώς και βαριέμαι και κρίνω ότι λίγα μπορώ να μεταδώσω.
Η βασική αρχή είναι ότι οι παντρεμένοι ΔΕΝ κάνουμε σχέση. ΔΕΝ δημιουργούμε υποχρεώσεις.
Αν ενδιαφέρεσαι μπορείς να με βρεις.
Δεν έχεις άδικο.
Αλλά συνήθως η άλλη πλευρά (της γυναίκας) ψάχνει συναισθηματική στήριξη, σε συνδυασμό με σεξ. Είπαμε, αυτά τα μιλφ βρίσκουν σεξ όποτε θέλουν, γιατί να έρθουν σε σένα;
Γιατί ήσουν καλός στο κρεβάτι, καλό παιδί, είσαι εχέμυθος (αναγκαστικά) και σε ξέρει. Και θα νιώσει όπως πριν 20+ χρόνια.
Θα μου πεις "...και τι με νοιάζει εμένα...". Σωστά. Αλλά βλέπω ότι το παλικάρι ψάχνει τρόπο να συμβιβάσει τα ασυμβίβαστα. Ακόμα και αν προσωρινά πει αυτή "ΟΚ, όχι υποχρεώσεις και αγαπούλες", στο 2ο-3ο πήδημα θα το γυρίσει αλλιώς...
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.154
Like
3.988
Πόντοι
456
Δεν έχεις άδικο.
Αλλά συνήθως η άλλη πλευρά (της γυναίκας) ψάχνει συναισθηματική στήριξη, σε συνδυασμό με σεξ. Είπαμε, αυτά τα μιλφ βρίσκουν σεξ όποτε θέλουν, γιατί να έρθουν σε σένα;
Γιατί ήσουν καλός στο κρεβάτι, καλό παιδί, είσαι εχέμυθος (αναγκαστικά) και σε ξέρει. Και θα νιώσει όπως πριν 20+ χρόνια.
Θα μου πεις "...και τι με νοιάζει εμένα...". Σωστά. Αλλά βλέπω ότι το παλικάρι ψάχνει τρόπο να συμβιβάσει τα ασυμβίβαστα. Ακόμα και αν προσωρινά πει αυτή "ΟΚ, όχι υποχρεώσεις και αγαπούλες", στο 2ο-3ο πήδημα θα το γυρίσει αλλιώς...
Υποθέσεις απλά...
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
429
Like
457
Πόντοι
21
Εγώ πήγα 4 μέρες εξωτερικό .... στη χώρα που ζει παλιά μου αγάπη ... πριν από 25 χρόνια ...
χήρα τώρα .... ήρθε κι αυτή από την πόλη της στην πρωτεύουσα ...
νοίκιασε δωμάτιο στο δίπλα ξενοδοχείο από το δικό μου ...
και πήγαινα 02.30 με 05.00 ...
Πρεπει νασαι πολυ ματσο, ρε παιχτη και να την αγαπας πολυ ακομα, γιατι. Εισητηρια παγενε-ελα, ξενοδοχεια, φαγητα, σου ξου μουξου μανταλακια, 4 μερες = 3 γαμησια, πρεπει να σουρθε κανα 1000αρι + ευροπουλα το ανγχομενο γαμησι (κατι σαν Διδυμοτειχο μπλουζ), πολυ ακριβο γαμησι, ρε τυπε, εγω δεν θα ταδινα. Ασε που το να ξενειτευτω για να γαμησω μου ... κανει καπως. Απο την αλλη ομως "τον μαλακα πολλοι εμισησαν, την μαλακια ομως ουδεις!
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
776
Like
1.129
Πόντοι
206
Φυρί φυρί το πηγαίνανε το γαμήσι
25 χρόνια μετά και δεν χαθήκανε

Το ψιλο καθυστερήσατε παιδιά ..
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.012
Πόντοι
3.936
Πρεπει νασαι πολυ ματσο, ρε παιχτη και να την αγαπας πολυ ακομα, γιατι. Εισητηρια παγενε-ελα, ξενοδοχεια, φαγητα, σου ξου μουξου μανταλακια, 4 μερες = 3 γαμησια, πρεπει να σουρθε κανα 1000αρι + ευροπουλα το ανγχομενο γαμησι (κατι σαν Διδυμοτειχο μπλουζ), πολυ ακριβο γαμησι, ρε τυπε, εγω δεν θα ταδινα. Ασε που το να ξενειτευτω για να γαμησω μου ... κανει καπως. Απο την αλλη ομως "τον μαλακα πολλοι εμισησαν, την μαλακια ομως ουδεις!
Πολύ ηλίθιος είναι αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα.
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
875
Like
2.864
Πόντοι
446
Και γιατί δεν της προτείνεις airbnb; Πρωτάρη σε κόβω στα παράνομα γαμίσια.
Εχει κάνει κριτική για Ξενοδοχείο Ημιδιαμονής, ο τυπάς επιμένω μας πουλάει τρέλα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είστε για Ανίτα Πάνια
Αυτό ακριβώς!!! Να βγάλουν και κανένα φράγκο.
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
875
Like
2.864
Πόντοι
446
Μα γι αυτό ζήτησα την γνώμη του κοινού ...... Τι κόλλημα μπορεί να έχει δεν ξέρω,αλλά ας γίνει το πρώτο πήδημα και βλέπουμε.όπως έγραψα πιο πάνω,μπορεί απλά να μην γουστάρει τελικά.
Έχει κόλλημα/κωλύεται στον γάμο της και ψάχνει "γαμπρό"/ψάχνει τον επόμενο, είναι φως φανάρι! Οπότε ξέκοψε τώρα που είναι νωρίς, εκτός και αν έχεις αρκετό χρόνο/αρκετό χρήμα/αρκετές αντοχές για να έχεις "δύο γυναίκες" να σου τα τρώνε κανονικά και με το νόμο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.858
Like
16.610
Πόντοι
3.656
Πρεπει νασαι πολυ ματσο, ρε παιχτη και να την αγαπας πολυ ακομα, γιατι. Εισητηρια παγενε-ελα, ξενοδοχεια, φαγητα, σου ξου μουξου μανταλακια, 4 μερες = 3 γαμησια, πρεπει να σουρθε κανα 1000αρι + ευροπουλα το ανγχομενο γαμησι (κατι σαν Διδυμοτειχο μπλουζ), πολυ ακριβο γαμησι, ρε τυπε, εγω δεν θα ταδινα. Ασε που το να ξενειτευτω για να γαμησω μου ... κανει καπως. Απο την αλλη ομως "τον μαλακα πολλοι εμισησαν, την μαλακια ομως ουδεις!
Δεν το κανόνισα για να συναντήσω τη συγκεκριμένη. Η κυρά, αποφάσισε το ταξίδι , το πρότεινε ... δέχθηκα.
Απλά έστειλα μερικά μηνύματα ... στην παλιά γνωριμία ......

Η δαπάνη αφορούσε ταξίδι που θα γινόταν . Άλλοι την κάνουν σε ταξίδια ... που δεν γαμάνε.
Τα καλύτερα πράγματα ... είναι free.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.620
Like
21.564
Πόντοι
5.506
Πρεπει νασαι πολυ ματσο, ρε παιχτη και να την αγαπας πολυ ακομα, γιατι. Εισητηρια παγενε-ελα, ξενοδοχεια, φαγητα, σου ξου μουξου μανταλακια, 4 μερες = 3 γαμησια, πρεπει να σουρθε κανα 1000αρι + ευροπουλα το ανγχομενο γαμησι (κατι σαν Διδυμοτειχο μπλουζ), πολυ ακριβο γαμησι, ρε τυπε, εγω δεν θα ταδινα. Ασε που το να ξενειτευτω για να γαμησω μου ... κανει καπως. Απο την αλλη ομως "τον μαλακα πολλοι εμισησαν, την μαλακια ομως ουδεις!
Να υπενθυμίσω πως η γκόμενα πριν 34 χρόνια ήταν μουναρα. Συνεχίστε.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.012
Πόντοι
3.936
Να υπενθυμίσω πως η γκόμενα πριν 34 χρόνια ήταν μουναρα. Συνεχίστε.

@barock πρέπει να αναγνωρίσεις στον @tellystalone6969 ότι έφευγε κρυφά από την κυρία 2:30 - 5:00 για να πάει δίπλα στο air bnb στη γκομενα.

Δεν ξέρω εάν είναι εφικτό κάτι τέτοιο αλλά μπράβο του που το σκέφθηκε.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.858
Like
16.610
Πόντοι
3.656
Από το 1999 που ήταν 20 , μέχρι το 2024, έχουν περάσει 34 χρόνια.
Και η γκόμενα ... είναι 60αρα , όπως έχουν γράψει διάφοροι ... ....

Αριθμητική αποφοίτων ΕΠΑΛ, κατσικογάμηδων , σώγαμπρων , που γουστάρουν στράπον και κατούρημα.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
429
Like
457
Πόντοι
21
Eνταξει τωρα, το στραπον τι κακο εχει? Απαξ και το γουσταρεις και σου μπαινει χωρις να ζοριζει, περι ορεξεος, κολοκυθοπητα!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.858
Like
16.610
Πόντοι
3.656
Eνταξει τωρα, το στραπον τι κακο εχει? Απαξ και το γουσταρεις και σου μπαινει χωρις να ζοριζει, περι ορεξεος, κολοκυθοπητα!
Σαφώς.

Αλλα μην ονομάζει γριές ... γυναίκες 20 cm ψηλότερες ... από τις συνομίληκές τους πορνοστάρ που αυτός γουστάρει ...

Για τον κατουρημένο σώγαμπρο λέω ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom