Νέα

Πακιστανοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
σε μια συζητηση με γαμωπακιστανο μου ειπε αν η αδερφη του παει με αντρα ραντεβού όχι πηδημα αυτος πρεπει να τη σκοτωσει.του λεω μιλας για την αδερφη σου ναι μου λεει θα τη σκότωνες σοβαρα του λεω δεν θθα κοίταγες να τη παντρεψεις και όλα καλα και μου λεγε όχι θα τη σκοτωνε.και μου ειπε η αδερφη μου δε κανει τετοια γιατι φοβαται είναι κλεισμενη ολη μερα μεσα στο σπιτι και περιμενει να παντρευτει ένα ξαδερφο της που εχει λεφτα.
του λεω ειστε ζωα και εφυγα ουτε του ξαναμιλησα
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
ΔΕΝ ειναι σε μια κοινωνια που τους απορριπτει.
ΗΡΘΑΝ σε μια κοινωνια που τους απορριπτει.
οπως εγω δεν παω στο πακισταν γιατι εχω πολυ διαφορετικα ευρωπαικα ηθη,
για τους ιδιους λογους επρεπε και το ηξεραν να μην ερθουν σε ευρωπαικη χωρα.
εκει δουλευαν απο το πρωι ως το βραδυ για 5 δολλαρια και εδω δουλευουν απο το πρωι ως το μεσημερι για 10 δολλαρια.
το οτι ηρθαν παρανομα δεν αλλαζει. ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ.
κλαφτηκαν οι δικοι μας μας που πηγαν νομιμα στο εξωτερικο???
ας πανε σε μια πλουσια ισλαμικη χωρα να κλαφτουν οχι εδω που εχουμε προβλημα με ισλαμικη τουρκια, αλβανια κλπ
και στη σαουδικη αραβια που πανε οι πακιστανοι για φτυσιμο τους εχουν παλι,ειναι ζωα τελιως
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
σε μια συζητηση με γαμωπακιστανο μου ειπε αν η αδερφη του παει με αντρα ραντεβού όχι πηδημα αυτος πρεπει να τη σκοτωσει.του λεω μιλας για την αδερφη σου ναι μου λεει θα τη σκότωνες σοβαρα του λεω δεν θθα κοίταγες να τη παντρεψεις και όλα καλα και μου λεγε όχι θα τη σκοτωνε.και μου ειπε η αδερφη μου δε κανει τετοια γιατι φοβαται είναι κλεισμενη ολη μερα μεσα στο σπιτι και περιμενει να παντρευτει ένα ξαδερφο της που εχει λεφτα.
του λεω ειστε ζωα και εφυγα ουτε του ξαναμιλησα

Τον αποστόμωσες τύπε  :S
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Αρχιδια Τέντι....
Στο dna τους είναι..και ο άλλος παράγοντας είναι η καταπίεση.Οταν σου μαθαίνουν ότι την προκλητική αδερφή σου πρέπει να την βιάσεις με την παρέα σου γιατί προκάλεσε,διότι μόνον έτσι θα αποκατάστασεις την τιμή σου τότε σου περνάει στο dna.Γινεται παράδοση αυτό όπου το μεταλαμπαδεύει ο ένας στον άλλον.Ο δεύτερος παράγοντας είναι η καταπίεση.Οταν απαγορεύουν την πίπα η θρησκείες τους και η κοινωνία τους τι περιμένεις;;;
Όλοι θέλουν να βγάλουν γούστα.Αυτος είναι και ο λόγος που είναι Νο1 στις τσόντες παγκοσμίως όλοι αυτοί.
Αυτά λοιπόν θα μου πεις ότι γίνοντε σε χωριά ξεχασμένα και όχι στην πόλη και απάντηση μου θα είναι ότι οι χωριάτες αγράμματοι έρχονται στην Ελλάδα και όχι κανένας μορφωμένος πρωτευουσιάνος.
Δεν υπάρχει Πακιστανός που θα πάει σε μπουρδελο και θα πάρει γυναίκα με σκουρη επιδερμίδα.Όλοι την λευκή σάρκα γουστάρουν...Βγάλε συμπεράσματα λοιπόν.

Εδω νομιζω οτι ακυρωνουμε την επιδραση του νομου (και του πολιτισμού κατ'επεκταση).
Χωρις τον νομο, πιστεψε με και εμεις οι Ελληνες θα σφαζαμε τη γυναικα μας που ξενο-γαμήθηκε και θα κρεμαγαμε τον γιο μας απο το δεντρο επειδη ηταν πουστης!
(αυτα δεν γινοταν και παλια στα χωρια? ΝΑΙ γινοταν!).
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
σε μια συζητηση με γαμωπακιστανο μου ειπε αν η αδερφη του παει με αντρα ραντεβού όχι πηδημα αυτος πρεπει να τη σκοτωσει.του λεω μιλας για την αδερφη σου ναι μου λεει θα τη σκότωνες σοβαρα του λεω δεν θθα κοίταγες να τη παντρεψεις και όλα καλα και μου λεγε όχι θα τη σκοτωνε.και μου ειπε η αδερφη μου δε κανει τετοια γιατι φοβαται είναι κλεισμενη ολη μερα μεσα στο σπιτι και περιμενει να παντρευτει ένα ξαδερφο της που εχει λεφτα.
του λεω ειστε ζωα και εφυγα ουτε του ξαναμιλησα

Καλα και οι Ελληνες τσιγγανοι τα ιδια κανουν, αλλα επειδη ειναι ορθοδοξοι και πανε φανταροι δεν τους μιλαει κανενας!
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Στα Ελληνικά χωριά αν σκότωνες την γυναίκα σου και κρεμούσες τον γιο σου θα σε έβαζαν φυλακή.Εκει σου κλανουν τα ´ρχιδια και σε αποκαλούν και ήρωα.Ξεκκόλα το μυαλό σου...Μην προσπαθείς να μας δείξεις ότι υπάρχει πολιτισμός όπως τον ξέρουμε και τον αντιλαμβανόμαστε εμείς.Παρε το χαμπάρι,δεν υπάρχει.Οι άνθρωποι εκεί είναι ζώα.5-7 πυρηνικές από τα βάθοι της Τουρκίας με μέχρι και την Ινδία θα γλύτωναν τον όλο τον κόσμο από περιττές παρουσίες που δεν προσφέρουν απολύτως τπτ στον πλανήτη αυτό.

Κοιτα, και εγω πιανω τον εαυτο μου να κρίνει τις πολιτισμικες διαφορες των λαων αλλα απο την αλλη υπαρχει και η παραμετρος του σεβασμου στη διαφορετικότητα!
Μα, τωρα θα μου πεις, σεβασμος στη βια?? οχι και 1000 φορες οχι!
Απλα η διαφορα μας νομιζω οτι ειναι οτι εγω πιστευω οτι με την αλληλεπιδραση των λαων μονο να κερδισει εχει ο πολιτισμός μας,
ενω εσυ υποστηρίζεις οτι για καποιους λαους δεν υπαρχει περιθωριο εξελιξης και οτι θα πρεπει ειτε να εξαφανισθουν (πυρηνικα) ειτε απλα να μεινουν περιχαρακωμένοι εντως των οριων τους για να μην "μολύνουν" και τους υπολοιπους!

Με ολο το σεβασμο βρε συ, αλλα αυτο μου μοιαζει επικίνδυνα με τις αποψεις των ναζι της δεκαετιας του '30 οσο αφορα τους Εβραιους!

Νομιζω ομως οτι αυτο το σταδιο η ανθρωπότητα το εχει ξεπερασει! (η οχι?)

 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Ο πολιτισμός σου από τα Πακιστανια δεν έχει να κερδίσει τπτ πέραν του οικονομικού κέρδους (μαύρο χρήμα).
Από κει και πέρα κανένας από αυτούς δεν θα έρθει για να εξευρωπαϊστει.Θα έρθει και θα συνεχίζει να είναι Πακιστανός με ότι αυτό περιβάλλεται μέχρι και το τέλος της ζωής του.Αντιθετα θα προσπαθεί να επιβάλλεται διότι θα ζει σε ένα συνεχές κόμπλεξ κατωτερότητας όπως όλες οι μειονότητες παντού και πάντα.
Οι ναζοι μπορεί να είχαν παρόμοιες απόψεις και να μισούσαν Εβραίους,μαύρους κτλ αλλά σε λαμπρούς πολιτισμούς που προσέφεραν κάτι στον κόσμο αυτό έκαναν επιθέσεις.Οι Πακιστανοί,Ιρανοί,Αφγανοί,Ιρακινοί τι προσέφεραν στην ανθρωπότητα μπορείς να μου πεις;;;;


Ολοι οι λαοι εχουν και ενα λιθαράκι να να προσθεσουν στο οικοδομημα του γήινου πολιτισμου!
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Το «πυρηνικό» Πακιστάν απειλεί την Ελλάδα: «Οι εχθροί της Τουρκίας είναι και δικοί μας εχθροί»

Σε μία πολύ περίεργη και επικίνδυνη δήλωση, εμμέσως κατά της Ελλάδας, προχώρησε πριν λίγο το πακιστανικό υπουργείο Αμυνας, δηλώνοντας ότι "Ο εχθρός της Τουρκίας και εχθρός του Πακιστάν", κι ενώ κορυφώνονται οι τουρκικές επιθετικές κινήσεις σε βάρος της Κύπρου και η Αγκυρα προχώρησε σε μετωπική επίθεση ακόμα και κατά του πρωθυπουργού Α.Τσίπρα.

Δεδομένου του γεγονότος ότι το Πακιστάν είναι πυρηνική δύναμη  η δήλωση αυτή έχει ιδιαίτερη σημασία καθώς συνοδεύεται και από έντονη φημολογία εδώ και αρκετούς μήνες ότι έμπειροι Πακιστανοί πιλότοι επανδρώνουν τουρκικά μαχητικά F-16 που παραβιάζουν τον Εθνικό Εναέριο Χώρο του Αιγαίου λόγω έλλειψης, Τούρκων έμπειρων πιλότων.

Ελλειψη που προκλήθηκε μετά τις διαδοχικές εκκαθαρίσεις της κυβέρνησης Ερντογάν στον χώρο της τουρκικής Αεροπορίας, ειδικά μετά το πραξικόπημα, όπου δεκάδες πιλότοι συμμετείχαν ενεργά, ενώ μαχητικά F-16 των πραξικοπηματιών βομβάρδισαν το τουρκικό κοινοβούλιο, την έδρα της κυβέρνησης κλπ.



 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Το «πυρηνικό» Πακιστάν απειλεί την Ελλάδα: «Οι εχθροί της Τουρκίας είναι και δικοί μας εχθροί»

Σε μία πολύ περίεργη και επικίνδυνη δήλωση, εμμέσως κατά της Ελλάδας, προχώρησε πριν λίγο το πακιστανικό υπουργείο Αμυνας, δηλώνοντας ότι "Ο εχθρός της Τουρκίας και εχθρός του Πακιστάν", κι ενώ κορυφώνονται οι τουρκικές επιθετικές κινήσεις σε βάρος της Κύπρου και η Αγκυρα προχώρησε σε μετωπική επίθεση ακόμα και κατά του πρωθυπουργού Α.Τσίπρα.

Δεδομένου του γεγονότος ότι το Πακιστάν είναι πυρηνική δύναμη  η δήλωση αυτή έχει ιδιαίτερη σημασία καθώς συνοδεύεται και από έντονη φημολογία εδώ και αρκετούς μήνες ότι έμπειροι Πακιστανοί πιλότοι επανδρώνουν τουρκικά μαχητικά F-16 που παραβιάζουν τον Εθνικό Εναέριο Χώρο του Αιγαίου λόγω έλλειψης, Τούρκων έμπειρων πιλότων.

Ελλειψη που προκλήθηκε μετά τις διαδοχικές εκκαθαρίσεις της κυβέρνησης Ερντογάν στον χώρο της τουρκικής Αεροπορίας, ειδικά μετά το πραξικόπημα, όπου δεκάδες πιλότοι συμμετείχαν ενεργά, ενώ μαχητικά F-16 των πραξικοπηματιών βομβάρδισαν το τουρκικό κοινοβούλιο, την έδρα της κυβέρνησης κλπ.




Αυτα ισχυουν στα πλαισια της πολιτικης, οι λαοι ομως πολυ λιγο εχουν να κανουν συνηθως με αυτα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ωωω ναι και ομως!!
ααα και ξεχασα και το πιο σημαντικό..... ψηφίζουν!!
ψηφιζουν ναι.
τωρα αν μου δειξεις 1 εστω μια φωτο με γυφτο φανταρο θα σε παραδεχτω. ολοι στη γραμμη για δηθεν ψυχολογικα ηταν να παρουν χαρτι και να μην υπηρετησουν, βεβαια όταν είναι να χρησιμοποιησουν οπλο για να ληστεψουν τοτε τα ψυχολογικα τους είναι αλλιώτικα.
για το ορθοδοξοι δεν το συζηταω καν, ανεβαζουν τον μεσο ορο τον αμαρτιων επι δεκα.
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
ψηφιζουν ναι.
τωρα αν μου δειξεις 1 εστω μια φωτο με γυφτο φανταρο θα σε παραδεχτω. ολοι στη γραμμη για δηθεν ψυχολογικα ηταν να παρουν χαρτι και να μην υπηρετησουν, βεβαια όταν είναι να χρησιμοποιησουν οπλο για να ληστεψουν τοτε τα ψυχολογικα τους είναι αλλιώτικα.
για το ορθοδοξοι δεν το συζηταω καν, ανεβαζουν τον μεσο ορο τον αμαρτιων επι δεκα.
Εδω διαφωνώ, εγω στο στρατο ειχα τσιγγάνους (βρωμαγανε? ΝΑΙ, ηταν αποκωμενοι απο τους αλλους? ΝΑΙ, αλλα εκει ηταν!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom