Νέα

Πακιστανοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εδω διαφωνώ, εγω στο στρατο ειχα τσιγγάνους (βρωμαγανε? ΝΑΙ, ηταν αποκωμενοι απο τους αλλους? ΝΑΙ, αλλα εκει ηταν!)
περιμενω φωτο,
εγω αλλαξα 4 στρατόπεδα, υπηρετησα και σε στρατιωτικο νοσοκομειο που μπαινοβγαιναν παρα πολλοι φανταροι αλλα δεν ειδα μονο 2000 φαντάρους στην θητεια μου αλλα ισως πανω από 10.000 λογω στρατιωτικου νοσοκομειου.

γυφτο φανταρο δεν ειδα.

σημειωτεον ότι βασει πληθυσμου τους θα επρεπε να είναι πανω από το 1% των φανταρων δηλαδή να ειχα δει από 20 ως 100.

πλαι ψεματα???
όπως το ψεμα ότι αφομοιωθηκαν στην βρεττανια???
φτανει τα ψεματα ρε τεντυ μιλα με καποια αληθινα στοιχεια να μπορούμε να κουβεντιασουμε
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
περιμενω φωτο,
εγω αλλαξα 4 στρατόπεδα, υπηρετησα και σε στρατιωτικο νοσοκομειο που μπαινοβγαιναν παρα πολλοι φανταροι αλλα δεν ειδα μονο 2000 φαντάρους στην θητεια μου αλλα ισως πανω από 10.000 λογω στρατιωτικου νοσοκομειου.

γυφτο φανταρο δεν ειδα.

σημειωτεον ότι βασει πληθυσμου τους θα επρεπε να είναι πανω από το 1% των φανταρων δηλαδή να ειχα δει από 20 ως 100.

πλαι ψεματα???
όπως το ψεμα ότι αφομοιωθηκαν στην βρεττανια???
φτανει τα ψεματα ρε τεντυ μιλα με καποια αληθινα στοιχεια να μπορούμε να κουβεντιασουμε
και εγω τους θυμάμαι να έρχονται μονο για αναβολή κλπ στο νοσοκομείο.Με χαρακωμένα χέρια και καλά ως χρηστες ναρκωτικών.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ρε τεντι δεν ξερω τι θες να αποδειξεις...Οτι επειδη οι πακιστανοι σε γαμανε καλα ειναι και καλος λαος δλδ??
Δεν καταλαβαινω που το πας τελος παντων..Αν τους γουσταρεις τοσο πολυ σου ευχομαι μεσα απο τα βαθοι της καρδιας μου να ζησεις για παντα με εναν τετοιο!!!
Πως τον λέγαμε εκείνον ,λεγκολας; ,που τα είχε με Πακιστανό ;
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Βορειοανατολική Αττική ρε. Μαραθώνας, Ωρωπός και έτσι... Ινδοπακιστανοί φουλ. Εγκεφαλικό οι εθνικιστές. :2funny:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.246
Πόντοι
24.596
τεντυ-ποδολαγνε-χυσολαγνε τι λεει,αρμεξες καμια καλη τσαπου :think: :S :S :S
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
περιμενω φωτο,
εγω αλλαξα 4 στρατόπεδα, υπηρετησα και σε στρατιωτικο νοσοκομειο που μπαινοβγαιναν παρα πολλοι φανταροι αλλα δεν ειδα μονο 2000 φαντάρους στην θητεια μου αλλα ισως πανω από 10.000 λογω στρατιωτικου νοσοκομειου.

γυφτο φανταρο δεν ειδα.

σημειωτεον ότι βασει πληθυσμου τους θα επρεπε να είναι πανω από το 1% των φανταρων δηλαδή να ειχα δει από 20 ως 100.

πλαι ψεματα???
όπως το ψεμα ότι αφομοιωθηκαν στην βρεττανια???
φτανει τα ψεματα ρε τεντυ μιλα με καποια αληθινα στοιχεια να μπορούμε να κουβεντιασουμε

Βρε συ, δεν είναι αυτος ο λόγος που δεν τους βλέπεις, έχει να κανει ότι με τις πιο πολλές φορές βγαίνουν "προστάτες οικογενειας" γιατί αυτοί στα 18 τους έχουν ήδη 1-2 παιδιά!!
Οπότε κάθονται λίγο στο κέντρο και μέχρι να πάνε στη μοναδα έχουν απολυθεί!!
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Ρε τεντι δεν ξερω τι θες να αποδειξεις...Οτι επειδη οι πακιστανοι σε γαμανε καλα ειναι και καλος λαος δλδ??
Δεν καταλαβαινω που το πας τελος παντων..Αν τους γουσταρεις τοσο πολυ σου ευχομαι μεσα απο τα βαθοι της καρδιας μου να ζησεις για παντα με εναν τετοιο!!!


Δεν λέω ότι είναι καλοί για αυτό τον λόγο, απλά λέω ότι δεν είναι και κακοί για τον λόγο που λες εσύ!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16




οι τυποι ειναι χειροτεροι απο ζωα και γιαυτο ευθυνεται η κουλτουρα τους. γενιες και γενιες inbreeding, με πολυ γνωστα τα βιολογικα αποτελεσματα αυτου στον ανθρωπο. αλλα πολλοι επιλεγουν να κλεισουνε τα ματια..
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046




οι τυποι ειναι χειροτεροι απο ζωα και γιαυτο ευθυνεται η κουλτουρα τους. γενιες και γενιες inbreeding, με πολυ γνωστα τα βιολογικα αποτελεσματα αυτου στον ανθρωπο. αλλα πολλοι επιλεγουν να κλεισουνε τα ματια..
Τυπε οτι ειναι κωλο ρατσα του κερατα ειναι αλλα αυτα με τις γενετικες ανωμαλιες στις αιμομιξιες δε τα πολλη πιστευω αν ηταν ετσι θα υπηρχαν επιπτωσεις και στα ζωα που δεν υπαρχουν
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τυπε οτι ειναι κωλο ρατσα του κερατα ειναι αλλα αυτα με τις γενετικες ανωμαλιες στις αιμομιξιες δε τα πολλη πιστευω αν ηταν ετσι θα υπηρχαν επιπτωσεις και στα ζωα που δεν υπαρχουν
αποδεδειγμενο ειναι ρε φιλε απο βιολογους και γενετιστες τι δεν τα πιστευεις δηλαδη??και δεν ξερω τι εχεις στο μυαλο σου ως γενετικες ανωμαλιες λογω αιμομιξιων (μπορει να φανταζεσαι οτι πρεπει να φυτρωνει καμια πουτσα απο το μετωπο τους η τπτ τετοια) αλλα συμπτωματα φαινονται κυριως στην εγκεφαλικη λειτουργια (χαμηλος δεικτης νοημοσυνης, ευκολοτερη εκδηλωση επιθετικης συμπεριφορας κτλ κτλ).
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
αποδεδειγμενο ειναι ρε φιλε απο βιολογους και γενετιστες τι δεν τα πιστευεις δηλαδη??και δεν ξερω τι εχεις στο μυαλο σου ως γενετικες ανωμαλιες λογω αιμομιξιων (μπορει να φανταζεσαι οτι πρεπει να φυτρωνει καμια πουτσα απο το μετωπο τους η τπτ τετοια) αλλα συμπτωματα φαινονται κυριως στην εγκεφαλικη λειτουργια (χαμηλος δεικτης νοημοσυνης, ευκολοτερη εκδηλωση επιθετικης συμπεριφορας κτλ κτλ).
ισχιει αυτό που λες τυπε,εχουν χαμηλη νοημοσυνη και εχουν επιθετικη συμπεριφορα για να αναδειξουν τον εαυτο τους αφου δεν εχουν αλλα εφοδια για να αναδειχτουν.
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
ψηφιζουν ναι.
τωρα αν μου δειξεις 1 εστω μια φωτο με γυφτο φανταρο θα σε παραδεχτω. ολοι στη γραμμη για δηθεν ψυχολογικα ηταν να παρουν χαρτι και να μην υπηρετησουν, βεβαια όταν είναι να χρησιμοποιησουν οπλο για να ληστεψουν τοτε τα ψυχολογικα τους είναι αλλιώτικα.
για το ορθοδοξοι δεν το συζηταω καν, ανεβαζουν τον μεσο ορο τον αμαρτιων επι δεκα.
σωστα τα ειπες τυπε
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
ΠΑΣ ΜΗ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ

Έτσι γιά νά μήν ξεχνιώμαστε.

Καί Έλληνες δέν είναι αύτοί πού έχουν γεννηθεί στήν Έλλάδα, πού μιλάνε Έλληνικά (λέμε τώρα), πού ζούνε μιά ζωή στήν Έλλάδα, πού πάνε σχολείο στήν Έλλάδα.

Έλληνες είναι αύτοί πού όπού κι'άν βρίσκονται καί ότι κι'άν μιλάνε έχουν ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ.

Έγινα άντιληπτός; Έτσι μπράβο.

Καλή  Σαρακοστή!

 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ΠΑΣ ΜΗ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ

Έτσι γιά νά μήν ξεχνιώμαστε.

Καί Έλληνες δέν είναι αύτοί πού έχουν γεννηθεί στήν Έλλάδα, πού μιλάνε Έλληνικά (λέμε τώρα), πού ζούνε μιά ζωή στήν Έλλάδα, πού πάνε σχολείο στήν Έλλάδα.

Έλληνες είναι αύτοί πού όπού κι'άν βρίσκονται καί ότι κι'άν μιλάνε έχουν ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ.

Έγινα άντιληπτός; Έτσι μπράβο.

Καλή  Σαρακοστή!
σωστοτατος! Καλή Σαρακοστή !
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
αποδεδειγμενο ειναι ρε φιλε απο βιολογους και γενετιστες τι δεν τα πιστευεις δηλαδη??και δεν ξερω τι εχεις στο μυαλο σου ως γενετικες ανωμαλιες λογω αιμομιξιων (μπορει να φανταζεσαι οτι πρεπει να φυτρωνει καμια πουτσα απο το μετωπο τους η τπτ τετοια) αλλα συμπτωματα φαινονται κυριως στην εγκεφαλικη λειτουργια (χαμηλος δεικτης νοημοσυνης, ευκολοτερη εκδηλωση επιθετικης συμπεριφορας κτλ κτλ).
Οχι ρε τυπε δε τα πιστευω εγω πιστευω τη φυση και βλεπω οτι στη φυση τα ζωα μεσα στα οποια ανηκουμε και εμεις δεν εχουν κανενα απολυτος προβλημα στο θεμα της λεγομενης αιμομιξίας κατι που ειναι αηδια βεβαια αλλα εγω δε τα πιστευω αυτα τα συμπτωματα που αναφερεις μπορουν να παρουσιαστουν στον οποιονδηποτε ανθρωπο και μπορω να σου πω οτι περισσοτεροι ετερομικτες  παρουσιαζουν τετοιου ειδους συμπτωματα παρα αιμομικτες τ ακουμε καθε μερα αυτα τελος ακομα και η πουτσα να φυτρωνει στο μετωπο ειναι γενετικη ανωμαλια εκτος αν εσυ το θεωρεις φυσιολογικο η φυση προνοει για τα παντα τυπε δε μπορει σε ολα τα υπολοιπα οντα να μην υπαρχει θεμα ενω στον ανθρωπο να υπαρχει δεν ειναι καποια αρρωστια η αιμομιξια
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
ΠΑΣ ΜΗ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ

Έτσι γιά νά μήν ξεχνιώμαστε.

Καί Έλληνες δέν είναι αύτοί πού έχουν γεννηθεί στήν Έλλάδα, πού μιλάνε Έλληνικά (λέμε τώρα), πού ζούνε μιά ζωή στήν Έλλάδα, πού πάνε σχολείο στήν Έλλάδα.

Έλληνες είναι αύτοί πού όπού κι'άν βρίσκονται καί ότι κι'άν μιλάνε έχουν ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ.

Έγινα άντιληπτός; Έτσι μπράβο.

Καλή  Σαρακοστή!


εστω οτι ισχυει αυτο (υποθεση εργασιας!)....
ποτε αμφισβητήθηκε στο νημα ο διαχωρισμος ελληνα και πακιστανου? ισα-ισα που εγω αυτο υποστηρίζω! οτι δλδ ειναι 2 διαφορετικες φυλες που συναντιουνται και αλληλεπιδρουν!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Οχι ρε τυπε δε τα πιστευω εγω πιστευω τη φυση και βλεπω οτι στη φυση τα ζωα μεσα στα οποια ανηκουμε και εμεις δεν εχουν κανενα απολυτος προβλημα στο θεμα της λεγομενης αιμομιξίας κατι που ειναι αηδια βεβαια αλλα εγω δε τα πιστευω αυτα τα συμπτωματα που αναφερεις μπορουν να παρουσιαστουν στον οποιονδηποτε ανθρωπο και μπορω να σου πω οτι περισσοτεροι ετερομικτες  παρουσιαζουν τετοιου ειδους συμπτωματα παρα αιμομικτες τ ακουμε καθε μερα αυτα τελος ακομα και η πουτσα να φυτρωνει στο μετωπο ειναι γενετικη ανωμαλια εκτος αν εσυ το θεωρεις φυσιολογικο η φυση προνοει για τα παντα τυπε δε μπορει σε ολα τα υπολοιπα οντα να μην υπαρχει θεμα ενω στον ανθρωπο να υπαρχει δεν ειναι καποια αρρωστια η αιμομιξια
ο,τι και να (μη) βλεπεις εσυ το εχουνε αποδειξει οι επιστημονες που ασχολουνται με τους σχετικους τομεις. εσυ μπορει να πιστευεις οτι ειναι θεια πραξη η αιμομιξια και δεν σε επηρρεαζει καθολου. γνωμη σου και δικαιωμα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom