Νέα

Πακιστανοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • giphyg.gif
    giphyg.gif
    902,6 KB · Εμφανίσεις: 64

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.844
Κριτικές
1
Like
32.626
Πόντοι
6.256
Γιατί ανοίξατε θέμα για τους βρωμιάρηδες υπανθρώπους?
Μολύνετε το μπού ρε.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Πως θα ήταν ο κόσμος χωρίς Πακιστανους.
 

Επισκέπτης
Δεν μας ενδιαφερει πως θα ηταν ο κοσμος χωρις Πακιδες. Ξερουμε πως ηταν η Ελλαδα χωρις αυτους και ειμαστε σιγουροι οτι θα ειναι πολυ καλυτερη οταν καταφερουμε να ξεφορτωθουμε/απαλλαγουμε απ' οσο μπορουμε περισοτερα λαθρο. Συμπεριλαμβανομενων Αλβανων και λοιπων ελληνοποιημενων ανατολικων.
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
637
Πόντοι
86
Δεν μας ενδιαφερει πως θα ηταν ο κοσμος χωρις Πακιδες. Ξερουμε πως ηταν η Ελλαδα χωρις αυτους και ειμαστε σιγουροι οτι θα ειναι πολυ καλυτερη οταν καταφερουμε να ξεφορτωθουμε/απαλλαγουμε απ' οσο μπορουμε περισοτερα λαθρο. Συμπεριλαμβανομενων Αλβανων και λοιπων ελληνοποιημενων ανατολικων.
οι Γερμανοί σε πειράζουν?
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.519
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
Απλά θα προσθέσω ότι μένουν δεκάδες στο ίδιο σπιτι,ένας αναλαμβάνει καθαριότητα και μαγείρεμα ανά περίοδο,αφήνει μουστάκι και φοράει παντόφλα και παίζει τον ρόλο της γκόμενας  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :pipa1: :2on1: :2on1: :pipa2: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :effemine: :effemine: :gay: :gay: για όλη την περίοδο.Μετα παίρνει σειρά ο επόμενος κοκ ... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:.τον καλό Πακιστανό δεν τον έχετε γνωρίσει ακόμα γιατί δεν υπάρχει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
γιατι σε ένα τετοιο σαητ αντι να εχουμε θεμα για πακιστανες εχουμε για πακιστανους?
το σαητ είναι για ετεροφυλόφιλους πελατες ιεροδουλων , οι 10 γκεη που γραφουν ανοιγουν 100 από τα 500 θεματα και τα διαβαζουμε οι υπολοιποι 100.000
υπαρχουν και ωραιες πακιστανες, όπως και ωραιες γυφτισσες που εχουν κοινη καταγωγή.
να ένα βιντεακι με μια ομορφη πακιστανη.
και ο μεγαλεξανδρος την ρωξανη από το σημερινο πακισταν παντρευτηκε και εκανε παιδι μαζι της.
www.xvideos.com/video23823666/beautiful_pakistani_sucking_cock]https://www.xvideos.com/video23823666/beautiful_pakistani_sucking_cock[/url[/video]]
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Τέντι...εγώ πιστεύω ότι άμα φας κανέναν βιασμό από πάκι αλλά όχι ψεύτο βιασμό,πραγματικό βιασμό,να κολλήσει η μάπα σου στο πάτωμα από το ξύλο και να μετράς δόντια και κοκκαλα που θα έχουν σπάσει,μόνο τότε θα συνέλθεις!
Προς το παρόν μαλακιες γράφεις νομίζω για να προκαλείς.Κλασσικη περίπτωση καταπιεσμένης πουστάρας.

Βρε συ, άμα φας τέτοιο βιασμο, οτι εθνικότητας και να είναι ο άλλος θα σε σακατεψει!
Τι θες να πεις? Ότι αλλιώς βιάζει ο Έλληνας αλλιώς ο Πακηστανος?
Δεν νομίζω!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Βρε συ, άμα φας τέτοιο βιασμο, οτι εθνικότητας και να είναι ο άλλος θα σε σακατεψει!
Τι θες να πεις? Ότι αλλιώς βιάζει ο Έλληνας αλλιώς ο Πακηστανος?
Δεν νομίζω!
βασικα στην ελλαδα εχουμε 10 βιασμους από τους 5.000.000 ελληνες
και 20 βιασμους από τους 50.000 πακιστανους
αν αυτό σου λεει κατι για αυτην την καλη φαρα.
οι ελληνες που πηγαν γερμανια, αυστραλια κλπ πηγαν νομιμα και δεν κανανε ετσι.
αυτοι ερχονται παρανομα και φροντιζουν να λεροσουν και άλλο το ηδη ασχημο ονομα τους.
το ότι υπαρχουν και εργατικοι που δπουλευουν σε βενζινάδικα δεν σημαινει ότι καλως ηρθαν παρανομα.
σε μια χωρα όπως την δικη μας που συνορευει με ισλαμικες χωρες πρεπει να απαγορευεται η μεταναστευση από μουσουλμανους , γιατι οι μουσουλμάνοι εχουν την θρησκια του πιο πανω από το εθνος και δημιουργουν θρησκευτικη μειονοτητα, αν ερχοταν ινδοι βουδιστες ή κινεζοι αθεοι που ερχονται δεν υπαρχει τετοιο θεμα ασφαλειας.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Βρε συ, άμα φας τέτοιο βιασμο, οτι εθνικότητας και να είναι ο άλλος θα σε σακατεψει!
Τι θες να πεις? Ότι αλλιώς βιάζει ο Έλληνας αλλιώς ο Πακηστανος?
Δεν νομίζω!

το θέμα είναι ότι τα πάκια έχουν ανάγει τον βιασμό σε εθνικό σπόρ, και έλληνες βιαστές υπάρχουν αλλά όχι τόσοι πολλοί όσο οι πακιστανοί + ότι οι έλληνες βιαστές είναι απλά ανώμαλοι ενώ τα πάκια είναι φανατικοί και το κάνουν εκ πεποιθήσεως, θα σε γαμήσουν και θα σε σκοτώσουν με μίσος δλδ
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
το θέμα είναι ότι τα πάκια έχουν ανάγει τον βιασμό σε εθνικό σπόρ, και έλληνες βιαστές υπάρχουν αλλά όχι τόσοι πολλοί όσο οι πακιστανοί + ότι οι έλληνες βιαστές είναι απλά ανώμαλοι ενώ τα πάκια είναι φανατικοί και το κάνουν εκ πεποιθήσεως, θα σε γαμήσουν και θα σε σκοτώσουν με μίσος δλδ

Και πάλι, όπως και ο προηγούμενος φίλος, τονίζεις το ποσοτικό στοιχείο.
Στο σχόλιο μου εγώ εθεσα το ποιοτικό ζήτημα.
Ότι δηλαδή ο βιασμός είναι βιασμός από οποιονδήποτε και αν προέρχεται!
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
Και πάλι, όπως και ο προηγούμενος φίλος, τονίζεις το ποσοτικό στοιχείο.
Στο σχόλιο μου εγώ εθεσα το ποιοτικό ζήτημα.
Ότι δηλαδή ο βιασμός είναι βιασμός από οποιονδήποτε και αν προέρχεται!

Κάποια μέρα από εσένα δε θα βρουν ούτε τα δόντια σου.Θα σε λιώσουν τα ζώα που πηδιέσαι μαζί τους...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Και πάλι, όπως και ο προηγούμενος φίλος, τονίζεις το ποσοτικό στοιχείο.
Στο σχόλιο μου εγώ εθεσα το ποιοτικό ζήτημα.
Ότι δηλαδή ο βιασμός είναι βιασμός από οποιονδήποτε και αν προέρχεται!
σωστα και η ποινη για τον βιαστη είναι η φυλακη.
και ο λαθρομεταναστης ειναι παρανομα εδω και η σωστη μεταχειριση ειναι η απελαση.

ολοι οι βιαστες ελληνες και ξενοι στην φυλακη.
ολοι οι λαθρομεταναστες πακιστανοι, αλβανοι, γεωργιανοι κλπ απελαση

οχι να εφαρμοζουμε τον νομο για τους λιγους κακους βιαστες και για τους πολλους κακους λαθρομεταναστες να κανουμε τα στραβα ματια και να φτιαχνουμε παραθυρακια στους νομους.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
Πακιστάν και Ινδία είναι από τις χώρες που έχουν το βιασμό στο dna τους.Αν ψάξετε στο ίντερνετ θα δείτε δεκάδες αναφορές για βιασμούς σε αυτές τις χώρες και πολλά βίντεο,χωρίς την επίμαχη φάση αλλά την επίθεση.Δεν τολμάει γυναίκα να βγει στο δρόμο μόνη της ή να πάρει λεωφορείο...Καθάρματα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πακιστάν και Ινδία είναι από τις χώρες που έχουν το βιασμό στο dna τους.Αν ψάξετε στο ίντερνετ θα δείτε δεκάδες αναφορές για βιασμούς σε αυτές τις χώρες και πολλά βίντεο,χωρίς την επίμαχη φάση αλλά την επίθεση.Δεν τολμάει γυναίκα να βγει στο δρόμο μόνη της ή να πάρει λεωφορείο...Καθάρματα...
μα τι λες τωρα και τους ελληνες ξερεις πως τους τρεμανε πριν 40 χρονια στην γερμανια και την αυστραλια!!!!
ότι να ναι ο τεντυς, οι πακιστανοι συνολικα ολοι ανεξαιρέτως είναι πρόβλημα γιατι παραβιασαν τα σύνορα και είναι μουσουλμάνοι σε μια χωρα που εχει σύνορα και προβλήματα με το ισλαμ.

και καθόμαστε να συζητήσουμε αν και καποιοι ελληνες βιαστε είναι και αυτοι πρόβλημα, οι 50.000 πακιστανοι είναι το θεμα μας εδώ και όχι οι 10 ελληνες ανωμαλοι σε σχεση με τους 20 πακιστανους ανωμαλους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τεντυ ωραιο κωλο εχεις και ωραια μπουτια
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Κάποια μέρα από εσένα δε θα βρουν ούτε τα δόντια σου.Θα σε λιώσουν τα ζώα που πηδιέσαι μαζί τους...
Εεε κοιτα, αυτος ο φόβος πάντα υπάρχει και δεν μπορεί να αποφευχθεί.
Αλλά από την άλλη και με Έλληνες έχω περασει κάποιες δύσκολες φάσεις, δεν είναι ο κίνδυνος αποκληστικα προερχόμενος από την συναναστροφή με τους ξένους!
Η επικινδυνότητα έχει να κανει πιο πολυ με την φύση των καταστάσεων στις οποίες εμπλεκόμαστε και όχι με τους ιδιους τους εμπλεκόμενους.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι πιο πολύ εισφέρει στην επικινδυνότητα η ρετσινιά και η απόρριψη που κοινωνικά έχει αντιστοιχίσει σε αυτό που μας αρέσει (και κάτι επέκταση έχουμε αναγκη) και που προκαλεί την επικινδυνότητα επειδή μας αναγκάζει να κάνουμε είτε κάποια πράγματα στα κρυφά, είτε σε περίεργα μέρη, είτε με περίεργους ανθρώπους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom