Νέα

Πακιστανοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Κ γιατι δεν πατε ολοι εσεις που γουσταρετε να σας γαμανε οι βρωμιαρηδες να ζησετε στο πακισταν ???,
εκει που μετα το γαμησι εχει εκτιναξη απο το ψηλοτερο κτιριο της περιοχης κ μαλιστα χωρις αλεξιπτωτο.

Εκει να δεις αδρεναλινη

Εεεε ειδες? την απαντηση την εδωσες μονος σου!
Αλλα γενικα θα μου αρεσε να ειμαι "γυναικα" ενος πακιστανου!
Απλα και εδω στην Ελλαδα που εχω δοκιμασει, δυστυχώς στα σπιτια τους ειναι λιγο δύσκολα τα πραγματα γιατι.... μαζευονται πολλοι αντρες εκει!!
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Υπάρχει και κουμανταδόρος Πάκης στο σινεμά.
Κάνουν και κάποιες ανακαινίσεις στην είσοδο.
Το ξανθό milf στα εισιτήρια πρέπει να γαμιέται και να παρτουζώνεται με δαύτους.
ασε που είναι σαβουρογαμηδες εχουν παει και με γρια 80 χρονων
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
τους πληρωνεις τεντι?
Εεε ναι καποιες φορες!
20 ευρο ζητανε!
Καποιες φορες αν ειναι καποιος που εχουμε ξανακανει φαση, μπορει και να μην ζητησει χρηματα βεβαια!
 

Επισκέπτης
Αν δεν κάνω λάθος , το Πακιστάν είναι η μοναδική χώρα που αναγράφει ΑΚΟΜΑ το θρήσκευμα στα διαβατήριά τους .Και περνάν από συνέντευξη τον κάθε πολίτη προκειμένου να του δώσουν το έγγραφο.
Φανατικοί αντι-Εβραίοι.
Οπωσδήποτε οικογενειάρχες , μάλλον τους φαίνεστε ώς οι απόλυτοι διεφθαρμένοι δυτικοί λόγω εκδιδόμενων.
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Αν δεν κάνω λάθος , το Πακιστάν είναι η μοναδική χώρα που αναγράφει ΑΚΟΜΑ το θρήσκευμα στα διαβατήριά τους .Και περνάν από συνέντευξη τον κάθε πολίτη προκειμένου να του δώσουν το έγγραφο.
Φανατικοί αντι-Εβραίοι.
Οπωσδήποτε οικογενειάρχες , μάλλον τους φαίνεστε ώς οι απόλυτοι διεφθαρμένοι δυτικοί λόγω εκδιδόμενων.

Ναι αλλα στην ουσια και αυτοι "εκδιδονται" με εμας! και δεν εχουν θεμα με αυτο! και δεν θεωρουν τον εαυτο τους διεφθαρμενο!
(σιγουρα βεβαια εμας μας θεωρουν πολυ πιο διεφθαρμένες, πολυ περισσότερο απο οτι μας θεωρουν οι Ελληνες!)
 

Επισκέπτης
Ναι αλλα στην ουσια και αυτοι "εκδιδονται" με εμας! και δεν εχουν θεμα με αυτο! και δεν θεωρουν τον εαυτο τους διεφθαρμενο!
(σιγουρα βεβαια εμας μας θεωρουν πολυ πιο διεφθαρμένες, πολυ περισσότερο απο οτι μας θεωρουν οι Ελληνες!)

Τι να σου πω , δεν έχω κάνει και διατριβή στο θέμα !...
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Αν δεν κάνω λάθος , το Πακιστάν είναι η μοναδική χώρα που αναγράφει ΑΚΟΜΑ το θρήσκευμα στα διαβατήριά τους .Και περνάν από συνέντευξη τον κάθε πολίτη προκειμένου να του δώσουν το έγγραφο.
Φανατικοί αντι-Εβραίοι.
Οπωσδήποτε οικογενειάρχες , μάλλον τους φαίνεστε ώς οι απόλυτοι διεφθαρμένοι δυτικοί λόγω εκδιδόμενων.

Δεν μπορείς μια φορά να μην πεις μαλακία; :S :S :S
 

Επισκέπτης
Και μένα μου φαίνονται γελοία τα ποστ σου , αλλά δεν το κάνω θέμα ...
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Σου φαίνονται γελοία επειδή είσαι χαζούλα :S :S :S
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
θα μου αρεσε να ειμαι "γυναικα" ενος πακιστανου!

Τον Λέγκολα τον ξέρεις τύπε?
Αυτός είχε έναν Πακιστανό και ήταν πολύ ευχαριστημένος.
Τώρα θα έχουν και παιδάκια υποθέτω. :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Έπειδή έχω ταξιδέψει πολλές φορές στήν κολοχώρα αύτών τών μπάσταρδων, δέν μπορώ παρά νά συμφωνήσω μαζί σου.

Μάς ΜΙΣΟΥΝ τούς Έλληνες μέ ΜΕΓΑΛΟ φανατισμό.

Τό 1974 μέ τήν είσβολή στήν Κύπρο, ό πρωθυπουργός τους Άλη Μπούτο, δέν έχασε ούτε μιά μέρα, καί πρόσφερε άμεση στρατιωτική βοήθεια στόν Έτσεβίτ. Τό ίδιο έκανε φυσικά καί ό Καντάφι τής Λιβύης.

Τά πάκια πού πατάνε τά ένδοξα χώματα τής πατρίδος μας ΜΟΝΟ προβλήματα θά δημιουργήσουν, κυρίως σέ περίπτωση πολεμικής συράξεως μέ τήν έξ'άνατολών φίλης καί συμμάχου χώρας.

Άκόμα καί ό πάκις πού σού χαμογελάει λιγάκι, σκέφτεται έκείνη τήν στιγμή πώς νά σέ σκοτώσει.

Κολοφάρα, κολοφυλή, μπάσταρδα τού ψευτοπροφήτη καί παιδεραστή μωάμεθ, αύτού τού άποτυχημένου χαλέμπορα άπό τό μπουρδέλο πού λέγεται μέκκα.

Πάκις καλός ΜΟΝΟ νεκρός.



τυπε μονο ο λιλας και ο ντοπαμινας αγαπανε τους πακηδες    :S :S :S :effemine: :gay:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
προτιμω στο θεμα μπαχαλακηδες παρα φουστρες


οτι πεις τυπε    :grin: :grin: :grin:


URL]]
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Κ γιατι δεν πατε ολοι εσεις που γουσταρετε να σας γαμανε οι βρωμιαρηδες να ζησετε στο πακισταν ???,
εκει που μετα το γαμησι εχει εκτιναξη απο το ψηλοτερο κτιριο της περιοχης κ μαλιστα χωρις αλεξιπτωτο.

Εκει να δεις αδρεναλινη


τον απαξιωσες τον τεντι τυπε    :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom