Νέα

Pag, Κροατία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VITAMIN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VITAMIN

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2022
Μηνύματα
13
Like
24
Πόντοι
0
Σκεφτομαι φέτος να πάω διακοπες και μου είπανε οτι αντι για Ibiza 1000 φορές στο PAG!ξερουμε καθόλου τι ισχύει;έχει πάει κάποιος; Γαμιουνται λέει μεχρι και μέσα στα στενά! Το νησί γενικώς ειναι όλο το 24 ωρο ένα πάρτυ και ένας κοινός γαμιστρωνας.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Σκεφτομαι φέτος να πάω διακοπες και μου είπανε οτι αντι για Ibiza 1000 φορές στο PAG!ξερουμε καθόλου τι ισχύει;έχει πάει κάποιος; Γαμιουνται λέει μεχρι και μέσα στα στενά! Το νησί γενικώς ειναι όλο το 24 ωρο ένα πάρτυ και ένας κοινός γαμιστρωνας.
διακοπές θες να πας η να γαμησεις?
 
OP
OP
V

VITAMIN

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2022
Μηνύματα
13
Like
24
Πόντοι
0
διακοπές θες να πας η να γαμησεις?
Καλη η ερώτηση σου!σε ένα τέτοιο νησί αν ισχύουν όλα αυτά για μένα διακοπες ειναι!απλα θα πρέπει να αποφασίσω πως θα πάω!με φίλο φίλους η με γκομενα;;τα υπόλοιπα καταλαβαινεις πιστευω!το ερώτημα ειναι αν έχει πάει κάποιος να μας πει αν ισχύουν τα παραπάνω που έγραψα!
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
φίλε nascar από wikipedia:
"Μεγάλο, βραχώδες νησί με πόλεις και χωριά που παράγουν τυρί από πρόβειο γάλα, δαντέλα και αλάτι"

διττός ο χαρακτήρας της λιτής μου παράθεσης
α. να σου απαντήσω
β. να επιστήσω την προσοχή σου, αν δεις τους παπάρες να ονομάζουν το λευκό τυρί "φέτα", να τους υπενθυμίσεις ότι η εν λόγω ονοματολογία είναι ΠΟΠ. άντε ο κάθε μαλάκας νομίζει ότι μπορεί να πουλάει φέτα...
 
OP
OP
V

VITAMIN

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2022
Μηνύματα
13
Like
24
Πόντοι
0
Και στην μυκονο γαμιουντε στα στενά, που να τρεχεις κροατίες τύπε
Αχαχαχαχχαχα σωστός! Μπορει να ειναι κάτι καλύτερο και ευκαιρία να δούμε και μια άλλη χώρα και ένα άλλο νησί!και ειδικα αν ισχύουν τα λεγόμενα!το θέμα ειναι να βρεθεί κάποιος γνωστής που έχει πάει εκεί και ξερει!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896
Rovinj έχει κάμπινγκ γυμνιστών αλλά για γαμησια δεν ξέρω :confused:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.314
Πόντοι
3.936
Σκεφτομαι φέτος να πάω διακοπες και μου είπανε οτι αντι για Ibiza 1000 φορές στο PAG!ξερουμε καθόλου τι ισχύει;έχει πάει κάποιος; Γαμιουνται λέει μεχρι και μέσα στα στενά! Το νησί γενικώς ειναι όλο το 24 ωρο ένα πάρτυ και ένας κοινός γαμιστρωνας.
Το νησι εχει 284 τ.χ. Ομως με πληθυσμο 8000 γενικα το νησι και η πολη 4500 δεν το βλεπω. Η κροατια γενικα ειναι για πιο κουλ διακοπες. Και οχι για ξεφαντωμα.Απο οτι ειδα πριν 3 χρονια καλοκαιρι.
Εδω εχει και ενα βιντεο για το νησι.

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.314
Πόντοι
3.936
Απο παραλιες ομως κατι εχει..

 
OP
OP
V

VITAMIN

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2022
Μηνύματα
13
Like
24
Πόντοι
0
Απο παραλιες ομως κατι εχει..

ΝΙΟ σε ευχαριστω πολύ!βεβαια ειναι μια άλλη εικόνα του νησιού αλλα την έψαχνα και αυτη αν τελικά πάω!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
OP
OP
V

VITAMIN

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2022
Μηνύματα
13
Like
24
Πόντοι
0
Δες και αυτό το βίντεο ειναι η άλλη μεριά του νησιού!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom