Νέα

foot fetish και όχι μόνο..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα beu_mindd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

beu_mindd

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
48
Πόντοι
0
Μία ζεστή μέρα του καλοκαιριού !!!

Καλημέρα ,

Πρόσεχε που πατάς θα λερώσεις τώρα σφουγγάρισα…(ούτε να χαιρετίσει ..τίποτα).

Η Ρένα…μία καυλιάρα γυναίκα γύρω στο 1.70 με μαύρο μαλλί , πιασμένο κότσο , βυζάκια στητά δεν φοράει σουτιέν , φοράει ένα κίτρινο μπλουζάκι και φόρμα γκριζομπεζ , κωλαράκι συμπαθητικό , τα καυλοπόδαρά της πρέπει να είναι 39 νούμερο έτσι όπως τα έκοψα με το μάτι , βαμμένα μπορντό σκούρο τα νύχια των ποδιών και σαγιονάρες 1-4 διχάλα μπλέ……η αστυνομία μόδας θα την έκλεινε καμία 10ρια χρόνια μέσα αλλά το καυλί μου άρχιζε να καυλώνει…

Που πατάς ρε ? δεν με ακουσές ?

Απαπα και αυταρχική….με καυλώνουν τρελά αυτές οι γυναίκες…

Συγνώμη Κυρία Ρένα δεν το είδα … (εν τω μεταξύ ήτανε το μοναδικό σφουγγαρισμένο σημείο και πάτησα εκεί…)

Κεριά και λιβάνια ρε βλάκα ….που πάς ?

‘Η Ρένα είναι χωρισμένη 41 χρονών , μες στην κάυλα , αυταρχική και τσαούσα …ξέρει ότι μένω μόνος μου στον κάτω όροφο και δεν ξέρω τι έχει με όλους …αλλά της βγαίνει πολύ νεύρο..’

Στο περίπτερο …

Πάρε μου ένα Rothmans μπλε ….

Ναι ναι αμέσως…μου βγαίνει η υποτακτικότητα….αλλά ξαναπατάω τα σφουγγαρισμένα…

(γκριμάτσα Ρένας …με τι μαλάκοπίτουρα έχω μπλέξει)….

Πάω , γυρίζω φέρνω και τα τσιγάρα ….

Ελα κάνε και κάτι φέρε τον κουβά και τα τσιγάρα στον σπίτι μου….

Μην τα πολυλογώ τα αφήνω σπίτι….

Ελα κάτσε λίγο πιάσε και από εκεί τον αναπτήρα…..

Κάθετε στην καρέκλα σταυροπόδι και ανάβει το τσιγάρο της , εγώ κάθομαι και έχω καρφωθεί στα καυλοπόδια της στα καλλίγραμμα δάκτυλα που ήθελα να τα έχω στο στόμα μου…..

Μόνο σε βλέπω , δεν θα παντρευτείς , δεν παίζει τίποτα ρε ?

Είμαστε στην ίδια πολυκατοικία 4 χρόνια και με ξέρει ….

Μπαα

Ε και τι ρε ..έτσι θα μείνεις ? μπακούρι…

Ρε συ δεν ..πως να το πω..

Είσαι ομοφυλόφυλός να γίνουμε φίλες ? ελα πες μου εμένα μην ντρέπεσαι τόσο καιρό σε ξέρω…

Την ώρα που το λέει αυτό ..βγάζει από την σαγιονάρα το πόδι της έτσι κουρασμένη από το σφουγγάρισμα που ήτανε ….και το βάζει πάνω σε ένα διπλανό σκαμπό…..ψιλοτεντωμένο….με την πατούσα φάτσα κάρτα….καυλωσα και το είδε στο σορτς που φόραγα…

Έλα πες μου (παραξενεμένη) ….

Κοίτα…δεν είναι εύκολό να στο πω κολλάω…

Τι ρε μαλάκα είσαι serial killer ? xaaxaxxaaxaxaxax

Καυλώνω διαφορετικά……να τώρα μου έχει γίνει κάγκελο που βλέπω την πατούσα σου…..

Κάγκελο η Ρένα…ανέκφραστη….σαν να πάγωσε …περίμενα να φάω τον κουβά στο κεφάλι και να μου πει φύγε παλιοανώμαλε κλπ κλπ …

Κατέβασε το σορτς ρε μαλάκα…

Με είχε κυριεύσει η καυλα , που έχω αυτήν την μουναρα απέναντι μου…. Τα κατεβάζω και γουστάρει

Μεγάλη πουτσα φλεβάτη , ωραίοι κοιλιακοί , με είχε μπανίσει καιρό αλλά νόμιζε ότι είμαι gay και δεν έκανε κάποια κίνηση …..

Τι πουτσα τρέλα είναι αυτή ρε ……σηκώνετε επάνω γρήγορα …έλα πάμε μέσα να σε βλέπω έτσι καύλα που είσαι γυμνός …με καυλώνεις και εμένα…με πάει στην κρεβατοκάμαρα , καθόμαστε στο κρεβάτι…



Κάτσε να βάλω κάτι μην μας ακούσουνε…ανοίγει το ράδιο αλλά για κάποιο λόγο είχε.. church of Greece (ελέησον) …..

Είσαι καυλα Ρένα …..τον έχω παίξει πολλές φορές για πάρτη σου…

Τι παίζει με τα πόδια για πες ? ποδολάγνος είσαι ?

Ναι

Είσαι και μαλάκας γλυφτα !!!!!!! και μου πετάει το πόδι της στην μούρη μου….απαπαπα….

Της τα ρουφάω ένα ένα και εκείνη παίζει με την πουτσα μου που έχει γίνει κάγκελο !!!!

Καναμε 69 αλλά όχι με μουνι , με πόδια …εκείνη τον είχε πάρει όλο μέσα…..(καλά δεν πνίγετε ? καθόλου) βαθύ λαρύγγι …Πειραιάς – Κηφισιά …μετ ‘επιστροφής .

Αφήνω τα πόδια και αρχίζω να γλύφω την αποτριχωμένη μουναρα της …εκείνη είχε πάθει αγκύλωση στην πουτσα μου και ήτανε σε φάση ρουφάω και δεν αναπνέω…δεν μπορώ να καταλάβω πως το έκανε…..μετά από λίγο γλείψιμο …στο μουνί την βλέπω να σπαρταράει και να με χύνει (squirting) έβαλε και το δάκτυλο για να το κάνει…αλλά σπαρτάραγε σαν το ψάρι από την καύλα …με τον πουτσο μου στο στόμα της..(δεν τον άφηνε) ..τον αφήνει γυρίζει ζαλισμένη ανάσκελα καθισμένη στο κρεβάτι και μου κάνει ενα footjob δίχως αύριο….με τις πατουσαρες της …βγάζει και το μπλουζάκι , βλέπω και τα βυζάκια της…

Εδώ θα με χύσεις καριολη….άρχισε και λεκτικό…πριν είχε την πουτσα στο στόμα και μουγκα…

Έχυσα έναν κουβά σπέρμα στα βυζακια της…το γούσταρε τρελά….και μετά άρχισε να μου γλύφει τα παπαρια….

Ήτανε η αρχή μιας Super καλοκαιριάτικής καυλοπεριόδου
 
OP
OP
B

beu_mindd

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
48
Πόντοι
0
οκ , όχι ακριβώς η συνέχεια αλλά παρόμοια !!!

Καλοκαίρι 199Χ στο μαγευτικό νησί του Πόρου , σε νοικιαζόμενα δωμάτια με δραχμές τότε , έχω πάει πάει μόνος μου και περιμένω άλλους 2 φίλους μουτζαχεντίν να ξεδώσουμε …. Με το που πάω στα νοικιαζόμενα , ακούω μία φωνή νευρική .

Τι θέλετε ???

Εχω κάνει τηλεφωνική κράτηση (δεν υπήρχε Internet τότε…αντιλαμβάνεστε ..μπορεί και όχι…) για 3 άτομα .

Α ..κάτσε εδώ να κανονίσουμε…που είναι οι άλλοι ??

Η φωνή της ήταν πολύ αυστηρή 30ρα ιδιοκτήτρια rooms to let , (το αντίστοιχο ΑιRβnβ) ….ξανθιά , ηλιοκαμένη , σφιχτό σώμα λεπτό γύρω στο 1.60 , τα βυζιά της τούμπανο , οι ρώγες φαίνoταν καυλωμένες μέσα από το άσπρο μπλουζάκι με το νησί του Πόρου που φόραγε..(ε αν δεν τιμήσουμε την καταγωγή μας) , ο κώλος της γυμνασμένος για πολλές μπάτσες … και τα απίστευτα καλλίγραμμα πόδια της με πολύ όμορφα δάκτυλα , βαμμένα μαύρα , με κοίταζε με διαπεραστικό βλέμμα ….εγώ είχα καρφωθεί στα πόδια (χαμηλοβλεπων) σαν να μην υπήρχε τίποτε άλλο , α ξέχασα φόραγε μία πράσινη σαγιονάρα 1-4 διχάλα….σκέφτηκα να κάνω ένα άλμα 2 μέτρα να πέσω στα πόδια της και να αρχίσω να τα γλείφω…..το βράδυ όμως θα κοιμόμουνα στα κρατητήρια Πόρου με κάνα μαυρισμένο μάτι….

Εεε που είναι οι άλλοι σου μιλάω !!!!

Αμέσως ίσιωσα…θα έρθουνε αύριο κυρία Μαρία δεν προλάβανε σήμερα ..

Κάτσε στην αυλή λίγο πάω να φέρω τα κλειδιά και αν μπορείς που είσαι και ψηλό αγόρι βάλε αυτές τις 2 γλάστρες εκεί στο πάνω μέρος και μου δείχνει ένα πρεβάζι..

Μάλιστα Κυρία ….Μαρία ….η υποτακτικότητα μου βγήκε από μόνη της…εκείνη κάτι κατάλαβέ χαμογέλασε και πήγε να φέρει τα κλειδιά .

Είχα καυλώσει με όλο αυτό το σκηνικό….μία μουνάρα αυταρχική …με τέλεια πόδια να μου δίνει και εντολές…απαπαπα…

Μην μακρήγορό , πάρκαρα τα πράγματα στο δωμάτιο , η Κυρία Μαρία μου έδωσε και το κλειδί με ένα μπρελόκ καμπάνας επάνω .

Μην το χάσεις θα το πληρώσεις … (σοβαρά τώρα στην πρώτη βουτιά που έκανα στην θάλασσα το έχασα και πλήρωνα την μαλακία !!!)

Γυρίζω από μπάνιο , φτιάχνω με σεικερ φραπέ και κάθομαι στην shared αυλη για όλα τα rooms του let που είχε…έρχεται και κάθετε δίπλα μου.

Τι έγινε πως ήτανε το η θάλασσα στο Ασκέλι ?

(βρεγμένη πήγα να της πώ αλλά κώλωσα) Μια χαρά Κυρία Μαρία

Αυρίο θα έρθουν οι φίλοι ? δεν έχετε κοπέλες ? μπακουράκια ?

Έχουνε οι φίλοι αλλά είπαμε να κάνουμε διακοπές σαν παρέα ..

Σιγά μην άφηνα τον γκόμενο μου να πάει με τους φίλους του….πλάκα μου κάνεις ?? Τι είναι αυτά . Εσύ πως και δεν έχεις κοπέλα είσαι όμορφο αγόρι .

Ε δεν κάνω ευκολά σχέσεις γιατί μου αρέσουν πράγματα που δεν τα βρίσκω…

Δηλαδη είσαι πουστης ? (το μυαλό της μέχρι εκεί μπορούσε να φτάσει….μαυρό ασπρο και τιποτε άλλο).

Όχι οι γυναικες μου αρέσουνε αλλά …πως να το πω με φτιάχνουνε άλλα πάνω τους.

Ρε μαλάκα μην με τρελάνεις , γαμάς ? εχεις και γαμώ τα κορμιά θα πήγαινα άνετα μαζί σου….πολύ αφοπλιστικό και ομό αλλά to the point ….

Ναι και εσυ είσαι σκέτη κάυλα (πάει ο πληθυντικός) μοντέλο σκέτο. Πολύ όμορφη γυναίκα…

Ελα λίγο μαζί μου ..….

Πάμε με σα σε ένα από τα πολλά δωμάτια το όποιο και ξεκλείδωσε με το καμπανο-μπρελοκο κλειδί ,αρχίσαμε τα γλωσσοφιλά και το χαμούρεμα , της βγάζω το σορτς και το String και άρχισα να της γλύφω την μουνάρα της που προφανώς δεν την είχε ξυρίσει (στα 80-90s δεν τo είχανε με την αποτρίχωση) …αλλά οκ άρχισα να την γλύφω ακατάπαυστα η γλώσσα μου έκανε extend σαν του τιραμολα ένα πράγμα και είχε μπει μέσα στην μουνάρα της…το καυλί μου έγινε πετρα και μόλις το αντίκρυσε να φουσκώνει πάνω από το μαγιό αμέσως με βάζει ανάσκελά μου δίνει το μουνι στο στόμα και εκείνη αρχίζει και απολαμβάνει την πουτσα μου…

Καυλα είσαι ρε …τι πουτσος είναι αυτός…φλεβατος και τεράστιος……αρχίζει να μου παίρνει μία πίπα που μου έκλεισε η κωλοτρυπίδα μου….τον καταβρόχθισε !!! και εγώ συνέχιζα να την γλύφω με την γλώσσα λάστιχο….

Πάνω στην κάυλα…πάω ο μαλακας και της γλύφω τα δακτυλα στο πόδι της….

Τι κάνεις ρε μαλάκα ? ξεμπουκώνεται (άνοιξε η κωλοτρυπίδα μου) με κοιτάει με βλέμμα απορημένο

Καλά ρε μαλάκα μου γαργαλάς τα πόδια τι μαλακίες κάνεις …έλα να με γαμησεις ..παλιο-ούφο.

Τώρα πείτε μου δεν είναι γυναίκα αφέντρα αυτή ?

(εκ το προτέρων για όλους του φίλους που διαβάζουνε , αν κάποιος έχει την πεποίθηση ότι οι αφέντρες δεν γαμιούνται , δεν παίρνουν πίπα κλπ , ότι μία αφεντρα μπορεί να είναι 650 κιλά και μπορεί να σε κάνει να χύσεις μόνο εγκεφαλικά (?) , ότι μία αφέντρα μπορεί να έχει να πλυθεί από την κολυμπήθρα και θα πρέπει να την υπηρετήσεις και να πάθεις χολέρα και άλλες τέτοιες μαλακίες παρακαλώ να αποχωρήσουνε …)

Συνεχίζω……


Ρε καυλα μου αρέσει να σου γλύφω τα πόδια …καυλώνω πιο πολύ με αυτό….

Σοβαρα ρε ? γλύφτα τότε και έτσι ανασκελα όπως κάθετε σηκώνει τα πόδια ψηλά και μου τα δίνει στο στόμα….παρακρουση που έγλειφα αυτά τα καυλόπόδια και πιπίλαγα ένα ένα τα δακτυλάκια….την κάρφωσα στην μουναρα της , όλη η πουτσα μπήκε μέσα , εκείνη το απολάμβανε , εγώ ρούφαγα τα πόδια της …και την ξέσκιζα με την ψωλάρα μου βαθιά μες στην μουνάρα της….δεν άργησα να τελειώσω …ήθελε στα βυζιά….της έβγαλα την διαφημιστική μπλούζα του Πόρου που φόραγε και όλο το καυτό σπέρμα χυθηκε στις βυζάρες της !!!! εκείνη ενώ το ευχαριστήθηκε…..δεν έχυσε…και μου πετάει στο τέλος ….είμαι κλειτοριδική μωρό μου…

to be continue.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom