Νέα

Οργιο, Αξιζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akiso12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα συμμετείχατε σε οργιο αν ειχατε την ευκερια;

  • Ναι

    Ψήφοι: 50 66,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 14 18,7%
  • Αναλογως το κοστος

    Ψήφοι: 11 14,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    75

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Καλησπερα. Σε λιγους μηνες θα παντρευτει ενα μελος της παρεας μου. Ο συγκεκριμενος ειναι χρονια συναγωνιστης και συνοδοιπορος σε Strip και Κωλομπαρα και τωρα που αποφασισε να "σοβαρευτει", ειπαμε και εμεις να του κανουμε κατι special. Αποφασισαμε λοιπον να κανουμε ενα οργιο μια καθορισμενη μερα (περιπου 2 μηνες απο τωρα) και να τελεσουμε την γιορτουλα μας εκει. Μεχρι στιγμης θα μαζευτουμε 8 αντρες και 20 γυναικες (καπου). Τετοια εμπειρια δεν την εχω ζησει μεχρι στιγμης και με βαζει σε σκεψεις. Το κοστος το θεωρω υπερβολικο μιας και αγγιζει το 1000αρικο στον καθενα γιατι πρεπει να πληρωσουμε τον χωρο που θα γινει η δουλεια, τις κοπελες, το φαγητο και το ποτο κλπ. Απ την μια την θεωρω ωραια φαση, γιατι θα κανουμε εκπληξη στον γαμπρο και ειναι κατι που δεν εχω ξανα ζησει, απ την αλλη πιστευω πως δεν χρειαζεται τοσος τζερτζελες για μια νυχτα. Εσεις τι πιστευετε; Θα δινατε ενα τετοιο ποσο για κατι τετοιο; Αν ειχατε την ευκερια θα συμετασχατε σε ενα οργιο ακομα και αν το κοστος δεν ηταν ακριβο;


tenor.gif

 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Φιλε την ζημια μας την κανουνε οι γυναικες και οχι τι θα φαμε. Αν ηταν να κατεβει το μπατζετ και νυστικος 5 ημερων πηγαινα αμα λαχει. Τωρα το αμα αξιζει τοσος χαμος να δωσεις τοσα λεφτα. 10 χρονια πριν ισως και να τα δινα χωρις 2η σκεψη...αλλα οι καιροι αλλαξανε.
δεχομαι να σε αντικαταστησω.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
1000€ το άτομο στις μέρες μας προσωπικά.. για λίγες ώρες "απόλαυσης" μου φαίνονται υπερβολικά.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Τσάκισε τελικά...
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
378
Κριτικές
104
Like
550
Πόντοι
6.280
κατι τετοιο ....
ast161.jpg
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
ώπα μισό να κάνουμε τα μαθηματικά....

8 άτομα ...1000 ευρώ το άτομο
Ο γαμπρός δεν πληρώνει φαντάζομαι οπότε μιλάμε για 7000
800-1000 ευρώ χώρος (κάποια απομακρυσμένη βιλα Airbnb) + ψιψιψωνια + ποτά

Για τις πουτάνες περισσεύουν 6000
20 πουτάνες = 300 ευρώ η πουτάνα.
Για πόσες ώρες ρε τύπε...δεν γράφεις....
Αν είναι για λιγότερο από 3 ώρες σαν έχουν πιάσει κότσο με το σεφτέ που θα κάνετε στο μαγαζί (ή να πω καλύτερα ΣΤΑ μαγαζιά).

Θεωρώ οτι το 20 είναι για τον εντυπωσιασμό.
Η λογική λέει 12 πουτάνες = 1.5 πουτάνα για τον καθένα = 3 τρύπες για τον καθένα = 650 ευρώ το άτομο
Η οικονομία λέει 8 πουτάνες = 1 πουτάνα για τον καθένα με πάσες και παρτουζώματα πάλι εννοείται = 2 τρύπες για τον καθένα = 480 το άτομο

URL]]
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.878
Κριτικές
1
Like
32.685
Πόντοι
6.256
Αυτά τα κάνουν οι φραγκάτοι κοκάκηδες , οι νορμάλ δεν κάνουν τέτοια,
Οχτώ φίλοι για το γαμπρό σημαίνει οχτώ προβλήματα,
Φίλος ίσον πρόβλημα και μπελάς
Δώστε του γαμπρού δυο χιλιάρικα να πάει ΜΟΝΟΣ του μια βδομαδούλα στη μπαγκοκ και θα σας θυμάται για πάντα.
οδηγίες επιβίωσης στη σουμκουμβιτ παρέχονται δωρεάν με πμ απο τα εκλεκτα μέλη του ται σεξ τριπ

 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
654
Like
252
Πόντοι
26
Δε θεωρώ ότι αξίζει κατά τη γνώμη μου. Αν θέλετε να κάνετε τέτοιο δώρο στο γαμπρό κάντε το γιαυτόν και μόνο να σας βγει πιο φτηνά. Ή με λιγότερα άτομα 8 είστε πάααρα πολλοί. Γνώμη απλά. Ότι θέλετε κάνετε εννοείται.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Αν τον αγαπάτε το φίλο σας καθίστε στ΄αυγά σας.Ή πηγαίνετε σε ένα στριπτιζάδικο και τέλος.Αν ένας από τους φίλους αποδειχθεί "φίλος" την επόμενη ημέρα και σφυρίξει στη νύφη τι κάνατε,θα του χαλάσετε το σπίτι πριν το ανοίξει.Και η ζωή δείχνει ότι φίλοι είναι 1-3 το πολύ.Οι άλλοι αποδεικνύονται γνωστοί και μαλάκες χαιρέκακοι.Όταν παντρευόταν ο κολλητός μου,μαζευτήκαμε μια παρέα 5 ατόμων,πήγαμε στο Αλκατράζ,ήπιαμε τα ποτά μας,πιάσαμε μερικά βυζάκια,και όλα καλά.Και πίστεψε με,μπορούσαμε οικονομικά να κάνουμε παρτούζα,έπεσε η ιδέα αλλά στη μελέτη της απορρίφθηκε.Αυτά είναι καλά για τις ταινίες.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Σπάνια γράφω στο φόρουμ πλέον αλλά άκου τη συμβουλή ενός βετεράνου.

ΜΗΝ το κάνεις.

Η κάβλα που σας οδηγεί σας κάνει να νομίζετε πως θα ζήσετε σκηνές όπως στις τσόντες. Δεν θα γίνει κάτι τέτοιο.
Νομίζετε πως θα δείτε μουνάρες να γλείφονται και μετά θα γαμάτε τη μία και την άλλη στη σειρά.
Πιστεύετε πως θα δείτε διπλά λεσβιακά κλπ κλπ.
Για να πετύχεις την απόλυτη φάση είναι απίθανο 98%. Πρέπει να έχεις βρει τις κατάλληλες γυναίκες, να εξηγήσεις τι ακριβώς θες, πως δηλαδή να εξελιχθεί η φάση, να είναι μπασμένες και έμπειρες.
Αν θες να κάνεις την κάβλα σου δώστα τα λεφτά, άλλωστε θα είναι μια ανάμνηση που θα σε στοιχειώνει μέχρι το τέλος.
Ομως η συνταγή για να κάνεις αυτό που ζητάς είναι απίστευτα δύσκολη, και θα πρέπει να είσαι απίστευτα σχολαστικός και να συνεννοηθείς και στην παραμικρή λεπτομέρειες πως θες να γίνει το όργιο. Αλλιώς είναι κρίμα τόσα λεφτά να φας ξενέρα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
ώπα μισό να κάνουμε τα μαθηματικά....

8 άτομα ...1000 ευρώ το άτομο
Ο γαμπρός δεν πληρώνει φαντάζομαι οπότε μιλάμε για 7000
800-1000 ευρώ χώρος (κάποια απομακρυσμένη βιλα Airbnb) + ψιψιψωνια + ποτά

Για τις πουτάνες περισσεύουν 6000
20 πουτάνες = 300 ευρώ η πουτάνα.
Για πόσες ώρες ρε τύπε...δεν γράφεις....
Αν είναι για λιγότερο από 3 ώρες σαν έχουν πιάσει κότσο με το σεφτέ που θα κάνετε στο μαγαζί (ή να πω καλύτερα ΣΤΑ μαγαζιά).

Θεωρώ οτι το 20 είναι για τον εντυπωσιασμό.
Η λογική λέει 12 πουτάνες = 1.5 πουτάνα για τον καθένα = 3 τρύπες για τον καθένα = 650 ευρώ το άτομο
Η οικονομία λέει 8 πουτάνες = 1 πουτάνα για τον καθένα με πάσες και παρτουζώματα πάλι εννοείται = 2 τρύπες για τον καθένα = 480 το άτομο


Τυπε εσυ εισαι  :think: :S :S :S

URL]]
 

pachanga

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
102
Like
77
Πόντοι
1
Αν καλέσετε τη νύφη την πεθερά και τις κουμπάρες θα σας έρθει πιο φτηνά.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.802
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
Καλησπερα. Σε λιγους μηνες θα παντρευτει ενα μελος της παρεας μου. Ο συγκεκριμενος ειναι χρονια συναγωνιστης και συνοδοιπορος σε Strip και Κωλομπαρα και τωρα που αποφασισε να "σοβαρευτει", ειπαμε και εμεις να του κανουμε κατι special. Αποφασισαμε λοιπον να κανουμε ενα οργιο μια καθορισμενη μερα (περιπου 2 μηνες απο τωρα) και να τελεσουμε την γιορτουλα μας εκει. Μεχρι στιγμης θα μαζευτουμε 8 αντρες και 20 γυναικες (καπου). Τετοια εμπειρια δεν την εχω ζησει μεχρι στιγμης και με βαζει σε σκεψεις. Το κοστος το θεωρω υπερβολικο μιας και αγγιζει το 1000αρικο στον καθενα γιατι πρεπει να πληρωσουμε τον χωρο που θα γινει η δουλεια, τις κοπελες, το φαγητο και το ποτο κλπ. Απ την μια την θεωρω ωραια φαση, γιατι θα κανουμε εκπληξη στον γαμπρο και ειναι κατι που δεν εχω ξανα ζησει, απ την αλλη πιστευω πως δεν χρειαζεται τοσος τζερτζελες για μια νυχτα. Εσεις τι πιστευετε; Θα δινατε ενα τετοιο ποσο για κατι τετοιο; Αν ειχατε την ευκερια θα συμετασχατε σε ενα οργιο ακομα και αν το κοστος δεν ηταν ακριβο;

Καλή φάση το όργιο αλλά όχι και χιλιάρικο. Την σήμερον εποχή είναι πολλά τα λεφτά.Εκτος άμα είσαι από ανώτερη οικονομική τάξη. Αλλά άμα είσαι ο μέσος Έλλην πολίτης τότε ΟΧΙ.
Πάντως το όργιο και σε μένα μου αρέσει. Είναι ένα καλό δώρο. Δεν χρειάζεται να πάρετε 20 κοπέλες  πάρτε είτε 10 είτε 5.Μια χαρά θα περάσετε πάλι και θα μειώσετε το κόστος.
Καλά να περάσετε και καλά γαμίσια!!!
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660
Επειδή σίγουρα θα χαπακωθείτε και θα πιείτε όλοι σας για να τα βγάλετε πέρα με τις 20 γυναίκες, περάστε καλού κακού από κανέναν καρδιολόγο πρώτα, μην έχετε τίποτα δυσάρεστα παραμονές του γάμου !!!!!
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.003
Κριτικές
47
Like
6.249
Πόντοι
11.445
Ειστε ολοι καλεσμενοι μονο που το οργιο θα γινει στη Μποκοτα οπου οι πουτανες πληρώνονται σε κονσερβες  :S :S :S
 
OP
OP
A

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Οι 20 κοπελες οντως μου φαινεται υπερβολη. Η ιδεα προηλθε απ τον ξαδερφο του γαμπρου ο οποιος ειναι διευθυντης ξενοδοχειου, οποτε οπως καταλαβενετε κοιμαται στα πουπουλα. Εμεις παλι οι υπολοιποι που οι περισσοτεροι ειμαστε μπατιρακια και στην καλυτερη παμε σε strip αυτο μας φαινεται φουλ υπερβολικο. Περαν του κοστους ομως προσωπικα με ξινιζουν και τα ατομα. Εχω ξανα μαμισει μπροστα σε φιλους αλλα οχι δα και 8 αντρες που ξερω τους 4 και τους αλλους 4 τους εχω δει 2 φορες. Οποτε η δικη μου γνωμη ειναι να μειωθουν οι γυναικες στις 15 (3 για το γαμπρο και σε αλλο δωματιο για κατι σπεσιαλ και 12 για εμας).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom