Νέα

Οργιο, Αξιζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akiso12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα συμμετείχατε σε οργιο αν ειχατε την ευκερια;

  • Ναι

    Ψήφοι: 50 66,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 14 18,7%
  • Αναλογως το κοστος

    Ψήφοι: 11 14,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    75

NikosPap1

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
17
Like
3
Πόντοι
0
οσα και να δωσεις αν τα εχεις θα αξιζουν
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Σε κάθε μπατσελορ υπάρχει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ένας μαλάκας που τα έχει πει στην γυναίκα του πριν ακόμα φτάσει σπίτι. Ο ίδιος τύπος είναι αυτός που "δεν έκανε απολύτως τίποτα, οι άλλοι κάνανε". Η καριόλα του θα το πει "εμπιστευτικά" τουλάχιστον σε άλλες 3 ενδιαφερόμενες. Αυτές οι κάριες θα πιάσουν τους μαλάκες τους στο μπίρι-μπίρι και το ξεμάλλιασμα. Πριν καλά ξημερώσει τα έχουν μάθει όλα-όλοι.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660
Σε κάθε μπατσελορ υπάρχει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ένας μαλάκας που τα έχει πει στην γυναίκα του πριν ακόμα φτάσει σπίτι. Ο ίδιος τύπος είναι αυτός που "δεν έκανε απολύτως τίποτα, οι άλλοι κάνανε". Η καριόλα του θα το πει "εμπιστευτικά" τουλάχιστον σε άλλες 3 ενδιαφερόμενες. Αυτές οι κάριες θα πιάσουν τους μαλάκες τους στο μπίρι-μπίρι και το ξεμάλλιασμα. Πριν καλά ξημερώσει τα έχουν μάθει όλα-όλοι.

Έτσι ακριβώς !!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Οι 20 κοπελες οντως μου φαινεται υπερβολη. Η ιδεα προηλθε απ τον ξαδερφο του γαμπρου ο οποιος ειναι διευθυντης ξενοδοχειου, οποτε οπως καταλαβενετε κοιμαται στα πουπουλα. Εμεις παλι οι υπολοιποι που οι περισσοτεροι ειμαστε μπατιρακια και στην καλυτερη παμε σε strip αυτο μας φαινεται φουλ υπερβολικο. Περαν του κοστους ομως προσωπικα με ξινιζουν και τα ατομα. Εχω ξανα μαμισει μπροστα σε φιλους αλλα οχι δα και 8 αντρες που ξερω τους 4 και τους αλλους 4 τους εχω δει 2 φορες. Οποτε η δικη μου γνωμη ειναι να μειωθουν οι γυναικες στις 15 (3 για το γαμπρο και σε αλλο δωματιο για κατι σπεσιαλ και 12 για εμας).

Κανε ενα νεο θεματακι τυπε με τα καινουργια νουμερα, ειναι κριμα να χαραμισω 2η photo για το ιδιο νημα.  :S :S :S
 
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
0
Τύπε πείτε της νύφης να μιλήσει στις φίλες της και να τις πει:
Οι φίλοι του μέλλοντα συζύγου μου ετοιμάζονται να δώσουν 10.000€ για να πηδήξουν. Ποια θέλει να βγάλει χρήματα μια μέρα πριν το γάμο μου?
Και επειδή το βλέπω και από επιχειρηματικής πλευράς, σου προτείνω εξ αρχής να ρίξεις την ταρίφα (στη νύφη) και να της κανεις κουβέντα για 5.000€. Οποτε σου μένει και ένα πεντοχίλιαρο τσέπη!
Όλα αυτά θα τα κάνει ένας, κάτω από άκρα μυστικότητα...!
TIP:
Πρόσεξε τη φρασεολογία: οι φίλοι του μέλλοντα συζύγου, όχι ο μέλλον σύζυγος!
Τώρα την ώρα του οργίου αν χώσει τον παρλαγατσο του ο γαμπρός σε μερικές από τις φίλες της γυναίκας του, μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια! Δεν θα μιλήσουν ούτε αυτές ούτε εσείς!
 

discreet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
72
Πόντοι
6
    Αμα δεν είσαι τρολ που γράφεις για 20 γυναίκες για 8 άντρες, να ξέρεις ότι πιό πολύ θα ευχαριστηθείς τα λεφτά σου αν βάλεις φωτιά σε ένα πενηντάρικο μπροστά σε 10 Αμερικανιδούλες σε καραόκε, και πληρώσεις τα ποτά τους και το φαί τους για τις επόμενες 3 μέρες. Η φάση με τις επαγγελματίες, γίνεται με κοπέλες που ξέρετε περισσότεροι από 3 ότι είναι εγγύηση, με γραφείο στο οποίο έχετε κάνει σοβαρές δουλειές να εγγυάται το ποιόν όποιας δεν ξέρετε. Σοβαρές δουλειές σημαίνει ότι οι 3 από τους 8 τουλάχιστον έχουν πάρει πάνω από 20 από αυτό το γραφείο για μία μέρα και πάνω. Άμα πάτε 8 άτομα που θα κλαίτε το χιλιάρικο την άλλη μέρα, με κοπέλες που δεν ξέρετε, και νομίζετε ότι θα ζήσετε τις σκηνές από τον Λύκο τη Γουόλ Στρίτ, θα φάτε την ξενέρα της ζωής σας από τις μαλακίες που θα ακούσετε από τις κοπέλες σε αυτό το μπάτζετ. Αυτοί που όντως έζησαν τις σκηνές από τον Λύκο της Γουόλ Στρίτ, ήξεραν κάποιον που είχε κάνει ζημιά μισό εκατομμύριο δολάρια και βάλε στα σχετικά γραφεία. Να σου δώσω να καταλάβεις, όταν αγοράζει πρίμ ο πρόεδρος κορίτσια για ομάδα που παίρνει πρωτάθλημα, τα κορίτσια που μπορούν να φτιάξουν τους επαγγελματίες αθλητές κοστίζουν 2 χιλιάρικα το κεφάλι για 6 ώρες. Και ο πρόεδρος ψωνίζει χονδρική. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι τέτοια φάση δεν είναι για γαμπρούς και τους γνωστούς τους, είναι για συνεργάτες που είναι σοβαροί παίκτες.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.277
Κριτικές
3
Like
6.869
Πόντοι
1.486
Το εκανα εγω,στο δικό μου bachelor 2 εβδομαδες πριν το "επισημο" bachelor....
Blazer suites hotel με μεσολαβηση φιλου...
6 γυναικες-7 φιλοι, από ΓΝΩΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ 550 ευρω +160 η σουιτα για τεσσερις ωρες + 70-80 τα ποτα και τα ξηροκαρπια...
Ολα καλα και λογικες τιμες..Αυτα πριν 15 χρονια βεβαια,αλλα μου φαινεται σαν χτες...
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Οι 20 κοπελες οντως μου φαινεται υπερβολη. Η ιδεα προηλθε απ τον ξαδερφο του γαμπρου ο οποιος ειναι διευθυντης ξενοδοχειου, οποτε οπως καταλαβενετε κοιμαται στα πουπουλα. Εμεις παλι οι υπολοιποι που οι περισσοτεροι ειμαστε μπατιρακια και στην καλυτερη παμε σε strip αυτο μας φαινεται φουλ υπερβολικο. Περαν του κοστους ομως προσωπικα με ξινιζουν και τα ατομα. Εχω ξανα μαμισει μπροστα σε φιλους αλλα οχι δα και 8 αντρες που ξερω τους 4 και τους αλλους 4 τους εχω δει 2 φορες. Οποτε η δικη μου γνωμη ειναι να μειωθουν οι γυναικες στις 15 (3 για το γαμπρο και σε αλλο δωματιο για κατι σπεσιαλ και 12 για εμας).
φιλτατε το ποσο που γραφεις με τον αριθμο των κοριτσιων δεν κολαει..εκτος αν τις φερετε για κανα μισαωρο να σας ξεπεταξουν.
αν οντως θελετε να παιξετε τετοια μπαλιτσα το πιο βασικο ειναι να βρειτε τις καταλληλες γυναικες που 1) να το εχουν ξανακανει και 2) να τους εξηγησετε απο πριν τι θελετε και τι θα παιχτει. προσωπικα και 4-5 γυναικες να φερνατε θα ηταν αρκετες για 8 αντρες. παντως φροντιστε να εξηγηθειτε απο την αρχη γτ εχω ακουσει να σηκωνονται και να φευγουν γτ αλλα ειχαν συμφωνησει και αλλα πηγαν να γινουν τελικα και εμειναν οι πυρφοροι με το πουλι στο χερι.
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Έτσι και εγώ αλάνια στη Γερμανία όμος.. 2 βδομάδες πριν το κανονικό μπάτσελορ στήσαμε ένα πριβέ με 4 φίλους και τρεις γκόμενες και ακόμη το θυμάμαι.. 17 χρόνια πριν!
 

Επισκέπτης
Καλησπερα. Σε λιγους μηνες θα παντρευτει ενα μελος της παρεας μου. Ο συγκεκριμενος ειναι χρονια συναγωνιστης και συνοδοιπορος σε Strip και Κωλομπαρα και τωρα που αποφασισε να "σοβαρευτει", ειπαμε και εμεις να του κανουμε κατι special. Αποφασισαμε λοιπον να κανουμε ενα οργιο μια καθορισμενη μερα (περιπου 2 μηνες απο τωρα) και να τελεσουμε την γιορτουλα μας εκει. Μεχρι στιγμης θα μαζευτουμε 8 αντρες και 20 γυναικες (καπου). Τετοια εμπειρια δεν την εχω ζησει μεχρι στιγμης και με βαζει σε σκεψεις. Το κοστος το θεωρω υπερβολικο μιας και αγγιζει το 1000αρικο στον καθενα γιατι πρεπει να πληρωσουμε τον χωρο που θα γινει η δουλεια, τις κοπελες, το φαγητο και το ποτο κλπ. Απ την μια την θεωρω ωραια φαση, γιατι θα κανουμε εκπληξη στον γαμπρο και ειναι κατι που δεν εχω ξανα ζησει, απ την αλλη πιστευω πως δεν χρειαζεται τοσος τζερτζελες για μια νυχτα. Εσεις τι πιστευετε; Θα δινατε ενα τετοιο ποσο για κατι τετοιο; Αν ειχατε την ευκερια θα συμετασχατε σε ενα οργιο ακομα και αν το κοστος δεν ηταν ακριβο;

Τυπε βαλε μια καουκα,τραβα μια αποτριχωση και παιξε το μια απο τις 20 γυναικες...θα φας καλα και θα κονομησεις κιολας! :S :S :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Το να γαμαω και να ειναι και καποιος αλλος αντρας μαζι, δεν το γουσταρω. Αν ειναι και φιλος...θα πεθανω στα γελια και δεν θα γαμησω καν.

Το ιδανικο ειναι να εισαι μονος σου ως αντρας με 2 ή και πιο πολλες γυναικες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
οποιος κανει οργιο δεν μπορει να ξεκολλησει

Γουστα ειναι αυτα. Δεν ισχυει για ολους. Ουτε γουσταρω να υπαρχει αλλος γαμιας στη παρεα ουτε θα μπορεσω να κανω κατι απο τα γελια που θα με πιασουν. Το θεωρω κωμικο.

Με 2 ή παραπανω γυναικες, ναι. Αντρας αλλος μαζι, οχι.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Πρόταση που καλύπτει όλες τις "τρύπες". Κάνετε το όργιο αλλά φέρνει ο καθένας την γκόμενα, γυναίκα του. Βγαίνει φθηνά και δεν υπάρχει φόβος για κάρφωμα.
Προϋπόθεση, να υπάρχει άφθονο ποτό, και να γίνει στην Πάτρα, για να είναι πιστευτή και η ιστορία.
 

Typaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Πάντως εγώ συμφωνώ με τους ενδοιασμούς σου. 1000 ευρώ είναι πάρα πολλά. Επιπλέον το ότι θα είσαι ουσιαστικά με άτομα που δεν ξέρεις και δεν έχεις οικειότητα και με τα οποία κα χορεύετε στο γάμο μετά από κάποιες μέρες, δεν το κάνει καλύτερο.
Από εμένα είναι όχι :p
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
εντομεταξύ ο τύπος έχει παντρευτεί ...και έχει προλάβει ήδη να χωρίσει απο τότε που ξεκίνησε το θέμα...
 

Μηλιάδης

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
45
Like
60
Πόντοι
0
Μια δυο φορές για την εμπειρία, ναι αξίζει, κι ας κοστίσει ακριβά. Για παραπάνω, και ασύμφορο είναι και καταντάει ανιαρό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom