Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.390
Κριτικές
90
Like
32.510
Πόντοι
24.700
εν τελει ναι... δεν εξαγοράζεται μονο με χρηματα ισως ηθελε να πει...

και η μανα σε αγαπάει για να την κανεις περηφανη, και το παιδι αγαπάει τη μανα γιατι τον ταιζει, και οι ερωτευμενοι περιμενουν ανταλλάγματα (το λιγοτερο σεξ) ο ενας από τον αλλον, και αδερφος με τον αδερφο περιμενουν μια βοηθεια σε μια δυσκολη στιγμη...

πραγματικη ανιδιοτελεια σε αυτό τον κοσμο δεν υπαρχει, και οσοι πιστευουν σε αυτην είναι σουρεαλιστες...

Δείτε κ. Ορέστη.

Ο κ. ΠΥΡΑΥΛΟΣ, καλλιτεχνικά, ανήκει στην σχολή των μεγάλων ιταλών νεορεαλιστών. Άλλωστε οι περισσότερες κριτικές που έχει εκπονήσει, είναι αριστουργήματα του είδους.

Σε αυτό το σημείο όμως, Ο κ. ΠΥΡΑΥΛΟΣ εκφράζει έναν  νεορεαλισμό (επηρεασμένο από τον αμερικανικό φιλοσοφικό κλάδο). Επιτίθεται στην μεταφυσική ιδεοκρατία που (κατά την άποψή του) ταλανίζει τον αγοραίο έρωτα, και αντιπροτείνει ως το μοναδικό παραγματικό δεδομένο τον ανθρώπινο φυσικό οργανισμό και το πέριξ αυτού περιβάλλον. Έτσι Τα ψυχικά φαινόμενα θεωρούνται κατά βάθος φυσικά, δυνάμενα να αναχθούν σε αντιδράσεις του οργανισμού στο περιβάλλον του.
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
α, και σε ότι αφορα τις επιδοσεις της Αννας, υπαρχουν παμπολλες κριτικες, εκτος από τη δικη μου. Στις μισες φολα τη λενε, και στις άλλες μισες απλα τυπικη και αρκετα φιλοτιμη... Μερικοι απλως σχολιαζουν ότι είναι πολυ ομορφη... Εγω μονο από κατι 20χρονα ακουσα ότι είναι καταπληκτικη, όπως εγραψα και στην κριτικη μου... Μεγαλες διακυμάνσεις στην αποδοση/διαθεση (βαριεστημενη σχεδόν παντα), επιλεκτικη με πελατες, αρκετα διαφορετικη αντιμετωπιση ανα πελατη... οποτε τι καλη στη δουλεια της; καλη στον καυλαντισμα μονο... όχι χρυση μετριοτητα, απλα μετριοτητα στο δωματιο... αλλα οσο υπαρχουν 500 φολες που δουλευουν και εχουν και πελατεια και κάθε μερα πολλαπλασιάζονται, τοσο οι μετριοτητες θα φαινονται... στο 10αρικο ηταν πολύ καλη (αναλογικα) παντως όταν δε βαριοταν για το 20αρικο διαφωνω...

αλλα όπως ειπα δε χρειαζεται να πω τιποτα για αυτό, τοσες κριτικες υπαρχουν... μετριοτητα στο σεξ, αλλα πολύ ομορφη κοπελα για μενα τσεβαλιε...  το σεξ ομως όπως λες ποτε δε με ενοιαξε, και εσυ και ο μπεμπας δικιο εχετε..
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Είναι δηλαδή, σχεδόν πουτάνα...

η πουτανα κατ επαγγελμα για την αννα δεν είναι πουτανα, είναι κοπελα που δουλευει σε μπουρδελο... απλα παραλογισμος...

ένα δειγμα για το ποσο πολύ ντρεπεται που κανει αυτή τη δουλεια και ποσο ακαταλληλη είναι για αυτό που κανει...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Με ανησυχεί που δε μπορεί να ξυπνήσει ο κ. bmw.
Κόλλησε κι αυτός, σπογγώδη εγκεφαλοπάθεια, χθες βράδυ;
Θα φανεί από το πρώτο μήνυμα που θα στείλει. Αν είναι αλαμπουρνέζικα, τότε πάει κι αυτός...
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑ! πρεπει να φυγω για δουλεια στις 3 και θελω να μαθω τι εγινε! :headbang:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.371
Κριτικές
3
Like
3.183
Πόντοι
786
:2funny:
Bασικα οποιαδηποτε πουτάνα την πεις πουτάνα θα παρεξηγηθει!Δεν ξερω γιατι!Ε πως να την πεις ιεροδουλη;πόρνη;Μηχαλίδα;

Εργαζόμενη. Αυτό δίνει ένα γενικά αποδεκτό τόνο στόν λεπτό αυτό επαγγελματικό ρόλο. Κατά τό γρανάζια είμαστε όλοι κλπ. Οί μάστερ τής πολιτικής ορθότητας Αμερικάνοι λένε sex worker καί καθαρίζουν. Κάτι σάν αξιακός κομμουνισμός γιά άνοιγμα τής λεωφόρου τής ανεμπόδιστης μέγα κερδοσκοπίας ώς πλατιά ηθικά δόκιμης στά μεγάλα κυβικά.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
:2funny:
Bασικα οποιαδηποτε πουτάνα την πεις πουτάνα θα παρεξηγηθει!Δεν ξερω γιατι!Ε πως να την πεις ιεροδουλη;πόρνη;Μηχαλίδα;

Ιδού μερικές εναλλακτικές:
Σπερματοδέκτης...
Συνουσιουργός...
Εκκενωτής σπερματοδόχων κύστεων...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Στο θρεντ αυτο εχουν γραφτει πολλα και διαφορα. Οι περισσοτεροι κοροιδευουν τον Ορεστη , αλλοι λενε για το ποσο πιρφορος ειναι. Ο ιδιος ο Ορεστης λεει οτι το ανοιξε προκειμενου να εκθεσει την Αννα ( ενας απο τους λογους, οι αλλοι εχουν να κανουν με τον ιδιο).
Καταρχην oσον αφορα την Αννα. Πιστευω κακως ανοιχθηκε και αναφερεται οτιδηποτε για αυτη. Βεβαια το θεμα του σαιτ ειναι οι πουτανες και η αξιολογηση τους. Ωστοσο αυτη να γινεται στα πλαισια της δουλειας τους. To τι κανουν προσωπικα ή τι χαρακτηρα εχουν δεν μας αφορα. Μας αφορα να τις κρινουμε στα πλαισια του τι κανουν με τον πελατη και μονο . Τελος με αυτο.
 Απο εκει και περα οσον αφορα τον ιδιο τον Ορεστη. Θα αναφερθω εφοσον ο ιδιος εχει ζητησει να γραψουμε τη γνωμη μας για το συγκεκριμενο περιστατικο και να τον κρινουμε. Το ζητημα δεν ειναι να κοροιδεψουμε η να κριτικαρουμε. Αλλωστε ποιος απο εμας ειναι ο τελειος για να κριτικαρει καποιον αλλο? Ουτε να τον συμβουλεψουμε εχει ιδιαιτερη σημασια. Ο Ορεστης εκανε εδω και καιρο μια σειρα απο αλλοκοτες αλλοπροσαλες και δυσεξηγητες πραξεις. Αρα το θεμα ειναι να δουμε το κινητρο. Το γιατι τα εκανε.
Γιατι τα εκανες Ορέστη ολα αυτα? Σε τι αποσκοπουσες? Αληθινα ομως. Μηπως για να κανεις σεξ? Μηπως για να κερδισεις παραπανω υπηρεσιες? Θα σου πω εγω γιατι το εκανες και πες μου αν εχω δικιο ή άδικο...
Ολα αυτα Ορέστη τα έκανες για να κερδισεις το δικαιωμα να την " εχεις γκομενα"... Για να εχεις την πιστοποιηση οτι η Αννουλα ειναι γκομενα σου. Εβγαλε προκυρηξη η Αννουλα και ειπε οτι αυτα και αυτα ειναι τα προσοντα που πρεπει να εχει ο υποψηφιος γκομενος. Και ετρεχες Ορεστη με αγχος και αγωνια να μαζεψεις τα δικαιολογητικα. Σα κανα ταλαιπωρο νεοελληνα που ολη μερα τρεχει να μαζευει δικαιολογητικα για τον ΑΣΕΠ. Και θες την πιστοποιηση πανω απο ολα. Ουτε σεξ, ουτε εξτραδακια κλπ. Την " επισημη κύρωση" θες. Οπως οι παντρεμενοι εχουν την κυρωση απο το κρατος και το Θεο οτι ειναι ζευγαρι ετσι και εσυ. Δε σε ενδιέφερε ούτε το σεξ. Για αυτο πλήρωσες 100 ευρω και κοιμήθηκε. Δε σε πείραξε. Εκ των υστέρων βέβαια και μετά απο οσα προηγηθηκαν την κατεκρινες για αυτο αλλα τοτε δε σε πείραξε. Αυτο που πανω απο ολα ηθελες ήταν η "σχέση" αυτη να αποκτήσει μια υποσταση. Να μην ειναι μονο στα λογια αλλα να αποκτησει και μια καποια πραγματικη βαση. Και προεκρινες αυτο τον τροπο. Ηθελες να κανεις κατι για αυτην. Ουτε αλλα ανταλλάγματα ήθελες.
 Aπλα απο ενα σημειο και μετα κουραστηκες να μαζευεις δικαιολογητικα... Η Αννα παραεβαλε πολλα προσοντα και δε μπορουσες πλεον να τα καλυψεις. Ηταν σαν να ετρεχες σε μαγγανοπηγαδο. Ταυτοχρονα αρχισες να ακους δεξια και αριστερα για " αναξιοκρατια". Έπαιρνε αλλους με "λιγοτερα προσοντα". Θυμωσες με την αδικια. Τζαμπα το τρεξιμο που εκανες. Σε δουλευε η Αννουλα.
Καλα σου εκανε θα πω εγω. Οχι επειδη εισαι κακο παιδι ή θύμα. Απλα επειδη έτσι θα έκανε ο οποιοσδήποτε και γιατι απο μονος σου προσφέρθηκες ως θύμα για δουλεμα. Δεν υπάρχει κατι να ψέξουμε την Άννα. Για την δουλεια της προσωπικα δε την εχω παρει αλλα οι πληροφοριες λενε οτι ειναι καλη στη δουλεια της. Τοσο τωρα στα 20 οσο και πριν στα 10. Αυτη σε ειδε εσενα ως πελατη πλειδοτη που τη βλεπει ως πουτανα. Που παει να της προσφερει περισσοτερα για να κερδισει κατι. Ετσι και σου φερθηκε ως πουτανα. Σου φερθηκε ως τετοια γιατι εσυ την ειδες ως τετοια. Γιατι μια αγαπη Ορέστη δεν εξαγοράζεται... Ούτε επιβάλλεται ούτε ειναι προιον νομικου συμβολαίου. Η αγάπη και ο σεβασμός κερδιζονται Ορέστη...


Άμα δε σου αρέσει ρε μάγκα κλείστο το ρημάδι και άνοιξε blog και αντί για θέματα και κριτικές να βάζεις reports & stamps.
Έμείς ζούμε για το τζέρτζελο, τώρα πληροφορίες μεταξύ πελατακίων άμα γουστάρουμε βρίσκουμε και αλλού.-


Όσο για τα υπόλοιπα, αυτός ήθελε αυτά που ήθελε αυτή είχε τα δικά της θέλω, τα θέλω πολεμίσανε και κέρδισε η Αννούλα.
Πήρε αυτό που ήθελε και με το παραπάνω, τον έστηψε, τον τελείωσε και τον πέταξε. Απλές καθημερινές καταστάσεις.
Όπως λέει και ένα τραγούδι

Some of them want to use you
Some of them want to get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

Sweet dreams are made of this
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.390
Κριτικές
90
Like
32.510
Πόντοι
24.700
Ιδού μερικές εναλλακτικές:
Σπερματοδέκτης...
Συνουσιουργός...
Εκκενωτής σπερματοδόχων κύστεων...

Φρονώ ότι τα: ανακουφίστρια, αναζωογονήτρια, τυγχάνουν πιο πολίτικλι κορέκτ.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ο Βατραχος ειναι η Αννουλα
Η Καμπια ο Ορεστης
Καπως ετσι εξελιχθηκε η ιστορια

 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
ειρωνικος τα μεγιστα, αλλα καπως ετσι είναι...

δε θα τους δωσω αυτή τη χαρα, γιατι δεν προκειται να ξαναπατησω εκει κατω...

θα κανω την αναγκη μου σε μερη οσο το δυνατον μακρια από αυτά και όταν κανω την αυτοκριτική μου θα δω τι πηγε στραβα και από τα σκατα που τα ειχα κανει με τη Δεσποινα, τα εκανα τρισχειροτερα με την Αννα...

και στο θεμα συμπεριφορας παντως, η Ελένη με εδιωξε στις 4-5 φορες που ειχα μπει μαζι της όταν καταλαβε ότι τσιμπηθηκα και δε με ξαναδεχτηκε ποτε, ακομα και όταν προσφερα παραπανω λεφτα...

η Δεσποινα με εδιωξε μια φορα στις 7 φορες και μετα παλι στις 20 φορες και στις 30 φορες, αλλα οσο προσφερα παραπανω λεφτα (χωρις δωρα) με δεχοταν πισω... μεχρι που βριστηκαμε πολύ ασχημα σε προσωπικο επιπεδο και όχι μεσω φορουμ και νομιζω ότι κανεις δεν το πηρε χαμπαρι ποτε πραγματικα τελειωσε...

η Αννα παλι, μπηκε στη διαδικασια που ανεφερε ο τσεβαλιε, δεχτηκε δηλαδή να με βαλει να τρεξω αυτό τον αγωνα δρομου και μετα, καποια στιγμη με ειδε ότι κουραστηκα και σταματησε να μου ζηταει να το συνεχισω, απλα με αφηνε (γιατι ποια γυναικα, όχι απλα πουτανα, θα ελεγε όχι) να συνεχισω να προσπαθω, με δωρακια κλπ...

ενταξει η πουτανα πουτανα είναι, και η Αννα μαλιστα δε θελει να τη λενε ετσι, γιατι λεει οι πουτανες είναι αυτές που πανε με πολλους ανδρες, "εγω κανω απλα τη δουλεια μου".

στα πλαισια της πουτανιας λοιπον, θεωρω ότι υπαρχουν οι πουτανες πουτανες που δεν εχουν ιερο και οσιο, όπως πχ η αννα,κι άλλες που εχουν λιγη τσιπα πανω τους, όπως ειχε η Ελενη... αλλα αυτό δεν αφορα τη δουλεια τους όπως λεει και ο τσεβαλιε, και αμα η άλλη γαμιεται καλα τι μας νοιαζει ετσι;

απλα μια προσωπικη παρατηρηση, ανευ σημασιας... ισως και οι πουτανες της τελευταιας κατηγοριας να είναι οι πιο πετυχημένες εξαλου, μιας και κορίτσια σαν την Ελενη του 104, βολοδερνουν τοσα χρονια από το ένα μπουρδελο/στουντιο σε άλλο και προκοπη δεν κανουν...

ηθικο διδαγμα: αν εισαι επαγγελματιας πουτανα, πρεπει να εισαι σκληρη και αδυσοπητη για να πετυχεις, και οσο πιο πουτανα γινεται στο χαρακτήρα...


Να υποθέσω ότι εσύ το υοθετείς αυτό το επιχείρημα;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ρε αλάνια ποιός θα μου στείλει σε πμ 2 φώτος της Άννας, αμφάς και προφίλ, να τις δω και γω να τελειώνουμε;
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ρε αλάνια ποιός θα μου στείλει σε πμ 2 φώτος της Άννας, αμφάς και προφίλ, να τις δω και γω να τελειώνουμε;

Ειναι γλυκο μωρο η Αννουλα... κατι αγαπουλες σαν τον Ορεστακο τους εχει για πρωινο το μικρο ατιθασο Ρουμανακι  :sunglasses:
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ειναι γλυκο μωρο η Αννουλα... κατι αγαπουλες σαν τον Ορεστακο τους εχει για πρωινο το μικρο ατιθασο Ρουμανακι  :sunglasses:

στειλτου σε πμ το φβ της μωρε να τελειώνουμε... εγω δεν το εχω πλεον γιατι με εχει μπλοκαρει...

αμα φτιαξω το pc μου ιεραποστολε που εχω 100 φωτο της αννας, θα σου στειλω, οκ;

αλλα μην εισαι και εσυ τοσο τεμπελακος, κανε μια τσαρκα μια μερα, σιγα... όλα στο πιατο τα θελεις;
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Ορεστη θα με αφησεις να σπαμάρω?Ειναι αφιερωμενο σε ολους μας!
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
φιλε σβηστο τωρα αν το πηρε ιεραποστολος. μπορει να σου κανει μηνυση για αυτό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom