Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.747
Κριτικές
61
Like
40.353
Πόντοι
22.785
δωστα όλα τυπε!

ναι καλαταβα περι τινος προκειται, οκ!

τις εστειλα απειλητικα sms και της εστειλα επισης ότι σου δινω λεφτα για να βγουμε να μιλησουμε να μου πεις ολη την αληθεια. αυτά δεν ειδες;

βγαλτα όλα στη φορα, σου δινω το ΟΚ!

δεν προκειται να απαντησω όμως σε τιποτα, με την Αννουλα εγω τελος, μια εξηγηση θελω για όλα μονο, αυτό της ειπα και την απειλησα ότι θα της κανω κακο όταν εμαθα ποσα ψεματα μου ειπε... επισης της ειπα ότι παροτι είναι καριολα ακομα την αγαπαω ανθρωπινα και θελω να τελειωσει με μια ειλικρινη κουβεντα ιστορια, αλλα δεν ξαναπερναω δωματιο ποτε και με τιποτε...

ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΟΚ ΜΠΕΜΠΑ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ. ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΟΜΩΣ, ΡΙΧΤΑ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΕ...

Ορέστη προσπαθώ νά σού βρώ δωμάτιο σε νευρολογική κλινική , καί όταν άναφέρω όνομα ......

ΤΡΩΜΕ ΠΟΡΤΑ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
ορεστη επειδη βλεπω αλλαζεις συχνα πυκνα την ψηφοφορια βαλε ακομη μια

πιστευετε πως ο ορεστης οταν γραφει ειναι υπο την επηρεια ουσιων ;
α)ναι πινει χασισακι
β)ναι πινει πρεζα
γ)ναι πινει βενζοδιαζεπινες
δ)ναι πινει αρταν και ειναι αρνταν
ε)ναι πινει ξυδια
στ)οχι ειναι σε φαση απεξαρτησης

Μπορεί και "τζίνα" ..........
URL]]
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ορεστη επειδη βλεπω αλλαζεις συχνα πυκνα την ψηφοφορια βαλε ακομη μια

πιστευετε πως ο ορεστης οταν γραφει ειναι υπο την επηρεια ουσιων ;
α)ναι πινει χασισακι
β)ναι πινει πρεζα
γ)ναι πινει βενζοδιαζεπινες
δ)ναι πινει αρταν και ειναι αρνταν
ε)ναι πινει ξυδια
στ)οχι ειναι σε φαση απεξαρτησης

το εκανα, περιπου όπως ηθελες...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
είσαι δάσκαλος :rockon:
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Τύπε ο Chevalier σου έγραψε αυτά που ούτε ο καλύτερος φίλος, ούτε αδελφός δε θα στα έλεγε καλύτερα.  Διάβασέ τα και ξαναδιάβασέ μπας και τα χωνέψεις κάποια στιγμή.

Από κει και πέρα καταλαβαίνω ότι θέλεις να παρουσιαστείς ως το καλό παιδί, ρομαντικός και ευαισθητούλης που τον εκμεταλλεύονται οι πουτάνες αλλά βασικά είσαι ένα άρρωστο εγωπαθές αρχίδι που κουβαλάει ένας θεός ξέρει πόσα κόμπλεξ και τίποτε παραπάνω.

Ειλικρινά τέτοιο ασπόνδυλο αρσενικό που προσπαθεί να εξαγοράσει την αποδοχή γυναίκας έστω και πουτάνας δεν έχω ξαναδεί σε τέτοια βαθμό.

Ούτε καν γάμησες της προκοπής όταν οι άλλοι έκαναν πάρτυ μαζί της.

Αφού δε σου έκατσε η φάση την απείλησες και άνοιξες αυτό το νήμα και καλά για να μας προειδοποιήσεις (για τι πράγμα ρε μαλάκα; ότι δεν είναι η Αγία Τερέζα; πουτάνα είναι, καλά σου έκανε), στη πραγματικότητα για να της κάνεις ζημιά άσχετα αν πέτυχες το αντίθετο.

Είσαι τόσο άρρωστος που είμαι σίγουρος ότι ψάχνεσαι για την επόμενη πουτάνα που θα κάνεις παιχνίδι, αυτός ο φαύλος κύκλος μαζοχιστικού αυτοεξευτελισμού είναι σα πρέζα, σε φτιάχνει, γι' αυτό ζεις.

Αναγούλα.

οκ... καπως ετσι είναι, και θελω να το τελειωσω, αλλα θελω να μου πει ο μπεμπας τι εγινε και μετα να κλεισει το θρεντ...

ναι είμαι εγωισταρος και δεν την αγαπησα πραγματικα τελικα, να ικανοποιησω την αυταρεσκεια μου ηθελα...

και τσεβαλιε είναι ο πιο σωστος και δεν το περιμενα...

τι να πω, σηκωνω τα χερια ψηλα για την περιπτωση μου... :S
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
ορεστη επειδη βλεπω αλλαζεις συχνα πυκνα την ψηφοφορια βαλε ακομη μια

πιστευετε πως ο ορεστης οταν γραφει ειναι υπο την επηρεια ουσιων ;
α)ναι πινει χασισακι
β)ναι πινει πρεζα
γ)ναι πινει βενζοδιαζεπινες
δ)ναι πινει αρταν και ειναι αρνταν
ε)ναι πινει ξυδια
στ)οχι ειναι σε φαση απεξαρτησης

Μην είσαι βλάκας.........
αν ήταν οτιδήποτε από το β έως το δ θα την είχε να γαμιέται, να του τα ακουμπάει και από καιρό εις καιρόν θα την γκάστρωνε και ο ίδιος και θα την έβαζε να τρέχει για εκτρώσεις
αν ήταν το ε θα ήταν πιο περιγραφικός και χαβαλετζής. πιθανόν να κόλλαγε και πάλι αλλά θα χάλαγε ΠΟΛΥ λιγότερα και στο τέλος θα κέρδιζε ΠΟΛΥ περισσότερο σεβασμό
αν ήταν το στ δεν θα είχε πρόβλημα διότι απλά δε θα είχε καθόλου κάβλες και συνεπώς δε θα πήγαινε σε μουρδέλα
αν ήταν το α δε θα πλήρωνε για να κάνει έκτρωσε. απλά θα της έλεγε να κρατήσει το παιδί και πως θα το μεγάλωνε σα να ήτανε δικό του
Ο.Ε.Δ.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Μέ τήν κουβέντα καί διαφήμιση τής underground αγοράς από τό internet ήρθαν σέ επαφή μέ παραδοσιακά αλήτικα χόμπυ ακατάλληλοι άνθρωποι πολύ πιό ευαίσθητοι από εμάς τά κλασσικά γαϊδούρια, αυτό είναι όλο. Εκεί έγινε ή τσάκιση.
μπορεί ένας ευαίσθητος-συναισθηματικός άνθρωπος να γυρναει όλη μέρα στα μπουρδελα?
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ναι, γιατί ανακάλυψε μουνί που μπορεί να έχει πρόσβαση.

ναι σωστα. είμαι συναισθηματικος αλλα είμαι και εγωπαθης, θα συμφωνησω με το φιλο...


γιατι να τα φαω στις ψυχοθεραπείες τα λεφτα; μια χαρα μου τα λετε και εδώ μεσα...
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Λοιπον παιδια,

δυστυχως πρεπει να αποχωρησω και να παω στη δουλεια...

δυστυχως απο κει μπορω να ριχνω μονο κλεφτες ματιες στο pc και δε θα είμαι εδώ όταν θα μπει ο μπεμπας...

θα προσπαθήσω να ριξω κανα σχολιο σφηνακι και να διαβασω ότι ανεβασει...

μπεμπα, εισαι πολύ σπασαρχιδης μου με εκανες να περιμενω τοσες ωρες μπροστα στο pc...

ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑ:

-γραψε ο,τι γουστάρεις, ακριβως όπως σου τα ειπε και όπως εγινε το σκηνικο ΠΟΛΥ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ, δηλαδή θελω να μου πεις αν σε επιασε εκεινη και σου μιλησε στο σαλονι, αν εσυ την επιασες, αν σε πηγε στο καμαρακι να σου δειξει τα sms αν μπηκες δωματιο (και να γραψεις και κριτικη αν μπηκες)
-τα sms ανεβασε τα αφοβα, εγω δεν εχω τιποτα να κρυψω, αν και φανταζομαι θα είναι πολύ επιλεκτικα αποσπάσματα...
-αν νομιζεις ότι κατι απο αυτά που σου ειπε είναι ψεματα η μπορει να μου κανει κακο (περισσοτερο απο οσα εχουν γραφτει ως τωρα), μονο τοτε στειλε μου πμ πριν το ανεβασεις...
-και θελω ιδιαιτερα να εισαι ευαίσθητος και καχύποπτος σε ότι σου ειπε για το αν ποτε μου ζητησε λεφτα, αν μου εδωσε ελπιδες ότι μπορει να γινει κατι μεταξυ μας και δε θελω να αναφερθείς σε σεξουαλικες λεπτομέρειες του δωματιου οσο γινεται που μπορει να σου ανεφερε απο κακια... (πχ ότι με γαμαγε 15 λεπτα και δεν τελειωνε με τιποτα ο μαλακας η ότι πολλες φορες τελειωνα με το χερι γιατι τον παιζω ολη μερα και καλα και μαλακιες)
-γενικα παιξε μπαλα όπως θελεις μαν, πες τα όλα, απλα να λες ότι η Αννα με παρουσιασε ετσι, και όχι ο Ορεστης ηταν ετσι, γιατι μπορει να μην ισχυουν όλα... σιγουρα κατι θα σου ειπε για να με πικαρει που δε θα ισχυει...

ΟΚ ΜΑΝ???  :rockon:

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑ!  :rockon:

Καλη συνεχεια σε ολους!  ;)
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Τύπε ο Chevalier σου έγραψε αυτά που ούτε ο καλύτερος φίλος, ούτε αδελφός δε θα στα έλεγε καλύτερα.  Διάβασέ τα και ξαναδιάβασέ μπας και τα χωνέψεις κάποια στιγμή.

Από κει και πέρα καταλαβαίνω ότι θέλεις να παρουσιαστείς ως το καλό παιδί, ρομαντικός και ευαισθητούλης που τον εκμεταλλεύονται οι πουτάνες αλλά βασικά είσαι ένα άρρωστο εγωπαθές αρχίδι που κουβαλάει ένας θεός ξέρει πόσα κόμπλεξ και τίποτε παραπάνω.

Ειλικρινά τέτοιο ασπόνδυλο αρσενικό που προσπαθεί να εξαγοράσει την αποδοχή γυναίκας  με όσα έχεις περιγράψει έστω και πουτάνας δεν έχω ξαναδεί σε τέτοια βαθμό.

Ούτε καν γάμησες της προκοπής όταν οι άλλοι έκαναν πάρτυ μαζί της.

Αφού δε σου έκατσε η φάση την απείλησες και άνοιξες αυτό το νήμα και καλά για να μας προειδοποιήσεις (για τι πράγμα ρε μαλάκα; ότι δεν είναι η Αγία Τερέζα; πουτάνα είναι, καλά σου έκανε), στη πραγματικότητα για να της κάνεις ζημιά άσχετα αν πέτυχες το αντίθετο.

Είσαι τόσο άρρωστος που είμαι σίγουρος ότι ψάχνεσαι για την επόμενη πουτάνα που θα κάνεις παιχνίδι, αυτός ο φαύλος κύκλος μαζοχιστικού αυτοεξευτελισμού είναι σα πρέζα, σε φτιάχνει, γι' αυτό ζεις.

Αναγούλα.

:2funny: :2funny:, έκανες πολύ ωραία σύνοψη της κατάστασης!
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
3
Πόντοι
16
ναι σωστα. είμαι συναισθηματικος αλλα είμαι και εγωπαθης, θα συμφωνησω με το φιλο...


γιατι να τα φαω στις ψυχοθεραπείες τα λεφτα; μια χαρα μου τα λετε και εδώ μεσα...

γιατι οτι και να σου λεμε εδω μεσα εχεις ετοιμη απαντηση "ετσι ειμαι" σου δωσε κι ο μοντερατορας το αλλοθι τωρα και ποιος σε πιανει. Αλλα η αληθεια ειναι οτι εισαι θυμα, και αν δε μαθεις πως να παψεις να εισαι θυμα θα φας τρελλους πουτσους στη ζωη σου, και δε μιλαω για ψιλοπραγματα πουτσους των λιγων χιλιαδων ευρω και του ποσους φιλησε στο στομα η πουτανα του 20ευρου που την παιρνει τρενο ο καθε απελπισμενος στην Αθηνα.


Κι οσο κι αν δε το πιστευεις αυτα στα λεω με καλη προθεση, και επιτηδες στα λεω χοντρα μπας και φας το σοκ και συνελθεις.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Καμιά 40ριά άτομα είναι κρεμασμένα στα πληκτρολόγια και περιμένουν να ξυπνήσει ο bmwpower...

Μήπως είναι σε κώμα, κι όταν ξυπνήσει, θα αρχίσει να λέει κι αυτός αρλούμπες;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Καμιά 40ριά άτομα είναι κρεμασμένα στα πληκτρολόγια και περιμένουν να ξυπνήσει ο bmwpower...

Μήπως είναι σε κώμα, κι όταν ξυπνήσει, θα αρχίσει λέει κι αυτός αρλούμπες;

εαν χθες βραδυ επισκεφθηκε την κυρια Αλιονα πολύ φοβαμαι οτι δεν θα ξυπνησει καλα
ισως για αυτο να εχει πεσει ηδη σε ληθαργο
η Αλιονα τον μολυνε και αυτον ...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
εαν χθες βραδυ επισκεφθηκε την κυρια Αλιονα πολύ φοβαμαι οτι δεν θα ξυπνησει καλα
ισως για αυτο να εχει πεσει ηδη σε ληθαργο
η Αλιονα τον μολυνε και αυτον ...
σιγά μην έχει γούστο ο πιρφόρος ο μυρωδιάς ο μπέμπας να επιλέξει την αλιονα
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Σορρυ μυστη αν δεν παρω το ΟΚ απ τον Ορεστη δε μπορω να πω τιποτα..  :S
Παντως εχω και φωτογραφικο υλικο απο καποια sms που ανταλαζανε  :cum:


αναμενουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Επειδή ο μπέμπας θα μας σκάσει, θα σας πω με πμ τι μου έστειλε:

<<την ειδα στο σαλονι και της ειπα "χαιρετησματα απ τον ορεστη"
και μετα ηρθε εκεινη και αρχισε να μου μιλαει και να μου δειχνε μυνηματα και τετοια απο μονη της>>

<<δε θα πω τιποτα που δεν εχεις πει ρε μην αγχωνεσαι..
απλα αμα μου επιτρεπεις να ποσταρω 2 σμσ που της λες οτι θα της δωσεις 15000 και αλλο ενα που λες 500 ευρω μονο για να τη δεις χαχαχα>>

ναι οντως, αυτα τα ανεφερα και το πρωι, ανεβασε τα...  :grin:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Ξεκινά η Ορεστειάδα .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom