Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ας βγει και καποιος να μου πει ότι αρχισε και τα ΑΚΑΠΟΤΑ ΓΑΜΗΣΙΑ το καλοκαιρι γιατι αυτό αρχισε να με στελνει να της παιρνω και τεστ εγκυμοσύνης κάθε τρεις και λιγο η γαμιολα! ΗΜΑΡΤΟΝ!

Τύπε, της αγόραζες και τις σερβιέτες;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Εντάξει το παλικάρι είναι διαταραγμένη προσωπικότητα. Ευτυχώς που δε θα ξαναγράψει εδώ και μπορώ να τον κράξω ελεύθερα.

Μια τυπική οριακή ψυχοσύνθεση (τίποτα ακραίο) που εξαιτίας μακροχρόνιων κακουχιών σε κοινωνικό, επαγγελματικό και προσωπικό επίπεδο
οδηγήθηκε σε αυτό το αρκετά ακραίο αποτέλεσμα.

Δεδομένου ότι είναι 25 η εμπειρία λέει ότι αν δεν σημειώσει θεαματική βελτίωση λιαν συντόμως δύσκολα θα ζήσει μια φυσιολογική ζωή.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
:grin: :grin: :grin:
Πιστεψε με μετα απο αυτα που εμαθα σημερα απ την Αννουλα, και εσυ και ο αλλος εισαστε νηπιαγωγειο μπροστα στο Μεγιστο ΤΙΤΑΝΟΕΡΑΣΤΙΟ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΠΙΡΦΟΡΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗ!!  :grin:


Τύπε στάξε, έστω και σε πμ, διότι έχω πολύ σημαντικό ραντεβού αύριο και δε με πιάνει ύπνος με τίποτα.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Τύπε πμ. Είμαι τάφος. 6 χρόνια τώρα δε λέω τίποτα παρότι μου έχουν στείλει ΠΟΛΥ πράμα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
95
Like
1
Πόντοι
0
ορεστη σταματα να γραφεις διεγραψε τον λογαριασμο και μην ξανασχοληθεις με τετοια πραγματα.
εισαι ευαισθητος, καλο παιδι και εχεις και ενα ψιλοθεματακι.
πηγαινε σε εναν γιατρο να σωθεις.

ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΣΩΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ
σε λιγα χρονια θα μεθυμηθεις...
ο ψυχιατρος δεν ειναι ντροπη

συγνωμη αν προσβληθηκες αλλα ετσι κι αλλως δεν γνωριζομαστε οποτε ακουμε και καντο
 

spprkis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2013
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και οι ιερόδουλες έχουν προσωπική ζωή και καλα έκανε ο Ορέστης και ήθελε να προχωρήσει(άσχετα αν χαλάει κάποιους),το θέμα είναι ότι επρεπε να καταλάβει ότι δεν έβγαζε κάπου και μαύρο στην καργια που δεχόταν τα δώρα χωρίς να υπαρχει μελλον,Ορέστη συνέχισε φίλε εκτός αν δεν γουστάρεις τις αντιδράσεις κάποιον εδω μέσα που καταλαβαίνουν τα πράγματα όπως θέλουν αυτοί για να κουτσομπολευουν...
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Πολυ πικαντικα νεα σου λεω μυστη μου  :rockon: :rockon: :cum: :cum:
Τον ειχα υποτιμησει τον Ορεστη, νομιζα οτι ειναι απλα αλλος ενας πιρφορος της σειρας, αλλα εκανα λαθος..
Ο τυπος ειναι ΗΓΕΤΗΣ!  :rockon:

Πλακα κανεις τωρα... δεν μπορει να μιλας σοβαρα.. ο Ορεστης_κου ΗΓΕΤΗΣ ...  :jerking:
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Σορρυ μυστη αν δεν παρω το ΟΚ απ τον Ορεστη δε μπορω να πω τιποτα..  :S
Παντως εχω και φωτογραφικο υλικο απο καποια sms που ανταλαζανε  :cum:

δωστα όλα τυπε!

ναι καλαταβα περι τινος προκειται, οκ!

τις εστειλα απειλητικα sms και της εστειλα επισης ότι σου δινω λεφτα για να βγουμε να μιλησουμε να μου πεις ολη την αληθεια. αυτά δεν ειδες;

βγαλτα όλα στη φορα, σου δινω το ΟΚ!

δεν προκειται να απαντησω όμως σε τιποτα, με την Αννουλα εγω τελος, μια εξηγηση θελω για όλα μονο, αυτό της ειπα και την απειλησα ότι θα της κανω κακο όταν εμαθα ποσα ψεματα μου ειπε... επισης της ειπα ότι παροτι είναι καριολα ακομα την αγαπαω ανθρωπινα και θελω να τελειωσει με μια ειλικρινη κουβεντα ιστορια, αλλα δεν ξαναπερναω δωματιο ποτε και με τιποτε...

ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΟΚ ΜΠΕΜΠΑ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ. ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΟΜΩΣ, ΡΙΧΤΑ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΕ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Πολυ πικαντικα νεα σου λεω μυστη μου  :rockon: :rockon: :cum: :cum:
Τον ειχα υποτιμησει τον Ορεστη, νομιζα οτι ειναι απλα αλλος ενας πιρφορος της σειρας, αλλα εκανα λαθος..
Ο τυπος ειναι ΗΓΕΤΗΣ!  :rockon:

king-033.gif
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εγω οταν ειπα οτι αμα σου ζητησει 500 ευρω για να μιλησετε, θα πας τρεχοντας, εσυ το απεκλεισες...
Ομως γκαραντι θα πηγαινες, οσα και να σου ζητουσε. Μαλακα δεν υπαρχει τοσο καψιμο. Πηγαινε στη φυλης να γαμησεις κανα καλο γκομενακι, να ξεχασεις την πυρφορια σου με αλλη πυρφορια.
Τουλαχιστον να βρεις καποια που δεν θα στα τρωει τοσο χοντρα.
Πηγαινε στην Τερεζα φυλης74, θα πυρφορισεις καλα τθπε...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Στο θρεντ αυτο εχουν γραφτει πολλα και διαφορα. Οι περισσοτεροι κοροιδευουν τον Ορεστη , αλλοι λενε για το ποσο πιρφορος ειναι. Ο ιδιος ο Ορεστης λεει οτι το ανοιξε προκειμενου να εκθεσει την Αννα ( ενας απο τους λογους, οι αλλοι εχουν να κανουν με τον ιδιο).
Καταρχην oσον αφορα την Αννα. Πιστευω κακως ανοιχθηκε και αναφερεται οτιδηποτε για αυτη. Βεβαια το θεμα του σαιτ ειναι οι πουτανες και η αξιολογηση τους. Ωστοσο αυτη να γινεται στα πλαισια της δουλειας τους. To τι κανουν προσωπικα ή τι χαρακτηρα εχουν δεν μας αφορα. Μας αφορα να τις κρινουμε στα πλαισια του τι κανουν με τον πελατη και μονο . Τελος με αυτο.
 Απο εκει και περα οσον αφορα τον ιδιο τον Ορεστη. Θα αναφερθω εφοσον ο ιδιος εχει ζητησει να γραψουμε τη γνωμη μας για το συγκεκριμενο περιστατικο και να τον κρινουμε. Το ζητημα δεν ειναι να κοροιδεψουμε η να κριτικαρουμε. Αλλωστε ποιος απο εμας ειναι ο τελειος για να κριτικαρει καποιον αλλο? Ουτε να τον συμβουλεψουμε εχει ιδιαιτερη σημασια. Ο Ορεστης εκανε εδω και καιρο μια σειρα απο αλλοκοτες αλλοπροσαλες και δυσεξηγητες πραξεις. Αρα το θεμα ειναι να δουμε το κινητρο. Το γιατι τα εκανε.
Γιατι τα εκανες Ορέστη ολα αυτα? Σε τι αποσκοπουσες? Αληθινα ομως. Μηπως για να κανεις σεξ? Μηπως για να κερδισεις παραπανω υπηρεσιες? Θα σου πω εγω γιατι το εκανες και πες μου αν εχω δικιο ή άδικο...
Ολα αυτα Ορέστη τα έκανες για να κερδισεις το δικαιωμα να την " εχεις γκομενα"... Για να εχεις την πιστοποιηση οτι η Αννουλα ειναι γκομενα σου. Εβγαλε προκυρηξη η Αννουλα και ειπε οτι αυτα και αυτα ειναι τα προσοντα που πρεπει να εχει ο υποψηφιος γκομενος. Και ετρεχες Ορεστη με αγχος και αγωνια να μαζεψεις τα δικαιολογητικα. Σα κανα ταλαιπωρο νεοελληνα που ολη μερα τρεχει να μαζευει δικαιολογητικα για τον ΑΣΕΠ. Και θες την πιστοποιηση πανω απο ολα. Ουτε σεξ, ουτε εξτραδακια κλπ. Την " επισημη κύρωση" θες. Οπως οι παντρεμενοι εχουν την κυρωση απο το κρατος και το Θεο οτι ειναι ζευγαρι ετσι και εσυ. Δε σε ενδιέφερε ούτε το σεξ. Για αυτο πλήρωσες 100 ευρω και κοιμήθηκε. Δε σε πείραξε. Εκ των υστέρων βέβαια και μετά απο οσα προηγηθηκαν την κατεκρινες για αυτο αλλα τοτε δε σε πείραξε. Αυτο που πανω απο ολα ηθελες ήταν η "σχέση" αυτη να αποκτήσει μια υποσταση. Να μην ειναι μονο στα λογια αλλα να αποκτησει και μια καποια πραγματικη βαση. Και προεκρινες αυτο τον τροπο. Ηθελες να κανεις κατι για αυτην. Ουτε αλλα ανταλλάγματα ήθελες.
 Aπλα απο ενα σημειο και μετα κουραστηκες να μαζευεις δικαιολογητικα... Η Αννα παραεβαλε πολλα προσοντα και δε μπορουσες πλεον να τα καλυψεις. Ηταν σαν να ετρεχες σε μαγγανοπηγαδο. Ταυτοχρονα αρχισες να ακους δεξια και αριστερα για " αναξιοκρατια". Έπαιρνε αλλους με "λιγοτερα προσοντα". Θυμωσες με την αδικια. Τζαμπα το τρεξιμο που εκανες. Σε δουλευε η Αννουλα.
Καλα σου εκανε θα πω εγω. Οχι επειδη εισαι κακο παιδι ή θύμα. Απλα επειδη έτσι θα έκανε ο οποιοσδήποτε και γιατι απο μονος σου προσφέρθηκες ως θύμα για δουλεμα. Δεν υπάρχει κατι να ψέξουμε την Άννα. Για την δουλεια της προσωπικα δε την εχω παρει αλλα οι πληροφοριες λενε οτι ειναι καλη στη δουλεια της. Τοσο τωρα στα 20 οσο και πριν στα 10. Αυτη σε ειδε εσενα ως πελατη πλειδοτη που τη βλεπει ως πουτανα. Που παει να της προσφερει περισσοτερα για να κερδισει κατι. Ετσι και σου φερθηκε ως πουτανα. Σου φερθηκε ως τετοια γιατι εσυ την ειδες ως τετοια. Γιατι μια αγαπη Ορέστη δεν εξαγοράζεται... Ούτε επιβάλλεται ούτε ειναι προιον νομικου συμβολαίου. Η αγάπη και ο σεβασμός κερδιζονται Ορέστη...
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Εγω οταν ειπα οτι αμα σου ζητησει 500 ευρω για να μιλησετε, θα πας τρεχοντας, εσυ το απεκλεισες...
Ομως γκαραντι θα πηγαινες, οσα και να σου ζητουσε. Μαλακα δεν υπαρχει τοσο καψιμο. Πηγαινε στη φυλης να γαμησεις κανα καλο γκομενακι, να ξεχασεις την πυρφορια σου με αλλη πυρφορια.
Τουλαχιστον να βρεις καποια που δεν θα στα τρωει τοσο χοντρα.
Πηγαινε στην Τερεζα φυλης74, θα πυρφορισεις καλα τθπε...

όχι της εστειλα ότι δεν προκειται να την ξαναγαμησω, της δινω λεφτα απλα να βρεθουμε μια μερα εκτος για να μου πει ολη την αληθεια και γιατι μου ελεγε ψεματα τοσο καιρο και το ειπα πανω στα νευρα μου αυτό γιατι δεν προκειται ουτε ευρω να της δωσω της πουτανας για να μαθω αυτά που ηδη ξερω...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
τελευταιες πληροφοριες απο το κοντρολ. ο ορεστης εχει επικυρηχθει στην πιατσα απο κατι φιλους των κοριτσιων αλβανικης και ρουμανικης προελευσης. εαν εμφανιστει θα φαει τοσο ξυλο που θα ξυπνησει διανοια.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.229
Πόντοι
786
Απλα επειδη έτσι θα έκανε ο οποιοσδήποτε ασυνείδητος απατεώνας πού αποτελεί τήν λούμπεν βάση, αποδεκτή καί ώς γενική συμπεριφορά καταξίωσης όλων τών στρωμάτων σέ τελειωμένες κοινωνίες, όπως και γιατι απο μονος σου προσφέρθηκες ως θύμα για δουλεμα.
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
τελευταιες πληροφοριες απο το κοντρολ. ο ορεστης εχει επικυρηχθει στην πιατσα απο κατι φιλους των κοριτσιων αλβανικης και ρουμανικης προελευσης. εαν εμφανιστει θα φαει τοσο ξυλο που θα ξυπνησει διανοια.
αναμενόμενο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom