Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
Στο θρεντ αυτο εχουν γραφτει πολλα και διαφορα. Οι περισσοτεροι κοροιδευουν τον Ορεστη , αλλοι λενε για το ποσο πιρφορος ειναι. Ο ιδιος ο Ορεστης λεει οτι το ανοιξε προκειμενου να εκθεσει την Αννα ( ενας απο τους λογους, οι αλλοι εχουν να κανουν με τον ιδιο).
Καταρχην oσον αφορα την Αννα. Πιστευω κακως ανοιχθηκε και αναφερεται οτιδηποτε για αυτη. Βεβαια το θεμα του σαιτ ειναι οι πουτανες και η αξιολογηση τους. Ωστοσο αυτη να γινεται στα πλαισια της δουλειας τους. To τι κανουν προσωπικα ή τι χαρακτηρα εχουν δεν μας αφορα. Μας αφορα να τις κρινουμε στα πλαισια του τι κανουν με τον πελατη και μονο . Τελος με αυτο.
 Απο εκει και περα οσον αφορα τον ιδιο τον Ορεστη. Θα αναφερθω εφοσον ο ιδιος εχει ζητησει να γραψουμε τη γνωμη μας για το συγκεκριμενο περιστατικο και να τον κρινουμε. Το ζητημα δεν ειναι να κοροιδεψουμε η να κριτικαρουμε. Αλλωστε ποιος απο εμας ειναι ο τελειος για να κριτικαρει καποιον αλλο? Ουτε να τον συμβουλεψουμε εχει ιδιαιτερη σημασια. Ο Ορεστης εκανε εδω και καιρο μια σειρα απο αλλοκοτες αλλοπροσαλες και δυσεξηγητες πραξεις. Αρα το θεμα ειναι να δουμε το κινητρο. Το γιατι τα εκανε.
Γιατι τα εκανες Ορέστη ολα αυτα? Σε τι αποσκοπουσες? Αληθινα ομως. Μηπως για να κανεις σεξ? Μηπως για να κερδισεις παραπανω υπηρεσιες? Θα σου πω εγω γιατι το εκανες και πες μου αν εχω δικιο ή άδικο...
Ολα αυτα Ορέστη τα έκανες για να κερδισεις το δικαιωμα να την " εχεις γκομενα"... Για να εχεις την πιστοποιηση οτι η Αννουλα ειναι γκομενα σου. Εβγαλε προκυρηξη η Αννουλα και ειπε οτι αυτα και αυτα ειναι τα προσοντα που πρεπει να εχει ο υποψηφιος γκομενος. Και ετρεχες Ορεστη με αγχος και αγωνια να μαζεψεις τα δικαιολογητικα. Σα κανα ταλαιπωρο νεοελληνα που ολη μερα τρεχει να μαζευει δικαιολογητικα για τον ΑΣΕΠ. Και θες την πιστοποιηση πανω απο ολα. Ουτε σεξ, ουτε εξτραδακια κλπ. Την " επισημη κύρωση" θες. Οπως οι παντρεμενοι εχουν την κυρωση απο το κρατος και το Θεο οτι ειναι ζευγαρι ετσι και εσυ. Δε σε ενδιέφερε ούτε το σεξ. Για αυτο πλήρωσες 100 ευρω και κοιμήθηκε. Δε σε πείραξε. Εκ των υστέρων βέβαια και μετά απο οσα προηγηθηκαν την κατεκρινες για αυτο αλλα τοτε δε σε πείραξε. Αυτο που πανω απο ολα ηθελες ήταν η "σχέση" αυτη να αποκτήσει μια υποσταση. Να μην ειναι μονο στα λογια αλλα να αποκτησει και μια καποια πραγματικη βαση. Και προεκρινες αυτο τον τροπο. Ηθελες να κανεις κατι για αυτην. Ουτε αλλα ανταλλάγματα ήθελες.
 Aπλα απο ενα σημειο και μετα κουραστηκες να μαζευεις δικαιολογητικα... Η Αννα παραεβαλε πολλα προσοντα και δε μπορουσες πλεον να τα καλυψεις. Ηταν σαν να ετρεχες σε μαγγανοπηγαδο. Ταυτοχρονα αρχισες να ακους δεξια και αριστερα για " αναξιοκρατια". Έπαιρνε αλλους με "λιγοτερα προσοντα". Θυμωσες με την αδικια. Τζαμπα το τρεξιμο που εκανες. Σε δουλευε η Αννουλα.
Καλα σου εκανε θα πω εγω. Οχι επειδη εισαι κακο παιδι ή θύμα. Απλα επειδη έτσι θα έκανε ο οποιοσδήποτε και γιατι απο μονος σου προσφέρθηκες ως θύμα για δουλεμα. Δεν υπάρχει κατι να ψέξουμε την Άννα. Για την δουλεια της προσωπικα δε την εχω παρει αλλα οι πληροφοριες λενε οτι ειναι καλη στη δουλεια της. Τοσο τωρα στα 20 οσο και πριν στα 10. Αυτη σε ειδε εσενα ως πελατη πλειδοτη που τη βλεπει ως πουτανα. Που παει να της προσφερει περισσοτερα για να κερδισει κατι. Ετσι και σου φερθηκε ως πουτανα. Σου φερθηκε ως τετοια γιατι εσυ την ειδες ως τετοια. Γιατι μια αγαπη Ορέστη δεν εξαγοράζεται... Ούτε επιβάλλεται ούτε ειναι προιον νομικου συμβολαίου. Η αγάπη και ο σεβασμός κερδιζονται Ορέστη...

 

από ΠΥΡΑΥΛΟΣ
16-01-2014
Link σχολίου
Αναφέρατε αυτό το σχόλιο
Ενώ αρχικά κι εγώ ήμουν υπέρ της πρώτης κριτικής, όταν διάβασα 2-3 φορές τη δεύτερη κριτική, μου άρεσε εξ' ίσου και αυτή.
Προτείνω λοιπόν, να ανέβει και η δεύτερη κριτική, ώστε να μπορούν οι αναγνώστες να συγκρίνουν τα στάδια πιρφορίασης μεταξύ των δύο κριτικών.
Απαντήστε σ' αυτό το σχόλιο



απάντηση σε προηγούμενο σχόλιο

από thesaint
17-01-2014
Last updated:
17-01-2014
Link σχολίου
Αναφέρατε αυτό το σχόλιο
Edit Διαγραφή
Κύριε ΠΥΡΑΥΛΕ,

Περιττό να γράψω, ότι συμφωνώ απόλυτα μαζί σας. Και οι δύο κριτικές αποτελούν έξοχα ντανταϊστικά κείμενα, που χαρακτηρίζονται όχι μόνο από την αισθητική τους αναρχία, αλλά και από την προκλητική απόρριψη των κυρίαρχων ιδανικών των μπουρδελιάρηδων.

Ο κ. Ορέστης μέσω ενός εσκεμμένου παραλογισμού, προσπαθεί να καταδείξει την κρίση που περνά ο δυτικός σεξουαλικός πολιτισμός, γεγονός που βλέπει να αντικατοπτρίζεται στην βαρβαρότητα της αγοραίας συνουσίας, που με την σειρά της ρίχνει το βάρος στην χρηματική συναλλαγή, τοποθετώντας οιονδήποτε συναισθηματισμό στο περιθώριο. Κατάσταση την οποία εκλαμβάνει ως μια καταπιεστική διανοητική αγκύλωση που σιγά-σιγά διαχέεται και καταλαμβάνει όλη την καθημερινότητα.
Απαντήστε σ' αυτό το σχόλιο





Να με συγχωρείτε που παρεμβάινω, κύριε ΣΚΛΗΡΕ δεκαεννιάρη, αλλά δεν είναι θέμα "μυαλού".

Αν και το παρόν νήμα ομοιάζει με κακόγουστη σαπουνόπερα, ο κ. Ορέστης (όπως όλοι άλλωστε οι ντανταϊστές* καλλιτέχνες), το άνοιξε εσκεμμένα, και τούτο προκειμένου να επιδοθεί σε ένα πείραμα-έρευνα, στο οποίο το δίπολο Ορέστης-Άννα έχει τελικά δευτερεύουσα σημασία. Το πείραμα αυτό- ή μάλλον αυτό το παιχνίδι ανταλλαγής φράσεων- γίνεται μέσα σ' ένα κλίμα έξαψης (το οποίο πυροδοτείται και πάλι ηθελημένα από τον κ. Ορέστη), ούτως ώστε να επιτευχεί ένας  οργασμός συλλογικής έμπνευσης, όπου ο ορθολογισμός, η φρόνηση, η παραφροσύνη και το τρολάρισμα να μην διαχωρίζονται πια. Αυτό ακριβώς είναι και το στοιχείο, που καθιστά το παρόν θέμα μεγαλειώδες και μοναδικό. Συνεπώς, οποιοδήποτε σχόλιο πάνω στην νοημοσύνη του κ. Ορέστη πρέπει απαραίτητα να λαμβάνει υπόψη του τις πνευματικές, τις ηθικές, καθώς και τις ποιητικές του προθέσεις. Τέλος, αυτός είναι και ο λόγος που δεν μπορούμε να το προσεγγίσουμε από τη σκοπιά του αμιγούς μπορντελικου εργαλειακού ορθολογισμού.

* Οι Ντανταϊστές επιδίωκαν να σοκάρουν και να ενοχλήσουν το αστικό κατεστημένο. Έτσι λοιπόν οργάνωναν συχνά αυθόρμητες βραδιές, όπου συντάσσοντας σκανδαλιστικά άρθρα και εκφράζοντας προκλητικές απόψεις ξεκινούσαν ένα παιχνίδι λεξιλογίου και ποίησης.
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Στο θρεντ αυτο εχουν γραφτει πολλα και διαφορα. Οι περισσοτεροι κοροιδευουν τον Ορεστη , αλλοι λενε για το ποσο πιρφορος ειναι. Ο ιδιος ο Ορεστης λεει οτι το ανοιξε προκειμενου να εκθεσει την Αννα( ενας απο τους λογους, οι αλλοι εχουν να κανουν με τον ιδιο).
Καταρχην oσον αφορα την Αννα. Πιστευω κακως ανοιχθηκε και αναφερεται οτιδηποτε για αυτη. Βεβαια το θεμα του σαιτ ειναι οι πουτανες και η αξιολογηση τους. Ωστοσο αυτη να γινεται στα πλαισια της δουλειας τους. To τι κανουν προσωπικα ή τι χαρακτηρα εχουν δεν μας αφορα. Μας αφορα να τις κρινουμε στα πλαισια του τι κανουν με τον πελατη και μονο . Τελος με αυτο.
 Απο εκει και περα οσον αφορα τον ιδιο τον Ορεστη. Θα αναφερθω εφοσον ο ιδιος εχει ζητησει να γραψουμε τη γνωμη μας για το συγκεκριμενο περιστατικο και να τον κρινουμε. Το ζητημα δεν ειναι να κοροιδεψουμε η να κριτικαρουμε. Αλλωστε ποιος απο εμας ειναι ο τελειος για να κριτικαρει καποιον αλλο? Ουτε να τον συμβουλεψουμε εχει ιδιαιτερη σημασια. Ο Ορεστης εκανε εδω και καιρο μια σειρα απο αλλοκοτες αλλοπροσαλες και δυσεξηγητες πραξεις. Αρα το θεμα ειναι να δουμε το κινητρο. Το γιατι τα εκανε.
Γιατι τα εκανες Ορέστη ολα αυτα? Σε τι αποσκοπουσες? Αληθινα ομως. Μηπως για να κανεις σεξ? Μηπως για να κερδισεις παραπανω υπηρεσιες? Θα σου πω εγω γιατι το εκανες και πες μου αν εχω δικιο ή άδικο...
Ολα αυτα Ορέστη τα έκανες για να κερδισεις το δικαιωμα να την " εχεις γκομενα"... Για να εχεις την πιστοποιηση οτι η Αννουλα ειναι γκομενα σου. Εβγαλε προκυρηξη η Αννουλα και ειπε οτι αυτα και αυτα ειναι τα προσοντα που πρεπει να εχει ο υποψηφιος γκομενος. Και ετρεχες Ορεστη με αγχος και αγωνια να μαζεψεις τα δικαιολογητικα. Σα κανα ταλαιπωρο νεοελληνα που ολη μερα τρεχει να μαζευει δικαιολογητικα για τον ΑΣΕΠ. Και θες την πιστοποιηση πανω απο ολα. Ουτε σεξ, ουτε εξτραδακια κλπ. Την " επισημη κύρωση" θες. Οπως οι παντρεμενοι εχουν την κυρωση απο το κρατος και το Θεο οτι ειναι ζευγαρι ετσι και εσυ. Δε σε ενδιέφερε ούτε το σεξ. Για αυτο πλήρωσες 100 ευρω και κοιμήθηκε. Δε σε πείραξε. Εκ των υστέρων βέβαια και μετά απο οσα προηγηθηκαν την κατεκρινες για αυτο αλλα τοτε δε σε πείραξε. Αυτο που πανω απο ολα ηθελες ήταν η "σχέση" αυτη να αποκτήσει μια υποσταση. Να μην ειναι μονο στα λογια αλλα να αποκτησει και μια καποια πραγματικη βαση. Και προεκρινες αυτο τον τροπο. Ηθελες να κανεις κατι για αυτην. Ουτε αλλα ανταλλάγματα ήθελες.
Aπλα απο ενα σημειο και μετα κουραστηκες να μαζευεις δικαιολογητικα... Η Αννα παραεβαλε πολλα προσοντα και δε μπορουσες πλεον να τα καλυψεις. Ηταν σαν να ετρεχες σε μαγγανοπηγαδο. Ταυτοχρονα αρχισες να ακους δεξια και αριστερα για " αναξιοκρατια". Έπαιρνε αλλους με "λιγοτερα προσοντα". Θυμωσες με την αδικια. Τζαμπα το τρεξιμο που εκανες. Σε δουλευε η Αννουλα.
Καλα σου εκανε θα πω εγω. Οχι επειδη εισαι κακο παιδι ή θύμα. Απλα επειδη έτσι θα έκανε ο οποιοσδήποτε και γιατι απο μονος σου προσφέρθηκες ως θύμα για δουλεμα. Δεν υπάρχει κατι να ψέξουμε την Άννα. Για την δουλεια της προσωπικα δε την εχω παρει αλλα οι πληροφοριες λενε οτι ειναι καλη στη δουλεια της. Τοσο τωρα στα 20 οσο και πριν στα 10. Αυτη σε ειδε εσενα ως πελατη πλειδοτη που τη βλεπει ως πουτανα. Που παει να της προσφερει περισσοτερα για να κερδισει κατι. Ετσι και σου φερθηκε ως πουτανα. Σου φερθηκε ως τετοια γιατι εσυ την ειδες ως τετοια. Γιατι μια αγαπη Ορέστη δεν εξαγοράζεται... Ούτε επιβάλλεται ούτε ειναι προιον νομικου συμβολαίου. Η αγάπη και ο σεβασμός κερδιζονται Ορέστη...

συμφωνω κατά 99% σε αυτά που λες, δεν το περιμενα από σενα... αυτά που εχω τονισει εχουν μεγαλη αξια, αυτά που είναι με κοκκινο ψιλοδιαφωνω, γιατι ακομα και η πουτανια εχει τα ορια της, αλλα οκ, γνωμη μου, και αν είναι τοσο καλη, απορω γιατι δεν είναι στο τοπ10 της φυλης καν κανενος μα κανενος εδώ μεσα και σε ολους μετρια και αδιαφορη περναγε μεχρι τωρα, αλλα εγω μαλλον δεν μπορω να το κρινω αυτό... της ανεβασα πολύ τις μετοχες της... κριμα...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
όχι της εστειλα ότι δεν προκειται να την ξαναγαμησω, της δινω λεφτα απλα να βρεθουμε μια μερα εκτος για να μου πει ολη την αληθεια και γιατι μου ελεγε ψεματα τοσο καιρο και το ειπα πανω στα νευρα μου αυτό γιατι δεν προκειται ουτε ευρω να της δωσω της πουτανας για να μαθω αυτά που ηδη ξερω...
παλι λεφτα θα δωσεις...
ρε,αμα σου περισσευουν δε μου δινεις και μενα να πληρωσω το τεβε??
αφου πληρωσνεις κ δε γαμας,αρα δεν κινδυνευω...
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
Μπεμπα...που εισαι???περιμενουμε τα νεα...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
[sub][/sub]
συμφωνω κατά 99% σε αυτά που λες, δεν το περιμενα από σενα... αυτά που εχω τονισει εχουν μεγαλη αξια, αυτά που είναι με κοκκινο ψιλοδιαφωνω, γιατι ακομα και η πουτανια εχει τα ορια της, αλλα οκ, γνωμη μου, και αν είναι τοσο καλη, απορω γιατι δεν είναι στο τοπ10 της φυλης καν κανενος μα κανενος εδώ μεσα και σε ολους μετρια και αδιαφορη περναγε μεχρι τωρα, αλλα εγω μαλλον δεν μπορω να το κρινω αυτό... της ανεβασα πολύ τις μετοχες της... κριμα...

oλο αυτο δε το ειπα ουτε για να σε κοροιδεψω ουτε να σε κριτικαρω. Αλιμονο απο που και ως που θα ειχα αυτο το δικαιωμα. Αλλα για να δωσω μια λογικη εξηγηση σε κατι που εκανες και φαινοταν ακραιο και εδινε λαβες να σε κοροιδευουν. Γιατι ουτε χαζος εισαι , μου φανηκες λογικος. Βεβαια οτι εκανες λαθος εκτιμηση, εκανες. Αλλα οσο χοντρο και να ηταν αυτο δε παυει να ηταν απλως μια λαθος κινηση. Μια αστοχη κινηση τιποτε παραπανω τιποτε λιγοτερο. Οκ τα λεφτα που εδοσες ηταν πολλα. . Προσπαθησε παντως την επομενη φορα να κινηθεις με αλλο τροπο, αν δε θες να εχεις τετοιες συνεπειες. Οσο για την Αννα κανεις δεν ειπε ηταν η σουπερ αλλα κανεις δε την κατηγορησε και ως φολα. Ειναι η χρυση μετριοτητα που τιμα το 20ρικο.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366

διευκρινηση απο το κοντρολ. η αννα το ψιλοχαιρεται γιατι λογω του θρεντ σκασανε μυτη αρκετα ομορφοπαιδα και θα πηγαινει πολλους καφεδες. η μαρια απο την αλλη περιμενει να χαρει απο τους προαναφερθεντες φιλους της που της ταξανε να κανουν ανακατανομη των ζωτικων οργανων του καρδουλη.
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
[sub][/sub]
oλο αυτο δε το ειπα ουτε για να σε κοροιδεψω ουτε να σε κριτικαρω. Αλιμονο απο που και ως που θα ειχα αυτο το δικαιωμα. Αλλα για να δωσω μια λογικη εξηγηση σε κατι που εκανες και φαινοταν ακραιο και εδινε λαβες να σε κοροιδευουν. Γιατι ουτε χαζος εισαι , μου φανηκες λογικος. Βεβαια οτι εκανες λαθος εκτιμηση, εκανες. Αλλα οσο χοντρο και να ηταν αυτο δε παυει να ηταν απλως μια λαθος κινηση. Μια αστοχη κινηση τιποτε παραπανω τιποτε λιγοτερο. Οκ τα λεφτα που εδοσες ηταν πολλα. . Προσπαθησε παντως την επομενη φορα να κινηθεις με αλλο τροπο, αν δε θες να εχεις τετοιες συνεπειες. Οσο για την Αννα κανεις δεν ειπε ηταν η σουπερ αλλα κανεις δε την κατηγορησε και ως φολα. Ειναι η χρυση μετριοτητα που τιμα το 20ρικο.

OK... δεκτο. και σιγουρα εσυ εισαι πολύ πιο καλοπροαίρετος και σοβαρος από οσο περιμενα να εισαι και από οσο θελεις να δειχνεις...

ευχαριστω που μου εφτιαξες το προφιλ... νομιζω καλυτερα δε θα μπορουσα να το περιγραψω οσο εγω...

ας γραψει και ότι εχει να γραψει ο μπεμπας και ας κλεισουμε αυτό το θρεντ...
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
διευκρινηση απο το κοντρολ. η αννα το ψιλοχαιρεται γιατι λογω του θρεντ σκασανε μυτη αρκετα ομορφοπαιδα και θα πηγαινει πολλους καφεδες. η μαρια απο την αλλη περιμενει να χαρει απο τους προαναφερθεντες φιλους της που της ταξανε να κανουν ανακατανομη των ζωτικων οργανων του καρδουλη.
περιμένοντας ας κάνει και κανένα τεσπ παπ  :grin:
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Εξακολουθεί να κοιμάται.
Ας του τηλεφωνήσει κάποιος, για να ξυπνήσει.

ναι παρτε τον καποιος, να το περασω και αυτό να τελειώνουμε...

παντως γενικα ο τσεβαλιε και ο μπεμπας με βοηθησαν πολύ με αυτά που ειπαν και δεν το περιμενα...

ο μπεμπας με ελαχιστα περιπαιχτικη διαθεση αλλα χωρις κακια, και ο τσεβαλιε με την την τιμια, ψυχρη λογικη του, η οποια είναι δυσδιακριτικη ομολογω όταν κανει τοσες μαλακιες στις τσαρκες... :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700


Τώρα θα σας έλεγα κάτι αλλά έχετε χάρη που στην ατμόσφαιρα μυρίζει διαγραφή λογαριασμού...

...........Και ύστερα ήρθαν οι Πύραυλοι........ε, λάθος.......Οι μέλισσες ήθελα να πω...........


Οresti τί ανοησίες είναι αυτές που λες;

Όλες οι πουτάνες είναι πουτάνες εκ γενετής...

Εάν υπάρχουν κάποιες εξαιρέσεις(που λειτουργούν σαν επιβεβαίωση του ως άνω κανόνος) γίνονται πουτάνες οικιοθελώς...

Και απλώς περιπλανώνται ανά την υφήλιο προκειμένου να αναζητήσουν μανιωδώς και παθιασμένα την γοητεία των απανταχού Πυραύλων...


Μάλιστα...

Εσείς προχωράτε ένα βήμα παρα πέρα και περνάτε στον σουρεαλισμό.

Προσπαθείτε συνεχώς να προκαλέσετε  καυγάδες στον παρόντα, προσβάλλοντας κατάφορα εξέχοντα μέλη του και διακεκριμένους κριτικογράφους του, είτε απαντώντας εμμέσως στις αναρτήσεις τους, είτε με αναρτήσεις - επιστολές προς μοντεράτορες και τρίτους,  προσπαθώντας να δημιουργήσετε εντυπώσεις και να κλέψετε την παράσταση.


Υποθέτω ότι έχετε αναλάβει την νομική εκπροσώπηση του σεβάσμιου μέλους ,του συγκεκριμένου ιστοτοπου, Κυρίου Πυραύλου...

Συγχαρητήρια λοιπόν για την ανάληψη των καθηκόντων σας...

Θα ήθελα ολοψύχως να σας ευχηθώ  "και εις ανώτερα " αλλά η θέση σας αυτή δεν προοιωνίζει καποια θετική ανέλιξη-εξέλιξη περί του ατόμου σας...

Αντιθέτως μάλιστα...

Οπότε συνεχισθε απρόσκοπτα την αιώρησή σας στην Πυραυλική στρατόσφαιρα...


Εγώ πάλι δεν υποθέτω. Είμαι βέβαιος ότι συνεχίζετε να προσεγγίζετε το θέμα σουρεαλιστικά, προσπαθώντας και πάλι να στρέψετε επάνω σας την προσοχή.

Πλήν όμως ασκώντας αυτήν την "τέχνη" εγκλωβίζεσθε στις δομές του ατομικισμού, που αποτελεί άλλωστε τον θεμέλιο λίθο της κουλτούρας του ορθολογικού μπορντελόβιου στο βιομηχανικό καπιταλισμό.

Να γνωρίζετε πάντως, ότι αυτή η "τέχνη" είναι τόσο εξατομικευμένη που υπάρχουν ελάχιστα περιθώρια να οργανωθεί συλλογικά στη βάση ιδιωτικών αποκαλύψεων, ούτως ώστε να πλήξει καίρια την μπορντελική κοινότητα.  :)


Γιατί απορείτε;

Ο κ. Μπεβερούλης είναι σίγουρα σουρεαλιστής. Άλλα του γράφω, άλλα αντ΄άλλα απαντάει...  :)
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
ναι παρτε τον καποιος, να το περασω και αυτό να τελειώνουμε...

παντως γενικα ο τσεβαλιε και ο μπεμπας με βοηθησαν πολύ με αυτά που ειπαν και δεν το περιμενα...

ο μπεμπας με ελαχιστα περιπαιχτικη διαθεση αλλα χωρις κακια, και ο τσεβαλιε με την την τιμια, ψυχρη λογικη του, η οποια είναι δυσδιακριτικη ομολογω όταν κανει τοσες μαλακιες στις τσαρκες... :)

Ορεστη τι φωτογραφιες εστειλες στην Αννα και τις εδειχνε στον Μπεμπα ?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
... μια αγαπη Ορέστη δεν εξαγοράζεται... Ούτε επιβάλλεται ούτε ειναι προιον νομικου συμβολαίου. Η αγάπη και ο σεβασμός κερδιζονται Ορέστη...
Έτσι λένε οι αμερικάνικες ταινίες.
Ωστόσο, η πραγματικότητα είναι άλλη: Δεν υπάρχει ανιδιοτελής αγάπη.
Υπάρχουν πολλές μορφές αγάπης (π.χ. η αγάπη της μάνας προς το παιδί, η αγάπη των ερωτευμένων, η αγάπη αδελφού προς αδελφό, κτλ).
Όλες, είναι ιδιοτελείς και υστερόβουλες, είτε συνειδητά, είτε ασυνείδητα.
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
διευκρινηση απο το κοντρολ. η αννα το ψιλοχαιρεται γιατι λογω του θρεντ σκασανε μυτη αρκετα ομορφοπαιδα και θα πηγαινει πολλους καφεδες. η μαρια απο την αλλη περιμενει να χαρει απο τους προαναφερθεντες φιλους της που της ταξανε να κανουν ανακατανομη των ζωτικων οργανων του καρδουλη.

ειρωνικος τα μεγιστα, αλλα καπως ετσι είναι...

δε θα τους δωσω αυτή τη χαρα, γιατι δεν προκειται να ξαναπατησω εκει κατω...

θα κανω την αναγκη μου σε μερη οσο το δυνατον μακρια από αυτά και όταν κανω την αυτοκριτική μου θα δω τι πηγε στραβα και από τα σκατα που τα ειχα κανει με τη Δεσποινα, τα εκανα τρισχειροτερα με την Αννα...

και στο θεμα συμπεριφορας παντως, η Ελένη με εδιωξε στις 4-5 φορες που ειχα μπει μαζι της όταν καταλαβε ότι τσιμπηθηκα και δε με ξαναδεχτηκε ποτε, ακομα και όταν προσφερα παραπανω λεφτα...

η Δεσποινα με εδιωξε μια φορα στις 7 φορες και μετα παλι στις 20 φορες και στις 30 φορες, αλλα οσο προσφερα παραπανω λεφτα (χωρις δωρα) με δεχοταν πισω... μεχρι που βριστηκαμε πολύ ασχημα σε προσωπικο επιπεδο και όχι μεσω φορουμ και νομιζω ότι κανεις δεν το πηρε χαμπαρι ποτε πραγματικα τελειωσε...

η Αννα παλι, μπηκε στη διαδικασια που ανεφερε ο τσεβαλιε, δεχτηκε δηλαδή να με βαλει να τρεξω αυτό τον αγωνα δρομου και μετα, καποια στιγμη με ειδε ότι κουραστηκα και σταματησε να μου ζηταει να το συνεχισω, απλα με αφηνε (γιατι ποια γυναικα, όχι απλα πουτανα, θα ελεγε όχι) να συνεχισω να προσπαθω, με δωρακια κλπ...

ενταξει η πουτανα πουτανα είναι, και η Αννα μαλιστα δε θελει να τη λενε ετσι, γιατι λεει οι πουτανες είναι αυτές που πανε με πολλους ανδρες, "εγω κανω απλα τη δουλεια μου".

στα πλαισια της πουτανιας λοιπον, θεωρω ότι υπαρχουν οι πουτανες πουτανες που δεν εχουν ιερο και οσιο, όπως πχ η αννα,κι άλλες που εχουν λιγη τσιπα πανω τους, όπως ειχε η Ελενη... αλλα αυτό δεν αφορα τη δουλεια τους όπως λεει και ο τσεβαλιε, και αμα η άλλη γαμιεται καλα τι μας νοιαζει ετσι;

απλα μια προσωπικη παρατηρηση, ανευ σημασιας... ισως και οι πουτανες της τελευταιας κατηγοριας να είναι οι πιο πετυχημένες εξαλου, μιας και κορίτσια σαν την Ελενη του 104, βολοδερνουν τοσα χρονια από το ένα μπουρδελο/στουντιο σε άλλο και προκοπη δεν κανουν...

ηθικο διδαγμα: αν εισαι επαγγελματιας πουτανα, πρεπει να εισαι σκληρη και αδυσοπητη για να πετυχεις, και οσο πιο πουτανα γινεται στο χαρακτήρα...
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ορεστη τι φωτογραφιες εστειλες στην Αννα και τις εδειχνε στον Μπεμπα ?

κειμενο είναι παιδια, sms και όχι φωτογραφιες, δεν εχω δικες της ουτε αυτή δικες μου, περαν του φβ. δεν αφηνει.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.229
Πόντοι
786
Έτσι λένε οι αμερικάνικες ταινίες.
Ωστόσο, η πραγματικότητα είναι άλλη: Δεν υπάρχει ανιδιοτελής αγάπη.
Υπάρχουν πολλές μορφές αγάπης (π.χ. η αγάπη της μάνας προς το παιδί, η αγάπη των ερωτευμένων, η αγάπη αδελφού προς αδελφό, κτλ).
Όλες, είναι ιδιοτελείς και υστερόβουλες, είτε συνειδητά, είτε ασυνείδητα.

Ή αγάπη είναι ανάγκη καί βάση δημιουργίας. Κάθε ανάγκη θρέφει ένα εγώ αναγκαστικά. Αλλά δέν εξισώνεται ή κερδοσκοπική ανάγκη μέ τήν υπαρξιακή ανάγκη. Άλλο τό δράμα τού θνητού καί άλλο ό βόμβος τού κηφήνα.
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Έτσι λένε οι αμερικάνικες ταινίες.
Ωστόσο, η πραγματικότητα είναι άλλη: Δεν υπάρχει ανιδιοτελής αγάπη.
Υπάρχουν πολλές μορφές αγάπης (π.χ. η αγάπη της μάνας προς το παιδί, η αγάπη των ερωτευμένων, η αγάπη αδελφού προς αδελφό, κτλ).
Όλες, είναι ιδιοτελείς και υστερόβουλες, είτε συνειδητά, είτε ασυνείδητα.

εν τελει ναι... δεν εξαγοράζεται μονο με χρηματα ισως ηθελε να πει...

και η μανα σε αγαπάει για να την κανεις περηφανη, και το παιδι αγαπάει τη μανα γιατι τον ταιζει, και οι ερωτευμενοι περιμενουν ανταλλάγματα (το λιγοτερο σεξ) ο ενας από τον αλλον, και αδερφος με τον αδερφο περιμενουν μια βοηθεια σε μια δυσκολη στιγμη...

πραγματικη ανιδιοτελεια σε αυτό τον κοσμο δεν υπαρχει, και οσοι πιστευουν σε αυτην είναι σουρεαλιστες...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
ενταξει η πουτανα πουτανα είναι, και η Αννα μαλιστα δε θελει να τη λενε ετσι, γιατι λεει οι πουτανες είναι αυτές που πανε με πολλους ανδρες, "εγω κανω απλα τη δουλεια μου".
...
Είναι δηλαδή, σχεδόν πουτάνα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom