Νέα

Ομοφυλοφιλικές εμπειρίες ετεροφυλόφιλων ανδρών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 405
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Να συμπληρώσω οτι μετά το Γυμνάσιο, όπου και συνέβη αυτό, έχασα τον συγκεκριμένο συμμαθητή και δεν ξέρω ούτε μπορώ να πω ποιά ήταν η δική του εξέλιξη.
Ο συγκεκριμενος ακουει πια στο ονομα Σουλα. Το πηρες στο λαιμο σου το παιδι.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
αχαχαχααχαχχααχα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Μάλλον βασάνιζε το μυαλό του θεματοθέτη το συγκεκριμένο συμβάν και ήθελε να το βγάλει από μέσα του..
Έχει σημασία αν κάβλωνες τρελά κατά τη διάρκεια του σκηνικού ή αν γινόταν στην πλάκα  :2funny:
Στην τελική άλλοι κάνουν πιπόνια και αλλαξοκωλίες σε εκείνη την ηλικία.. Ένα αερογαμήσι δεν είναι τίποτα!  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Μάλλον βασάνιζε το μυαλό του θεματοθέτη το συγκεκριμένο συμβάν και ήθελε να το βγάλει από μέσα του..
Έχει σημασία αν κάβλωνες τρελά κατά τη διάρκεια του σκηνικού ή αν γινόταν στην πλάκα  :2funny:
Στην τελική άλλοι κάνουν πιπόνια και αλλαξοκωλίες σε εκείνη την ηλικία.. Ένα αερογαμήσι δεν είναι τίποτα!  :2funny: :2funny: :2funny:

Έχει περάσει σχεδόν τριακονταετία από τότε και για να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι καν πως ακριβώς αισθανόμουν. ούτε ποιανού ιδέα ήταν στην αρχή καν δεν θυμάμαι. ο τύπος δεν ήταν ιδιαίτερα φίλος μου, ο καλύτερος δηλαδή φίλος, ήταν ένας συμμαθητής.

αυτό που θυμάμαι, και έγραψα ήταν οτι εγώ δεν κάβλωνα με τον συμμαθητή μου αλλά με φαντασιώσεις γυναικών, στην πραγματικότητα η φάση ήταν ένα sex game φαντάζομαι.

άνοιξα το θέμα γιατί εδώ μέσα μιλάμε ή θάπρεπε να μιλάμε χωρίς ταμπού, πολύ περισσότερο για μια περίοδο ορμονικής και άλλης αναστάτωσης όπως η εφηβική.
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Έχει περάσει σχεδόν τριακονταετία από τότε και για να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι καν πως ακριβώς αισθανόμουν. ούτε ποιανού ιδέα ήταν στην αρχή καν δεν θυμάμαι. ο τύπος δεν ήταν ιδιαίτερα φίλος μου, ο καλύτερος δηλαδή φίλος, ήταν ένας συμμαθητής.

αυτό που θυμάμαι, και έγραψα ήταν οτι εγώ δεν κάβλωνα με τον συμμαθητή μου αλλά με φαντασιώσεις γυναικών, στην πραγματικότητα η φάση ήταν ένα sex game φαντάζομαι.

άνοιξα το θέμα γιατί εδώ μέσα μιλάμε ή θάπρεπε να μιλάμε χωρίς ταμπού, πολύ περισσότερο για μια περίοδο ορμονικής και άλλης αναστάτωσης όπως η εφηβική.

Από τη στιγμή που δεν κάβλωνες στην ιδέα του να καρφώνεις τον θυληπρεπή συμμαθητή δεν μπορείς να πεις ότι ήταν ομοφυλοφιλική τάση, αλλά περισσότερο μαλακία και ανωριμότητα της ηλικίας και ανυπομονησία να μπεις στην ενεργό δράση και έτυχε απλά να γνωρίζεις το σωστό άτομο στη λάθος χρονική περίοδο.  :2funny: :2funny:
Όσο για το συμμαθητή, τον κόβω δυναμικό μέλος στο αδελφάτο των ιπποτών. :2funny:
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
έτσι μάλλον την καταλαβαίνω και γω την φάση.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
"Ομοφυλοφιλικές εμπειρίες" με ή χωρίς εισαγωγικά και ετεροφυλόφιλοι άνδρες είναι έννοιες ασύμβατες.  Τελεία.

Τριάντα χρόνια μετά τριγυρνάει ακόμα στο μυαλό σου; Πίκρα.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Jay μπάς καί στήν αναβροχιά γίνεσαι καί καρφωτής ρέ μπαγασάκο λές νά λέει ή παιδική ιστορία; Όσο γιά τό συμμαθητή...

URL]]
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
5.866
έλα μωρέ σε εκείνη την ηλικία που έχεις καύλες βόλευεσαι με ό,τι βρεις μέχρι να βρεις κοριτσάκι.... αλλός βρίσκει θηλυπρεπή συμμαθητή, άλλος μικρή και χαζή ξαδέλφη (η δική μου περίπτωση), άλλος κυλότα φίλης της μάνας του (ξανά δική μου περίπτωση) και άλλος  :zfuck:  (ευτυχώς δεν είχαμε πρόβατα)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.082
Like
5.561
Πόντοι
1.206
http://[URL unfurl="true"]www.athinorama.gr/lmnts/events/cinema/1009065/9065_1b.jpg[/img[/URL]]


[/quote]

Χθες είδα την ταινία στην ΕΤ1.
Εκπληκτική και η ταινία και η πρωταγωνίστρια και το σενάριο και ο σκηνοθέτης! Καρααδερφάτο όλη η παρέα, αλλά αυτό άσχετο.

Η ίδια ηθοποιός στην τηλεόραση γιατί φαίνεται ατάλαντη στην ανόητη σειρά του Μέγκα; Προφανώς διότι πρόκειται περί σκουπιδιών εν τω συνόλω...
 

Επισκέπτης
Χθες είδα την ταινία στην ΕΤ1.
Εκπληκτική και η ταινία και η πρωταγωνίστρια και το σενάριο και ο σκηνοθέτης! Καρααδερφάτο όλη η παρέα, αλλά αυτό άσχετο.

Η ίδια ηθοποιός στην τηλεόραση γιατί φαίνεται ατάλαντη στην ανόητη σειρά του Μέγκα; Προφανώς διότι πρόκειται περί σκουπιδιών εν τω συνόλω...

Aπό τη Στρέλα δεν είναι η φωτό??
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
έλα μωρέ σε εκείνη την ηλικία που έχεις καύλες βόλευεσαι με ό,τι βρεις μέχρι να βρεις κοριτσάκι.... αλλός βρίσκει θηλυπρεπή συμμαθητή, άλλος μικρή και χαζή ξαδέλφη (η δική μου περίπτωση), άλλος κυλότα φίλης της μάνας του (ξανά δική μου περίπτωση) και άλλος   :zfuck:   (ευτυχώς δεν είχαμε πρόβατα)
Ευτυχως που δεν σε ειχαμε συγγενη.  :-
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Χθες είδα την ταινία στην ΕΤ1.
Εκπληκτική και η ταινία και η πρωταγωνίστρια και το σενάριο και ο σκηνοθέτης! Καρααδερφάτο όλη η παρέα, αλλά αυτό άσχετο.

Η ίδια ηθοποιός στην τηλεόραση γιατί φαίνεται ατάλαντη στην ανόητη σειρά του Μέγκα; Προφανώς διότι πρόκειται περί σκουπιδιών εν τω συνόλω...

Ό πιό πολύς κόσμος χθές τό είδε. Από τό 2009 ήταν, τό είχα δεί τότε. Οιδιπόδειο μέ άρωμα Κάλλας καί έτσι δέν είναι καί σεναριούμπα. Σάν τόλμημα μέ αυθεντικούς καί καλή φωτογραφία τής τωρινής Αθήνας καλό ήταν. Πραγματεύτηκε εικόνες τού πραγματικού ντεκόρ, "τραβέλια μέ προσόντα" καί σκουπίδια παντού.
Έιναι όντως άσχετη μέ γενική ηθοποιία ή Ορφανού, δέν ήταν ηθοποιός, τόν εαυτό της έπαιξε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom