Νέα

Πόσο εφικτή είναι η σχέση ή η «σχέση» με εργαζόμενες στο χώρο του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 299
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.483
Πόντοι
201
Δηλαδή, στην αρχή δεν είχες πρόβλημα μην σας δει μαζί κανένας γνωστός, αλλά στην πορεία είχες δεύτερες σκέψεις.

Τι θα πει "σοβαρή σχέση "; Δεν πήγαινες για γάμο, απο αυτα που είπες, άρα, σε χαλαγε να έχεις έναν άνθρωπο δίπλα σου για συντροφιά που να σε θέλει και αυτός;

Φιλε στις πρωτες εξοδους δεν υπηρχε κατι παραπανω για να νιωθω αβολα. Δουλευε, σχολουσε, βγαιναμε για καμια μασα/βολτα και κατευθειαν σπιτι για σεξ.

Οταν σταματησε τη δουλεια ομως και περνουσαμε πολυ περισσοτερο χρονο μαζι αντιληφθηκα πως δε μπορω να το κουβαλησω ολο αυτο.
Δεν μπορουσα οποτε βγαιναμε να ειμαι με το αγχος μη πεσουμε σε κανα γνωστο/φιλο/συγγενη που ηταν πελατης της.
Φαντασου μια σκηνη να βγαιναμε οικογενειακως και να εσκαγε κανα θειος που ηταν πελατακι της.

Η συντροφια που λες δεν με χαλουσε καθολου, ισα ισα μιας και εχει περασει πλεον μεγαλο διαστημα και οπως ανεφερα η κοπελα μου ξηγηθηκε πολυ πιο αντρικια και παντελονατα απο οτι της ξηγηθηκα εγω ξερω πολυ καλα πως ο μαλακας της υποθεσης ημουν εγω.

Δεν ειναι ευκολο ομως να διαχειριστεις και να αντεξεις τετοιες καταστασεις και αν καποιος πει πως ειναι λεει ψεμματα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
Αν καθάριζαν τόσα λεφτά, θα την κάνανε και ελλεεινιδες αυτή τη δουλειά, γενικά όπου βλέπεις ότι ελλεεινιδες δεν πάνε για δουλειά, σημαίνει ότι δεν έχει μέλι, οι ελλεεινιδες προτιμούν να βρουν ένα σταθερό χορηγο-αγαπούλη και να τα του τα μασανε χωρίς να έχουν τη ρετσινιά της πουτανας
Δεν πάει έτσι.
Υπάρχουν καταστάσεις που απλά δεν θες να μπλέξεις.
Και σαφώς υπάρχουν ελληνίδες και σε αυτό το κομμάτι. Απλά οι περισσότερες σκέφτονται τι θα πουν οι άλλοι.

Ένα παράδειγμα είναι εδώ στην Κύπρο οι ντελιβερι. Κανείς Κυπραίος δεν κάνει αυτή τη δουλειά, και ας έχει φράγκα. Ντρέπονται.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
εξυπακούεται τουλάχιστον για μένα αν ήταν να κάνω σχέση σοβαρή με κοπέλα του χώρου η δουλειά της θα σταματούσε.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746
Φιλε στις πρωτες εξοδους δεν υπηρχε κατι παραπανω για να νιωθω αβολα. Δουλευε, σχολουσε, βγαιναμε για καμια μασα/βολτα και κατευθειαν σπιτι για σεξ.

Οταν σταματησε τη δουλεια ομως και περνουσαμε πολυ περισσοτερο χρονο μαζι αντιληφθηκα πως δε μπορω να το κουβαλησω ολο αυτο.
Δεν μπορουσα οποτε βγαιναμε να ειμαι με το αγχος μη πεσουμε σε κανα γνωστο/φιλο/συγγενη που ηταν πελατης της.
Φαντασου μια σκηνη να βγαιναμε οικογενειακως και να εσκαγε κανα θειος που ηταν πελατακι της.

Η συντροφια που λες δεν με χαλουσε καθολου, ισα ισα μιας και εχει περασει πλεον μεγαλο διαστημα και οπως ανεφερα η κοπελα μου ξηγηθηκε πολυ πιο αντρικια και παντελονατα απο οτι της ξηγηθηκα εγω ξερω πολυ καλα πως ο μαλακας της υποθεσης ημουν εγω.

Δεν ειναι ευκολο ομως να διαχειριστεις και να αντεξεις τετοιες καταστασεις και αν καποιος πει πως ειναι λεει ψεμματα.
Ο γνωστός - φίλος - συγγενής, είναι πρόσωπα του άμεσου περιβάλλοντός σου, που στα μάτια τους θα "εκτεθείς" και η εντύπωση - εικόνα, που θα δώσεις σε αυτούς σε ενδιαφέρει πρώτιστα υποτίθεται...
Αλλά και σε έναν άγνωστο προς εσένα, πρώην ή νυν πελάτη της (σε περίπτωση που δεν έχει σταματήσει να δουλεύει), όταν σε δει μαζί με αυτήν, αυτόματα (και είναι λογικό), σε ταυτίζει με τον γκόμενο που έχει και της τα τρώει...
Και να είσαι χαλάλι σου... Όταν δεν είσαι τέτοιος όμως;
Υπήρξε παλιά περίπτωση ανθρώπου που είχε αυτοκτονήσει γιατί είχε τον χαρακτηρισμό του νταβατζή...
 
Τελευταία τροποποίηση:

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Φυσικα και ειναι εφικτη αλλα οχι για ολους,

Επειδη ειμαι απο τους λιγους εδω μεσα που μιλουν εκ πειρας ( εσκορτσ οχι μπουρδελα) και οχι εκ μυρωδιας, φυσικα και μπορεις να εχεις σχεση με κοριτσια του χωρου ωστοσο δεν ειναι για τον καθενα, Ζηλιες δεν χωρουν φυσικα ουτε και ελεγχος που ησουν τι εκανες. Θελει να εισαι πολυ κουλ, να εχεις υπομονη και να εισαι ετοιμος να χωρισεις αμεσα με ενα δυο SMS. Φυσικα μελοδράματα, συναισθηματικος λαικισμος και τα τοιαυτα δεν χωρουν. Τωρα αν σταματησει απο την δουλεια μπορει κανεις να την δει και ποιο σοβαρα. Μην ξεχνατε οτι ειναι γυναικες και αυτες με τις ιδιες αναγκες με τις υπόλοιπες. Γενικα τα κορλίτσια του χωρου ειναι καλες ερωμενες για εμπειρους αντρες όμως που ξέρουν να παιξουν το παιχνίδι .
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Εξαρτάται για τι είδους ''σχέση'' μιλάμε, για το αν συνεχίζει να εργάζεται και για το χώρο στον οποίο εργαζόταν.
Εάν μία γυναίκα εργάζεται σε μπουρδέλο και τσιμπουκώνει ακάποτα 30 άντρες τη μέρα και κάποιος δεν έχει πρόβλημα το βράδυ ώστε ανεπηρέαστος να ''κάνει έρωτα'' μαζί της, εγώ πάω πάσο. Εάν είναι call girl με λιγότερα ραντεβού ίσως να του είναι διαφορετικό, αλλά και πάλι πιθανότατα 5-6 την γλωσσοφίλιαζαν και εκείνη τους πίπωνε μέχρι να τη χύσουν στο στόμα της και την ξεκώλιαζαν αλύπητα. Και τότε πάλι πάω πάσο αν κάποιος είναι οκ το βράδυ να ερωτοτροπεί και να νιώθει πλήρης.
Εάν τώρα ως ''σχέση'' μιλάμε για κάτι ''χαλαρό'', πιθανότατα κάποιος να φτιάχνεται με όλο αυτό: την τσιμπουκώνει και τη γαμάει τζάμπα όταν όλοι οι άλλοι πληρώνουν όλη τη μέρα για το ίδιο αποτέλεσμα.
Αν τώρα κάποιος κάνει σοβαρή σχέση και η άλλη ξεκόψει από τη δουλειά, πάντα μέσα του θα έχει το ''φόβο'' ότι μπορεί να τον δούνε κάπου μαζί της κάποιοι πελάτες της, αν τώρα κάποιοι πρώην πελάτες είναι και γνωστοί του, εκεί θα γίνει αντικείμενο κάποιας σχετικής χλεύης. Αν δεν τον νοιάζει καθόλου η γνώμη των άλλων, όλα καλά, αν όμως τον νοιάζει, την έκατσε.
Έχει τύχει να δω στο δρόμο με πανευτυχείς αγαπούληδες κάποια call girls που έχω συναντήσει, απλά εκείνοι δε με γνώριζαν και ίσως να μη γνώριζαν και το παρελθόν της αγάπης τους. Ποτέ επίσης δε θα ξεχάσω σε μικρό μέρος όταν ζούσα ένα φίλο που είχε γκόμενα μία γνωστή εργάτρια σε σεξομάγαζο (την είχα τιμήσει και εγώ) και όταν έβγαιναν έξω όλοι ήταν πρώην πελάτες της!
 

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.483
Πόντοι
201
Αν καθάριζαν τόσα λεφτά, θα την κάνανε και ελλεεινιδες αυτή τη δουλειά, γενικά όπου βλέπεις ότι ελλεεινιδες δεν πάνε για δουλειά, σημαίνει ότι δεν έχει μέλι, οι ελλεεινιδες προτιμούν να βρουν ένα σταθερό χορηγο-αγαπούλη και να τα του τα μασανε χωρίς να έχουν τη ρετσινιά της πουτανας

Τα 4-5χιλ που ανεφερα ειναι το λιγοτερο που θα βγαλει σε ενα μηνα μια κοπελα που δουλευει ως ανεξαρτητη, αρκει να ειναι και λιγο εμφανισιμη προφανως.
Ειναι διασταυρωμενο και επιβεβαιωμενο 101% απο αρκετες περιπτωσεις.
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.405
Κριτικές
113
Like
25.653
Πόντοι
26.386
Φυσικα και ειναι εφικτη αλλα οχι για ολους,

Επειδη ειμαι απο τους λιγους εδω μεσα που μιλουν εκ πειρας ( εσκορτσ οχι μπουρδελα) και οχι εκ μυρωδιας, φυσικα και μπορεις να εχεις σχεση με κοριτσια του χωρου ωστοσο δεν ειναι για τον καθενα, Ζηλιες δεν χωρουν φυσικα ουτε και ελεγχος που ησουν τι εκανες. Θελει να εισαι πολυ κουλ, να εχεις υπομονη και να εισαι ετοιμος να χωρισεις αμεσα με ενα δυο SMS. Φυσικα μελοδράματα, συναισθηματικος λαικισμος και τα τοιαυτα δεν χωρουν. Τωρα αν σταματησει απο την δουλεια μπορει κανεις να την δει και ποιο σοβαρα. Μην ξεχνατε οτι ειναι γυναικες και αυτες με τις ιδιες αναγκες με τις υπόλοιπες. Γενικα τα κορλίτσια του χωρου ειναι καλες ερωμενες για εμπειρους αντρες όμως που ξέρουν να παιξουν το παιχνίδι .

Έμπειρος δεν είμαι αλλά από τη στιγμή που η σχέση με την κοπέλα περιορίζεται στο επαγγελματικό κομμάτι, είναι λίγο δύσκολο να την δεις σαν κάτι παραπάνω.

Τίποτα δεν είναι τσάμπα και εφόσον παίζει το χρήμα στη μέση, μελοδράματα και συναισθηματισμοί δεν υπάρχουν.

Εάν και κοπεί το χρήμα και γίνει άλλου είδους παροχή, τότε τα πράγματα ίσως να αλλάξουν, αλλά δύσκολα.

Και οι γυναίκες έχουν τις ίδιες ανάγκες με όλους, και σαφώς μπορούν να ερωτευτούν, αλλά θεωρώ πώς αν μια συγκεκριμένη κοπέλα έχει τσακιστεί ψυχικά, μετά από χρόνια "δουλειάς", θα της είναι δύσκολο να ερωτευτεί σύντομα. Η συγκεκριμένη σταμάτησε πολύ πρόσφατα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

picha123

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
144
Like
690
Πόντοι
81
"'Τρίτον, υπάρχει μια προκατάληψη γενικότερη στις γυναίκες, άρα και σε μια πόρνη, ότι οι άντρες που πληρώνουν για τον έρωτα είναι ανίκανοι, είναι κατώτεροι, ότι έμειναν στα αζήτητα'"

Μην τα λες έτσι απότομα αυτά...
Πονάνε οι γαμιάδες...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Αν καθάριζαν τόσα λεφτά, θα την κάνανε και ελλεεινιδες αυτή τη δουλειά, γενικά όπου βλέπεις ότι ελλεεινιδες δεν πάνε για δουλειά, σημαίνει ότι δεν έχει μέλι, οι ελλεεινιδες προτιμούν να βρουν ένα σταθερό χορηγο-αγαπούλη και να τα του τα μασανε χωρίς να έχουν τη ρετσινιά της πουτανας

Προφανώς και μπορούν να καθαριζουν τοσα λεφτα

Με 3 ραντεβου την ημέρα για 20 μέρες βγαίνει 6000 στα 100 ευρώ η ώρα και 9000 στα 150 ευρω
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Και με μη ιερόδουλη να κάνεις σχέση, πάλι τζάμπα θα γαμάς :grin::grin::grin:
μου χει πει ιεροδουλη κάποτε στο μεταξουργειο που πηγαινα πιτσιρικάς ,,,(ημουν και πιτσιρικας γυρω στα 25) θες μου λεει να παντρευτουμε? σεξ ολη μερα...λεω αυτη με δουλευει...ξανα παω μερικες φορες ακομα,παλι τα ιδια..μου λεει "το εννοω σοβαρα μιλάω" και ηταν καλο μουνι..ε μαλλον για χαρτια θα ηθελε αυτη.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.711
Κριτικές
164
Like
81.761
Πόντοι
46.223
Οκ τα ίδια και τα ίδια.

Γράψτε και κάτι ενδιαφέρον.

Ποιός έχει κάνει σχέση και με ποιά.

:tooth: :tooth:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Υπάρχει τίποτα τσάμπα με τις γυναίκες ειδικά;
φιλε θα σου πω κατι που μου ετυχε προσφατα..και θα καταλάβεις το εννοω με αυτο που ειπα πριν (οχι τσαμπα δεν υπαρχει αλλα εφοσον δεν υπαρχει τσαμπα πιο το νοημα?) εχω ενα στανταράκι που γαμαω εδω και 2-3 χρονια περιπου απο βενεζουελα..δε θα πω ονομα.Λοιπον μια φορα τις ειχα προτινει να ερθει σπιτι για μια ωριτσα (μια ωρα γεμάτη ομως) και να τις δωσω ενα κατοσταρικο...γυρναει και μου λεει οχι θελω να χυσεις μια φορα μονο για 100 ευρω,και θα ερθω..και λεω μεσα μου ε τοτε γιατι να μην ερθω στο σπιτάκι που δουλευεις που με 100 ξερω σιγουρα οτι θα χυσω οσες φορες γουστάρω και θα κατσεις και μια ωρα σιγουρα?? τις το ειπα ομως ..(οποτε εκει η παρουσια του νταβα μαλλον ηταν υπέρ μου)
 

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.483
Πόντοι
201
Προφανώς και μπορούν να καθαριζουν τοσα λεφτα

Με 3 ραντεβου την ημέρα για 20 μέρες βγαίνει 6000 στα 100 ευρώ η ώρα και 9000 στα 150 ευρω

Ακριβως αυτο. Ημουν πολυ επιεικης κιολας οταν ειπα για τα 4-5χιλ/μηνα.

Ακομα και αν βαλουμε τα εξοδα μιας κοπελας, σπιτι/αιρβνβ, διαφημισεις, καποτες/χαρτικα/κλπ ειναι στη χειροτερη και με πολυ φουσκωμα στα 2 χιλ το μηνα.

Μια ανεξαρτητη με καλη εμφανιση αν δουλεψει για 20 μερες με μ.ο 3-4 ραντεβου τη μερα τσεπωνει καθαρα ταληρακι το μηνα για πλακα.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Έμπειρος δεν είμαι αλλά από τη στιγμή που η σχέση με την κοπέλα περιορίζεται στο επαγγελματικό κομμάτι, είναι λίγο δύσκολο να την δεις σαν κάτι παραπάνω.

Τίποτα δεν είναι τσάμπα και εφόσον παίζει το χρήμα στη μέση, μελοδράματα και συναισθηματισμοί δεν υπάρχουν.

Εάν και κοπεί το χρήμα και γίνει άλλου είδους παροχή, τότε τα πράγματα ίσως να αλλάξουν, αλλά δύσκολα.

Και οι γυναίκες έχουν τις ίδιες ανάγκες με όλους, και σαφώς μπορούν να ερωτευτούν, αλλά θεωρώ πώς αν μια συγκεκριμένη κοπέλα έχει τσακιστεί ψυχικά, μετά από χρόνια "δουλειάς", θα της είναι δύσκολο να ερωτευτεί σύντομα. Η συγκεκριμένη σταμάτησε πολύ πρόσφατα.
Καμια δεν εχει τσακιστει ψυχικα. Αυτα ειναι κουταμαρες. Απλα οι κοπέλες του χώρου ιδιαιτερα αυτες με χρόνια στο κουρμπετι ειναι πολυ επιφυλακτικες μαζι μας. Οι περισσοτεροι απο μας τους πελατες , ειμαστε αντρες απο το "κατω ραφι". Κουασιμόδοι, κομπλεξικοι, ανώμαλοι , κωλο΄γεροι, φτωχομπινέδες, παντρεμενοι, παπατζηδες κλπ. Εχουν δει πολλα τα ματια τους και αυτονων και δεν εμπιστευονται ευκολα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom