Νέα

Οικοι Ανοχης ΡΕΘΥΜΝΟ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

quetzal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2017
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
αυτό πρέπει να είναι ψιλομούφα, σε κάποιες καταχωρίσεις της έχει πειραγμένες φώτο, έχει κολλήσει το κεφάλι της στην εικόνα και τέτοια πράγματα
 

McDoe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Την sexyelena.com στο ρεθυμνο την έχει δοκιμάσει κανεις?
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Την sexyelena.com στο ρεθυμνο την έχει δοκιμάσει κανεις?

Δεν ξέρω βρε φίλε. Μου φαίνεται περίεργη η διαδικασία για να τη βρεις.
Κ το 100€ δεν είναι κ λίγο.Ας έχει κ απεριόριστες εκτονώσεις.
Κάτσε να το βάλουμε κ στο νήμα των Χανίων μήπως ξέρει κάνείς.
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605

Creteboy

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Μάγκες την γκομενα την είδα σημερα σε καφέ στο Ρέθυμνο με παρέα.έχει απίστευτο κορμί. Κωλαρα μπουταρες βυζαρες και πολύ καυλόφοτσα.έχει φβ ινστα κ twit.έφυγε με ένα χρυσάφι σιτροεν που οδηγούσε αυτή. Υπάρχουν αγγελίες σε αρκετά site.πήρα τηλ αρκετές φορές. Μερικές δεν απάντησε κ άλλες το είχε κλειστό. Ξέρει κανείς τίποτα παραπάνω? ?
 

Συνημμένα

  • 63219d4775b2bcd00594af00e5e15f73-0-view.jpg
    63219d4775b2bcd00594af00e5e15f73-0-view.jpg
    45,2 KB · Εμφανίσεις: 131
  • 39610.jpg
    39610.jpg
    72,6 KB · Εμφανίσεις: 280
  • e0381aff431426de155b8076b0fefb7e-0-view.jpg
    e0381aff431426de155b8076b0fefb7e-0-view.jpg
    77,5 KB · Εμφανίσεις: 128
  • 5e57ea3ca473d83cac5f5023cf0faf04-0-view.jpg
    5e57ea3ca473d83cac5f5023cf0faf04-0-view.jpg
    67,6 KB · Εμφανίσεις: 123
  • d14f4c0c037b6ba5a6c97bf4ec8d9600-0-view.jpg
    d14f4c0c037b6ba5a6c97bf4ec8d9600-0-view.jpg
    62,6 KB · Εμφανίσεις: 131
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Δοκιμασα να καλεσω και εγω το νουμερο που αναγραφει στο kanesex.com και μου λεει οτι ΕΧΕΙ ΦΡΑΓΗ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ οποτε  .............
Μάγκες την γκομενα την είδα σημερα σε καφέ στο Ρέθυμνο με παρέα.έχει απίστευτο κορμί. Κωλαρα μπουταρες βυζαρες και πολύ καυλόφοτσα.έχει φβ ινστα κ twit.έφυγε με ένα χρυσάφι σιτροεν που οδηγούσε αυτή. Υπάρχουν αγγελίες σε αρκετά site.πήρα τηλ αρκετές φορές. Μερικές δεν απάντησε κ άλλες το είχε κλειστό. Ξέρει κανείς τίποτα παραπάνω? ?
 

zodys

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
316
Πόντοι
20
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Εύχομαι καλές γιορτές σε όλους με υγεία πάνω από όλα!
Θα ήθελα να γράψω δυο λόγια σχετικά με την Ηβα που αυτήν τη περίοδο είναι κ η μοναδική επιλογή σε ότι αφορά τον αγοραίο έρωτα στο Ρέθυμνο με επίσκεψη!
Πρόκειται για μια όμορφη Βουλγαρα με στήθος αρκετά καλό κ πιασίματα, καυλοπίπινο εν ολίγης που σε προτρέπει να το σκίσεις αλλά δεν!!!
Το στούντιο (γιατί για στούντιο πρόκειται) πεντακάθαρο με όλα τα απαραίτητα για τον σωστό μπουρδελιαρη!
Ωραίος καθαρός χώρος, μπορείς να κανείς το ντουζακι σου (προσωπικά εγώ πάντα κάνω αλλά η ηβα το επιβάλλει μέσω της τσατσας), καθαρή πετσέτα παντοφλιτσες και όλα τα συναφή!
Τα προγράμματα ξεκινάνε από 40€ το απλό, έπειτα έχει 50€ ακαποτο η 69, 60€ ακάποτο κ 69, 70€ αυταρχικό 80€ απλό δυο εκτονωθείς και 100€ στο δωμάτιο με τζακούζι χωρίς περιορισμό στη ώρα από ότι λέει η Τσατσα!
Είχα επισκεφθεί την ηβα αρχές Σεπτέμβρη αλλά λόγω ότι έτυχα στην ώρα που την επισκέφθηκαν οι Ρώσοι είχα πει θα ξανά προσπαθήσω!
Μετά από λίγο καιρό την επισκέφθηκα διαλέγοντας το απλό προγραμμα Στα 40€ πέρασα μέσα στο δωμάτιο, ξανα έκανα το μπάνιο μου για χαλάρωση και για να είμαστε κύριοι και περίμενα την δεσποινίδα!
Μετά από λίγο έφτασε ένα όμορφο κορίτσι, κοντοπουτανο θα έλεγα κ αφού με ρωτηςε τα βασικά μου λέει με ένα κοφτό ύφος βάζω Καποτα και ξεκινάμε; Απαντάω κ εγώ είμαι όλος δικός σου, τι ήθελα να το πω αρχίζει δικός μου δεν θα είσαι ποτέ και εγώ εχω έρθει εδώ από ανάγκη και μαζεύω λεφτά για να γίνω τραγουδίστρια και μπλα μπλα μπλα!
Αφού της είπα ότι μην αγχώνεσαι δεν σε φοβάμαι όλα θα πάνε μια χαρά και ότι όλα στην ζωή τα φτιάχνουμε όπως θελουμε (τι το ήθελα) με άρχισε στο μπιρι μπιρι ξεκινώντας μια αεροπιπα! Στην συνέχεια άρχισε να μου τον πιάνει κ να τον παίζει στο στόμα της, αφήνοντας την για λίγο την σταματάω με τρόπο τραβώντας τα χέρια της κ πιάνω το κεφάλι της μπας κ το πάρει λίγο κ νιώσουμε τι πάει να πει πίπα! Μάταια! Εκεί άρχισε κ
Η κατρακύλα!!! Μην με ακουμπάς μην με πιάνεις εκεί, της ζηταω ευγενικά συγνώμη κ την αφήνω να κάνει το κομμάτι της, έλα που εκεί αποθρασύνθηκε τελείως! Σηκώνεται με ένα μπλαζέ υφάκι και με ρωτάει θα μας πηδήξεις να τελειώνουμε!!! Ξενερωμενος εγώ λέω στησου στα 4 και αφού στήνεται πάω να μπω κατευθείαν να τελειώνει το μαρτύριο!!! Έλα μιυ ντε, τραβιέται απότομα και μου λέει περίμενε δεν είμαι η γκομενα σου βάζοντας κατευθείαν μισό λίτρο αλοιφή!!!
Άρχισα κ εγώ το σφυροκόπημα απότομα αλλά ειλικρινά πίστεψτε με πιο πολύ το νιώθω όταν το παίζω!
Προσπάθησα να το φέρω από εδώ και από εκεί για να ολοκληρωθεί η συνουσία μας αλλά μάταια, για να τελειώσω μου τον έπαιξε λες και δεν μπορώ μοναχός μου... αφού τελείωσε η συνεύρεση μας με ευχαρίστησε λέει που ήμουν ευγενικός μαζί της, μου ανέφερε ότι δεν θα το έκανε ποτέ αυτό απλά μαζεύει λεφτά για να κάνει το όνειρο της και έφυγε!
Παρένθεση, σχετικά με το ότι αν πάρεις 69 δεν βάζει αλοιφή δεν ισχύει, την πήρε ο κολλητός μου μετά από προπτροπη από εδώ μέσα και τζίφος! Δεν έβαλε αλοιφή όσο την έγλυψε, μετά από το γλύψιμο πασαλειφει τον τόπο όλο! Επίσης στο 69 του έβαζε χέρι αν πήγαινε να βάλει δάχτυλο γιατί λέει μπορεί να κολλήσει μικρόβια και την ενοχλεί αυτό!
Για να μην κουράζω, θα έλεγα ότι η συγκεκριμένη δεν άξιζει να δώσεις τα 40€ όχι από μεριά εμφάνισης αλλά απο μεριάς συμπεριφοράς και υπηρεσιών!!!
Στη  τελική υπάρχει κ ο Μάκης με λιγότερο εμφάνισημες αλλά που σέβονται!!!
Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, συγνώμη αν κούρασα απλά δεν θέλω να την πατήσει άλλος!
 

Creteboy

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Εδώ είναι το καυλομουνο Twitter sofi adamopoulou
 

chario

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
...................(τι το ήθελα)...................
Χα, χα! Σαν να σε βλέπω! Μου έφτιαξες την μέρα! Εγώ θα είχα φύγει πάντως γιατί θα είχα ξενερώσει. Και οι στραβές πάντως μέσα στο πρόγραμμα είναι! 
 

chario

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Την sexyelena.com στο ρεθυμνο την έχει δοκιμάσει κανεις?
Μούφε φίλε. Ιστοσελίδα που θέλει να σε κάνεις να γραφτείς και να πληρώσεις credits για να της μιλήσεις. Μετά μην τον είδατε!!! Υπάρχουν πολλές τέτοιες μούφες.
 

moulitsaspanag

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
Ο Μακης που γραφουνε πιο πανω που ειναι; Μονο το βενους και το στουδιο ξερω εδω. Ειναι και ενα μπαρ στα μισιρια διπλα απο το σουβλατζιδικο αλλα δεν εχω παει ακομα.
 

GiaOrimi

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα Υπαρχει καμια 45+ στο ρεθυμνο ?
 

no_name1984

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Ξέρουμε τι παίζει αυτή την περίοδο στο στούντιο? Ακόμα είναι η Ήβα?
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
577
Like
412
Πόντοι
26
Φέρτε πίσω την ΗΒΑ να χαρεί η ψωλη μας, εγώ την πήρα 2 φορές και πέρασα τέλεια, το μωρό έχει κορμαρα απίστευτη, είδα κάτι άσχημες κρητικές για αυτήν, δεν ξέρω πως πέρασαν άλλοι, εγώ πάντως το απόλαυσα πάρα πολύ, μακάρι να την φέρουν πίσω γιατί είναι απίστευτο μωρό, και είδη μου λείπει πολύ, έτσι και έρθει δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάω, κωλαράκι απίστευτο, πρόσωπο πανέμορφη, σώμα γυμνασμένο 100 %, όπου και να είσαι ΗΒΑ δεν ξεχνιέσαι με τίποτα, είσαι σκέτη καυλα
 

lampakis

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Ρε παιδιά που ακριβώς είναι αυτό το studio στο Ρεθύμνο? Περνάω από την διεύθυνσή που λέει αλλά δεν το βλέπω!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Απο το δρομο του venus θα συνεχεισετε ευθεια και εκει που σταματαει θα κανετε δεξια κ ολο ευθεια θα το δειτε
 

lampakis

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου αλλα δεν ειμαι απο το Ρεθυμνο και δεν ξερω το venus. Εμενα με βγαζει το GPS σε ένα στενό που είναι ένα νοσοκομείο και πιο κάτω ειναι μια καφετερεια με ενα parking και δεν εχω δει τιποτα. Και εχω παει και 2 φορες......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom